7458
IZÉ
  • Rage47
    #284
    +Fpocok
  • DarkSector
    #283
    Rá nem lehet szavazni, csak Muttley meg én vagyok a listán. :D
  • lolSL
    #282
    én Fpocokra szavazok, black ops topicban is bizonyitott :)

    +
    Robert Bowling
    The 1st ever Modern Warfare 3 gameplay trailer hits this Monday, May 23rd.
  • DarkSector
    #281
    Muttley, én rád szavazok legyél HÁZIGAZDI.
  • soo277
    #280
    Már előrendelve!!
  • Smithwarden
    #279
    Kis gerilla hadmuvelet?
  • lolSL
    #278
    de legalább nem velük találkozunk minden serveren :>
  • Sir Cryalot
    #277
    majd kaptok ahhoz is valami fasza homoszálat
  • lolSL
    #276
  • KaBuTo666
    #275
  • Drephis
    #274
    mw3 oldala
  • pajti
    #273
    +1
  • shaddam
    #272
    Pénzéhes kotickkal az elnöki székben nulla az esélye.PC-re majd úgyis hegeszt valaki egy csodálatos honosítást, hogy az angolul nem tudók(attack/follow szót nem ismerők) se tévedhessenek el a csőben.A platformlista meg hiányos.
  • grebber
    #271
    Szerintem nagyon kevés ember fogja kitölteni,de rajtam nem múlik elküldtem!
  • Baker1
    #270
    Bocsánat, a linket elfelejtettem pontosan megszerkeszteni:

    Modern Warfare 3 hivatalos magyarítás - felmérés
  • Baker1
    #269
    Sziasztok!

    Ha szeretnétek, hogy a Modern Warfare 3 teljesen magyar nyelven jelenjen meg a hazai boltokban, kattintsatok a lentebb található linkre:

    http://www.bakeronline.hu/page.php?357

    Ez felmérés, nem előjegyzés a játék magyar nyelvű kiadására!
  • Smithwarden
    #268
    MW3 reklam poszter.
  • Fpocok
    #267
    Ez mi?
  • lolSL
    #266
  • DarkSector
    #265
    Nem.
    Írni csak akkor szoktam ha nézek tv-t, vagy közben dolgom van a gépen.
    Játszani úgy szeretek ha nekiülhetek NYUGODTAN minimum 2 orát, míg irkafirka mehet úgy is, hogy kimegyek csinálok valamit, vissza stb vagy épp beszélgetek valakivel és közben.

    De nem vagyok egyedül ahogy látom. :)
  • Smithwarden
    #264
    Fogadni mernek sokmindenben, hogy te DarkSector jobban szeretsz minel tobbet irkalni forumokba, mint jatszani...
  • DarkSector
    #263
    Ne tegyen semmit, baromság ahogy van.
    Ezek az életévek meg minden semmi köze a valósághoz. :)
  • Muttley
    #262
    tedd hozzá, h
    ONLINE MULTI-ban
  • DarkSector
    #261
    Szarnak bele a fejlesztők sajnos.
    Ebben nem tudunk okossak lenni, mert nincs ésszerű okuk rá, de csinálják. :)
  • Rage47
    #260
    de most mi értelme van félkész játékokat PC-re kiadni? csak idegeskedést meg szenvedést okoz. akkor inkább ne adják ki ezeket a hulladékokat erre a platformra... úgysem fontos a bevétel szempontjából
    bár sokan vettek biztosan 6 magos procit a BO után, szal mégiscsak megéri valahol :)
  • DarkSector
    #259
    Ne is írj ilyet, mert sok pc-s lehet megkövez ezért a kijelentésért... :)
    Nem én csak gondolom sokan sírnának utána, téged meg ha így lenne felkeresnének. XD
  • DarkSector
    #258
    Az arányokkal van baj. Nem az hogy konzolokon nem warezolnak, ezt senki nem állította.
  • J i GS a W
    #257
    A sztorival nincs bajom bár.... az se akkora eresztés mint aminek sokan beállítják...Multi az meg egyszerűen nevetséges a sniper 10ből 7 szer beadja célzás nélkül a bo ilyen 14 éveseknek való játék komolyan mondom inkább felbaszom magamat a Modern Warfare 2-vel mint h azzal a szarral keljen játszanom.
  • Rage47
    #256
    én az optimalizációra is kíváncsi leszek, mert Black Szarnál ilyet nem láthattunk :)
    ha egyáltalán kiadják PC-re, bár remélem nem fogják...
  • Prince23
    #255
    Mire érted sztori vagy multi szempontjából? mer ha sztorira érted, akkor óriási baromságokat hordasz össze :)
  • J i GS a W
    #254
    Remélem nem lesz olyan szar mint a Black ops!!
  • shaddam
    #253
    Csak azok a fránya számok.
  • bgabor
    #252
    Nem mintha a konzolosok nem warezolnák le ugyanúgy azonnal az új játékokat.
  • DarkSector
    #251
    Oks ezzel semmi gond az elején trehány lagg volt az MW2-ben, ezt én is mondtam hogy igaz.

