129
  • Narxis
    #1
    Jobs jó arc.
  • Amergin
    #2
    - Igaz, hogy Hacsaturján buzi volt?
    - Igaz, de nem ezért tiszteljük...
  • drzen
    #3
    Amíg nem üzletelsz vele. Utána minden szarságért tízmillió dollárt fog elkérni tőled.
  • Lowosan
    #4
    "őt viszont a nagy ötletek hajtják előre" Egyet ismerek csak, fogni akarja a kezét minden egyes Csutka vásárlónak a kezét és irányt mutatni neki, véletlenül se tegyen mást mint amire ő gondol.
    Csak úgy kíváncsiságból, melyik SG-s habarodott bele a pasiba? Csak mert lassan minden harmadik hír az Almacsutkához köthető.
  • Cat #5
    katasztrofális ez a farmerbe beletűrt pulóver.
  • drzen
    #6
    Szerintem passzol a fehér futócipőhöz fekete zoknival.
  • FoodLFG
    #7
  • Bhalage
    #8
    nincsenek divatdiktatori ambicioi :D
  • slickboy
    #10
    Mozart nem volt jó ember?
  • Szemjuel
    #11
    mert tőled minden szarságért elkért 10 millió dollárt...

    imádom hogy az ilyen kis senkik mint te leszólják azokat akik apple terméket vesznek, mert gecisznobok meg divatrajok, meg amúgy se értenek hozzá mert azon a pénzen lehet sokkal de sokkal jobbat venni!
    Közben nem veszed észre a sok hasonszőrű dilettáns pajtásoddal egyetembe, hogy felültetek a mindenszaramialma vonatra, és már divatból minden hírre beírtok valami blődséget! Gondolom ez a fórumsznobság nevű "betegség" amelyet egy birtokolt macbookpro vagy imac esetleg iphone simán orvosol!
    mondom ezt úgy, hogy lenovoról írok, nokiát használok, és nincs ipodom (csak volt de nem használtam eladtam).
    ideje felnőni hugyosok!
  • bertino
    #12
    csigavér testvér.
  • Narxis
    #13
    "Amíg nem üzletelsz vele."

    Ebben lehet igazság, nincs Apple cuccom, de az nyűgőz le, hogy bármit el tud adni az embereknek(ez most nem feltétlen fikázás). Sikeres ember, mint Bill Gates vagy mint pl. Eric Schmidt, Larry Page és Sergey Brin. Nem a pénzére vagyok irigy( bár nem jönne rosszul... :D) hanem arra, hogy nagyon ért ahhoz amit csinál. Ezt kár vitatni.
  • Ferrer
    #14
    Az Apple termékek nagyszerűek. Nálam szinte nincs olyan óra, amiben nem használnám az ipod touchomat. Emailt, híreket nézek vele, böngészem a netet, zenét hallgatok, ebookot olvasok. Vennék iphone-t is, ha lenne rá pénzem. Kár fikázni az Apple-t, az IT piacon senki se tudta eddig végigcsinálni, amit az Apple.
  • NullZ3r0
    #15
    Nagyot fog bukni egyszer ez a Jobs, az tuti. A stratégia, amit folytat, nem fenntartható hosszú távon.
  • pixx
    #16
    Na igen, mikor kijött az első telefon, szinte semmit se tudott, pedig akkor már a kamerás mobilok világában éltünk bőven, mp3-at is tudott már lejátszani nem egy teló. Aztán minden évben jött egy új típus, amibe belekerült ez-az. 2010-re eljutottunk oda, hogy már tud videót rögzíteni...
    Abban igazad, van, hogy ennyi embert egyik cég se tudott megvezetni, mint ők...
  • G_ArchAngel #17
    De nezhetjuk ugy is, hogy eddig mennyi ember megvett minden hulyeseget, amire valojaban nem is volt szuksege...?
  • pixx
    #18
    Akkor hülyeség lett volna esetleg ha nem rakják bele a későbbi változatokba, de mivel belerakták nem tudod megmagyarázni.
  • G_ArchAngel #19
    Ha picit korbenezel, akkor lathatod, hogy az Ars Technica, Gizmondo, Engadget, de meg a magyar Index is tele van Apple hirekkel.
    Jelenleg az konzumer IT-vilag rohan utanuk, lehet sikoltozva a fejunkhoz kapni, de a ceg jelenleg tobbet er, mint a Microsoft, mar csak az Exxon Mobil van elottuk. Amibe Steve Jobs belefogott, az siker lett. Kelet-Europaikanak draga sikernek tunik, odaat nem az.
    Minden evben robbantanak valamit.
    Termesztesen a hardcore kockak fujnak rajuk, mert leegyszerusitik a internetet, lassan mindenki az O homokozojukban tologatja a kisautokat. Nagymami es unokaja egyutt iPad-ozik, mert egyszeru, nem kell hozza 'szakertelem', amit az onjelolt forumhuszarok magukenak gondoltak.
    A gepeiket nem kell szetszedni (nem is lehet), de az egyszeru embereknek nincs is ra igenye.
    Engem sem erdekel, hogy epul fel a motorom, csak menjen, ha kell.

