7458
IZÉ
  • DarkSector
    #244
    Lobby tudtommal van minden játékban, annélkül elég nehézkes lenne játszani.
    P2P jah ez nem mindig jó, de már stabilizálták az MW2-nél.

    A többi 2-őt nem vágom mi akar lenni.
  • Fpocok
    #243
    Lobby rendszer, P2P pcn, gamebreaking killstreaks, brokne cloud system.
  • DarkSector
    #242
    Vagy végülis lehet esztelenül menni mint egy Unreal-ban, csak bukás lesz a vége.
  • DarkSector
    #241
    Igen ez a fanoktól egy téveszme maximum.
    Vagy a nem tudás eredményeképpen létrejött jellemzés max.

    "A cod általában "fejjel a falnak" játékmód valamint az individualizmus jellemzi."

    Aki keményen SD-zik, kérdezd meg hányszor mennek rusholva "fejjel a falnak". :D
  • DarkSector
    #240
    Van 10-12 játékmód, az hogy az alapértelmezett a FFA vagy TDM, ettől még van sok más.
    A SD, Demolition stb, azok is csapatmunkával menne, szóval ezt hagyjuk a csapatmelós különbségeket, mert van mindkettőben, csak emberektől függ, a BF se csapatmunkákból állnak ezt tudom mert megvan és játszottam vele, ha az emberek egyénekként mennek a szerverre, megba...atod a csapatmunkát. :)

    Az MW is így van, ha beszélgettek közbe haverokkal megint más a helyzet.
  • DarkSector
    #239
    Szerintem MW2-MW-BO...de ez magánvélemény.
  • Prince23
    #238
    Miért is csodálkozol? :D Most ez alatt ne azt értsd, hogy leszaroztam nyíltan a COD-okat. COD4 óta mindegyik rész meg van. Csak vannak bizonyos határok. BF-el akkor megyek játszani, ha csapatmunkára vágyom (lőszer utánpótlás, medic, stb) meg ott valahogy teljesen másképpen játszanak az egyének, mint codnál. Ott sokszor RAJTAD múlik a csapattárs halála vagy éppen megmentése. A cod általában "fejjel a falnak" játékmód valamint az individualizmus jellemzi.
  • lolSL
    #237
    de kik az iw emberei? blur, guitar hero meg ilyen bezárt fejlesztőktől átcsoportosított arcok lehetnek kb
  • DarkSector
    #236
    Ti szemetekben leírta magát.
  • DarkSector
    #235
    Ezt majd meglátjuk...én sem örülök, de az IW emberei is részt vettek a fejlesztésben, azt írták.
  • lolSL
    #234
    "mindent felülmúlt"
  • Prince23
    #233
    Eddig a Black Ops a legsikeresebb multiplatform játék. IW MW2-je le van körözve
  • DarkSector
    #232
    Én sem úgy megyek ha TDM-ezek...szóval rajtad csodálkozom, pedig te ismered a cod-ot meg a játékmodokat is. :)
  • lolSL
    #231
    hát nem örömükben tették ilyenné, nem véletlen hogy utána borult ki a bili
    pedig maradhattak volna hiszen bevételben mindent felülmúlt
  • Prince23
    #230
    A lobby rendszerrel? vagy h nincs kihajolgatás :D

    mer az egy-két dolog.
  • lolSL
    #229
    IW NINCS.
  • Fpocok
    #228
    IW már leírta magát, amikor kiadta mw2-t.
  • Prince23
    #227
    Ja meg nekem rohadtul bassza a csőrömet, hogy IW mellet inkább a Raven játéka lesz az új MW :(

    Nincs semmi bajom a Ravennel amúgy, hiszen megalkották Batman után az eddigi legjobb képregényen alapuló akciójátékot, a Wolvit.

    és a Sledgehammerről nem is beszélve, állítólag IW csak másodhegedűs a staffnál:(((((((
  • Prince23
    #226
    Hát pedig a BF franchise beért embereknek ajánlott. Komolyabb minden. Nincs olyan az ember eszébe: "már pedig én ELSŐ AKAROK LENNI". BF-ben nagyívben leszarom az elsőséget, míg COD-ban már azon morfondírozok, hogy kéne második vagy első legyek mindig, minden körülmények között :D
  • DarkSector
    #225
    Mivel szubjektív vélemények, engem meg mást annyira nem hat meg, van akik szerint BF-esek noob-ok, szóval egyik fülemen/fülünkön ki, másikon be...ez nem tény, csak a ti véleményetek, én tiszteletben tartom ettől független.
  • Kongy
    #224
    van benne igazság.
  • lolSL
    #223
    cod mindig a láma gyerekek játéka volt, egyszerűen nem öregszik az átlag játékostábora, a mai napig 13-15 évesek codoznak ha elmész egy ICL-re elsírod magad kb
    +pár öregebb arc kitart a régi codok mellett
    +pár öregebb arc akinek fail a skillje máshoz jön az újakba nyomni a csoppergánnert és örül a pontoknaklol ha már frag nem jut neki bf-ben :)

