891
\'SubWoofers-Mélynyomók\'

Vagyis melyk a legjobb,milyet erdemes venni stb...
  • bboyatty
    #131
    Hát ennél a JBL-nél a gurulás meg van oldva...
    Ha meg nagyságával van baj ott van a Sony megnem mondom milyen modellje ami extra vékony, de nem adnám a JBL-t egy olyan Sony-ért az tutim valahogy csak elfér kapa mellette.
  • bency
    #130
    Baj nincs veluk,csak negativum a forma,hol nagy,hol gurul osszevissza....stb :D
  • bboyatty
    #129
    Na nem tudom, hallottam már Magnat meg Blaupunkt cső woofert is és nem vettem észre semmi különösebb problémát velük.:P
  • bency
    #128
    Nekem volt mar cso wooferem,es eleg necces....
  • bboyatty
    #127
    Én ezeket hallottam és nagyon szépen szóltak. :)

  • bboyatty
    #126
    Az lehet nem tudom nem ilyet hallottam csak designre ez nagyon szép, nekem bejövős.
  • desigo
    #125
    hulladék a cső kialakítás...

    csak hasáb,kocka alakú láda jó
    hangszóró atom lehet de a cső kukás
  • bboyatty
    #124
    Nekem egy ilyenre fáj a fogam... Hallottam már JBL autóhifit akcióban és engem lenyűgözött.
  • bboyatty
    #123
    Megoldható de szerintem is butaság.
  • Frayer
    #122
    olyan mélynyomót mondjatok aminek az érzékenysége olyan 110-120 dB körül van
    Minél magasabb. Persze ne megfizethetetlen legyen.
    Ebből lehetne építeni egy nagyon fasza 4. rendű band-pass ládát, amivel az SPL szint 140 dB körül lenne már 1 W on is.
    Kilóméterekről lehetne hallani hogy jön a vérpistike. :D
    Csak kéne ilyen hangszórót találni :(
  • arty
    #121
    a thx minősítést X dollárért "meg lehet venni", amit végül te fizetsz ki. ebben a kategoriában (mamár talán semelyikben sem) értelmetlen
  • desigo
    #120
    nekem is volt fadobozos 5.1 Geniusom
    szerettem nagyon
    mai napig működik csak a potija kontakt hibás
  • DIESEL DOG #119
    Az a PMPO úgy baromság ahogy van... ami igazán számit az az RMS és Sinus teljesitmény.

    Nem vagyok hive annak hogy minél többet tudjon Wattban egy hangrendszer, sokkal inkább azt helyezem előtérbe hogy élvezhető, tiszta magasak, és öblös tiszta mélyek szólaljanak meg. Nekem itthon a TV-mhez és asztali DVD lejátszómhoz van egy Genius 5005-ös 5.1-es hangrendszer van, és teljesen elégedett vagyok vele, pont akkorát szól amekkorát kell, egy kicsit sem többet, és nem is kevesebbet. A túl nagy teljesitményt lakásba és kocsiba is utálom, nem élvezhető tőle a zene vagy a film, összefolynak a hangok... PC-hez meg ugyancsak egy fadobozos Genius stereo hangszórópár van amivel szintén elgédett vagyok, minden csak beállitáás, igénybevétel kérdése.
    Az 5005-ös Genius-al már csináltam nem egy kisebb házibulit, és állja a sarat még akkor is ha kicsit jobban van terhelve... szvsz remek választás...
  • repvez
    #118
    nekem van egy SAL 2610es szettem egy onlio TX-SR 5050E társaságában, de nem tudom hogy miért nagyon gyengék a mélyek.Pedig mindegyik front hangfalban ott van 1-1 25cm-es mély hangszoro, de alig hallani hogy szolnának a reflexcsövön se érezni hogy nyomná a levegot .Full hangerö közelében kezd csak megjönni az ereje, de ugy nem lehet normálisan hallgatni és ugy sem hozza azt a hangminöséget és erösséget amit illene egy ekkora hangfalnak.
  • bency
    #117
    Nyertel....
  • Tufa
    #116
    csak kíváncsiságképpen. Hogy adsz tápot neki te otthon?
  • bency
    #115
    Mar miert....sokkal olcsobb,es nem rosszabb,sooot....
  • Tufa
    #114
    zenét nem hallgatok itthon, max amikor cdt válogatok a kocsiba :) Azt a hangzást úgysem tudom összehozni amit a kocsiban sikerült, nomeg nincs mégegyszer durván 300ezrem rá :D
  • desigo
    #113
    Én nagyon meg vagyok vele elégedve
    36 pénz

