28
  • Terlis
    #28
    Jaja, a V-nél még idejében eszméltek, hogy csak akkor van értelme a több szálnak, ha mindegyiknek van kapcsolata a főszállal.
  • bippo
    #27
    Hát mondjuk a V zöld hátterezése meg az animáció hagy némi kívánni valót maga után, de a sztori szerencsére nem olyan gáz.
  • Ender Wiggin #26
    A FlashForward túl sokba került. A csatornának van egy másik sci-fi sorozata, a V (az eredeti szerintem sokkal jobb volt, de kellett egy REMAKE, mert anélkül hollywood nem tud létezni), ami ugyan ilyen gyenge nézettséggel társul, pedig a Lost utáni időzónaban adják. De az fillérekbe kerül, mert zöld hátteres, komoly díszletek vagy forgatási helyszínek nélkül. Így evidens volt, hogy az FF-nek kell mennie. Talán Demetri ezért nem látott semmi a flashforwardjában...:-D
  • dzsagon
    #25
    Mert végigszopatta az idióta nézőket a folyamatos rejtélyadagolással, melyek icipici töredékére fognak csak végül választ kapni.
  • bippo
    #24
    Lehet, hogy amikor csökkent a nézettség, rágyúrtak az izgalmasabb főszálra, és hanyagolták a mellékkaraktereket.
  • Reg5
    #23
    Akkor a Lost miért sikeres?
  • danesz234
    #22
    Szerintem a legnagyobb gond az volt hogy sok szálon futott a sorozat ami nekem nagyon bejött de engem leszámítva a sok átlag amerikainak olyan sorozat kell amin munka után nem kell agyalni hogy jé az előző részben ez volt. Amúgy szerintem nagyon jó kis sorozat kár hogy elkaszálták. Azért legalább egy második évadot megérdemelt volna.
  • csucsok
    #21
    Paradoxot említette valaki: egyetértek az jobban sikerült miniszéria volt. Remélem hogy nem kezdik el nyújtani azt is, ha előszedik.
  • Terlis
    #20
    És azért ne emlegessük a Firefly-al egy szinten :)
  • Terlis
    #19
    Azért hangosan felnevettem, amikor elkezdték ecsetelni a főszereplő AA tanácsadójának a lányának az alkoholizmusát, amit aztán ott hagytak a levegőben (nem is lehetett vele mit kezdeni). Sok gyenge pillanata volt, lassú volt, az évad második felére kezdett értelme lenni, de az egyik fő bonyodalomnak - a főszereplő és felesége kapcsolat alakulásának - sosem volt semmi értelme. Ja, mert, hogy nem vele kéne lenni, mert csak. De mégis külső beavatkozás nélkül vele volt, csak szakított vele, mert a flashforwardban nem vele volt és inkább összejött a borzalmas angol akcentusú ürgével, mer viszont ott vele volt. De amúgy megindokolták a szakítást: FBI ügynökként veszélyes életet élt. Felmerül, hogy akkor minek házasodtak össze. Se füle, se farka az egésznek. A más által műr említett Bryce és Keiko detto. Keiko amúgy jó karakter volt, de hogy mi célt szolgált, az rejtély. Megérdemelt kasza, noha az alapötletben volt potenciál.
  • lekvároshurka
    #18
    Én nemszeretem a sorozatokat,erre 1 bejött..... és ez bukik meg ? beszarok ,ugylátszik a sorozatfanoknak ennyire más az izlése,ebböl is látszik,én még a 8-9.résznél vagyok,erre itt irja valaki a 10-11-töl jó.. hát nekem eddig is azvolt ,akkor pláne milyen lesz ? xD és ez bukik.. na igen még van pár ezer város amiböl lehet CS:i csinálni (söt minden településre helyszinelöket),szerintem kezdjék az A kezdöbetüsökkel.aztán haladjanak szép sorba :)
  • Micsu
    #17
    az ő véleménye, menjél ezen is tovább
  • chase
    #16
    Kár, hogy elkaszálták, az utóbbi időben egyre jobb lett, nálam mostanra már Lost szinten van. :(
  • ldavid
    #15
    de még hogy...
  • NullZ3r0
    #14
    Lásd: Firefly, azt is kinyírták. :(
  • Reg5
    #13
    Sőt, továbbmegyek: Úgy általában is vannak sokkal jobban kivitelezett sorozatok.
  • Reg5
    #12
    "Kedvenc sorozatom volt"

