7978
10388394491291745162.jpg

Off/Warez Topik, erre klikk.size

Multiplayer nevek: persian0077, ratgab, Sully1979, Cevys, norcii90, BIZ88, PowerSlave87, Atkamon, medve01, Arkimonde87, Gundark1980, ConstantinHUN, Royal_tipu, MerlinW_HUN, H3xHUN, l0lhunter, renji00, hunRage47, geng20, barcageri, xingjian, Logan8523, mgjani, penge468, wendi1106, Regnellahc, Dr.Assassino, Krysael, R4tB4G, Amurass

Ha van betervezett közös MP meccs, az ide lesz kiírva!

TEAMSPEAK 3 szerver:
ip: reddawn.hu
port: 9987
pw: nincs

CLAN channel alatt
az ACBrotherhood szoba, oda pw: 42368
  • Toweliee
    #7978
    Hálás köszönetem!
  • CroftManor
    #7977
    Szia!
    Itt egy videó, ez tartalmazza az összes challenget. Nézd meg :) Link
  • Toweliee
    #7976
    Sziasztok! Ezeket a küldetéseket hogyan kell teljesíteni?
    - Kurtizán csoportok küldése az őrök eltereléséhez.
    - Posztoló őrök likvidálása számszeríjjal anélkül, hogy észrevették volna.
    - Brutálisok megölve.
    - Guards on horseback air assasinated.
    - Dupla merénylet.
    - Szerezz legalább 5 képesség csíkot.

    Megakadtam. Köszönöm!
  • MerlinW
    #7975
    Passz. Esetleg próbáld meg UPlay-ből telepíteni.
  • tumpi
    #7974
    Köszi azért a segítséget! Esetleg, ha valaki másnak is van valamilyen tippje szívesen fogadom! :)
  • Botond #7973
    Nekem is win7 64 bites volt amikor játszottam vele, és amit írtam az megoldotta. Ha ez nem segít, akkor nincs tippem. :(
  • tumpi
    #7972
    Nem, egyszerűen nem akarja az igazságot.
    Amikor ellenőrzöm a helyi fájlokat steam-en, akkor mindig kidob egy hibás fájlt amit újra letölt. Win7 64 bit-es rendszerről van egyébként szó.
  • Botond #7971
    Nem jó az a uplay amit a steam szed le. Telepítsd a steamről az egészet, aztán töröld le a uplayt, szedd le az ubisoft honlapról a frisset, azt telepítsd és indulni fog.
  • tumpi
    #7970
    Helló!

    Gondoltam írok ide, hátha nézi még valaki a fórumot. Megvettem steamen egy jó fél éve a játékot és most jutottam el oda hogy játsszak vele. Mikor próbálom indítani a játékot se kép, se hang hibaüzenettel leáll.
    Mindent próbáltam már, save mappát csinálni a dokumentumokba, újratelepíteni, újratelepíteni a uplay-t és a ubilaunchert is.
    Se kép se hang továbbra sem. Valakinek esetleg tippje, megoldása nincs hogy működésre bírjam?

