76
\'The

The Cape (TV)
  • ldavid
    #76
    meg lehet érteni. ha egyre csökken a nézettség akkor nem fognak csodára várni
  • spike0007
    #75
    NBC a kaszálógép mindig akkor kaszál mikor beindul egy sorozat. Lásd Knight Rider, Heroes is megért volna egy misét és most meg a Cape! Rá kéne jönniük hogy türelem is kéne a dolgokhoz! Remélem az NBC is elkaszálja saját magát!
  • spike0007
    #74
    Vazze jó volt ez a rész! Remélem netre felpakolják a maradék két részt mert úgy lenne értelme!!!
  • grebber
    #73
    Van valami sorozatos topplista esetleg nézettségi adatokkal??

    Mert már mocskos mód kíváncsi vagyok a tisztelt amcsik mi a jó szart nézhetnek ha a számomra jobbnál jobb sorozatokat kaszálják el.

    Event, lehet hogy a V, ez is, SGU.
  • Suffering
    #72
    nekem böven elég lenne, ha a maradék 2 epizodot leadnák... mert igy semmi értelme nem volt ennek a sorozatnak...
  • ldavid
    #71
    valószínűleg ott is kevés lenne, mert nincs mindenkinek kábele azok közül, akik eddig nézték

    szerintem egyébként az utolsó 3 részből is vágtak be jeleneteket ebbe a 10-esbe, de gyanús, hogy ezt már nem tudjuk meg

    kár érte.
  • KnightRider
    #70

    Basszus, átvihetnék Si-Fi-ra, vagy valahova, ahol ennyi nézettség mellett is eléldegélne még két-három évadot...

  • Suffering
    #69
    égatta a világon semmit se zártak le benne. 12. részben lett volna a lezárás de a 10. rész után kaszálták ez kb olyan. Cape az epizod során nem is találkozott Chessel... nagyon jo lenne ha a 11-12-t is leadnák neten.
  • KnightRider
    #68

    Azért ha így zárnák le, nagyon durva lenne. Mi lesz Orwellel? Mert ez így kb. akkora cliffhanger, mint hogy mi lett Cameronnal a TSCC-ban. Summer csak ilyen szerepeket kap? Mert hát Rivernél is maradtak elvarratlan szálak...

  • ldavid
    #67
    nem tudom, de azt megnézném :D
  • Police88
    #66
    Legalább lesz vmi lezárás? Pl felrobban az egész város? :D:D
  • ldavid
    #65
    ennyi volt, a 10. rész már csak netre fog kikerülni
  • KnightRider
    #64

    Hát ez az! Oké, hogy a sorozatnak kasza, de azért el lehet gondolkodni egy mi van, ha-n. Lich nem halt meg és ugye akit egyszer "beprogramozott" a drogjával, az valamilyen szinten örökké vele marad. Kábé annyira válhat Orwell antitézisévé, mint Vince-nek Fleming/Chess.

    Még valami: vajh' mit tett Fleming a kedves nejével, hogy Orwell annyira aggódott?

  • ldavid
    #63
    a végén nem vágtam, miért látta még mindig az ajtót
  • KnightRider
    #62

    Ez de beteg epizód volt! Nem gyengén pszichó! Emlékszik még valaki a Star Trek DS9 "Shadows and Symbols c. epizódjára? Na ahhoz adjunk hozzá egy kis horrort és íme az e heti The Cape. A vége... kíváncsi leszek a jövő hetire ezután.

  • ldavid
    #61
    nincs még
  • Police88
    #60
    7. részhez van már valahol Magyar felirat? Puskán,feliratozz-on nem találtam. thx
  • KnightRider
    #59

    Egye fene, talán jön valami jobb sorozat Summernek. Vissza a TSCC-t, most rögtön! :D

  • spike0007
    #58
    Nézi hát és jó volt, de az is biztos hogy el lesz kaszálva sajnos!:(
  • ldavid
    #57
    jó volt szerintem is, meg a múltheti is tetszett
    de a túlélési esélye nagyon 0 körül van sajnos
  • KnightRider
    #56

    Na ez az epizód vitt mindent! Király volt, úgy, ahogy van. Talán ez majd segít megmenteni a sorozatot még egy (fél) évadra.

    Nézi ezt még valaki rajtam kívül? :D

  • KnightRider
    #55

    Nahh, hát az e heti epizód se volt rossz. Átlagos, semmi extra. Kiváncsi vagyok, hogy a következő two-parter mit hoz ki a sztoriból. Akármit is, sajnos ezt a sorozatot már nem fogja tudni megmenteni...

