7978
10388394491291745162.jpg

Off/Warez Topik, erre klikk.size

Multiplayer nevek: persian0077, ratgab, Sully1979, Cevys, norcii90, BIZ88, PowerSlave87, Atkamon, medve01, Arkimonde87, Gundark1980, ConstantinHUN, Royal_tipu, MerlinW_HUN, H3xHUN, l0lhunter, renji00, hunRage47, geng20, barcageri, xingjian, Logan8523, mgjani, penge468, wendi1106, Regnellahc, Dr.Assassino, Krysael, R4tB4G, Amurass

Ha van betervezett közös MP meccs, az ide lesz kiírva!

TEAMSPEAK 3 szerver:
ip: reddawn.hu
port: 9987
pw: nincs

CLAN channel alatt
az ACBrotherhood szoba, oda pw: 42368
  • Lacoka12
    #7938
    ok köszi
  • cRusa1deR
    #7937
    Ott nem úszni kell. 25 méteres ugrást kell csinálnod a vízbe. A rejtekhelyről kimész a tetőre és a kilátópontról kell fejest ugranod a Teveré-be.
  • Lacoka12
    #7936
    valaki segítene a tolvaj kihivásoknál hogy csináljam meg a úszos kihivást 25 métert kéne úszni víz alatt de folyton feljön a a víz tetejére fulladozva
  • Gary
    #7935
    Közös már nem, de tegnap kipróbáltam és elég gyorsan beadott egy menetbe. Utána már folyamatosan ment.
    Marha szokatlan az AC3 után ez a SPACE-t is nyomom futáshoz és a SHIFT leütéshez. Párszor benyeltem, hogy dobom a füstöt, üldöző beleszalad, nyomom a balegeret és körözök körülötte ahelyett, hogy leütné! :Ð

    Egyébként, most mindenki csak rohan, a füstön is keresztül. Továbbra is imádják a pisztolyt, mert csak azzal tudnak leszedni, vagy a harmadik üldöző, aki keselyűsködik, azaz megvárja, míg kettőt leütök és utána elintéz. Erre behoztam a smoke, mute kombót (de nagyon hiányzik az AC3 harmadik fegyvere, a kés), de így sem volt egyszerű.
  • RAMyMamy
    #7934
    szoktak még lenni multis mókák? megvettem steamen a játékot ma
  • cRusa1deR
    #7933
    Mondjuk ez az egyik legnehezebb öcsi.
  • cRusa1deR
    #7932
    Itt egy YouTube-os videó hozzá:
    http://www.youtube.com/watch?v=T8EiwBe__qA
    Konzolos, úgyhogy neked B helyett Shift-et kell majd nyomnod.
  • rappapa
    #7931
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne, hogy nem tudja e valaki hogy a lóról hogy kell leütni a katonát hogy ne haljon meg?
  • xxxpaulxxx
    #7930
    Sziasztok! Nemrég vettem meg a játékot, egy pár órája kezdtem el vele játszani.
    Nektek nem jelentkezett a képernyő felső részén egy világosabb rész? Igazából egy fehér gradiens megy át az egész képernyőn... alig lehet észrevenni, de, ha nappal áthaladok egy alagúton, akkor a legszembetűnőbb, hogy valami nem kóser. Ha felnézek az égre el is tűnik.
    Utánaolvasgattam fórumokon és ez elvileg egy általános bug... amit nem is javítottak (meg ahogy láttam sok más bugot sem)
    De azért mégis megkérdezem... nincs erre valami orvosság? Nem értem miért ennyire bugos ez a játék a 2-höz képest:S
  • Lacoka12
    #7929
    megprobáltam de semmi változás
  • Steve Q
    #7928
    Mintha a Game Launcher-rel lenne valami gond. Azt telepítsd újra esetleg.
  • Lacoka12
    #7927
    sziasztok nem rég raktam újra a gépet feltelepítem a játékot a (cd-ről)erre játékon belül az fogad hogy offline mód újra telepítés előtt nem írt ilyet ki valaki tud erre megoldást
  • taylor67
    #7926
    Köszi.
  • CroftManor
    #7925
    Attól, hogy végrehajtod a feladatokat xD
  • taylor67
    #7924
    OK, de mitől fognak a számok változni a kurtizán házban a táblán?
  • MerlinW
    #7923
    Azok feladatok. A szóban forgó kurtizános feladat speciel annyit jelent, hogy köztük elvegyülve kell hidden-kill-t eszközöli.
  • taylor67
    #7922
    Sziasztok! Most kezdtem el játszani a Brotherhooddal. Felújítottam a kurtizánok házát, van benne egy tábla, hogy hány embert öltek meg, stb... Most mindegyik nullán áll. Maguktól fogják ezeket megtenni, vagy én tudom elküldeni öket? Ha én küldöm, hogyan tudom megtenni? Két kurtizános küldetést már megcsiáltam. Összefüggésben van a kettő?
  • MerlinW
    #7921
    Most látom Steam-en ma AC nap van. 5€-ért mindenképp ott érdemes megvenni a részeket:)
  • ratgab
    #7920
    Főleg, hogy Uplay-ről ugyanúgy le lehet tölteni immár, mint steamről.