    Köszi a segítséget!
  • cikasz
    #7969
    Kérdeznék AC-vel kapcsolatban!
    Két monitorom van. Szemben velem és bal oldalt egy. Ha játszom, most pl a Brotherhood-al akkor ha balra mozgatom az egteret akkor átviszi a kurzort a másik monitorra. És ugye ha kattintok akkor ki is lép a játékból.
    Nincs valami beállítás, hogy ottmaradjon a kurzor a játékban? AC III-IV-nél nem csinálja ezt.
    köszi
  • Czobi
    #7968
    Meg az asszaszinokat elküldve is lehet kapni, 1-2 küldetésnél a pénz mellé járt 1-1 olyan ritka tárgy is.
  • MerlinW
    #7967
    Pár ritka cuccot csak ellenfelek loot-olásával és ládákból szerezhetsz meg.
  • Aborg
    #7966
    Igazad van, a szigeten vannak azok az uzletek (kovacs, szabo es a muveszbolt). Megsincs
    elegendo targyam :)
  • Czobi
    #7965
    Már rég játszottam vele, de ha jól emlékszem, akkor azok a különleges cuccok csak a szigeten voltak kaphatók, a főhadiszállás melletti boltokban.
  • Aborg
    #7964
    Meg valami: az uzletek feladata: hogy szerezzek be nekik ezt meg azt, es akkor megvehetem toluk - peldaul a kapitanyi kardot a kovacstol. Meg a jatek elejen valahol irtak is hogy mire van szukseguk (azt hiszem a arukinalati lista mellet). De most meg nem irjak, igy nem tudom mi kellett volna nekik. Vagy az a kivansaglista csak egyetlen uzletben lett volna kiirva? Vagy meg kellet volna jegyeznem mi kell nekik? Mert most mar van nalam rengeteg cucc, de nem tudom kinek mi kellet.
  • Aborg
    #7963
    Koszi, ez az! Egybol osszefuztem 9 olest :) Csak arra kell figyelni hogy kozbe ne nyomjuk a jobb egeret (vedekezes).

    Es ha tobb ellenfel korbevesz, akkor az tamad ram legkozelebb aki folott feherrel megvillan az eletero kocka. En meg arra tamadok aki korul halvany feher ragyogast latni. Egyszeru es nagyszeru!

    A bazi debella pancelos meg le is fegyverezheto: fontos hogy kicsufoljuk (E), aztan vedekezve varni (jobb egeret tartva) ures kezzel amig ramtamad a bardjaval, abbad a pillanatban nyomni meg a jobb eger melle bal egeret is, es sikerulhet elszedni tole a bardot. Hasonlo modszerrel buktathato a tamado lovaskatona is, de ott jobb ha karddal varjuk.
  • xido
    #7962
    a következő részekben jobban elkaptam,kontrollerrel igazából..
    ha jól tippelem,úgy próbáld,mikor az ölési animációt csinálja,már nyomhatod is valamelyik irányba és támadás gomb szinte egyszerre
  • Aborg
    #7961
    Udv! Most kezdtem a jatekot es nem birom megcsinalni azt a gyilkolasi kombot. Azt irja hogy mikozben gyilkolom az ellent, nyomjak W,S,A,D gombokat amivel kivalasztom a kovetkezo celpontot, akit aztan bal egeret nyomva egy csapasra kinyirhatok. Hat ez nekem valahogy nem megy, pedig a virtualis treningben is probalgatom. Mit csinalok rosszul?
  • sacasaca
    #7960
    keresek PS3 játékosokat a brotherhood online(cooperatív) trófeák megszerzéséhez
  • sevendoor
    #7959
    köszi
  • Nuclearity
    #7958
    Bocsi, a nickem Slak0th és még nem inveltelek, utazásos dolgok voltak ma, de holnap pótolom!
  • Gary
    #7957
    Rendben!
    Uh, tegnap este automatikusan elfogadtam egy pajtás meghívást, az lehettél Te? Kisegítenél a nick-eddel, csak, hogy képben legyek! :Đ

    Kétségtelen, hogy ha van 1 - 2 rohangászó játékos, azok hamar futóversennyé tudják változtatni a partit.
    Gondolom, UBI-ék is sejtették, hogy lesz szaladgálás, ezért is tettek bele olyan teljesíthető kihívást, ami az, hogy X mp-ig menekülj 1-3 üldöző elől.
    Nagyjából az első, második helyezett "kezében" van a játék sebessége. A többiekében kés és/vagy pisztoly :Đ
    Persze, le is rohanhatnak 100 pontért, de ugyan ott vannak :Đ
  • Nuclearity
    #7956
    Az nem taktika, hogy elindul a match és Józsi már sprintben mászik a tetőn és mintha egy autóversenyzős játék lenne köröket fut egészen a match végéig.... ;)

