7458
IZÉ
  • DarkSector
    #124
    igen de nem 2 darabba, hanem 3-4 darabokba mint a MoH-ban....XD
  • DarkSector
    #123
    Meg a többi, deszkák dobozok, falak, ahogy a bf2-ben is, nah jó nem annyira, mert ott eleve voltak épületek itt meg bunkerek jobbára, ami bebaszott volna, ha egy földbe ásott bunkerbe egy gl már scriptelt lyukat utne, szóval...volt itt is...

    Ha nem lett volna, nem a frostbite motor lett volna, ezt a készítők reklámozták is, hogy ez végett van 2 motor...
  • lolSL
    #122
    székeket szét lehet lőni, de azt 10 éve is lehetett a half lifeban.
  • DarkSector
    #121
    Érdekes az enyiben volt, már a demo-ban is....:)
    Biztos kiszedték közben egy peccsel. :)
  • lolSL
    #120
    viszont kikerült az MW3 történetének a vége is a netre, óvatosan a hírekkel
    nem csodálkoznék ha ilyen gamestar féle oldalakon főcímben hoznák.
  • lolSL
    #119
    de, csak egyikben sincs rombolás
  • DarkSector
    #118
    jah az fura, én úgy emlékeztem Unreal és Frostbite.....
    Akkor mégsem? :P
  • lolSL
    #117
    moh-ban egyikben sincs
  • DarkSector
    #116
    Ha single-bben lesz, akkor a multiban is, ez nem Medal Of Honor...
    Ha lesz rombolhatóság, tutira nem 3 részből, de remélem nem is olyan scriptelt, mint némelyik fps-ekben....:)
  • DarkSector
    #115
    Nah erről van szó....és akkor ahogy irtad ebben le is lehet zárni a témát....
    Teljessen egyetértek, full hülyeség, ezekre a generációkra biztos nem kivitelezhető, ahogy brutális proci kellene, ilyen látvány mellett.

    BC2-ben is a rombolhatóság csak részleges....szóval ha az a motor eleve nem volt képes többre, amit erre terveztek akkor ezt a kijelentésüket végképp nem értem...

    Eddigi legnagyobb rombolhatóság a Red Faction-ban volt, de az sem TELJES....

    szóval +1, egyetértek veled.
  • Shep
    #114
    Annyiszor olvastam már ilyet, aztán egyetlen játékban sincsen teljesen rombolható környezet.
  • zooleeh
    #113
    azt olvastam hogy teljesen rombolhato kornyezetna itt
  • lolSL
    #112
    gondolom singleben vmi helikopterrel az egből ha lősz egy házat szétcsúszik 3felé a fal vagy ilyesmi látszatmegoldás
    multiban meg nem lesz
  • lolSL
    #111
    Here are some of the game settings:

    Dharmasala, India
    New York, New York
    A plane transporting the president of Russia
    A town in Sierra Leone
    London, England
    Mogadishu, Somalia
    Hamburg, Germany
    Paris, France
    Prague, Czech Republic
    A castle in the Czech mountains
    Berlin, Germany
    The Kremlin in Moscow, Russia
    Dubai, United Arab Emirates
    Washington. D.C.
  • zooleeh
    #110
    Engem az tett kivancsiva hogy hogy oldjak meg a romblohato kornyezetet a regi jatekmotorral
  • lolSL
    #109
    és ezekből a pályákból majd kivesznek dlc-hez :D
  • szabii98
    #108
    ez eddig nagyon MW meg MW2 :( valami újdonság jöhetne, 3 játékkal ezelött is ezeket a kocsikat használták... meg a pályafelépítés is ugyanaz :S
  • lolSL
    #107



  • lolSL
    #106
    Multiplayer Maps

    Alpha
    Alps
    Bootleg
    Bravo
    Brooklyn
    Carbon
    Coast
    Dome
    Exchange
    Hardhat
    Interchange
    Lambeth
    Meteora
    Mogadishu
    Paris
    Plaza 2
    Radar
    Seatown
    Underground
    Village

    Spec Ops Modes

    Survival

    Carbon
    Dome
    Radar
    Seatown
    Village

    Mission

    Civilian Rescue
    Flood the Market
    Invisible Threat
    Little Bro's
    Out of Africa
    No Fly Zone
    Wing Man
  • lolSL
    #105







    mammoth battles that engulf a dozen cities around the world including New York, Paris and London.

    Multiplayer in the game returns with a chunky list of playable maps as well as two types of Spec Ops modes: "Survival" and "Mission".
  • DarkSector
    #104
    jah bocs...látom már.
    hát igen egyenlőre nagy felelősség ilyet egyértelműen kijelenteni, de egyéni vélemény...amíg nem lesz megcáfolva, addig inkább mint lehetőséget említhetjük.
  • Smithwarden
    #103
    Ugy ertettem ahogy irta is..."az MW3-hoz kepest."

    Miert nem egyertelmu a 700%-os elorendeles?
    Az egy durva szam alapbol es sokmindenki nem rendelte elo, aki kesobb akarja megvenni.
    Sokan varnak akciosabb elorendelesre vagy megnezik majd elotte a betat a jatekbol es utana fognak donteni.
    Ugyhogy eleg jo szam ez az elorendeles siman sztem.
  • DarkSector
    #102
    700%-os előrendelés, az nem egyértelmű...

    az viszony kérdése...
    az elsőből 10-et rendeltek elő, a másikból 70-et az is 700%.

