8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Probatbicol
    #152
    Igen azokra gondoltam. Nekem pont jól jött, mert én egy 13-as karaktert folytattam a 2. bétából, és most a 3. soul questet lerakták lvl. 5-re, ahova ugye nem lehet visszamenni, úgyhogy én ott szaladgáltam 16-on 2 soullal, aztán elkeveredtem AG-be és láttam hogy fel lehet bármelyiket venni, csak beszélni kell az npc-vel. Épp idejében, mert kezdtem kiábrándulni a pyromancerből, egy velem egyszintű íjász mobot alig bírtam leölni, pláne, hogy ha egy-két resist bejött. Most felvettem az elementalistot 3.-nak, és a tank pettel minden a helyére került :).

    A bétát egyébként meghosszabbították 4 órával, szóval aki akar szilveszterezés helyett is riftelhet.

    chilos: melyik szerveren?
  • Jockey
    #151
    és ezt papír armor-ba..
  • Jockey
    #150
    kinek milyen karakterkombibáció jött be eddig?
    Kiváncsiságból csináltam egy mage-t cloro/arcon/pyro combo-ba, gyakorlatilag a cloro a fő ág, sztem giga durva kari, gyakorlaitlag 3-4 mobnal kezdődik a problémám csak ha egyszerre jönnek cc nélkül annyi healm st-bm van és mellette apyro elég szépen sebez, archon meg dotol ezerrel, nagyon feelinges..:-)
  • TVelvet
    #149
    December 31 - 18 óráig van béta sajnos, kicsit kiábrándító hogy folyton vannak kihagyások :S
  • chilios
    #148
    Most kreálok guildot,4 jelentkező kell az alapításhoz!Akinek lenne kedve írjon rám ingame nick:instant
  • chilios
    #147
    Lehet h defiant,mer még nem találkoztam vele :).
    Én is néztem azokra a questekre gondolsz nem? (én sem mertem kipróbálni) :D
  • Probatbicol
    #146
    Nem vagyok benne biztos, de IT mintha defiant oldalon lenne, mert amikor ott játszottam csak oda kerestek embert, a guardianoknál meg csak FAE-be.

    Én valószínűleg guardian leszek majd, nagyon bejön a területük, imádom az ilyen erdős tájakat.

    Egyébként most tényleg úgy van, hogy bármikor lehet váltani az alosztályok között mind a 8-ból választva? Nem mertem kipróbálni. Vagy ez csak most a béta alatt lehet így?
  • XenHai
    #145
    Van szerver!
  • XenHai
    #144
    XenHai és Xen
  • chilios
    #143
    Iron tomb kitudja merre van?Még nem láttam hogy ment volna valaki oda,fae-t már unom vagy 6-7x kitoltam..
    Xenhai:ingame neved mi?
  • chilios
    #142
    áll a szeró most.
  • XenHai
    #141
    Le vágott a szerver és azóta nem enged vissza
  • puca007
    #140
    Helló, valaki nem jár véletlen a Defiant fő questlinejában, a "By the ancestors" questnél? nemigazán jöttem rá mi a feladat benne, vagyis inkább arra nem, hogy hol is kell csinálni.
  • chilios
    #139
    Kéne csinálni már egy magyar guildet :) majd a kövi betan!
  • XenHai
    #138
    Sikerült ki próbálni a gamet ! Idáig nagyon be jön!
    Van valami hun csati ahol lehet szervezkedni?
  • XenHai
    #137
    Köszönöm szépen!
  • chilios
    #136
    pm ment.
  • XenHai
    #135
    Valakit megkérhetek ,hogy regel nekem valaki 1 kulcsot?
  • XenHai
    #134
    Tököm megint ki maradok akkor...
  • TVelvet
    #133
    akkor nem tudom :(
  • XenHai
    #132
    De ez nem vis és nem is dombor nyomott :S
  • TVelvet
    #131
    az én visa electronomat benyelte
  • XenHai
    #130
    Még is csak a segítségeteket kell kérnem nem nyeli be a bank karit ...
    Szutyuk Budapest bankos szar...
  • TVelvet
    #129
    milyen néven játszol Rift-en?
  • TVelvet
    #128
    2. kulcsot a kártyámmal regeltem, beregisztrálod magad , kártyaszám beír, átmész másik oldalra elkéred a kulcsod, bemész a subscriptionbe jobb felül, cancel sub. és kész is. nem vontak le egy petákot se
  • TVelvet
    #127
    ohh már rég nem eladtam, visszakaptam, odaadtam ingyen valakinek. aztán volt még 4-5 account alattam, szórakoztam. Abbahagytam :D