    Mindenképpen hozzáadlak.
    sajnos private matchben is kérte a 6 embert emlékeim szerint de meglesem!
  • Gary
    #7955
    Jaaaa... :Đ Kedvenc karakterem a Dama Rossa, lehet, ezért állítottam mást? :P
  • MerlinW
    #7954
    Ugyan, a profi öl, öl, stun-ol, öl, öl, stun-ol :D Az igazi férfi nem menekül:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.08.20. 18:13:54
  • Gary
    #7953
    Nekem úgy rémlik, hogy privát meccshez nem mindig kell 6 ember. Én játszottam Manhunt-ot 1:1-ben is.
    Jó ideje már, elég ritkán jön össze egy parti. Egyébként meg öl, menekül, védekezik, menekül, stb. a játék. Sz'al, tényleg rohangálássá tud fajulni.
    Nemrég föltettem az AC:R-t és csak pislogtam, hogy mennyire más taktikát kíván.
    Az AC III-at a mai napig is tolom.
    Én PC-n játszom. Ha Ti is és gondolod, az UPlay nick-em: dre4mw4r
  • Nuclearity
    #7952
    Üdv!

    Érdeklödnék, lenne-e pár ember aki benne lenne hébe-hóba a egy kis multiplayerbe? Durván 4-en vagyunk per pillanat, tehát minimum 2 ember kellene, egy isntant match kezdéshez.
    Szeretnénk olyan játékosokat találni akik értik is a játék lényegét (érts, nem csak futkosnak a tetőkön az egész match ideje alatt...)
  • MerlinW
    #7951
    Nincs, talán egyszer lesz. Az AC2-ét is csak tavaly év végére sikerült elkészíteni.
  • sevendoor
    #7950
    sziasztok, magyarítás van ehhez a részhez vagy ne keressem...
  • xido
    #7949
    mindig kell neki az előző..de ha eredeti,akkor automatice lekéri őket a launcher..
  • Aborg
    #7948
    Udv! A jatekra ez a javitas a legujabb? : Assassin's Creed Brotherhood v1.03 Patch

    Es kell telepiteni az elozoeket is, vagy eleg csak a v1.03-at? Koszi.
  • Yoyo
    #7947
    Megpróbáltam, uplay letörölve újrarakva HOSTS fájlok resetelve, a hiba továbbra is fenn áll:( Nincs több ötletem.
  • Yoyo
    #7946
    Nem volt fent tört játék egyik részből sem. Az uplay-t fogom újra tenni ahogy géphez jutok, remélem megoldja.
  • xido
    #7945
    izé..nem maradt fent virágboltiból bármi?..azt hiszem még a regeditből se árt törölni,mielőtt eredetit rak az ember..mentések,ubilaunch..ilyenek is
  • Yoyo
    #7944
    Hivatalos lemezről telepítettem fel, már reinstall is volt, úgy is ugyanaz a hiba. Délután megpróbálom letörölni az uplay-t és újrarakom a játékot is.
  • Lokker
    #7943
    És persze utána már működött.
  • Lokker
    #7942
    Lemezről telepítetted vagy letöltötted? Nálam a Settler 7-el volt ugyan ez és lemezről telepítettem fel, majd újratelepítettem de akkor már a uplay-vel töltöttem le.
  • Yoyo
    #7941
    Azt még nem próbáltam, gondoltam az jó mivel a 2 elindul online, azért kipróbálom, aztán meglátjuk.
  • xido
    #7940
    és ha leszeded és visszarakod uplay-t?
  • Yoyo
    #7939
    Sziasztok!
    Remélem jár még ide valaki:)
    Nagy problémám van, most vettem meg a játékot és olyan hibába futottam, hogy nem indul el a játék csak offline, ha online indítom végigfut a update csík és bejön az az összesítő képernyő ami kilépéskor szokott. Fent van a 2 is az simán megy online.
    Köszönöm, ha még benéz ide valaki:)