12
  • shootme99
    #12
    Úgy bírom, amikor valaki Istenít egy akciójátékot, mintha az nem arról szólna, mint a többi, hogy mindenkit legyalulsz, és kalap-kabát. Persze, némelyiknek jobb a hangulata, jobb a sztori körítése, szebb a grafikája, éppen ezért jobban magával ragadja az embert, de ennek ellenére minden játék arra hajt, hogy az emberekben él a pusztítási ösztön amit itt kiélhetnek...
  • Vidékimann
    #11
    szerintem a hentelés a legjobb!! sok balékot kinyirni tök jó buli
  • Fbn Lx
    #10
    azért egynek szerintem elment, én végigjátszottam és egészen jó volt
    tény, hogy a 12-13 éveseket célozza meg elsősorban a force unleashed, akik most fedezik fel a hentelés világának csodáit, és a hormontermelés beindulásával elkezd áramlani rá a tesztoszteron :D
  • NEOreg3
    #9
    unalmas volt az 1, nulla hangulattal

    nekem aztán mindegy, hogy jön-e pc-re a 2
  • Evoluti0N
    #8
    Nekem is sokkal jobban bejött a Jedi Knight széria, mint ez (persze a KotOR mindent ver). Túlságosan monoton játék nekem ez a Force Unleashed.
  • KillerBlue
    #7
    Ha nem tetszik ne vedd meg és kész!
  • tomboy013
    #6
    De minek jön pc-re. Elég fos volt az 1 is... Legalábbis szerintem semmi star wars feelingje nem volt. csak menni kellett és darálni. A jedi academy 10000000000-szor jobb
  • jcsabi
    #5
    megvan a szülinapi ajándékom :D
  • Julius Caesar
    #4
    Kíváncsi vagyok, hogyan fog futni a gépemen. Az első high detail nélkül folyamatosan 30fps-t produkál (tehát a limit fölött lehet egy picivel).
  • KillerBlue
    #3
    Kit érdekel! Legalább már biztos a PC verzió és ez nem egy évvel a konzolos után fog kijönni. És remélhetőleg a port is jobb lesz.
  • enzim
    #2
    Október még messze van, addig bármi lehet... Meglepne, ha időközben nem csúszna a játék PC-s verziója.
  • Narxis
    #1
    Na, akkor a pc játékoknak mégsem áldozott le.