    Doboz is van, digit is van! 2 in one...XD
  • MerlinW
    #7919
    Nincs. Én ezt ajánlom inkább
  • #7918
    megéri megvenni a digital deluxe editiont steamen?
    van egyáltalán benne annyi "használható" extra ami miatt érdemes rá költeni?
  • MerlinW
    #7917
    Assassins Creed 2-vel kezd minimum. Brotherhood és Revelations, az AC2 szerves folytatásai. Mint egy TV sorozat.
  • vaakuum
    #7916
    De :)
    In medias res módon kezdtem :), mikor egyszer véletlenül megláttam x-boxon, és görcsöltem vele egy órácskát. Aztán lecsaptam rá PC-re. Persze nem is igazán tiszta a sztori, bár igyekeztem mindenhonnan infót szerezni, de elég zavaros, hogy mikor, kinek, a milyen múltjában, miért is kell turkálni.
  • MerlinW
    #7915
    Egyszerű a döntés. Ha érdekel a történet lezárása, akkor vedd meg a Revelations-t (mondjuk most volt szinte "ingyen" Steam-en).
    Ha nem érdekel akkor ne vedd meg:) Az irányítás nem változott semmit. (nem is kell, így tökéletes - max néhol a konzolos kamerakezelés a gáz, de az is elviselhető)

    Mondjuk az első rész óta ugyanez az irányítás. Remélem nem Brotherhood az első AC játékod:)
  • vaakuum
    #7914
    Akkor lassan végig is érek rajta, már a 8-ban járok. Romulus páncélt sikerrel megszereztem, az összes assa max szinten. Fura, hogy a max szintjüket elérve mindegyik visszaváltott fehér ruhára, és nincs tovább egyéni igény szerinti divatolás, de a köpeny az persze zöld színű maradt rajtuk. Elég idiótán néznek ki :(

    Mondjuk arra nem sikerült rájönnöm, a hugi miért lett assassin.

    Gondolkodtam rajta erősen, hogy beruházok az újabb részére, de kissé elbizonytalanodtam. Nem tudom, megérné-e, illetve az irányítása sem ejtett ámulatba, nekem nem ésszerű a high-profile vs. low profile rendszere, igen sokszor nem azt sikerül nyomni, amit igazából szeretnék.

  • MerlinW
    #7913
    9 seq van.
  • vaakuum
    #7912
    Hány sequence van összesen? Most azt hiszem a 6-iknál járok. Megcsináltam az első Leonardo küldit, és újabb két tornyot engedett megszerezni, már csak egyhez nem tudok odamenni. Illetve beadta a következő Romolus küldi helyét, ami a tiltott területen van, hogy véletlenül se tudjam hamar befejezni... Ez viszont szerintem hülyeség. Ez a része a játéknak stratégiai mellékszál kellene legyen a tornyok nagyobbik (illetve a komplett brotherhood csapattal) részével együtt.
    Azóta már 14 kocka az életem, de a nehéz páncél miatt a ló nem igazán tud már vágtázni velem, és a futás is igencsak lelassult:(

    Főleg mióta vannak az assassinok, azóta szinte minden killt és küldit ők csinálnak (már ahová hívhatóak), én csak lootolok, meg toronyra mászok.