    bf átlag életkor mindig 5-10 évvel a cod felett volt
    ez nyilván már megkopottabb reflexeket jelent, de értelmesebb együttműködést is a többiekkel, nem topfraggerkedik a fél társaság

    az meg hogy x milliót adnak el belőle semmit nem mond el arról hogy jobb vagy rosszabb játék-e. egy cod pl egy Braid ellen sem állja meg a helyét, mint jobb játék, hiába adtak el belőle 10000x annyit ötszörös áron.
  • Kongy
    #222
    Az emberek többsége jobban szeret rusholni, bunnyhoppozni, és egyéb CoD-os manővereket csinálni, mint szépen bejelölgetni a célpontokat a csapattársaknak, lőszert adni nekik, javítani a csapat járművét...stb.
  • DarkSector
    #221
    néhány ember véleménye ez, csakhogy ez szubjektív vélemény mert a tények pont ennek ellenkezőjét bizonyították eddig... ha már hasonlitjuk.
  • Kongy
    #220
    BF jobb, hiába jönnek évente új résszel. pont.
  • DarkSector
    #219
    én meg a többiek szintúgy.
  • lolSL
    #218
    már nincs cs magyarországon, nincs hova mennem
  • DarkSector
    #217
    És zárom soraimat egy kicsit mert dolgom van, ezzel:

    Mint írtam a BF-ben azért nem ugrálnak, mert sok a sniper, meg a másik, amiért nem ugrálnak, az az hogy NINCS ÉRTELME (ezel le is zárom a témát :) majd talán később még leszek ha van még isőd beszélgetni... :D ):

    Miért nem ugrálnak mint a COD-ban? Mert egyszerűen nincs értelme...:D
  • DarkSector
    #216
    nem tudtam benne lőni, csak egyszerűen nem tetszett, a bf-et sem azért vetted gondolom (mert én jót feltételezek rólad) mert nem tudsz lőni, nem?

    :D

    Te azért veszel más fps-t? mert nem tudsz lőni?
  • lolSL
    #215
    nem tudtál lőni, szinte minden noob ezért lett codos cs helyett
  • DarkSector
    #214
    CoD meg CS-t is csak annyira lehet összehasonlítani mint a CoD és BF, vagy CS és BF-et.

    Én a CS-t pl utáltam...akkor ez hogy lehet ha elvileg ugyanaz a 2 játék? :)
  • lolSL
    #213
    azzal nem hiszem hogy össze lehet hasonlítani
    cod meg cs mind2 5v5 játék, ugyanazzal az alap játékmóddal.
  • DarkSector
    #212
    Ja és a cs helyett bf-et írj legközelebb mert így hülyén jön ki...:)
  • DarkSector
    #211
    Nalátod nem jobb, mert eltérő stílusok.

    Amiket én meg néhány ember mondott az ami tény hogy eladásban jobbak, de mondjuk ha én fps rajongó lennék, és veletek együtt megvenném a bf3-at leszarnám őszintén hogy mások mit gondolnak, dehát tudom hogy topik népszerűsítés megy szóval MW3 reklámot nyomtok/nyomunk egyenlőre. :)
  • lolSL
    #210
    nem jobb
    ahogy cod se volt soha jobb a cs-nél
    ut a quakenél
    stb
  • DarkSector
    #209
    Ugrabugra az is, csak nem mernek ugrabugrálni, mert kemperek előnyben vannak.

    Valamint igen ezt irtam vagy 10 éve 2 külön kategória.

    Mond meg pl az rFactor-osoknak hogy jobb a NFS vagy fordítva...kiröhögnének. :)
  • lolSL
    #208
    BF-ben nem ezt az ugrabugra játékmenetet erőltetik
  • DarkSector
    #207
    Nem a neve után választanak motort vagy alakitanak ki, hanem először egy elképzelés vázlat vagy éppen terv készül és ennek alapján próbálnak vagy licenszelni vagy fejlesztetni egy motort....ha kell akkor felhasználnak már meglévőket és átalakítják.

    Sok játék ezért használ sajátot, holott ha jobban utánanéznénk minden kiindul egy régi motorból...vagy hasonlít egy régire.
  • lolSL
    #206
    de nem is lesz bioware engine a neve mert belebasszák a sárgaságot a mass effectbe
  • DarkSector
    #205
    Sok motornak elődje az ID motor...szóval ha megváltoztatnak KICSIT is valamit, akkor az már nem ugyanaz.

    Vagy akkor ez alapján a BF3-nál sima quake motor van csak kicsit átalakitva és átnevezve...nekem olymindegy, a játékot figyelem nem hogy miből lesz micsoda...

    Az meg ha Quake motor is, de tovább fejlesztik ugyanúgy Quake motor néven, és lesz etől még új effekteknek és technikáknak benne háttér, vagyis a motor neve és maga a motor még nem jelent fix minőséget.

    Nézd meg a 6 éves Unreal 3-at...6 éves játékokban meg most mikor jön a dx11-es változat...hát papám.