891
\'SubWoofers-Mélynyomók\'

Vagyis melyk a legjobb,milyet erdemes venni stb...
  • bajgunar
    #891
    Hy skacok!

    Van egy ELADÓ, nem használt, dobozos, minden cuccával együtt egy:
    MA Audio 800W -os 12"-os, dual tekercses.... membránom.
    Valakit érdekel? Mit adnátok érte?


    Hasonló, csak egy fokkal nagyobb!
  • desigo
    #890
    haha

  • Motoroj
    #889
    Én csak rendszámtáblát találtam.

    Lassan talán elkészül az én hangszóróm is, legalább is van rá ígéret. :)
  • Gollo
    #888
    Németországban találtam a kuka mellet, semmi baja... most itthon szól házimozira rákötve, nemsoká' go csomagtartó:)
  • bency
    #887
    Meglessük ahogy lesz idő :) Köszi a tanácsot :P
  • bboyatty
    #886
    Van ott a kesztyűtartó alatt a régi erősítőnek a maradványai valami kondenzátorok meg nem tudom mik amiket nem mertem kiszedni esetleg megér egy próbát átnézni és kiszedni onnan. Mikor kiszedtem azt a szar kis erősítőt onnan én csak lecsíptem a szálakat és szépen le szigeteltem, mert nem tudtam mit lehet és mit nem lehet onnan kiszedni. Ha nem oldódik meg míg haza megyek akkor megnézem ha kell.
  • bency
    #885
    Nem tudom ha emlékeztek még a tavasszal vagy mikor 1 éve kb betettünk egy ládát egy mazda323ba..nah de mindegy nem ez a lényeg,hanem hogy azóta az autó elektronikája be van szarva,az ablakemelő,néha ablaktörlő és ilyen dolgok nem akarnak menni,ez pont azóta van amióta belett kötve a woofer,valami tipp? Nincs szabályzó meg ilyesmi az autóban,a ládán az erősitő egy kábel ami megy az akksira és a fejre van kötve.Valami tipp mi lehet a baj?
  • Motoroj
    #884
    Én az audiofilt szó szerint értettem. Ahhoz nem kellenek félmázsás hangszórók, sőt. :)
  • Tufa
    #883
    a JL szerintem elég audiofil ;) nem nagy hangerőre tervezték, csak azt is tudja
  • Motoroj
    #882
    Innen? Hát, ha jó még a hallásod akkor próbára tehetnéd magad például audiofil területen. Annak is megvan a szépsége. :)
  • Tufa
    #881
    hát valóra vált az álmom, erről vagy egy új strokerről álmodtam mindig, meglett, innen minek tovább? :)
  • kemszi2
    #880
    ááá pedig kíváncsi lettem volna a véleményedre róla :D
    és hogy hogy így befejezed,azért tavaly eléggé benne voltál
  • Tufa
    #879
    hát a nyomó+láda együtt olyan 70kg körül van, nem annyira szeretném kiemelgetni :D
    Nincs rá szükség még hogy kivegyem, de lehet hamarosan eladok mindent a csomiból és valami kis 20as sub jön majd helyette (szerintem az vagy JL 8W7 vagy DD lesz, bár előbbi nem olcsó, ezt meg kétlem hogy valaki gyorsan elvinné).


    fejet nem cseréltem, idén a két plusz aksit újítottam csak, nem érdekel már nagyon a többi része, szól ez úgy ahogy nekem kell, állítólag nehéz néha nyelni benne ha szól.. :)
  • kemszi2
    #878
    és fejet nem váltottál 117-re?
  • desigo
    #877
    Sok helyed nem maradt
    Van,hogy kiveszed vagy nincs nagyon szükség rá?
  • Tufa
    #876
    nem versenyzek idén. a JL drága lenne ha meghalna amiatt :)
    Kapott az autó még két plusz aksit, zenére így brutál. Ha lesz időm, kedvem, erőm, majd bemérem mit tud, tippre olyan 145-6dB lehet, zenén, talán.. 35hz körül :)
  • kemszi2
    #875
    hogy áll a szezon?
  • kemszi2
    #874
    nem sok hely maradt ott :D
  • Tufa
    #873
    kész :)
  • Tufa
    #872
    igen, 30hzre építve
  • Motoroj
    #871
    Sliccelt?
  • Tufa
    #870
    neeem :) Pont most értünk a ládatervezés végére. holnap lerendelem a fát, péntekre pedig remélhetőleg összerakjuk és mehet a kocsiba :)
    szép láda lesz.. :D
  • kemszi2
    #869
    több mint a duplája az enyémnek :D
    üléseket ki kell kapni belőle
  • Tufa
    #868
    67 liter, 30hz, sliccelt.
    Csak a gáz hogy a gyári láda nem fér be, úgyhogy még ma este számolgatom hogy tudom betenni.
    Valószínű egészcsomagtartós láda lesz, de leszarom :)
  • Motoroj
    #867
    Hát igen, ekkora hangszóró eleve elég sok térfogatot vesz el a dobozból.
  • kemszi2
    #866
    mekkora ládába megy?
  • Tufa
    #865
    Orulok ha az az egy is befer :D iszonyatosan nagy portolt lada kell neki
  • Motoroj
    #864
    Szimpla lesz amúgy?
  • Motoroj
    #863
    Régebben én is nézegettem a JL cuccait, van bennük anyag.
  • kemszi2
    #862
    becsületes darab :D
  • Tufa
    #861
    A DLD-k elköltöztek egy másik autóba, és az utód már féllábbal a kocsiban :)

    JL Audio 13W7


  • Tufa
    #860
    Kapott egy kollégát a 122es, mostmár együtt bontják az autót, még csak zárt ládában, 1ohmon, de túlzás nélkül brutális :)


  • kemszi2
    #859
    a lényegét ki foglalja össze?:D
  • Motoroj
    #858


    linq
  • kemszi2
    #857
    én is csak lelkes amatőr vagyok XD
  • #856
    Mit össze tudtok írogatni, mintha japánul beszélnétek, pedig tőlem se áll messze a hangtechnika... :)
  • kemszi2
    #855
    na majd meglátjuk mi lesz ,tervből nincs hiány... :D
  • Tufa
    #854
    fejegység nem volt benne épp meg nagyon semmi cucc, az másnap került bele (KAR4.150, Kicx PRO szett, meg egy még régebbinek számító DLD DL122 (4ohmra)
  • kemszi2
    #853
    az nem rossz, grat :D
    a fejegység hogy volt megoldva benne?:D a gyári benne volt vagy nem foglalkozott a fedélzeti kezelésével?
  • Tufa
    #852
    reggel hozták, este vitték :)