8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • j0nNyKa
    #352
    marks és rang mellé k. jó volt nekem a riftstalker a shadow shift miatt

    assának a poison buffját nem igazán láttam aktiválódni, legalábbis a játék sehogysem jelezte

    a bard mondjuk tényleg hasznos, mondjuk én pvp fanatic vagyok
  • Me0w
    #351
    Sajnos mar nem tudom kiprobalni, de ez a paragon nagyon jonak tunik, pont az en kedvencem stilusom lenne, de sajnos egyszerre nem lehet 5 karakterrel jatszani :)
  • Jockey
    #350
    lehet, nem probaltam meg, engem kurvara nem vonz a rogue es allosztajai, wow-ban voltaml utoljara ilyen klasszal, pedig azt abba hagytam vagy 6 eve:p
    itt is csak a bard tetszik,a tobbi nekem kuka, de valmait valasztani kellett hozza..
  • 0Fritz0
    #349
    ... és előre megfontolt, aljas szándéktól vezérelve maguk alá fosatják az ellenséget egy rögtönzött polkával. :)

    Ahogy nézem a lopakodás itt nem olyan ász.
    Sokszor a harcossal is láttam, ha egy "csak egy fűszál vagyok" jani a közelben ólálkodott.
  • Jockey
    #348
    en a vegere egy bard/riftstalker/ranger kombot probaltam, bard main es ranger csak azert, hogy pet legyen velem, bard maxon mindig, nekem jo esellyel az lesz a fo karim, group kari, de solozni is tud, pvp-be persze bedaraljak azt is mint barmi mast, de a ranger+bow ag miatt igazabol messzirol operal..
    nekem nagyon bejott, a bard buffjai meg sztem a legdurvabbak a jatekba, legalabb is amivel eddig talalkoztam
    meg filozom egy bard+stealher parositason is, ganker group-ba le tudom kepzelni a gyenge+heal miatt is..:)
    2-3 stealher +balalajkas kari popol elo a semmibol..:)
  • Me0w
    #347
    A pure dps a ranger szerintem, a defiant oldal crit novelo racialjaval (nem tudom, mi a neve mar) 1600 koruli burstjuk van, az boven eleg, hogy kiszedjenek egy healert is. Lehet konstans dpsben jobb a mage viszont :)
  • 0Fritz0
    #346
    Ma este hétkor ért véget a mostani négy napos béta.
    A következő béták időpontjai: #325
  • 0Fritz0
    #345
    Nálam most a rogue lett a nyerő.
    Egy pet-es RANGER mert tökéletes PvE-re tankolónak (ellentétben a Mage pet-jével ami teljesen alkalmatlan volt tankolni az első pár szinten, utána meg már nem is erőltettem) és PvP-n is idegesítő, amikor röfike az ember után lohol.
    A másik A MARKSMAN a jobb nyilazgatás, mozgékonyság és dúsabb haj kedvéért.
    Az utolsó meg vagy BARD a buff-ok és heal miatt, vagy az ASSASSIN.
    Bard-ot választva lesz egy kényelmes mindenes karakter, Assassin-al pedig egy elég kemény és vérgeci (sajnos csak bőrruhás) R/DPS.
    Az első inkább csapatos mókában jó, a második meg gankere... izé, magányos farkasoknak lesz megfelelő.

    Oly nehéz a választás. :)

    Egyébként már most is lehetett látni néhány lvl 18-as maget, akik elég beteg sebzéseket toltak ki magukból és nem csak elvétve.
    Szóval ez lesz a pure dps kaszt, de hát ez jár cserébe a pamutpulóveres védelem miatt.

    A legtöbb skill meg eleve megy a kukába, csak a legjobbakat érdemes megtartani.
  • Krysael
    #344
    Elnézést rosszul fogalmaztam. (vagyis nem tettem fel a kérdésem xD)
    Nem patcheli fel a bétát, és nem csatlakozik a szerverhez sem.
    Tudna valaki egy megoldást erre?
    Előfordult másnál is?
  • TDC Geronimo
    #343
    Én egyik nap beírtam googleba hogy rift beta. Kiadta tentonhammer oldalát, ahol fél perces regelés után kaptam kulcsot, beírtam rift oldalon és 2 napra rá kaptam is inviteot a 4es eventre :D
  • BoneDragon
    #342
    Mennyire esély van bejutni a betara? Felkeltette az érdeklődésemet!
  • [NST]Cifu
    #341
    Nem kell mindenkepp,ha healer szeretne lenni ajanlatos mind a 3 healer soul.en 27 re ezekkel fejlodtem soloba,nemvolt problemam vele :)

    Jól értem, hogy healer classokat tobzódva is életképesen lehet szólozni?

    Warden hotos,sentinel raid,purifier meg solo heal

    Köszönöm, ez sokat segít akkor az összeállításban!
  • Krysael
    #340
    Üdvözlet lenne 1 kérdésem!
    Kaptam meghívást a bétára, letöltöttem, feltelepítettem, de mikor el akarom indítani mindig errort ír ki és nem patcheli fel a játékot.
    :S Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • Me0w
    #339
    Nem tudom, a jatek ajanlotta a warlockot a necromancer melle, en csak kiprobaltam, mert az elejen nagyon jol jottek a hp szivo spellek. Mostmar szinte nem is hasznalom oket, a Soul Purge ugyis ubertap minden tekintetben.
  • chilios
    #338
    Nem kell mindenkepp,ha healer szeretne lenni ajanlatos mind a 3 healer soul.en 27 re ezekkel fejlodtem soloba,nemvolt problemam vele :)
    De majd kiprobalja a cleric hez tartozo soulokat es eldonti.Sajat tapasztalat a lenyeg..

