7458
IZÉ
  • Fpocok
    #324
    Nyugodj meg, hogy ott is lesznek. Egy példáué már tuti... TE!
  • Bogdogege
    #323
    Ez attól függ , hogy a MW3 milyen lesz ,ha valóban szar akkor átjönnek a bf be, úgyhogy imádkozz ,hogy jó legyen .
  • lolSL
    #322
    de nem fog annyi csicska játszani vele
  • Bogdogege
    #321
    Pofára fogsz esni a bf3 is cod koppintás lesz.
  • lolSL
    #320
    miért? mindjárt itt az első trailer, nagy szeretettel várom hogy mit dobnak be a bf3 ellen :)
  • Fpocok
    #319
    lolSL... szerintem nem kellene többet ide irogatnod.
  • lolSL
    #318
    VÉRT KÍVÁNOK
  • lolSL
    #317
    nincs itt szó semmilyen vitáról, ez egy lerendezett ügy. szerecsére a BF3 előbb jön ki, és utána már nem lesz szükség más játékra, hiszen versenyen kívül eldől hogy jobb.

    még szerencse, mert ha meglátom a buszon vki kezében az mw3-t akkor lehet úgy megütöm hogy két hétig nem fogja tudni megfogni az egerét sem. persze ez a konzoloskákra nem vonatkozik, ők csak kodojjanak, miattuk él a széria
  • Bogdogege
    #316
    Ezt a BfBC2-ről is elmondható .
  • DarkSector
    #315
    Nem teljesen mind1, ezekután hanyagoljuk a témát, nyissatok a vitázásra cod vs bf topikot THX. ha nem akkor majd én inzézek 1-et...
  • lolSL
    #314
    teljesen mind1 hogy milyen játék lesz a bf3 vagy az mw3
    egyszerűen az mw2 és a black ops a pc gaming és a játékosok meggyalázása volt, ezek után TILOS codot venni
    idén csak a bf3 legális
  • DarkSector
    #313
    Birlak téged is, de kurvára nem érdekel a nyavajgásod, volt netem már rég akkoriban is, játszottam is vele, és?
    Ki a faszt érdekel hogy neked mi tetszik?
    Más stílus, nem jobb vagy rosszabb ettől csak más stílus.

    Nehéz felfogni hogy nem izgat a járműves túlerő meg a geci kemp.
    Ha úgy tetszik akkor igen nekem jobban fekszik az ha ember-ember, ez egy más stílus nem a BF a jó az csak nektek tetszik, szubjektív véleményetek van ennyi.

    Nem haragszom rád.
    Sok ember van úgy hogy szeret egy játékot, és képzeletbeni királyként erőszakolja másra, és aki nem avval szeret játszani az buta.

    :D

    engem nem tudsz megsérteni ezzel, mert hülyeség amiket írsz/írtok, csak rossz hallgatni a vergődést.

    Bocs nem sértegetni akarlak egyrészt megértelek...
  • lolSL
    #312
    az a baj hogy neted nem volt még amikor a bf2 kijött kb és fogalmad sincs az egész online gamingről csak beleszülettél ebbe a torz codos világba, és makacskodsz de csak a rosszabbal fogsz játszani végül ha sosem hallgatsz másra.
  • lolSL
    #311
    hát ezek a mai játékok már csak pubra jók, cod se jutott túl a 4. részen a lanokon. tf2 talán a legutolsó nagyobb fps ami el tudott érni vmit, szerencséje hogy jó motorra írták
  • Fpocok
    #310
    Mellesleg a demó/replay funkció másra is kell, és ez fontosabb.

    Szóval... akarsz csinálni egy olyan játékot, amit sokáig akarod, hogy használjanak. Mi kell ehhez? Versenyszerűen lehessen játszani. BC2 itt bukott meg... mentél egy wart, de semmi esélyed nem volt, hogy megnézd, hogy csal-e az ellenfél... és én amíg warozgattam... nem egyszer láttam olyan, hogy szarrá csalja magát.
    Ezek után itt jön be az, hogy visszanézzed a meccset. Ez nagyon fontos.
  • lolSL
    #309
    direkt nem a demofelvételről beszéltem :)
  • Fpocok
    #308
    "konzolos feature"

    Nos... ebben kurvára tévedsz... khhm CS khhm khhm.
  • lolSL
    #307
  • lolSL
    #306
    az ilyen beépített easymode videovágó fos a halo3 óta terjed, konzolos feature
    pc-n ezt is skillből kell csinálni, nem tudja minden láma a fragjeit youtubera spammelni mint a konzolosok az auto aimos 360ÿ-banforgó retard mozgással
  • DarkSector
    #305
    Házigazda bárki lehet felőlem csak legyen nyugalom. THX.
  • DarkSector
    #304
    Nem a képek engem meg másokat sem fog meggyőzni, mert én játszottam MW és BF-el is, nem véletlen az MW-nél maradtam és azzal játszok többet.

    Ez arra jó hogy trollkodjon az ember, és a más ember stílusát PRÓBÁLJA másra ráerőszakolni.

    Nincs olyan hogy jobb játék.
    Csak olyan van hogy a BF neked vagy másnak jobban tetszik, ettől még a többi akinek nem tetsziok nem kevesebb tőletek, márha te is ebbe a csoportba tartozol.