    Nem láttam hogy töröltek volna kommentet.
  • Fpocok
    #250
    Az előbb volt még itt egy komment... WTF?

    Azért reagálok rá...
    Lehet, hogy most már a jót választja ki, de amíg két hónapig toltam... nem.
    És amiket felhoztam, azt arra hoztam fel, hogy miért cseszte el az IW. Tudom, hogy warezban van, de eredetiben nincs.
  • Smithwarden
    #249
  • DarkSector
    #248
    "MW2ben nincsenek szerverek. A warezos MW2ben vannak szerverek, de annak semmi köze az IWhez.
    Kb másfél hónapig játszottam és ahogy múlt az idő, egyre jobban laggolt. Fizikailag képtelenség, hogy jó legyen az MW2... ha valakinek szar a nete, akkor nincs az az isten, hogy játszható legyen a játék."

    Warez-ben igen, de mindig a legjobbat válassza ki, szóval ha sok 10kb-os ember kerül össze akkor jah szar ügy, hálisten nem találkozok sok ilyennel, hála annak hogy mára már fasza sávszéllel rendelkeznek az emberek.


    "Ezekben nincsenek olyanok, hogy csinálsz x killt, lehívsz egy légitámadást, aztán meg egy choppergunnert, és amikor eléred a 25öt, game over. Nem véletlen vették ki a BOból... ahogy azt is, hogy nem lehet összekötni őket." nem mert nem lehet , ezért cserébe azonnal elérhetőek.


    "Gondolom nem olvasgattad az IW topikot... én anno olvasgattam és nem egy, nem kettő... több tucat embernek volt ilyen gondja. Random elveszik."

    Olvastam meg mostanában is, csak ritkább esetekben volt, akkor is USER balfaszság, mert a steam-el balfaszkodtak...
    De mint írtam ha valóban volt ilyen, amiről nem tudok, akkor ezzel egyetértek low dolog...
  • Fpocok
    #247
    "MW2-ben vannak már szerverek, de lobby-nál, vagyis p2p-nél is csak az elején voltak laggolások, mostanában nem találkoztam vele."

    MW2ben nincsenek szerverek. A warezos MW2ben vannak szerverek, de annak semmi köze az IWhez.
    Kb másfél hónapig játszottam és ahogy múlt az idő, egyre jobban laggolt. Fizikailag képtelenség, hogy jó legyen az MW2... ha valakinek szar a nete, akkor nincs az az isten, hogy játszható legyen a játék.

    "Battlefield-nél meg a járművek, és a sniperek csinálják ugyanaez, ha most csak a 2 játékot tekintjük elsősorban, de bármit megemlíthetnék...Crysis 2-őt is pl."

    Ezekben nincsenek olyanok, hogy csinálsz x killt, lehívsz egy légitámadást, aztán meg egy choppergunnert, és amikor eléred a 25öt, game over. Nem véletlen vették ki a BOból... ahogy azt is, hogy nem lehet összekötni őket.

    "Ez nemtudom hogy lehet, nálam ilyen nem volt még hogy elveszik a mentés, szerintem USER balfaszság inkább az oka, de ebben ha ez igaz és a rendszer okozza vagy okozta, akkor egyetértek ez így valóban fos dolog."

    Gondolom nem olvasgattad az IW topikot... én anno olvasgattam és nem egy, nem kettő... több tucat embernek volt ilyen gondja. Random elveszik.
  • DarkSector
    #246
    "PCn nincs lobby jobb esetben. Szerverek vannak, ahova be lehet lépni.
    P2P-t nem lehet stabilizálni... a távolság miatt mindig lehet lagg."

    Ez oké, bár:
    MW2-ben vannak már szerverek, de lobby-nál, vagyis p2p-nél is csak az elején voltak laggolások, mostanában nem találkoztam vele.

    "Killstreakek túl erősek. Killstreakeket össze lehet kötni... ez pl kempeléshez vezet. Egy jó streak miatt akár egy perc alatt összejöhet nuke ra, amitől vége lesz a játéknak."

    Battlefield-nél meg a járművek, és a sniperek csinálják ugyanaez, ha most csak a 2 játékot tekintjük elsősorban, de bármit megemlíthetnék...Crysis 2-őt is pl.

    "Cloud egy nagy rakás szar. Nem menti el a játékot, van, hogy magától eltűnik minden..."

    Ez nemtudom hogy lehet, nálam ilyen nem volt még hogy elveszik a mentés, szerintem USER balfaszság inkább az oka, de ebben ha ez igaz és a rendszer okozza vagy okozta, akkor egyetértek ez így valóban fos dolog.
  • Fpocok
    #245
    PCn nincs lobby jobb esetben. Szerverek vannak, ahova be lehet lépni.
    P2P-t nem lehet stabilizálni... a távolság miatt mindig lehet lagg.
    Killstreakek túl erősek. Killstreakeket össze lehet kötni... ez pl kempeléshez vezet. Egy jó streak miatt akár egy perc alatt összejöhet nuke ra, amitől vége lesz a játéknak.
    Cloud egy nagy rakás szar. Nem menti el a játékot, van, hogy magától eltűnik minden...