891
\'SubWoofers-Mélynyomók\'

Vagyis melyk a legjobb,milyet erdemes venni stb...
  • cracky86
    #91
    Csak az a gond, hogy aktív kell, mert olyat lehet az erősítőre tenni.
  • bency
    #90
    De nekem is kene egy kis HELP!Van nekem egy 5.1 -em,csak a woofer-t hasznalom belole,az 5 kicsi helyett hozzatettem 2 100W-os hangszorot!Es azzal van a baj,hogy a woofer nem megy ugy ahogy kene,elosszor ment,aztan egyszercsak legyengult ugymond,hol tudnam beallitani? Mikor a hangkartyanal nyomom a woofert probara,ott tokeletes erossegu,de Winamp-ba meg mashol mar gyenge....:( Nem tudok rajonni,cserelgettem a kabeleket is de semmi....
  • BenceYCE
    #89
    Nem értem, de biztos van oka annak, hogy a Sony erősítők a többihez képest olcsóbb jóval. Tudja vki miért?
  • bency
    #88
    Lokd be aztan meglatjuk :P
  • bency
    #87
    Hat igen,Magnat nem egy Sony :P Csak az ilyen lakasba valo Wooferek nagyon dragak,sokkal jobban megeri venni autoba valot,es beepited valahova.
  • cracky86
    #86
    Én is szeretem, már pár éve megvan, csak a subot szeretném még lecserélni 1 sony-ra, mert nem illik a többihez.
  • bency
    #85
    Juujjj de irigy vagyok most erre a Sony erositore :DDD Nekem egy hasonlo erosito vitt 2 150Wattos-t,majd utana rakotottem egy 400W RMS Magnat melynyomot es 1 150wattost,es siman ment honapokig...majd egyszer kiegett :P
  • cracky86
    #84
    Nekem a gépen Sony STR-DE345 (elvileg 5x100W) + Magnat 1457061(45/90W) van.








  • BenceYCE
    #83
    Ha belököm ide az erősítőm típusát tudtok ajánlani vmi frankó összeállítást?
  • Maxtreme
    #82
    Itt is hasonló a helyzet, csak itt az újabbik széria teszi a dolgát :)



    Ár/érték arányt nézve szerintem a legjobb vétel.
    Arról nem is beszélve hogy nem gagyi műanyag dobozos (meg egy utasak) a sugárzók.
  • bency
    #81
    Azon mindenkepp valtoztatni kell hogy a lenges ne erjen el semmit,hanem szabadon lengjen :P Szerintem ha mar cserelsz,csereld ki teljesen az erositon kivul!
  • BenceYCE
    #80
    +fav

    Lakásba mit ajánlatok 500/1000-es 7.0-ás rendszer mellé?
    Lecserélném a régit, ami egy épített cucc.
    Az erősítője jó, de nem tudom, hogy mivel járok jobban, ha eladom vagy ha új dobozt és tányért veszek bele.
    Bár lehet már a dobozcserével is meg tudnám oldani, vagy a tányércserével, mert hamar eléri a lengési határokat a tányér.
  • bency
    #79
    Az a baj hogy epiteshez penz kell,ami nekem most nincs :D
  • desigo
    #78
    hát ha nekiáll építeni valaki valamit akkor rakhatná a képeket...
  • bency
    #77
    Csak legyen meg az 500hsz....remelem nem fuccsol be a topik :)
  • bency
    #76
    Aham,ok! :)
  • desigo
    #75
    készítesz egy 780X200 körülit majd feltöltöd a saját galériádba és megkérsz itt egy moderátort,hogy rakja be
    500 hozzászólás után kérheted,hogy házigazda legyél és akkor te is szerkesztheted
    esetleg bannerműhely topikban pár "alapanyag" képet belinkelsz és megkéred őket,hogy készítsenek egy bannert ide
  • bency
    #74
    Aki ugyes csinalni egy fasza Bannert?:P
  • bency
    #73
    Vatera-n ott szerintem nagyon jo cuccokat lehet kapni,enis vasarolgattam mar onnan!De amugy mas oldalakat nem annyira tudok...
  • Ariakus
    #72
    Tudsz egy-két helyet mondani ahol érdemes körülnézni? expressz.hu-n néztem meg vatera-n eddig
  • bency
    #71
    BANNER-t hogy lehet betenni ?
  • bency
    #70
    Nekem ez jobban bejon :P
  • REPS0L
    #69
    ez jóféle...
  • bency
    #68
    Jah,szerintem siman! Foleg hasznaltan,de meg ujjan is kilehetne,en 2 hangszoromat kb 6-7 ezerert vettem doboz nelkul!Mert a doboz dobja meg az arat nagyon mindig...
  • shumika
    #67
    nekem van egy reflex csövem. többi privátban.
  • Ariakus
    #66
    15 ezer forintból ki lehet hozni olyan sztereó rendszert ami magas hangokat és mély hangokat is szépen megszólaltatja (nem puffog, serceg stb.??)Használtan akarok venni két hangfalat meg erősítőt, vagy mélynyomót.
  • bency
    #65
    Az jo kerdes :) Szerinted egy 400Wattos M.N.C erosito elbirna?
  • desigo
    #64
    mivel fogod ezt rendesen kihajtani?
  • tenkenorman
    #63
    tudna valaki válaszolni? nem akarok evvel hobbielektronikán topikot nyitni.
  • bency
    #62
    Egesz jo aron megkaptad akkor!:)
  • Adaaam
    #61
    13K volt akciósan.
  • bency
    #60
    Amugy nekem erre faj a fogam most,kb 40.000 Ft-ert tudnam megszerezni
    500Watt,30Cm,es nagyon nagyot szol :P Kilengese dobbenetes egyszeruen!
  • bency
    #59
    Wow,kutyajol nez ki! Mennyit pengaltal le erte?:P
  • SötétBarom
    #58
    Nekem is crucnh - drive series van :) Az enyém kisebb, de bőven fasza.
  • bboyatty
    #57
    Ismerem ezt a cuccot és hallottam már működni is és szerintem egész szépen szól, szobába bőven elég, filmezni meg zenélni tökéletes.
  • Tufa
    #56
    Zárt láda egyébként többnyire rock, és hasonló nem-elektronikus zenéhez jó ahol pl dob, gitár stb hangszerek vannak. Azok többnyire kopognak, a reflex "búgásával" ellentétben :)
  • Tufa
    #55
    nem attól nem megy mélyre a hangszóró mert reflex. Rosszul méretezett láda vagy gyenge minőségű nyomó az oka :) (pl egy kenwood nyomótól mindenki sokat várna mert még jól is néz ki, közben a kevesebb mint a felébe kerülő 500as DLD messze jobb nála hangzásban és erőben is)

    Papírmembrán meg egyáltalán nem hátrány. SŐT.
  • stp4trick
    #54
    kedvenc mélynyomóm:
    Bo "Subwoofer" Summer
  • kemszi2
    #53
    a szobában nekem egy ilyen van,már elég régóta,nem rossz de azért nem egy csúcskategória,főleg hogy már kezd kikészülni:D
  • bboyatty
    #52
    Nekem két 25centis autó woofernek szánt Domotec van a szobámba, valami 400watt egy de nem szoktam túlhangosan hallgatni csak úgy szépen mert nem akarom ölni a hallásom:P
    De ha kell tudnakám szólni. Ha lesz autóm lehet beleteszem őket.
    Így néznek ki. Nem találtam jobb képet gugliba róla.