140
Egy újabb F1 Manager
  • AdiHun
    #140
    sziasztok nekem olyan problémám lenne hogy nem menti el a profilt mi lehet a baj?
  • Srep
    #139
    Szia, az emaileket azért nem kapod meg, mert a régieket nem törölted. Amikor törlöd a következők megjönnek szépen.
  • yolee
    #138
    Sziasztok!

    Nekem az lenne a problémám, hogy nem kapom meg a játékban az e-maileket. A fejlesztéseknél és a gyártásoknál ez még nem is lenne gáz, mert jelzi őket a naptár, de így folyamatosan lesnem kell a szerződéseket, a szponzorokat, mindent. Magyarul nagyon hiányoznak az e-mailek. valaki más is találkozott már ilyen gonddal? Tudtok-e rá megoldást?
  • fapipa
    #137
    Köszi.
    Még 1 kérd.: Vezettem,már volt 6 szerződésem , mire egy nyert futam után, (azt hittem lesz egy 7. is) eltünt vagy 3 szerződés.
    Ez miért van ? ( a 24.szint végén voltam )
  • takibalint
    #136
    váltó vagy motorcsere verseny előtt?? Ezek automatikusan 5 helyes rajtbüntetéssel járnak.
  • fapipa
    #135
    Career mód-ban 1. lettem practice és qualyf. ban is és versenyre berakott a 6. helyre ?
    V.ki tippet tudna miért ?
  • FrezeR
    #134
    Úgy néz ki,hogy az 1.30-as javítás miatt ez már nem működik :( sőt a többi sem
  • HellRacer82
    #133
    Az 1.30 patch-re történő beállításokat nem próbáltam.

    De amit 2011. ápr. 02. 08:16-án írtam azok 1.20 patch -re való beállítások és azok nekem működnek.
  • FrezeR
    #132
    Átlagban az időmérőkön 8-10 a versenyen 5-6 mp hátrányom van ezekkel a beállításokkal. Valamit akkor nagyon nem jól csinálok :)
  • FrezeR
    #131
    ezt a Downforce-t hogy állítom be ennyire? Nem tudom én próbálgattam ezeket a beállításokat és nagyon nem jó eredmények jöttek.
  • HellRacer82
    #130
    Beállítások 1.30 patch-re


    Downforce - 1417 (30/40 wings appx)

    100/100 suspension
    100 Axle Ratio
    Medium Air Intake
    2.0/2.0 Tyre Pressure
    -4/-4 Camber (I've found this eliminates mistakes and bumpy ride characteritics)
    45/55 Brakes
    Full rear balance

    Street Circuits
    All same except
    2.4/2.4 Tyre Pressure
    -3/-3 Camber
    90/90 Wing angles





    I use

    Wings 29/34
    90 Axle
    Tiny Air
    2.5/2.5 Tire
    -10/-10 Camber
    50/50 Breaks
    0 Balance (rear, same as you)

    city courses
    79/84 (I just add 50 to each, makes adjusting easier both ways via right-clicking.)
  • HellRacer82
    #129
    Freezer: Ha új alkatrészt (szárny, orrkúp stb) tervezel akkor, nézd meg hogy az adott alkatrészre milyen szabályok vonatkoznak. pl: megengedett magasság, megengedett hossz.

    Ha az új alkatrészed nem felel meg a szabályoknak akkor nem is fogsz tudni vele versenyezni sem.



    HellRacer82

    2010. jún. 16. 17:56

    A Kalypso fórumán találtam találtam ezeket a beállítási lehetőségeket.
    A srác azt írta hogy az összes pályára jó. Én is kipróbáltam és tényleg simán nyertem bármelyik pályán.

    Szárnyak : elöl-13 , hátul-19 , downforce 1252
    Légbeömlő méret : közepes
    Balance:25

    Has magasság : 23mm
    Felfüggesztés: elöl-100, hátul-100
    Gyorsulás arányok: 25
    Gumi nyomás: elöl-2.2 hátul-2.3
    Légterelők dőllésszöge: elöl-10, hátul-10 , both max
    Fékek: elöl-100, hátul-90
  • FrezeR
    #128
    Megint én :)

    Valahol vannak jól használható beállítások minden pályára?
  • FrezeR
    #127
    sziasztok

    A kutatás részlegen milyen szempontokat kell figyelembe venni ha pl egy orrkúp és ott szélességet, magasságot, hosszt én tudom megadni. Itt végül is mire kell figyelni?
  • HellRacer82
    #126
    URH: Itt egy honosítás
    Pole Position 2010 hun
    1.30 patch-el elvileg működik.

    bata78: Passz...
  • bata78
    #125
    Sziasztok!
    segitséget szeretnék kérni,hogy a pole position 2010\GFX\Models könyvtárban találhato MDL fájl,azt milyen progival tudom szerkeszteni?
    A segitségeteket előre is kösz!
  • URH
    #124
    Valakinek nincs meg az utolsó "verziójú" magyarítás a játékhoz? Sajna lenti link már nem üzemel. :(

    Egyébként kompatibilis az 1.30-as patch-el?
  • takibalint
    #123
    Azt mondja, hogy legalabb az egyik autod nincs befejezve. Fejezd be mielott tovabb mehetsz. Kerekek fent vannak? Motor?? Kormany???
  • qwert100
    #122
    vki help..
  • qwert100
    #121
    nem lehet befejezni idő a 2 kocsit ilyenkor mi van? nem indul el...pedig legkevesbeb idő van beállítva
  • qwert100
    #120
    ja nincs kocsim még :D
  • qwert100
    #119
    hi! hogy kell tovább lépni a gémben? mindig ezt írja ki... tezst és verseny előtt..

