1029
...12 megapixeles optika, HD minőségű videófelvétel, Dolby Digital...
  • ajem kisa
    #109
    Igen, nemis várhattunk mást ezektől!:)
    Már a linkeken és a logokon is látszik, hogy almahályoguk van!
    Legyen! Engem nem a logo fog befolyásolni, sem az ismerőseimet nem a dolgaik után választom, hanem...mindegy!
    Hosszú lenne kivesézni de a lényeg, hogy logikusan gondolkodva nekem jobban megér ~40k-ért (előfizuval) egy teló/fényképező 12mpx/ingyen gps/16+32gb hely/mindenféle xarral minthogy egy divatot utánozzak!
    Akiknek meg nincs saját véleményük azok kövessék csak a nyájat!;)
  • neevous
    #108
    Gizmodo.
  • ajem kisa
    #107
    Én vennék egyet, csak még a boltok polcain nincs még belőle, neten van előfizuval, de elötte látni akarom élőben mind az 5 szint, hogy melyiket válasszam!
    Szal kivárom azt az 1-2 hetet!
    Errefelé 22.-ére igérik a boltokba, dehát az igéret nekem nemelég!:D
  • DarkJedi
    #106
    Valakinek van már ilyen telefonja?

    Mert most olvastam, hogy a hivatalos magyar forgalmazás csak nov. közepétől lesz...

    Viszont gsm boltokban kapható, elég magas áron.
  • ajem kisa
    #105
    Ingyenes progi N8-ra!:)
    Innen!
  • DummyBoy
    #104
    Ezt már én is várom :) A 3.7-es is jó, de ez űber lesz :)
  • ajem kisa
    #103
    Nocsak!?:)
  • DarkJedi
    #102
    na szétnéztem, gsmlineban és partneroban kapható már 160K, ill. 152K..
  • ajem kisa
    #101
    Okt.22...ááá
  • laci 700
    #100
  • ajem kisa
    #99
    [URL=http://5800blog.com/blog/5800-2/n8-megjelenes-igen-ilyen-nem-csak-az-almanal-van.5800]"n8-megjelenes-igen-ilyen-nem-csak-az-almanal-van!"[/URL]
  • ajem kisa
    #98
    Az utolsó pár mp számít főleg!
  • Barrett 50 Cal
    #97
    Kis hazánkba mire eljut a T-mobile üzletekbe:S
  • ajem kisa
    #96
    Képek a kiszállításról!:)
  • ajem kisa
    #95
    Kiegészítők a nokiától az N8-hoz
  • ajem kisa
    #94
    Brüsszelben valahonnan már van raktáron, most olvastam egy GPS tesztet egy külföldi oldalon, elégedett a tag, és megy sim nélkül is, és elég gyors az N97-hez képest!
    Az illető mostantól tesztelni fogja, és meg is írja majd azokat...
    Aztmondják a hsz-ekben, hogy 2 hetet kell még várni rá kb., de az egyik állítólag (ahogy írtam) Brüsszelből rendelte, és már hétfőre igérték neki!
  • ajem kisa
    #93
    Akkor megis válaszoltad magadnak!:)
    A nokiánál is 459€, de ha igaz, akkor angliában a tesco olcsóbban fogja árulni még az amazontól is!
  • Kasya
    #92
    Itt megrendelheto
    Vagy itt is
  • ajem kisa
    #91
    Erre szerintem majd akkor lehet csak válaszolni, amikor már lesz a boltokban!
    Európában ~450€...
  • Kasya
    #90
    Esetleg valakinek ötlete hol tudnám megrendelni jó áron?

