7458
IZÉ
  • Muttley
    #404
    tessék :)
  • Prince23
    #403
    Kizárt dolog, de tényleg.
  • gyusa
    #402
    Részletesebben a weboldalon..
  • gyusa
    #401
    Nemtudom ,hogy írták-e már de itt: http://www.bakeronline.hu/
    Kitölthetünk egy tényleg rövid "kérdőívet" abban a reményben ,hogy az Activision meggondolja azt ,hogy az egész MW3 megjelenjen magyarul .
  • Prince23
    #400
    BF3 vs MW 3 (képek)
  • DarkSector
    #399
    Sokan csalódtak, de még maradt így is 30-40 millio vásárló. :)

    Biznisz részét nem vágom, én nem azért játszok vele mert kód vagy mert 30-40milla elkelt, hanem mert bejön a stílusa. :)
  • Prince23
    #398
    De minek, amikor PC-re csak 10-15%-a veszi meg az MW3-at. Sőt ez még lejjebb mehet akár 7-re is. olyan sokan csalódtak mw2-ben és bo-ban
  • Bugi Misi
    #397
    látom a videóban ott vannak az alap fegyverek (M4,AK-47,UMP45)
  • DarkSector
    #396
    Ez is egy alternatív jövőkép lehet, de én a felvásárlástól nem félnék.
    Mire mi meghalunk addig ilyen nem lesz. :)

    Ubisoft
    Activision
    EA
    Capcom
    ....

    Ezek a nagyok mindent túlélnek.
  • FSpofon
    #395
    Fosnak, mert a wowon meg ezen a codon kívül már mindenüket tönkre tették a pénzéhes hozzállásukkal, ha ezekből egyet buknak akkor meg megveszi őket az EA és vége a játékiparnak :).
  • DarkSector
    #394
    Ez is egy lehetőség, de biztos van rá okuk miért nem így csinálták.
  • DarkSector
    #393
    Igen IGAZAD van.

    "Viszont akkor gyozzon a tenyleg jobb (pl BF3) eladasban es ertelekesekben"

    De a grafika ezek szerint nem fontos a legtöbb vásárlónak, az értékelések meg nem ismerem egyikről sem, de az nem tükrözi a játékosok véleményét, amit egy teszter éppen leír.

    Én sem újságcikkek alapján vásárlok játékot. :)
  • Muttley
    #392
    meg is fogják csinálni jól
    a korlát tényleg "csak" a multiplatform jelleg
  • Smithwarden
    #391
    Hat az meglehet.
  • Muttley
    #390
    te nem, és én sem
    de sok százan mások igen
  • Smithwarden
    #389
    Igen, ez lehet a legnagyobb indok.
    Viszont akkor gyozzon a tenyleg jobb (pl BF3) eladasban es ertelekesekben, vagyis olyan jatekot vegyenek az emberek inkabb amibe tobb munkat es idot fektetnek a jobb kiadok es fejlesztok.
    Legyen egy kis konkurenciaharc, ne uljenek kenyelmesen a seggukon es a penzkupacukon egy 10 eves motorral amit minimalisan valtoztatva evenkent kiadnak egy reszt.
  • FSpofon
    #388
    Most is 3 stúdió dolgozik ezen a codon, egyet válasszanak le, duzzasszák fel rendes méretre és adjanak ki fél évente codot, akkor több idejük lenne kísérletezni.
  • DarkSector
    #387
    Még kockázatos nekik. Szerintem félnek hogy buknak a dolgon.
  • Smithwarden
    #386
    Brutalis mennyisegu beveteluk van, allitsanak ra 2-3* annyi fejlesztot es 1-2 even belul megvan az uj motor vagy meg gyorsabban, ha egy letezo engine-t megvesznek valakitol es azt alakitjak at, ahogy a COD eseteben is megtettek regen.
    Penzkerdes minden, abbol pedig van boven mert mar a 8.-ik penzugyileg nagyon sikeres reszt adjak ki ugyanazzal a "sporolos" motorral.

    BC 2 / Crysis 2 / Stb -t is megcsinaltak nagyon szepre es birjak siman a konzolok.
    BF3 meg durvabb lesz, szoval meg tudnak a COD-ot csinalni uj motorral siman hogy fusson, ez sem lehet akadaly.
  • DarkSector
    #385
    Persze az nem is baj.
    Amúgy szerintem ez a múvi csak előrenyomták, és lesz hosszabb vágatlan majd nemsokára, lehet pont országonként, mint legelőször a zöld taknyoknál....:)
  • Smithwarden
    #384
    Jol latod Muttley.
    En biztos nem fogok ilyen cod vs bf topikokba irkalni, ahol nagyreszt az idegbajos fanatikusok szidjak egymast, viszont ha valami negativ/pozitiv velemenyem van valamelyik jatekrol akkor az ide vagy a bf3 topikba irom normalis stilusban.
  • DarkSector
    #383
    Nehéz meghúzni a határvonalat. :)
  • Muttley
    #382
    a kulcs gondolatod:
    "normális hangvételben"
  • DarkSector
    #381
    A megfelelő helyen nem is gond.
    Ott a link. :)
  • Smithwarden
    #380
    Pedig szokj hozza sztem, mert a kovetkezo fel evben ezt fogod latni a forumokon / hirekben folyamatosan.
    A ket ceg is nyiltan egymast akarja lenyomni novemberben es sok szinten meg is egyezik a ket jatek stilusa es celkozonsege.
    Szoval sztem semmi gond ha normalis hangvetelben osszehasonlitjak a kettot.
  • DarkSector
    #379
    2 ok van, az egyiket ők mondták, a másikat én gondolom.