    Fasznak kell már wow. 4-5 után már unalmas, world of tankozom, meg ez
  • XenHai
    #126
    Valaki tudna nekem segíteni??
  • XenHai
    #125
    Nekem nem engedi ez a payplayos regelést !
    Valaki regelne nekem 1 kulcs elejéig?
  • Deadman
    #124
    szívesen :) megvan még a rugód BS-en ? :)
  • TVelvet
    #123
    Ezer köszi, be is szereztem magamnak, meg barátnőmnek 1-1 VIP kulcsot :)
  • Deadman
    #122
    csinálj egy paypal accountot akkor, én is igy csináltam.
  • XenHai
    #121
    Nem merek játszani a bankkártyámmal..
  • Deadman
    #120
    0
  • XenHai
    #119
    És mennyit von le?
  • Probatbicol
    #118
    Így van valahogy, szerintem valami olyasmi mintha a wowban az induláskor választhatnál 8 talent fa közül 3-at amire egyáltalán pakolhatsz pontokat. Kimaxolni egyszerre mindet nyilván nem lehet, de a kezdő skilleket ingyen megkapod mind a háromból. Valamint úgy hallottam, hogy elég olcsón újra lehet osztani a pontokat, szóval rugalmasan lehet faragni a karaktert az aktuális igénynek megfelelően, ez gondolom a tank és heal képes klasszoknál a legérdekesebb.
    Én a javasolt párosításokat furcsállom, mert általában hasonló típusokat javasolnak, pl. egy pyromancernek miért jó, ha lesz még egy 2,5 seces nagy sebzése más animációval. Én pl. dominatort választottam mellé az előző bétában amit nem javasolnak, pedig elég hasznos mert a kezdő skilljei között van egy jó hosszú (talán 20 sec?-es ) mókusoló cc. skill, ami párszor kihúzott a bajból.

    Egyébként most változtattak egy kicsit a szisztémán, mert eddig az elején csak 3 alosztályból lehetett választani, aztán kb. 6-os szinten a 2., 12-esen a 3.-at, most meg az elején az arcodba tolják az összeset, ezért ne csodálkozzon senki, ha a választott alosztály csak 1 támadó skillel indul, azt eddig valószínűleg csak 2.-nak lehetett választani.
  • darkling
    #117
    CE tartalma
  • Jockey
    #116
    lehet rosszul értem, de ha jól látom itt 3 class-ból gyűjthetünk skilleket és a pontokat összesen 3 class között tudom szétosztani? Igazából nem teljsen értem miért jó ez, mert 2nek még látom is értelmét, de 3nak? sosem lesz rá elég pont, hogy érdemben 3 alosztályt tudjak fejleszteni, vagy ez csak valami bevezető az elején és később tudok speciálizálódni 1re mert döntemem kell vagy mi?
  • Deadman
    #115
    na ha valaki szeretne VIP kódot:

    elmész erre az oldalra, beregisztrálsz, megadod a hitelkártya vagy paypal kódod: http://www.fileplanet.com/promotions/marketing/comcast/

    Utána elmész ide, és kapsz VIP kódot: http://www.fileplanet.com/betas/rift-key.aspx

    Ezek után Fileplaneten cancel a fizetett accountra
  • XenHai
    #114
    Mennyi embert engednek be ? 2 kulccsal is regeltem de semmi...
  • Probatbicol
    #113
    Fél óra múlva már érdemes próbálkozni, múltkor is ez volt.
    Viszont, ha jól látom megmaradtak a karakterek a 2.fázisból, lehet, hogy lejutok végre egy dungeonba :).