    Olyan dolgokat fejlesztenek, amelyek nem nyernek meg teszteket, de megis sokkal hasznosabbak, mint az izomero: notebookjaik, iPad orakat vernek ra a konkurenciara, ha akksirol mukodnek. A notebookok Touchpadjahoz es az iPhone/iPad Touchscreen-jehez hasonlot meg nem alkotott egyik konkurencia sem.
    Az uj i5/i7 iMac pedig a legjobb All-in-One asztali gep a piacon, meg akkor sem tudtak eleget gyartani belole, mikor gyerekbetegsegekkel kuzdott a 27-es, de meg most is elofordul, hogy varni kell ra.
    Persze barki epit olcsobb PC-t ugyanezen alkatreszekbol. Csakhat sokkal kevesebben vannak, akiket ez a lehetoseg ma erdekel.
    A nagy gyartok is elkezdtek a sajat 'egybeepitett' gepeiket piacra dobni (Sony, Dell, HP) mert rajottek, hogy az egyszeru embernek ez jobban megfelel, mint az epitett PC sok kabellel.
    S vegul de nem utolsosorban a nagy online aruhazak IT toplistajat netbook-ok es notebook-ok vezetik (koztuk 3 Apple, ami 'draga' ugyebar), mert az embereknek nincs szukseguk arra, amire a geekeknek.
    Az a 0.1% meg nem fogja erdekelni a nagy gyartokat...:)
  • Koge
    #20
    pixx szivembol szolsz, vicces hogy 2009ben featurekent eladjak a masolokremet (kopipaszta, ejszakai muszak valamivel el kell utni az idot. bocs), 2009 nyara elott megkerdeztel egy iphone tulajt hogy miert nem lehet masolni annyit mondott hogy nincs szuksege ra (na persze soha nem is hasznalta semmilyen it eszkozon ezelott) aztan lett es b*sszki mekkora csaszar feature mar ez is van benne! most ugyanez van a multitaskkal, egy kollegam azzal magyarazta hogy mivel az egesz telefon/ipod egy kurvagyors memoria nem nagyon van szukseg ra mert amig csillivilli animal addigra betolt a program es ott folytatod dolgot ahol abbahagyta, felteve ha az app mentett menugomb nyomaskor.
    dehat nem csinalt snapshotot mert akkor lassu lenne, ugyhogy jon a multitask es az apple fanoknak megint mutattak egy 15+ eves technologiat 2010ben!

    nah ebben zsenialis az apple... hogyan csomagoljuk be a wcpapirt ezustos kontosbe...

  • G_ArchAngel #21
    Pl. mint a sokak altal kisirt MMS? Gondolom egybol megugrottak a szolgaltatok eziranyu adatforgalmai:)))

    Vagy a csodalatos 8mpixeles kamerak, amelyekre mar nem kellett nappali felvetelnel blur, estinel noise? :D
  • G_ArchAngel #22
    Van a telefonomba Copy/Paste, kiprobaltam, nem hasznalom. Asszony Nokiajaban nincs, de meg soha nem is hianyolta.
    Elkurvult a vilag:(
  • Koge
    #23
    a gizmondo meg az engadget pont azok az oldalak ahol a szakmaisag a nulla fele konvergal, bulvar it. azert jo hogy ok diktalnak mert kiadnak valami ezusthatu feketekeretes szappandobozt keves funkcioval szetkurtolik hogy na gyerekek ez most nagyon tuti, a tobbi gyarto meg megnezi mi nem tetszik a felhasznaloknak es belerakjak azokat a funkciokat, ezzel ok nyernek a legtobbet, vedd csak peldanak a htc-t. hiaba kellett ket ev nekik most kidobtak par olyan telefont amire meg az itelefon tulaj is felfigyel
  • drzen
    #24
    Szemjuel te normális vagy?
  • Koge
    #25
    akkor ezek szerint csak en vagyok olyan hulye hogy hianyolom a jo kamerat mert eleg ha egy kutyu huzza a zsebemet (johetne mar az n8) es hulye vagyok mert hasznalom a kopipasztat is, es eloszor mikor nyomkodtam az iphonet es nem talaltam (3g volt) majdnem foldhoz vagtam hogy mi ez a szar, MMS-t meg szoktam hasznalni, de csak hogy egy pelda legyen, az epitoiparosok nap mint nap mms-eznek (remelem nem kell elmagyarazni hogy miert).
  • pixx
    #26
    Tudod, vicces, hogy meggyarázod, azt, amit nem kell.
    Ha egy 60 ezres telefonban van 4-5 dolog, ami alap, kamera hátul,kamera elől videófelvétel, 3g, MMS meg mit tudjam én még mi, akkor az egy 120 ezres telefonban miért nem alap? Miért kell 4 modelnek kijönnie, hogy ez alap legyen? Sőt a honlapjukon veri az arcukat, hogy már van videó felvétel a 3gs-ben...
    Van egy régi Nokiám, itt porosodik, mert meghalt az aksija 6 év után, 3650-es, de már abban is alap volt a videófelvétel, meg a kamera...
  • G_ArchAngel #27
    Meddig?
    Mindjart itt a 4G launch, addig kicsit sut a Nap a HTC-re, aztan ujra elfelejtik...