    első ok, hogy sok idő lenne egy új motort kifejleszteni, ami vagy beválik vagy nem.

    második (ezt én gyanítom) még bővel megteszi és multinál jobb ez a motor, nem annyira gépigényes és gyors pontos mozgás van ezáltal a multikban.
    Ez a stílus pedig fura lenne ha az irányítás nem ilyen lenne.

    Sőtt még ígyis merem állítani hogy a MW-sorozatban jobb sokkal az irányítás, mint a Tekyard azaz a páratlan részekben.
    De ez magánvélemény az én tapasztalataim alapján.

    Az MW-kből is az elsőben szuperebb főleg a sniperezés.
  • Smithwarden
    #378
    BF3 is kijon vadi uj motorral konzolokra, szoval ez nem lehet indok amiert nem csinalnak jobb/szebb engine-t.
  • DarkSector
    #377
    Tisztelettel nyitottam egy dühöngőt, Muttley ezt betehetnénk a banner alá ha lesz banner.
    Így mindenki ellesz egymás mellett. És lesz a vitatkozóknak lehetőség megnyilvánulásra és nem kell büntetni sem.

    Legalábbis szerintem jobb lenne így :)

    CoD vs BF topik!
  • DarkSector
    #376
    "én már kezdem unni ezt a csökkent értelmi képességű szélsőséges gondolkodást, h
    vagy MW3
    vagy BF3"

    Ezzel nem lenne baj ha valaki rivalizálna, csak nem itt kellene.

    +1
  • Muttley
    #375
    Van-e vhol
    hivatalos topicja,
    amit a fejlesztők (is) olvasnak?
  • Muttley
    #374
    én már kezdem unni ezt a csökkent értelmi képességű szélsőséges gondolkodást, h
    vagy MW3
    vagy BF3
    ja, és megtartották a CoD nevet ;) ez párszázerrel növeli eladott pldszámot :P
    1 napon fognak kijönni és elkerülhetetlen az egymáshoz hasonlítgatás, de miért kell 1iket v másikat emiatt sz.rozni
    én mind2t meg fogom venni
    az MW sorozat single részét évek óta képtelen megverni, de még csak befogni is bármi is, ha hollywoodi heroikus hangulatról van szó
    a BF-nek pedig a multi a nagy erőssége
    azaz mind2 jó vmiben és jól megférnek egymás mellett
    bár kb. sejtem, h Morcos Ödönkék képtelenek értelmezni, amit írtam ;)

    #358
  • DarkSector
    #373
    Nem bírnák el, de iit konkrétann a pc-s verzióról tárgyallunk, ha akarnák...és SZÜKSÉGÉT látnák a multiban, akkor rég megdobhatnák, a Crysis 2 is dx11-es holott sokak szerint konzolport.

    BF3-ban is ez lesz majd, de azt majd a saját topikjában akkor ha megjelenik ki lesz tárgyalva úgy érzem. :)
  • DarkSector
    #372
    371 + DX11? pfff. :)

    Jah eddigis a DX11 az sokat számított, főleg a Crysis 2-nél...:)
  • DarkSector
    #371
    Irányítás a lényeg jól bevált a motorjuk, énse cserélném le/basznám el még eddig tökéletessen megteszi a látvány majd ha elavult lesz akkor lehet váltanak.
  • DarkSector
    #370
    Nem kijelzőfüggő.
    Remélem vágtátok hogy csak poénkodtam, mert nem izgat a rivalizálás, mert szerintem eleve nem versenytársak eladásokat kivéve.
  • Prince23
    #369
    Xbox meg ps nem bírná el az új grafikus motort. sztem náluk keresd a bajt :)
  • HeadHunter86
    #368
    Mekkorát hazudtak, mikor kijött az első BF3 trailer összehazudtak mindent, hogy ilyen új motor, olyan szép effektek. Erre kijönnek az X éves motorukkal megint.
    Nekem amúgy bejön a trailer alapján a hangulat, elég epic lesz, de ennyi év után már nem hoz annyira lázba, az agyonszkriptelt COD, BF3-ba többet látok mint az MW3-ban. A multiról meg ne is beszéljünk, mert szerintem az új pályákon kívül olyan lesz mint az MW2. Max megint beleraknak egy két gyerekjátékot, mint a 2-ben a távirányítós autót. Marketing menni fog, a játékot meg majd veszik, de remélem most már kevesebben és rájönnek az emberek hogy mekkora lehúzás ez az Activision részéről.
  • Fpocok
    #367
    Trailer készítésben mindig jól voltak. Pl a második résznél az ENIMENes trailer... az brutál.
  • janihunk
    #366
    Miért nem újítanak grafót? Legalább a DX11 et bele kellene tenni.
  • Rage47
    #365
    hát ez elég semmilyen... mintha láttam volna már valahol.. :D