    A rekord eddig az egyik toronynál 39 őr, én meg csak álltam, és néztem, javascript:document.newmessage.submit();ahogy a csapat bedarálta a konzervfejűeket. Látványos.
  • MerlinW
    #7911
    A főküldetéseket is csináld. Sequence-nként kapsz új cuccokat (amiket megvehetsz a kovácstól).

    Az ejtőernyő nem haszontalan, hidd el:) A kesztyű sem, nyomj space-t és felugrik a magas párkányokra, a dupla penge pedig szintén nem nevezhető haszontalannak:)
  • vaakuum
    #7910
    Az normális, hogy már csak 3 torony van hátra, de még midig csak alap páncéljaim vannak,(egy csizma, egy alkarvédő és egy testpáncél)? És az életerő is 9 kocka összesen? A Hideoutban az összes páncéltartó baba fehér, nincs rajtuk semmi, és egyik kovácsnál sem tudok venni semmi újat, max fegyvert néhányat, de azok meg feleslegesek, ezekkel is boldogulok. Már a városi zsebtolvajokat sem kergetem, hanem ráhívok egy assassint, és az elkapja. A felfedezett területen már az összes boltot felújítottam, Landmarkokat megvettem, elérhető vízvezetéket megszereltem, közműveket felújítottam, guild-hausokat létrehoztam. Közben a most meglévő 7 db assassinom éppen el akarja érni a lvl 10-et, de a tornyok miatt, ahová nem akar beengedni, nem tudom a maradék 3 újoncot megszerezni.
    A Romolus küldiből is csak 3-at adott be, és a sárga fej világít, de ahhoz meg még kell vagy kettő, ha jól sejtem, mert a lejáratok megvannak, de azt írja, hogy nem mehetek le egyenlőre. DE a játék végére adja be a páncélt, amikor nem is lesz már mire használni? Mondjuk nincs is rá szükség igazából, csak fura, hogy már akkor is kaptam olyan küldit, hogy ne menjen le 10 kockát (vagy kocka alá???) az életem, amikor összesen 6 pöttyni volt az életem. Most kell nekifogni a Leonardó ostromgépes küldetéseinek? Utána engedi a többi tornyot is megtámadni? Leonardótól már megvettem mindhárom haszontalan cuccot, a kesztyűvel ugyan úgy nem tudok felmászni olyan helyekre, ahol szemmel látható a perem, vagy egy nagyobb repedés, amibe kapaszkodhatna.
  • MerlinW
    #7909
    Steam-en az összes AC játék 66-75%-os akcióban. 30€-ért az összes rész + DLC.
  • Gary
    #7908
    vízszint helyett víz szint = a víz szintjét
  • Gary
    #7907
    Valahogy megoldható fölülről függeszkedve, de lesz küldetés, mikor a vízszintet kell megemelni és akkor oda lehet jutni egyszerűbben.
    Egyébként, a fórumban volt erről szó, keress vissza. Vagy a youtube-on idevonatkozó videó keresése is megoldás.
  • Grass
    #7906
    Oda hogy a fenébe ugrok be?
  • cRusa1deR
    #7905
    Nincs elég orgyilkostanoncod, legalább 4 kell.
  • Grass
    #7904


    A sequence 7be itt akadtam el. Csak ez az egy felkiáltójel van a térképen de még kéne valamit csinálnom ezért a feladatért, de mit? Segítsetek
  • Gary
    #7903
    Ezt én is megnézem! :Ð 1-2 hete próbáltam utoljára, de akkor siralmas volt, mentem is 'R' multira.
  • MerlinW
    #7902
    Elviselhető, jah. Mostanában osztogatták ~10€-ért a játékot Steam-en, sokan megvették, tele vagyunk újoncokkal.
  • CroftManor
    #7901
    PCn még aktív a multi? Boxon márcsak Wantedezni lehet meg Manhunt megy, de arra is várni kell, mire összejön a 6 ember. Inkább ACR-ben multiznak sokan.
  • xido
    #7900
    Szerintem hosszú kifutási ideje van,ha abból indulok ki,hogy olasz helyszíneket sokan szeretik :)
  • abydos
    #7899
    Köszi!

    Akkor lehet benevezünk egyre, remélem lesz elég enemy, mert PS3-mon Revelations-t tolom, ott azért van játékos dögivel.