    Akkor még nem láttál rendes scifi-t.
  • pixx
    #11
    Jericho, sajnos nagyon lassú volt, pedig maga az ötlet tetszett...és be kellett volna mutatni az új kormányt is...
    2 évad jó tömör volt, és ha abban a stílusban csinálták volna az elsőt is, biztos nem vérzett volna meg a sorozat...
  • nessboth
    #10
    Jericho nekem kicsit Barátok közt fallout-ban-ra emlékeztetett. Heroes meg süllyedt lefelé. Sarah Connornak voltak ötltes elemei, de nem volt kiemelkedő sorozat...
  • winnie
    #9
    a tegnapi nap során 2 kórházas és 3 bűnügyi sorozat is véget ért. és az újat mondóak nem buknak meg (rengetegen vannak) - csak azok, amik nem jók.
  • pasy01
    #8
    Nekem ez is tetszett. És igen, én is ott voltam a sarah connornál, a jerichonál, (heroes)nál... sorolhatnánk. :)
  • pasy01
    #7
    Fenébe.
    Mindig sikerül a "bukó" sorozatokat néznem.
    Nem értem én sem, hogy viszonylag "újat" mondó sorozatok mind megbuknak..
    maradjon a sok unalmas korház, és normál bünügyi sorozat... ...ehh
    :(:(
  • Silenzio
    #6
    Várható volt. Én jellemzően bukdácsoló sorozatokkal kínzom magam, hogy jobban fájjon, mikor lelövik őket. Ott voltam a Firefly, a Sarah Connor Chronicles, a Jericho halálánál is, és nagyon sajnáltam mindegyiket. Ezt viszont 4 rész után abbahagytam, mert ostoba, hangulattalan, iszonyú unalmas. Nincs benne semmiféle irónia, ami egy ilyen nagyszabású társadalmi szembenézést fogyaszthatóvá tenne. Kell a francnak.
  • winnie
    #5
    inkább az írókra haragudj, mert nem tudták kezelni a remek témát. behoztak szereplőket, akikkel dettó nem tudtak mit kezdeni és most kapkodnak. (mi értelme keikót behozni 2 rövid jelenlétre, hogy most az utolsó 2 részben összehozzák őt bryce-szal) persze a legdurvább az, hogy az idővonalat mennyire elrontották, nemrég kénytelenek voltak 3-4 hónapot ugrani, hogy elérják az április 29-et, s addig szinte semmi sem változott. ha eleve csak pár hetet fedett volna le a sorozat, nem lett volna gond, az írók ezt a fél éves előretekintést nagyon elbénázták.

    "Az utóbbi időkben az egyik legjobb sorozat volt... Az utóbbi időkben az egyik legjobb sorozat volt... "

    ilyenkor mondom azt, hogy próbálj be más, akár hasonlókat is. (témában ott van a paradox, ott is előre néznek a jövőbe) vagy nem hasonlókat, de sokkal jobbakat - az persze ízlés kérdése, hogy pár istenített sorozat bejön-e neked annyira, mint ez, de biztos vannak sokkal jobbak, amiket csak azért nem ismersz, mert nem kapott ennyi reklámot.
  • mg1992mg
    #4
    Ne már... Az utóbbi időkben az egyik legjobb sorozat volt... Pont ma fogom megnézni a 20. részt... De így, hogy most már vége... Haragszom a készítőkre, és haragszom a TV-csatornára is... Ilyen jó sorozatnak ilyen hamar vége legyen... Még egy évig se élt a sorozat... Kedvenc sorozatom volt... RIP....
  • ssc-suni-hu
    #3
    Ja a 10-11-tol teljesen jo a sorozat, a legeleje is erdekes volt, de most kifejezetten nezheto.
    Gondolom csinalnak meg egy uj bunugyi sorozatot, hogy meglegyen az 50 egy idenyre. ccchhh
  • bippo
    #2
    Pedig nem rossz. Voltak gyenge részek, de mostanában megint jók voltak. Kár érte.
  • pixx
    #1
    Pedig már néha voltak benne értelmes pillanatok...