    Nem hogy a saját topikját használnák a sok szemetelésre meg "reklámra"

    Akit érdekel hidd el magátol átmegy oda.

    Fogadni mernék hogy visszafelé ilyen nincs mert a Cod szimpatizánsok nem trollkodnak feleslegessen a BF topikban mert éértelmetlen...csak zavarásra jó azt meg tiltja a szabályzat, szóval később ez ígyis úgyis majd szankcionálbva lesz.

    Nem vagyok fps fan meg MW fan se, de ha egy topikban legyenaz bármi a vitát szítani jönnek trollok, az engemis zavar, legyen szó BÁRMIRŐL...nem azért szólok mert itt mw kontra bf megy...engem HIDEGEN HAGY...az zavar hogy erőlködnek emberek....

    Szóval nem haragszom senkire, de pls a nem idevaló dolgokat kéáretik a helyére tenni, és ezentúl nem itt zavarni a topikot.

    Köszönöm.

    Ha esetleg beletartozol, akkor nekedis szól ha nem értelemszerűen akkor nem rád vonatkozik.
    Bocs hogy ezt kérem, de szabályzatban tiltva van, vita lesz csak belőle...(nem részemről, mert én értelmetlennek tartom a rivalizálást) de később ha többen bejönnek csak a fesztivál lenne.
  • Fpocok
    #303
    Ne terelj... tudod, hogy nem erre gondoltam.
  • lolSL
    #302
    pc-n minden játékban lehet felvételt készíteni.
  • Fpocok
    #301
    Légyszi szóljál majd ha a BF3ban lehet demót venni, hogy visszanézd. Köszi.
  • lolSL
    #300
    pont ezért kellenek a bf képek meg videok mert a hozzád hasonlók akik azt hitték az mw2-ről hogy jó játék lassan fogják fel hogy idén mit KELL venniük.
  • DarkSector
    #299
    most még O.K. a helyzet???

    ezt mire értetted, a nagy bf képekre, meg videókra, vagy arra hogy az MW3-at csak gúnyoláskor említik meg?
    Mert nem tudom eldönteni melyikre gondolod hogy ez így még oké...:)
  • DarkSector
    #298
    Nemgond megértelek, kurvasok melód lenne...csak jó lenne egy topik amiben az MW3-ról lenne témázgatás, de ha te nem vállalod akkor sajnos reménytelen
    :D

    Nemba majd a törzshelyen beszélgetünk róla, vagy privátozgatunk. :)
  • DarkSector
    #297
    Az embereket , a topik jó helyen van.
  • lolSL
    #296
    The MW3 trailers got over 4.8 million hits over the first 48 hours they were out in the wild. MW2 and Black Ops' first teasers had 61,000 and 89,000 hits respectively over the same timeframe.

    tehát minden idők legjobb játéka lesz az mw3
  • lolSL
    #295
    dehogynem titkolják
    még lehet hogy iwnet se lesz ! :D

    "No details on the PC version are known yet, but I will be open about them as we finish features. #transparency #MW3"

    "I encourage you to wait and see what #MW3 on PC has to offer and make an informed decision on it."
  • Muttley
    #294
    gumiszobába a trollokat kőőőő küldeni :)
    ha már a Taigetoszból kimaradtak
    most még O.K. a helyzet
    de a november 08-i hivatalos debütálás előtt 2 hónappal
    na, igazán akkor lesz dolga a leendő házigazdinak :)
    jönnek majd az igen értelmes, magas IQ-val rendelkező elmebajnokok csőstül
    cuppannak is érte a felkiáltójelek.. ;)
    Darksector, köszi a bizalmat, de majd vki más
    én nem vállalom
    viszont én meg RÁD szavazok :D - legyél Te a hg (ha akarsz)
  • Fpocok
    #293
    Jó lenne, ha a sok BF3as elhúzna innen. Lehet, hogy nem lesz jó csak sima cod, de azért nem kéne ennyire reklámozni a BF3at.
    Főleg, hogy az is egy hatalmas konzolport lesz. MW3 legalább nem titkolja... szóval tiplozzetek.
  • KaBuTo666
    #292
    Tudjátok az a helyzet, hogy alapból a gumiszobába kellet volna tenni ezt a topikot.
  • DarkSector
    #291
    A legegyszerűbb ha eleve oda menne aki arra kíváncsi, és ide meg az aki erre...
  • DarkSector
    #290
    Mér zárjuk be néhány unatkozó troll végett? :)
  • Rage47
    #289
    na ezt támogatom a legjobban
  • lolSL
    #288
    amúgy nem házigazda kéne hanem bezárni, és aki ide kattintazt átirányítani a BF3 topicba.
  • DarkSector
    #287
    Kösz de én nem személyekről beszélek, hanem irásokról, képekről, videókról ami nem ide illik. :)
    Amúgy thx. :)
  • Rage47
    #286
    megbeszélem vele, hogy téged ne engedjen be :p
  • DarkSector
    #285
    Ez cod topik. Szóval...attól félnék nem lenne ez annyira nagyon jó megoldás, félnék a sok szarságtól.

    De ha ígéretet tesz hogy a kinevezése után megszünik a sok szemét ami eddig ment, akkor ám legyen.

    Vele mint emberrel nincs baj, csak nemtudom mekkorák lennének a rostán a lyukak, miket engedne be...és miket nem. :D