798
Battle Of The Immortals [MMORPG]
  • ToCsEk
    #798
    jó kérdés, június óta nem játszottam :D
  • Wilbo
    #797
    egyáltalán működik még valami a napi eventeken kívül ? vagy mér mindent a WOI ra összpontosítanak... ? -.-
  • ToCsEk
    #796
    már sehogy
  • Wilbo
    #795
    Sziasztok nekem olyan kérdésem lenne h a B O I illetve a Battle Of The Immortals szavakat hol illetve hogy lehet össze gyűjteni? a Válaszokat előre is köszönöm.
  • aboriginal74
    #794
    Hali, igen a Gemini szerveren van magyar Guild "Titánok" a neve kb. 130 fő van benne, az inaktívokkal együtt. Ha valaki jönne Gemini szerverre, keressen engem "dzsiza" a nick-em Champ karakter. Üzemel egy Team Speak 3 szerver is a könnyebb kommunikáció érdekében! Bővebb infót bent kapsz a játékban tőlem!
  • ToCsEk
    #793



    a szerver legnagyobb zenerje 750milla coinos pet
    1milla coin 100zen
    100zen 10usd
  • Szilinnyo
    #792
    :D
  • ToCsEk
    #791
    te vagy ez a kabbe nevű? sadasdasdasdasdasdsdaas
  • Szilinnyo
    #790
    igen egyik sarokba állok egy 112lvl essel. akor félig áállok..:D
  • ToCsEk
    #789
    igen ha r7en vagy atlantis mapon
  • Szilinnyo
    #788
    3. megint:D de istenem úgyan annyi pontom van mindig mind az 1. nek de nem vagyok 1. és msot áljak itt fél 9 ig afk ba és kapok még expt?:D
  • Szilinnyo
    #787
    quiz után kapom meg az expt?:D vagy ez hogy van?
  • ToCsEk
    #786
    jah
  • Szilinnyo
    #785
    jah :D.. én meg minden nap hajnali fél5ig fenntvoltama quiz miatt.. na m1. ez a afkos izé minden nap van?:D
  • ToCsEk
    #784
    mivel az amcsi szerver más időzóna :D
  • Szilinnyo
    #783
    Am abyss on is 1930-19:40 et ír a quiz de hajnali fél 5 kor kezdödik. rekordom 3. :)
  • Szilinnyo
    #782
    Ez mi? és mikor kezdődik?:D + full a r7 szóval... ksőn olvastam ezt az üzit.
  • ToCsEk
    #781
    ha ráérsz most menj r7re atalntiszra és afkolj be valamelyik sarokba 20.30ig free xp kb 5-8milla
  • ToCsEk
    #780
    jah, 19.30tól
  • Szilinnyo
    #779
    Amugy quiz aq-n is van? és ha van mikor?
  • KaBuTo666
    #778
    Hát az biztos hogy rohadt lassú a fejlődés...
  • Szilinnyo
    #777
    Ha minden igaz bejelöltelek Kabbe néven :)
    Este eflnyomtam 35 re a hetrikem remélem a nagyok visznek majd eventekre :P:D
  • ToCsEk
    #776
    130 a max, japcsiknál van pár, auqán 128as a legnagyobb de 120fölött már nincs értelme szintelni csak epénisz :D
  • KaBuTo666
    #775
    Hány lvl a max? Van már maxos szintű? :D
  • ToCsEk
    #774
    114vagyok jelenleg :D legnagyobb magyar 127es utána 122es :D

    hát igen ez a pw :D:D:D
  • KaBuTo666
    #773
    Hány lvl vagy vele? :D
    Megnéztem megint az accountomat, de egyszerűen semmi fontos adatot nem tudok se törölni se megváltoztatni, vicc.
  • ToCsEk
    #772
    jah és beverlek néven megtalálsz auqariuson :D
  • ToCsEk
    #771
    nonstop bentvan a karakter kb 4-5órát vagyok, de változó
  • Szilinnyo
    #770
    Lehet elkezdek egy hetricel mégis. nemtudom :S
    Napi hány órát vagy fent?:D És kapok egy nevet? Ha fentvagy és volna valami kérdésem legalább rád tudnák írni.
  • ToCsEk
    #769
    még nem vagyok 115, elég kevesen játszanak abyysson ah 1kk az sg ára :D
    auqán 100-300k a 75 90sg ára
  • Szilinnyo
    #768
    Jól van te könnyen beszélsz 115ösen.
    81lvles mágus azért azt úgy képzeld el,hogy egy 70+ os 5 csilalgos mobot csak akkor tudok leverni ha egyedül jön rám. ha 2 v 3 akkor meghaltam:D mondjuk sg szettel könyebb lenne de 1m/item szóval azt nem mostanába szerzem meg:D de már 1 hete nem játszok.így pet nélkül duplán gyenge vagyok és cointsom sincs,hogy vegyek valami értelmeset :S
  • ToCsEk
    #767
    *pet = őket :D
  • ToCsEk
    #766
    én is chmp karival vagyok az egy dolog hogy van 300k hpja 115fölött de ennyit is ér többet nem, pettel nem sokat ér mert 115föltöt jó dpes 5hitel 50khps petet, nah igen az egyetlen megoldás a vit pet 6zid skillel, jah igen nem vagyok zener :D szóval a verhetettlen chmp annyit ér hogy ő hal meg utoljára pvpben.. huha :D
    hrtc ről meg ne is beszéljünk elég kevés hrtcnek van 115fölött 100k+ hpja ők is papírból vannak és minden értelmes party pet focuszálja le..

    szóval ha valamit kezdeni akarsz akkor sly brz mágus, persze ők sem hallhatatlanok.. :D
  • Szilinnyo
    #765
    Elmondom, hogy a legjobb karakter a Champion :D
    Champion + hetric együtt verhetetlen.
    Lehet,hogy a mágus tuplán tud ölni de 3x gyorsabban hal meg mind a többi kari..hidd el rengeteget szenvedte már vele:D
  • ToCsEk
    #764
    elmondom legjobb karakter a mágus :O

    ar és event gyilkos, 2aoeval arat..
  • Szilinnyo
    #763
    80* bocs 25 perce keltem:D
  • Szilinnyo
    #762
    Na haggyad:D én is tudom 8an ig kb. mit kell csinálni:D de pl. hetrikkel minden dupla idő. amúgy már megvannak a kariaim.nemtudom,hoyg de megvannak:D pet/coints nincs és nem is lesz. de már 1 hete nem nyomom szóval abba hagytam. mivel pont a legs*arabb karival kezdtem(mgus)
  • ToCsEk
    #761
    1hónap alatt csinálhatsz 105-110est 0ról csak tudni kell mit hogy kell csinálni :D
  • Szilinnyo
    #760
    3 hónapig hajnalig volt mikor reggelig játszottam:) Nem hiszem,hogy neki állok auqarius-on. Szerintem várok amíg ki nem jön a boi 2.:)
    Mennyi idő alatt toltad fel 100+ ra a karidat és mivel vagy?:D
  • ToCsEk
    #759
    hagyd a fenébe, és játsz eu szerón (auqarius) hrtcből marha nagy hiány van