57
  • fergusonpapa
    #17
    méghozáteszem,a pokember tul gyerekes számomraa pitör párköör unalmas kissé,megnéztem 1x nézös de ennyi,xmen stb nemtetszik,ez egyéni vélemény h fos.batman mégaz amire mondom h bejön =)
  • fergusonpapa
    #16
    sztem a film nagyszerüségébben szerepet játszik nagy mértékben a föszereplö kiválasztaása,és az álltala alakitot karakter,amit ö elöad :DD jofej.

    jelenetek,ésaz ujkitalálása is tetszik ahogy az egyben a szerkezetet megépitette,meg környékén aza sok kis robot,stb =)az ilyenek mindig vonzotak.ésahogy fent emlitettemaföszereplö jelemme is szimpatikus =)
  • winnie
    #15
    ezért kell túllépned az egyéni ízlésen:) kívülről szemlélni, hogy "ez nekem nem jelentett sokat, de mások biztosan megvesztek érte", stb. az imdb-n több száz kritika írja le, hogy miért isten film, érdekes olvasmény esős napokra:)

    ismertség: tudom, de akkor is érdemes megnézni egy régi eladási listát, hogy önmagában mennyi vásárlót generált egy iron man füzet. ha belegondolsz, hogy egy új batman vagy superman film feleakkora érdeklődést váltott ki, mint a vasember, akkor az több mint meglepő.
  • Frankie
    #14
    Pont ez az, nem látom, hogy ez miben jobb, különlegesebb mint pl. a FF (ami amúgy gyalázatosan sz@r volt). Mert sem szoriban, sem kivitelezésben nem nyújott semmi meglepőt vagy mutatott előrelépést mint az eddigiek.

    A karakter csak nálunk volt kevésbé ismert, odakinnt a core része. (Avengers, FF szinten)
  • winnie
    #13
    biztos nem csak te, de éppen ilyenkor érdekes, a "másik oldalról" meglátni azt, hogy mi lehet annak az oka, hogy mégis ekkora népszerűségnek örvend a film. egy xmen vagy hulk vagy FF4 sokkal népszerűbb (volt) képregényben, a vasember nem volt annyira ismert szuperhős, mégis lezúzta nézettségben az előbb említetteket. nálam sem a vas, sem a denevér nem lépte át "azt a bizonyos határt", de ettől még látni ezen filmeken, hogy mi pluszt adtak a közönségnek, hogy miért ekkora sikerek. ne az egyéni ízlésből, a sajátodból indulj ki, hanem abból, hogy a tömegnek miért jön be.
  • Jacek
    #12
    Gratulalok , talan szemeteket ki kene nyitni:) 2 napja van ertekelo cikk a Vasember 2-rol, irjanak meg egyet?:)))))))))))))))))))
  • Datas
    #11
    fujj azt hittem a filmrol lesz szo, errefel csak szamokkal dobalozas..
  • koschwarz
    #10
    szerintem nem csak te, én is.
  • darXideR
    #9
    Nem kötekedésképpen, de a humusz, a talaj termékenységéért felelős, amiről te beszélsz, az posztumusz.
  • katakpult
    #8
    Én úgyérzem, hozta azt a szintet mint amiket te említettél filmeket, mind kettő rész.
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Miért is Heath Ledger? Mert kapott egy poszt humusz Oscart? Ugyan...!


  • Frankie
    #6
    Monduk én nem értem mi a nagy felhajtás a Vasember körül.. Az első rész semmi extra nem volt, egyszer nézhető tucat képregényfilm szvsz.
    Meg sem közelítette az X-men vagy a Nolan féle Batmanek minőségét. Vagy csak én érzem így..?
  • god25
    #5
    Akinek tetszett az első, annak bejön a 2. is. Mondhatjuk, hogy elmegy. Azt, hogy mennyit kerestek rajta, pont lex@rom. Majd az üres adathordozó eladásból felhúzzák az új medencéjüket.
  • lokko
    #4
    R.I.P. :(
  • Effendi
    #3
    Nekem is épp ez jutott az eszembe a cikk olvasása közben, de azt hiszem ezzel mindenki egyetért.
  • Line
    #2
    AZt amugy a film milyen volt? Ki nem sz**ja le a jegyeladást? Ez a cikk egy vicc komolyan mondom.
  • Jimmyke
    #1
    Fáradt vagyok és morcos, úgyhogy nyers leszek: Heath Ledger