13
Southland
  • Montanosz
    #1
    Lassan már a harmadik évadnál tart ez a The Wire és a The Shield babérjaira pályázó sorozat.

    Néhány méltatás az ismertebb sorozatblogokról:

    "... Remélem jó sorozattá növi ki magát, megvan hozzá minden feltétel, hogy kárpótolni tudjon minket a Shieldért és a Third Watch-ért(kétlem, hogy bármelyiket is lekörözné). Akinek a két említett sorozat tetszett, mindenképpen adjon a pilotnak egy esélyt. 7/10..."
    sorozatjunkie

    "...korekt zsaru dráma koncepciót kapunk..."
    sorozatguru

    "....Számomra minden érzés, történés és pájlot közül idén az volt a legfurcsább, hogy ez pörgött a legjobban. Ennél éreztem legkevésbé azt, hogy az idő gyorsan telik. Teljesen magával ragadott az első pillanattól kezdve. .."
    joeyszerintavilag

    HOMEPAGE

  • Knabb
    #2
    nem
  • passatgt
    #3
    nekem is bejött, de kicsit elvesztettem a vonalat mert azthiszem csatornátváltott
  • Cuchulainn
    #4
    Az első évad hét része és a CBS adta, aztán rájöttek, hogy nekik ez túl durva és átment a TNTre ha jól tudom. Egy 6 és egy 7 részes évada van.
    Viszont berendelték a harmadikat is.

    Nekem nagyon hamar az egyik kedvencemmé vált a sorozat. Nekem sokkal jobban tetszett mint a Shield.
  • ForzaInter
    #5
    1 részt anno megnéztem, nem nagyon jött be
  • Mighty
    #6
    Szerintem is nagyon jó kis sorozat ez.
  • Mighty
    #7
    Valakinek esetleg van 9-10. részhez felirat?
  • Tikal #8
    pfff, 7 hozzászólás az egyik legjobb zsarus sorozatnál?
  • stargatelost
    #9
    Hát jah, nem igazán talál rá a nép, pedig idén már The Shield szintre ért a sorozat. Mondjuk én is csak ebben az évben daráltam le, de elképesztően jó. Sajnálnám, ha nem lenne több rész (főszereplők pilotszerepei sajna ezt sugallják). Vége milyen durvulás volt már? OMG.

    Itt egy interjú Cudlitzal és az egyik producerrel, mi lehet a jövőben.

    Ami miatt zseniális: kézikamera, utcán felvéve, soha nem tudni, mi fog történni, nincs semmilyen zene, csak a mocskos L.A. utca zaja. 10/10

    Ami negatívum lehet: nem sokszor van átívelés. Bár ez inkább az első évadokra volt jellemző. Viszont a részek elején lévő előretekintés miatt nagy mínuszpont jár, semmi funkciója nincs azon kívül, hogy spoilerez a részből. Igazán elhagyhatták volna ezt pl. mikor kábelre került.
  • Tikal #10
    5. évaddal most végzek, ez valami rohadt jó sorozat, ugyan imádom a Shield-et, de ez sokkal realisztikusabb, és kemény drámák vannak...
  • polluxware
    #11
    remélem lesz 6. évad is... így nem hagyhatják abba

  • stargatelost
    #12
    Elkaszálták sajnos Szó van egy lezáró filmről, de nem sok esélyt látok rá...
  • Tikal #13
    ez így volt kerek... sajnálom, hogy vége, de jól lezárták...