    Utoljára SE P800-on használtam Symbiant, azota WinMo...Ez lenne az első Nokiám. Remélem nem ér csalódás, ha beruházok egy ilyenre :)
  • ajem kisa
    #89
    Elkezdték kiszállítani az N8-akat világszerte, márcsak az a kérdés, hogy mikorra kapjuk meg a boltokba!?
    Nyárnak már egy ideje vége, kicsit ők is megcsúsztak az igéreteikhez képest, de remélem feladja a labdát az ájfonnak meg a feketeberinek!
    Én mindenesetre belefogok ugrani egybe, mert már a fotozáshoz sem olyan kula lesz a kép mint ezelött, meg a 16+32gb hely eléggé jólesz!
    A verdámból akkor elis passzolom a 30gb-os ipodomat a francba!
  • ajem kisa
    #88
    Csak azért, mert nagyon rajta vagyok ezen a telón!
    A jutubos videokból van egy beszélgetés a nokia találkozón egy nokiással aki bemutat pár uj symbian3-as renszerű telót, és közben aztmondja, hogy európában okt. közepe lesz az N8!
    Én szerintem amikor kijön akkor váltok előfizut+N8! De mondjuk nekem is van 1 dolog ami betehet az egésznek...de majd alakul valahogy!
    Errefelé (még csak terv) webphone előfizuval (2x gyorsabb a net, korlátlan net, korlátlan sms, 2h beszélgetés...nemtommégmi..) 40-50€/hó és úgy 100-200€ a teló!
  • laci 700
    #87
    Thx, hogy életben tartod a topikot! :D Jó kis mobil lesz ez, már várom. Ha kicsit lentebb megy az ára akkor valószínűleg befizetek egyre! :)
  • ajem kisa
    #86
    Hohóóó!
    Michael Hell was at a demo of the coolest Thing at Nokia World: Plug your Nokia N8 or any other Camera Phone to your TV (no matter which one), the Camera then measures every frame in front of it and turns every gesture into an action. for now its only click and scroll functionality, but as you can hear, the possibilities are endless!
  • ajem kisa
    #85
    Nokia+Burton...hmmm
  • ajem kisa
    #84
    Tovabb_kesik_a_nokia_n8_piaci_premierje
  • ajem kisa
    #83
    Na rájöttek, hogy nemkicsit volt húzós az induló ára megjelenés elött!:)
  • laci 700
    #82
    zsír! már várom! :D
  • ajem kisa
    #81
    Tedd 720p-be...zsír lesz a videózás vele!:)
  • ajem kisa
    #80
    Interaktít kicsomagolás/bemutatás!:D
  • ajem kisa
    #79
    Fm transmitter-es a nokia n8!
    Mondjuk cd minősége nemlesz, de ha nincs bluetooth a rádióban, akkor még bárki tudja használni bármilyen autórádióban!
  • ajem kisa
    #78
    Egyre jobb!

  • ajem kisa
    #77
    N8-al videoklip!
  • ajem kisa
    #76

    Szeptember végétől Fr.o.-ban!
  • ajem kisa
    #75
    Nokia_n8_kiprobaltuk_az_uj_csucsmobilt
  • Hassasin
    #74
    Válasz az #56 kérdésére.
    Nem tudom, hogy mennyire volt még nokia telefonod. Nem csak okostelefonokban van symbian. Igaz, hogy mostanában már a telefonok nagy része okostelefon, de sok szimpla telefon van még, amikben symbian fut. Kérdésedre pontos válasz:Igen, te vagy hülye. Jah és még valami: nem szerencsés öszekeverni az okostelefont, meg a smartphone-t. (Egyébként azok a képen nem feltétlenül 3-5 éves adatok voltak. Lehet, hogy régen is így volt, de nem sokat változott. Ha csak szidod a Nokiát, akk ne írogass Nokia n8 fórumra kérlek.)
  • ajem kisa
    #73
    Negy_perc_a_Nokia_N8-cal_-_kezelofelulet_video
    "Az oroszok után a dánoknál is felbukkant egy hosszabb videón a Nokia N8, amelyen a Symbian^3 rendszer található. A kisfilmen magát a rendszert, annak kezelését ismerhetjük meg, de látható a pinch zooming és a játékok is. Érdemes úgy nézni a videót, hogy a Nokia N8 lesz a legutolsó N-szériás telefon, amelyen ez a rendszer lesz megtalálható, ebben a családban a finn gyártó innentől kezdve átáll MeeGo-ra. "
    Lehet, hogy nem is N8 lesz a neve!

    "
    A múlt héten vált hivatalossá, hogy a Nokia MeeGo-t fog használni a jövőben az N-szériás mobiljain, így elvileg ennek telefonnak sem lehet N9 a neve. A finnek vélhetően a mostanában divatba jött, ám átláthatatlan XX-XX formátumot fogják követni, tehát akár N8-00-ként is debütálhat a mobil - bár a prototípuson a C0-00 jelzés látható."
  • ajem kisa
    #72
    Video1
    N8+BT key+BT mouse...
  • ajem kisa
    #71
    Colours

    * Anodized aluminium casing, available in:
    o Silver white
    o Dark grey
    o Orange
    o Blue
    o Green
    * Colour availability varies by country

    Link az első hsz-ből!:D
  • mddevil
    #70
    Eddig jó mobilnak hangzik, arról van már valami infó h milyen anyagból készül a burkolata?