  • precision
    #54
    volt egy-két utalás valamelyik részben, hogy honnan származhat a köpeny :)
  • precision
    #53
    5. rész:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ezt übertáp csajszit aki "előre látja a jövőt" eléggé elbaltázta ezt a két sügér... igen, bilincseljétek oda, had vigye el a rendőrség, vagy kapják el Chess emberei... grat :) inkább beszerveztétek volna valahogy és társat csinálni belőle nem?


    amúgymeg legközelebb nem kezdek el nézni sorozatot anélkül, hogy ne tudnék nézettségi adatokat és nem lenne biztos a folytatás és/vagy normális lezárás
    nem ez az első, hogy elkezdek nézni egy sorozatot, és a gyökkettő amcsik miatt befejezik... pl: a lentebb is említett Terminator sorozat
  • KnightRider
    #52

    Oké, most in-universe realizmusra gondoltam :D Aztán ki tudja, miből van az a köpeny? Venom szimbióta? :D

  • Police88
    #51
    "realisztikus szuperhős" igazad van, hogy tényleg csak egy egyszerű exkatona nem tud repülni stb. de ezt a realitást eléggé lerombolja,hogy egy szál köpennyel aláz le mindenkit xD kicsit megmosolyogtatja az embert amikor egy tucat géppuskás csávó elől elfut meg elveri őket a szuperköpenyével :D azért kaphatna még spéci cuccokat mint batman pl. A Watchmen szereplői is hétköznapinak mondhatók de ők nem nevetségesek hanem sokkal karizmatikusabbak (jó a kék csávó az überbrutál).
  • gabo91
    #50
    No elkezdtem nézni, mondván adok neki egy esélyt...
    hát a kis srác valahogy irritál :S nagyon unszínpatikus,
    kellemesen meglepődtem mikor megláttam hogy summer glau is szerepel a soriban.
    hát nagy jövőt én sem jósolok a sorinak. nézem, de csak mert nincs más...
    csak azt sajnálom hogy summer nem tud végigcsinálni egy sorit sajnos terminátort is elkaszálták annó :S

    amúgy van egy olyan tippem (három részt néztem eddig meg) hogy chess lánya orvel (summer)
  • KnightRider
    #49

    Akkor kasza. Finito. Kár volt érte...

  • ldavid
    #48
    +vissza is vették a rendelést 13-ról 10 részre
  • ldavid
    #47
    a Supernatural-el ne hasonlíts össze, mert az a CW-n megy, ott jóval kisseb a nézettség, a The Cape nézettsége az NBC-n elég gyengének számít.
    egyre kevesebb az túlélési esélye sajnos
  • KnightRider
    #46

    Tetszett ez az epizód. Kicsit Stephen King "Tűzgyújtó"-jára hajazott a backstory, de jól meg volt oldva összességében. A legjobb rész az volt, mikor Max és Rollo összenéznek: "This is gonna get ugly".

    Kezd javulni a sorozat, ez a személyes véleményem. A nézettsége nem fog világrekordokat döntögetni, de nagyobb volumenű sorozatoknak, pl. Supernatural, fele ennyi a nézettsége és évek óta eldöcög, mert van rá igény. The Cape-re pedig miért ne lenne, "realisztikus" szuperhős sorozat szerintem még úgysem volt...

  • spike0007
    #45
    Nem rossz, de még van hova fejlődnie. A legutóbbi epizód jó volt!
    Csak így tovább aztán majd meglátjuk!
  • KnightRider
    #44

    Legyünk őszinték: azért eléggé gyengusz a sorozat. Az egészet Summer és a zene viszi el a hátán. Jahh, hogy Bear McCreary a zeneszerző? A pilot első trackjénél felismertem a keze nyomát :D

  • ldavid
    #43
    csak kár hogy a nézettség elég gyenge
  • KnightRider
    #42

    Az e heti epizod egész jó volt, sokkal jobb, mint a múlt heti. Fejlődőképes a cucc, én azt mondom. Feelingre kicsit olyan, mint a régi Batman, Adam West-tel. Kicsit campy, kicsit corny, de élvezhető, és hát ha Summertime van, csak jó lehet :D

  • Montanosz
    #41
    őszintén én is csak glau miatt nézem a sorit...
  • KnightRider
    #40

    Az elején nagyot röhögtem: azt mondja az orosz börtönparancsnok, hogy "Ja ljublju tyibja", azaz "Szeretlek", erre a felirat "Do you understand". Még jó, hogy ja gavarju nyimnoska páruszki :D (kicsi röfög orosz)

    Amikor a ballerinát megláttam, na mondom... és igazam lett. Summer gyönyörű volt azokon az... izéken. Hogy hívják ezt a mutatványt? Kötéltánc? Akármi is, olthatatlan Glaumániám enyhülést talált abban a pár másodpercben.

    Ja, amúgy valami fekete köpenyes ürgéről szól a sorozat, nem a kisasszonyról :D

  • ldavid
    #39
    a végén aranyos volt, hogy a balerináról átváltottak Summerre
  • Police88
    #38
    3. részhez van valahol angol felirat legalább? Mert azt se találok aztán néha úgy motyog a csávó h nemhallom mit mond xD
  • precision
    #37
    hát én sokszor "kapartam a falat" :)
    a sok közül az egyik:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kiscsaj viszi az autóban a haldokló főhősünket, és olyannal b*sztatja amivel az tisztában van, és az adott jelenethez nem sok köze van ill. nem segít raja (hogy a fazon át akarja venni a börtönök felett az irányítást, és hogy jajjmilesz)