    at least one of you car is incompleat please compleate all of your cars to continue.. mit csináljak? kösz! a szöveget értem h valamelyik kocsi nincs...
  • bakkerman
    #118
    lendíccsed töki! :D
  • Fantasy180
    #117
    felkéne lendítebni a ezta fórumot... eléggé elpunyadt :D
  • Fantasy180
    #116
    1.30 hoz van már magyarosítás??? vagy realistic mod??? mikorra várható a 1.40 es patch és mi lesz benne az újdonság??
  • HellRacer82
    #115
    Igen, én is jártam hogy versenyzőim nem tudták megelőzni egymást. A tréningen az előzést és a biztonságot kell nekik sűrűn beiktatni legalább egy héten kétszer.
    De viszont ha Hamilton-t favorizálod akkor intézd úgy hogy az időmérőn Button előtt végezzen. Q1-e és a Q2-ön Button és Hamilton ugyanolyan feltételek mellett vezessen. De viszont Q3-on fogd vissza egy kicsit Buttont (több üzemanyag stb). Vagy pedig variálhatod a verseny közbeni boxkiállásokat is.
  • bakkerman
    #114
    ti futamon milyen orderrel mentek??? én hafutamon Pass paranccsal megyek,akkor általában baleset a vége...pl.: most nyomtam le a kínai nagydíjat,(nehéz fokozaton tolom),az uccsó boxkiállások után volt még vagy 10-12 kör,Button ment az 1. helyen,Ham a 2.-on,volt köztük 12 másodperc,visszavettem Button motorját,kezdett lassulni,úgy 4. körrel a vége előtt megérkezett rá Hamilton,Buttonre rányomtam hogy Save fuel(gondoltam attól még jobban belassul),Hamiltonra meg az "Attack"-ot,erre nem megelőzte Buttont,hanem összeütköztek...kicsit ideges voltam...és ilyet már máskor is tapasztaltam
  • Fantasy180
    #113
    miket tud ez az új patch?
  • HellRacer82
    #112
    http://forum.kalypsomedia.com/showthread.php?tid=5332
  • HellRacer82
    #111
    Itt az 1.30-as update!!!



    1.30 update
  • HellRacer82
    #110
    Én nem tudom! Próbáld az editorban a pilóták erőségét változtatni. Nálam pl: a Sauber és a Virgin erős középcsapat. De én a rivetM4n's Realistic 2010mod-al játszom.
  • bakkerman
    #109
    hali,az erősorrendet hogy lehet változtatni? editorban lehet a performance indexel játszani,de az nem hat...az zavar,hogy akármilyen fokozaton játszom,nagyon erős a renault,és a sauber is állandóan pontszerző...
  • HellRacer82
    #108
    Hali!
    Nekem olyan gondom lenne hogy plusz pilótákat raktam a játékba (pl:Bourdais, Davidson, Grosjean) és nem tudtam normális fényképet hozzárendelni a szerkesztett versenyzőkhöz.
    Tudom hogy hova kell másolni (Pole Position 2010\GFX\fahrer_1.png) meg stb.
    Amiket csináltam képeket azokat nem jelentek meg a játékban (felbontás stimmel). Tanácsot szeretnék kérni hogy lehetne egyszerűen megoldani ezt a problémát. NAGYON FONTOS LENNE!! köszi
  • HellRacer82
    #107
    rivetM4n's Realistic 2010mod v0.39

    Összes F1-es pilóta fényképe.
    + Gp2-es és DTM-es pilóták.
    Eredeti csapat logók.
    Eredeti szponzor logók.
    Eredeti beszállítók nevei.

    http://www.bipolarposition.com/mods/temp_2010MOD_PP_rivetM4n_v0_39.rar
  • Gyocsika
    #106
    1.2-es patch
    link
  • HellRacer82
    #105
    Hali!
    Nekem olyan gondom lenne hogy plusz pilótákat raktam a játékba (pl:Bourdais, Davidson, Grosjean) és nem tudtam normális fényképet hozzárendelni a szerkesztett versenyzőkhöz.
    Tudom hogy hova kell másolni (Pole Position 2010\GFX\fahrer_1.png) meg stb.
    Amiket csináltam képeket azokat nem jelentek meg a játékban (felbontás stimmel). Tanácsot szeretnék kérni hogy lehetne egyszerűen megoldani ezt a problémát. köszi
  • FrezeR
    #104
    értem, hát reméljük minél előbb jön :)
  • Fantasy180
    #103
    nem írták hogy mikor jön... csak anyit tudok hogy ez lesz a következő a fejlesztők szerint... am télleg jó beálítások THX!!!
  • FrezeR
    #102
    ez a patch mikor jön ki?
  • HellRacer82
    #101
    A Kalypso fórumán találtam találtam ezeket a beállítási lehetőségeket.
    A srác azt írta hogy az összes pályára jó. Én is kipróbáltam és tényleg simán nyertem bármelyik pályán.

    Szárnyak : elöl-13 , hátul-19 , downforce 1252
    Légbeömlő méret : közepes
    Balance:25

    Has magasság : 23mm
    Felfüggesztés: elöl-100, hátul-100
    Gyorsulás arányok: 25
    Gumi nyomás: elöl-2.2 hátul-2.3
    Légterelők dőllésszöge: elöl-10, hátul-10 , both max
    Fékek: elöl-100, hátul-90