22
  • Betonparaszt
    #22
    Köszi
  • Waterhorse
    #21
    Még egy szakállas, egy régebbi. Erre gondoltam, ez magyar kiadásban is volt egyik Marvel Extra borítójaként.
  • Waterhorse
    #20
    Hol van neki szakálla, hol meg nincs. A Ultimate-ben általában szakállal ábrázolják, és a filmeknél is többnyire azt az univerzumot veszik alapul. Örülök mert egyébként is Szakáll párti vagyok, sokkal nagyobb tekintélyt kölcsönöz neki. Nekem a legjobban a hosszú szakáll verzió jön be. Arcszőrzet nélkül kicsit nyálasnak tűnik a széles vigyorával, és a szőke hajzuhataggal.
    Szakállas Thor
  • hdo
    #19
    Azért egy germán - vagy bármilyen - istenséget így lealacsonyítani, hogy tucat másik "szuperhős" között szerepeltetni, és még ott is egy jelentéktelenebbik fajtaként ... pfh ...
  • Ray78
    #18
    Azért szerintem jobban körül kellene nézned a MARVEL világban.......
  • Jrex
    #17
    Ki mondta h a Vasember 3 ra gondoltam?...
  • Betonparaszt
    #16
    Majd rágyúr a csávó, mint Brendan Fraser a Dzsungel George szerepére
    Viszont van itt valami, ami még normális szögből is feltűnő, ha jól emlékszem Thornak nem igen volt arc szőrzete a képregényben......
  • SBKMoses
    #15
    milyen okos mindenki, hogy itten osztja az észt Thor kinézetéről egy hülye szögből készített forgatási fotó alapján...
    ja és kedves SG, a forgatás január 11-én kezdődött el
  • blessyou
    #14
    Hát én Thort egy háromajtós szekrény nagyságú vikingnek képzelném. Olyan Schwarzenegger kaliberű figurának.
  • Nethyrrea
    #13
    ugyan, paróka oszt doszt :D
  • asdasdasd
    #12
    Meg haja sincs már hozzá...
  • Nethyrrea
    #11
    hát tény hogy egy stonecold steve austin kaliberű ürge hitelesebb KINÉZETŰ thort adna (ámbár valszeg az iq-ja és színészi képességei erősen fordított arányban állnának a bicepsze kerületével)
  • Loverman
    #10
    ki mondta hogy benne lesz a Vasember 3-ban?
  • Jrex
    #9
    Sztem ez el fogja venni a vasember hitelességét...
  • Barakukk
    #8
    Trak Thor
  • Zocsi
    #7
    Csak engem zavar a műanyag páncél?
  • MrPrise
    #6
    Miért? Az Atom Anti is milyen jó kis sorozat volt :-D
  • WoodrowWilson
    #5
    Pókember mivel jobb?:D
  • Darth Sith
    #4
    thor
  • Darth Sith
    #3
    Nem rossz-nem rossz. De valahogy hasonló a problémám magával a színésszel mint pl a dragonball-nál vagy a készülő tekkennél is. Túl vékony/cingár a karakterhez. Oké, képregényben/rajzfilmben picit testépítő alkatúak, de azért ennél többet várnék. Vagy CG-vel egészítsék ki, mint a 300-ban a színészeket :)
  • cateran
    #2
    Yikes..az ott mind izom rajta? Szegeny Thor....
  • bladesoft
    #1
    Khmmm... Mély tisztelettel adozom a Szuper képességű hősök iránt ... de a hamgyaember dolgot nem beszi be a gyomrom.