    De, mint irtam - kit erdekel, ha meg a 'butacska' iPhone is sok az utca emberenek?
    Egy telefont ad ki a megragott alma evente es versenyben van - hagy telefonon is van Android? - a Google-val vagy HTC-vel.
    Ez kicsit olyan, mintha az egymast masolo Peugeot/Citroen/Fiat arra lenne buszke, hogy ugyanannyi haszongepjarmuvet adnak el, mint a Ford egyedul...
  • pixx
    #28
    Ez baj az Apple fanokkal, azért mert neki nem kell, el nem hinné, hogy másnak is szüksége lehet rá...
  • pixx
    #29
    A HTC-nek, meg az Androidnak kell még egy év, utána nagyon rá fog lépni Apple sarkára...
  • G_ArchAngel #30
    Nem tudom, epiteszkent soha nem kellett MMS-t hasznalnom, notebookkal jartam epitesi teruletre muszakivezetni, mert a telefonomon nem futott az ArchiCAD.
    A projektvezetonel meg volt kis Canon kompakt archivalni, a kepeket meg elkuldte a kontenerbol, mert a telefonnal keszitett kritikan aluli kepen semmi nem latszott.
  • G_ArchAngel #31
    Az a baj az antiApple-fanokkal, hogy mert nekik kell valami, akkor nem tudjak elfogadni, hogy masnak nincs ra szuksege...

    Erted mar, hogy mindenek minimum ket oldala van, ami nem gomb (de mivel a gombot is apro sikidomok alkotjak, ezert annak is tobb oldala van;))?
  • Koge
    #32
    es nyilvan te voltal a kivitelezo is... es notebookkal vested be a falba a csoveket... a kurva eletert ennyire szuklatokoruek az emberek?
  • G_ArchAngel #33
    A hardver szvsz most is nagyon jo bennuk, ami miatt nem valtanek az az egyelore gyenge AMarket, illetve az iPhone-hoz viszonyitva katasztrofalis touchscreen.
  • G_ArchAngel #34
    31-es komment: Ha Neked kell, akkor az azt jelenti, hogy masnak is?
    Szerinted hany iPhone tulaj dolgozik az epitoiparban?:)
  • pixx
    #35
    Gondolom észrevetted, hogy nem hozzád beszéltem...

    Az, hogy igénytelen vagy a te problémád, én szeretek minden lehetőséget megtekinteni, mielőtt azt mondom nem kell. Ne más döntsön helyettem, mert az a rendszert már nem éljük...
  • pixx
    #36
    Csak, hogy étudd, már két éve voltak 5 megapixel fölötti kamerák a telókba, te tavaly már voltak 10 megapixelesek is.
    Ne az Iphone 2-3 megapixeles kamerájából indulj ki...
  • pixx
    #37
    Amúgy nagyon kíváncsi vagyok meddig tart ez a html5 hiszti, már 2-3 éve temetik a flasht, de még mindig él.
  • G_ArchAngel #38
    Szerintem is igenyes dolog telefonnal fotozni...
    Az MMS pedig vegkepp raj dolog 2010-ben...

    Akkor felteszem az 5D-t gumtree-re, hatha valaki elcsereli valami csodatelefonra


    Errol irtam a masik topcban is anno: van egy Apple hir, jon a fika - en leirtam viszonylag normalisan, hogy most miert van az Apple eloterben erre megint kopkodes volt a valasz.
    Es akkor ujra az Apple-fanboyok a szanalmasak...
  • Koge
    #39
    1, a gomb nem sikidomokbol all
    2, ipari kornyezetben nem hasznal senki apple termeket mert egyszeruen hasznalhatatlan orulok hogy erre magadtol rajottel:)
    3, igenis a nagytobbsegnek szuksege van azokra a funkciokra amik szerinted feleslegesek kulonben most nem lenne vilagszam a multitask:)
  • pixx
    #40
    Ha win hír előjön akkor jön a win fikázás, csak most Jobs úgy érzi fontos, hogy mindig szerepelnie kell...
    Most egy kicsit kaptok ti is...
  • G_ArchAngel #41
    Ugyanaz a baj veluk, mint a fenykepezogepeknel:
    A kompakt kamarak mar elertek az erzekelojuk hatarait, de a marketing megkoveteli a pixelhaborut.
    Ennek eredmenye, hogy a viszonylag pro kompaktok, mint a Canon G-series is zajosodik ISO 100-tol.

    A telefonokban pedig a fenykepezogepkehez viszonyitva negyedkoromnyi az erzekelokapka. Valahol 5mpixel lenne az egeszseges hatar es inkabb az optikat, illetve a feldolgozo szoftvert kellene tokeletesiteni.
    Csakhat ezzel a laikusoknak nem tudjak ugy eladni, mint a 12mpixellel.