1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • bertino
    #29
    az ára is biztos metálabb féle.
  • precision
    #28
    nézzétek meg a HTC Evo 4G -t... na az már telefon :)
  • precision
    #27
    jó kamera, jó kijelző, de rossz oprendszer (nem értem nokia -t, miért nem androidot rak rá + ír hozzá egy saját felületet (mint ahogyan a HTC csinálja) és nem utolsósorban iszonyat ronda külső
    szerintem nagyon ronda ahogyan "le van vágva" az alja és a teteje, tipikus mérnöki fasság, egyedit akartak amilyen még nincs... de szerintem inkább legyen hasonló a többiekhez mint ez... no mind1

    #25: ez egy promo video, itt persze hogy minden szépen és gyorsan működik... egy rendes hands-on review -t kell nézni róla
  • Gladiator
    #26
    Az nem kevés? A másfél éves telómban van 680-as, HTC HD2-ben meg már 1 gigás. Vagy az az ARM II jelent vmi jót?:D
  • autoszimulator
    #25
    nem annyira rossz ez az új symbian ám

  • greg benz
    #24
    Tetszenek ezek az új telók,hogy tudnak HD-ban fölvenni
  • laci 700
    #23
    Wikipédia szerint ARM11 680MHz processor van benne.
  • Gladiator
    #22
    processzorról tud vki vmit?
  • laci 700
    #21
    Az N900 csak fél centivel vastagabb viszont nincs Xenon vaku és HD videó, de Maemo Linux van rajta. Melyik a fontosabb? Van egy kis időm eldönteni mivel nem holnap veszek telefont.
  • laci 700
    #20
    Nem annyira rossz a symbian bár én is jobban örültem volna egy Maemo-nak. :(
  • n3whous3
    #19
    úristen bazz képesek voltak n900 után symbiant rakni egy ilyen szintű nokia telefonra? Nagyot csalódtam....
  • Csirke4
    #18
    Ez mán telefon!
    Mellesleg videót nem tud valaki linkelni, hogy milyet csinál?:O
  • laci 700
    #17
    Dolby Digital Plus, szóval akár a 13,1-et is támogatja! :D Gondolom a HDMI miatt tették bele, hogyha TV-re csatlakoztatod.
  • mosoporr
    #16
    Dolby Digital 1 telefonra :DDDDD tán még 5.1es is :D
  • Máté94
    #15
    Android van? Akkor nem kell.
  • RYO21
    #14
    Maradok a K750i-nél.
  • laci 700
    #13
    Igen, ez nem csak a hátlapra nyomtatott felirat miatt 12 megapixel.
  • tenkenorman
    #12
    jó de ez nem csak felskálázott szemét, ez tényleg 12 mp. nagyon éles képet, és hihetetlenül szép videót csinál.
  • Blum
    #11
    SE C702

    23ért vettem alig használtan. Kaptam hozzá ajándékba egy 1GB-os memókártyát meg egy olyan Ericcsonos "agybadugós" fülest,amivel bitang jól szól. Ezen kívül persze a gyári dobozát,minden vacakkal együtt. Úgyérzem jól jártam,nekem nagyon bejön. :)
  • laci 700
    #10
    (pls használd az "URL BESZÚRÁSA" gombot!)

    Én is fölöslegesnek tartom azt a 12 megapixelt de lehet menőzni vele. Meg azt írják "cég közleménye szerint felveszi a versenyt a digitális fényképezőgépekkel is (fényereje f2.8)"
    Nokia N8 - sg.hu
    A cikk után a #14-es hozzászólásban van két kép amit N8-al csináltak. Nem olyan rossz. :)

    Amúgy amit kihagytam: HDMI csatlakozó és OPEN GL 2.0 támogatás!

    Azt hiszem megvan az N80-om utódja!
  • akyyy
    #9
    én most vettem egy 5800-át zaelőtt 6230-as volt... nekem még bőven elég ez is:D mjd 10 év mulva egy 3d-s telot veszek:D
  • ajem kisa
    #8
    Ha tényleg annyi lesz, akkor lehethogy beszállok egybe ha kijön, mert a samu, se...stb. telókból elegemvan, már 1 se+1samu végezte a falon és a kerék alatt (persze nemvéletlenül repült a falnak és került a kerék alá!:D)!
    A nokiákkal soha nemvolt bajom, amugy épp most akartam venni egy 5230 vagy egy 5800-át, de akkor megvárom ezt!:D
  • RS
    #7
    És milyet vettél? :)
  • kovacsgellert
    #6
    http://www.telefonguru.hu/hir/Itt_az_elso_N8_HD_video_-_velemenyek-ellenvelemenyek!_2010-4-28
  • kovacsgellert
    #5
    http://www.telefonguru.hu/hir/Nokia_N8_teszt!_2010-4-26
  • kovacsgellert
    #4
    Ja de az ára még faszább. :)
    Sajna ami Nokiából jó az mind nagyon drága...(Legalábbis nekem :P ).

    Amúgy örömmel látom, hogy a finnek is fejlődnek érintőképernyő téren.
    Csak egyet nem értek...Mi értelem van beszállni a megapixel háborúba? Szeritnem tök fölösleges a 12mp-s kamera, viszont a 720p-s film, az nagyon jó. :)
  • Blum
    #3
    Jónak néz ki. Tetszik!
    Bár én épp ma vettem telefont,szal nem mostanában lesz nekem ilyen D:
  • Falkon
    #2
    Nem vagyok oda a Nokiákért, de ez fasza!
  • laci 700
    #1
    A finn gyártó legújabb okos telefonja.

    Főbb tulajdonságok:
    - Symbian^3 operációs rendszer
    - 12 megapixeles kamera, Xenon vaku, Carl Zeiss optika
    - HD minőségű (720p) videófelvétel
    - 3,5 colos érintőképernyő (multi-touch kezelés, nHD 640 x 360, OLED)
    - WLAN, Bluetooth 3.0, FM rádió
    - Beépített GPS és ingyenes Ovi Maps autós és gyalogos navigáció
    - méretei 113 x 59 x 13 mm, tömege 135 gramm
    Várható ára 370 euró körül fog mozogni.
    Megjelenés várhatóan 2010 harmadik negyedévében!
    További technikai adatok ITT!
    Nokia N8