    Szóval ez sokat nem jelent, bár tudjuk, hogy most tízezres vagy százezres adatokról van szó, csak mondtam egy példát...
  • DarkSector
    #101
    Jó csak most nagyjából fogalmazott, arra gondolt szerintem hogy sok millio volt eddig a különbség eladásban....
    ha jól értettem a szavait. most nem kell valóban béka segge alatti szintet érteni ez alatt.

    Mert a BC2 is nagyon szép eredményeket ért el....!
  • DarkSector
    #100
    Jah már közbe másokkal is cseréltem tapasztalatot.
    Nem vagyok nagy Médium, van BF meg COD-om is, nem gond nekem ki-mikor gyün, azonnali áron ugysem veszem meg!!!

    De én csak azért idéztem, mert miaz hogy a nagy BF-nek a FEJLESZTŐK annak titulálják a sorsát hogy a MW3 mikor jön ki...:)
    Hát nem mind1 lenne?
    Nem értem nagyon az okát.
    Ha tényleg olyan durva lesz,....ugye a grafot mutatták, nagy mapok, 64-es multi.
    és ez elvileg a multisok álma, akkor miért igazodnak az COD-hoz? Mégsem hisznek magukban? :)

    Ti véleményetekre is kiváncsi lenék, mert csak nézek mint a moziban hogy mi lesz ennek a vége. :)
  • Smithwarden
    #99
    Erosen ketlem, hogy a BF3-al a beka segge alatt lesznek bevetelben.
    A BF3 kinezete, videoi es a mostani nagyon eros marketing meg fogja tenni a hatasat.
    Lasd peldaul a mar most 700% elorendelesek BC2-hoz kepest...
  • grebber
    #98
    Hiába harcol, vagyis csak próbál harcot imitálni az EA, nem érnek el vele semmit.Bevétel alapján béka segge alatt lesznek a MW 3 hoz képest.Nem is értem mit erőlködnek.
  • DarkSector
    #97
    "Novemberben jelenik meg a Battlefield 3?


    Egyes források szerint az idei Call of Duty epizód megjelenéséhez közel adná ki az EA a Battlefield 3-at.


    Az új Call of Duty novemberi megjelenését május 23 előtt minden bizonnyal megerősíti az Activision, biztosat azonban még nem tudunk.

    A nagy rivális Electronic Arts nem szeretné, ha mindenhonnan csak Call of Duty folyna, ezért olyan közel teszi a Battlefield 3 megjelenését az Activision aranytojást tojó tyúkjának kiadásához, amennyire csak lehetséges, árulta el egy forgalmazó az MCV-nek. Az EA nem kívánta kommentálni a híreszteléseket, de teljes mértékben elképzelhető, hogy ilyen módszerrel próbálja legyűrni a valószínűleg Modern Warfare 3 alcímmel rendelkező nagyágyút. Akárhogy is lesz, mindkét címnek bőven van esélye győzedelmeskedni a másik felett, függetlenül a megjelenés időpontjától."

    Ez érdekes....
  • DarkSector
    #96
    Együtt játszik box meg ps3 ez még ha helyreáll a PSN sem lehetséges, mivel a box live zárt rendszer.
    Nem ps3+PC-t akartál írni? :)
  • lolSL
    #95
    kicsit nagy a keveredés.

    mw3 tudjuk mi :)
    elite a kínai free2play pc-s cod lesz
    amit meg "cod online"-nal írtak, a beachhead, az online netes platform lesz amin együtt játszik majd xbox és ps3, egy helyre gyűjti mindenki statjait stb. battle.nethez hasonló, fizetős extra szolgáltatások stb
  • DarkSector
    #94
    Hacsak annyira lesz jó mint az MW2 már elég lesz.
    Az MW2-nél egyedül a rendszerrel volt baj, vagyis magával az IWnet-el.
    Gondolom még van is...
  • Prince23
    #93
    Ezek még csak pletykák, kb :)
  • DarkSector
    #92
    Nehéz utolérni azt ami mögöttük van.
    A cod játékoknak van a legjobb motor a MULTI fps-ek közül...irányítható, meg nem szar a hitbox...

    Szerintem pont ezzel a rombolással fogják elbaszni...de ne így legyen...

    Viszont játékmenetben nemtudom ki is lopott kitől, mikor elkészült a MEDAL OF HONOR....:)
  • Smithwarden
    #91
    Kb ja, probaljak utolerni a BF3 dolgait valamennyire, foltozni a regi (szar) motort.
    Nagyon kellene mar uj engine a cod-okhoz.
  • DarkSector
    #90
    Mi a felirat? vagy a stílus?
  • grebber
    #89
    Enyhén BF3
  • DarkSector
    #88
    Durva a dobozkép....
  • DarkSector
    #87
    Első infók....


    "A hírek szerint a Call of Duty: Modern Warfare 3 sokkal grandiózusabb lesz, mint a korábbi MW játékok. Ahogyan a sztori kibontakozik, egyre több ország kapcsolódik be a háborúba, tudhattuk meg a Kotaku cikkéből.

    Az MW3 egyébiránt pontosan ott folytatódik, ahol az MW2 befejeződött. Városi hadviseléssel, ahol tankok cirkálnak az autóutakon... Ha minden igaz, akkor John "Soap" MacTavish és John Price is lehetséges, hogy visszatérnek.

    A Battlefield 3-hoz hasonlóan az új MW is a környezet elpusztítására fókuszál majd. További információk a jövő hónapban esedékes E3-on várhatók."


  • Smithwarden
    #86






    COD MW3: nagy BF szeru terkepek + rombolhatosag.
    COD Elite = COD online?
    Persze lehet kamu kepek / infok.
  • Prince23
    #85
    PC-s dobozkép?

    LOL de ratyi, ez tuti kamu!