    csak THX minősítésűt szabad venni

    az alaplapi hangkártyával semmi extra de vettem egy SoundBlaster Audigy 2 ZS hangkártyát és durván javult a minőség persze LossLessbe formált zenéket hallgatva
  • Tufa
    #112
    :D

    (egyébként én is olyan 2.1re akarok most cserélni mint neked van. a mostani genius meg átkerülne a TV-re. PC-n baromira nem használom ki, csak a mély a jó benne..)
  • Tufa
    #111
    Autóhifi erősítőt ne ajánlj már otthoni felhasználásra....
  • desigo
    #110
    mer a 20x1000 W PMPO az neked smafu ?
  • Tufa
    #109
    mert nem csak wattok léteznek. Bár ahogy észrevettem ebben a fórumban szinte csak az számít, legalábbis amit ráírnak :)
  • desigo
    #108
    itthoni hifizés nem annyira érdekel,bár szól non-stop a zene

    van egy THX-es Logitech 2.1-em meg egy 24-bites hangkártya a gépben azt csá
    meglepően szépen szól

  • bency
    #107
    Jah,jo lenne,betevedhetne tobb ember is ide :P
  • oliwwer
    #106
    na meglátjuk hátha betéved ide valaki aki tud választ adni rá:)
  • bency
    #105
    Hangkartya nem kell kulon hozza szerintem,az erositore meg lehet kotni kulon hangszorokat persze,de ne vedd 100%-nak :)
  • oliwwer
    #104
    Akkor inkább ajánlanád ezt?

    Mert ehhez erősítő is van, és így 25. Az a baj hogy nem tudom lehet e rá tenni még hangfalat, mert ha igen, akkor már rendelném is meg. Régóta vagyom egy új "szett"-re. Meg abban sem vagyok biztos hogy rá tudom majd kötni pc-re. hangkártya kell hozzá, vagy az erősítő helyettesíti azt?
  • bency
    #103
    350W RMS....hat ehez veszel egy 300W-os erositot,siman viszi!Amugy ez is vinne siman szerintem!
    Ez kb 15ezer...
  • oliwwer
    #102
    és milyen erősítővel tudnám kihajtani? nem vagyok még témában annyira.
  • bency
    #101
    Nem hiszem hogy van benne,mivel nem Aktiv lada szerintem.
  • oliwwer
    #100
    Remélem hogy lehet rá kötni hangfalat, mert ha igen, akkor már veszem is meg. Az ilyenekben általában van beépített erősítő, nem?
  • oliwwer
    #99
    raveland
  • bency
    #98
    Amugy nagyon cucc darab,ki gyartja?
  • bency
    #97
    Hat ha a hatan van hely 2 hangszoronak,akkor jah :D
  • oliwwer
    #96
    Meg lehetne azt oldani szerintetek, hogy egy ilyenre:


    rákötök két valamivel kisebb hangfalat? számítógéphez kellene.
  • bency
    #95
    Nah ennyire nem vagyok benne a temaba :P De Desigo hatha tudd majd segiteni :)
  • BenceYCE
    #94
    Hát akkor viszont nem állok neki építgetni, hanem veszek egy új woofert. 120/240-es frontokhoz kellene, hátul és oldalt 4 db 60/100-as van, a center 100/150-es. Ajánlanál valamit?
  • bency
    #93
    Enis MNC Erositot tervezek,400W-ost :P szerintem ne kinlodj egy ilyen gyengevel,vegyel egy erosebbet,megeri,es nem olyan draga egy 200-400 Wattos MNC,sot,olcso.
  • BenceYCE
    #92
    Egy Maniac 80W-os. (vegyük úgy, hogy kéne másik erősítő is :)