    Warden hotos,sentinel raid,purifier meg solo heal

    (juj de megszoktam hogy riftbe nincs ekezet..)
  • [NST]Cifu
    #337
    @Hamed: Hú, ez a builder sokat segít, asszem el leszek egy ideig azzal, amíg kisilabizálom az ágakat. Nagyon köszönöm! :)

    @Meow!: Annyi közöm nincs a játékhoz még, mint Fekete Pákónak a kvantum-elektrodinamikához, de nem lehet, hogy az "azonos" támadó varázslatokra az a megoldás, hogy nem párosítasz össze hasonló classokat? Ahogy korábban valaki írta, a gyakorlatilag is életképes class-párosítások száma valójában viszonylag csekély.
  • BEAST #336
    Bár a játékot még nem láttam, de leírások alapján leginkább egy champion/warlord/riftblade karaktert tudnék elképzelni magamnak. :)
  • Me0w
    #335
    En jelenleg ott tartok, hogy mindenbol akarok mindent :)) Annyira tetszenek a casterek, foleg a Mage calling, de kiprobaltam a Warriort is, az is nagyon tetszik, a Rogue kicsit sajnos wow utanerzes, de bejon, Clericbol csak lv9-ig jutottam, de a justicar tapos, nagyon.

    Egy bajom van csak a sok soullal, hogy pl. van 'alap' tamado kepessegbol 3 soul eseten 4-6 darab, ami tul sok, foleg, hogy szinte semmi kulonbseg nincs koztuk, lasd: necromancer plague bolt, warlock void bolt.
  • Hamed
    #334
    A caballist egy offenziv caster, dotokkal, debuffokkal, stb. Viszont sok healje nincs.

    A Warden/sentinel/purifier a fo healer kaszt, ezek is casterek, viszont ezeknek meg alig van tamado spelljuk, szoval mindenkepp kombinalni kell egy tamado soullal.

    Itt egy kalkulator, hogy kb. melyik kaszt mit tud: link
  • [NST]Cifu
    #333
    Akkor még ráérek az előrendeléssel. :)

    Elnézést a nooblet kérdésért, de most böngészem a kasztrendszert és a kasztokat. Miután világéletemben Pap kasztot játszottam (első alkalom: 1990, AD&D), nem szeretném megtörni a hagyományokat, és a Cleric-et szemeltem ki. Az roppant mód tetszik, hogy a "divatos" Pap besorolással szemben itt ez nem csak csuhás, könnyen haló party/raid healert takar, viszont én inkább ranged beállítottságú vagyok (mondjuk Age of Conan-ul: Priest of Mitra), és legalábbis a hivatalos oldalon lévő kasztleírások alapján nem látok aféle 'ranged papot', viszont melee ugye akad. Most én néztem át felületesen, vagy vizslassam inkább akkor az Inquisitor / Justificator classokat?
  • csemete
    #332
    jaja ez igaz...amugy a SW-t én is várom:)
  • TDC Geronimo
    #331
    Ettől ne félj, mert az év vége legjobb esetben :D
  • Me0w
    #330
    Kicsit felek azert, hogy 2 hettel a Rift megjelenese utan beut az SW:ToR, es akkor kiurul minden, mi meg ott maradunk egy ures vilaggal. A Riftet az tudja megmenteni, ha az SW:ToR kijoveteleig minel nagyobbat alakit.
  • Me0w
    #329
    Szinten, a necro pedig EQ-bol hoz elo remek emlekeket :) woot :)
  • chilios
    #328
    jaja sajnos hetkoznap :( igy mar annyira nem is varom...
  • csemete
    #327
    kövi 2 hét..pffff én warlock necro A warlock tiszta wow fieling...
  • Me0w
    #326
    25-27? Az hetkoznap basszus, miert kurnak ki velunk?
  • chilios
    #325
    kovi betak idopontjai:

    -“Battle of the Ascends” event five: 1/25-1/27
    -“Planar War” event six: 2/4-2/7
    -“Telara the Merciless” event seven: 2/15-2/22
  • Me0w
    #324
    En 23-on vegeztem, ha nincs tegnap munka, akkor sima a 27 :)
  • Me0w
    #323
    Kipróbáltam még gyorsban egy roguet, assassin-bladedancer komboban, elegge pusztito :)
  • csemete
    #322
    jahh vége:( 20 lvl
  • Me0w
    #321
    Vege :( Na, ujabb varakozas a kov. betara :)
  • chilios
    #320
    aze :D,am blightweald Guardian oldalon vagyunk páran magyarok!
  • Me0w
    #319
    Sorry, csak rumor volt, csak annyian irtak, hogy en is elhittem. :/
  • Hamed
    #318
    Plusz ha hozzavesszuk hogy itt az elit riftes mobok is gankelnek ezerrel akkor tenyleg elvezet lesz a pvp szerver:DD
    Tegnap este szinte mindig a legrosszabbkor kavart be egy banda. Vagy a kuldik helyen jelentek meg es kinyirtak a questmobokat, vagy az npc-ket vagtak le a huboknal mikor mentem leadni, vagy csak rohangasztak az uton es utottek akit ertek.
    Na itt menjen el az ember artifactot gyujtogetni, farmolni, vagy barmit csinalni:D
  • chilios
    #317
    honnan veszed hogy hétvégén jön a kövi beta?
  • [NST]Cifu
    #316
    Ez mondjuk engem is érdekelne, mert őszintén szólva a WoW-ban rohadtul nem csipáztam, amikor bucira gankelték a fejem.
  • Jockey
    #315
    hát, igazából nem sok értelmét látom a pvp szervernek jelenleg, max annyibanm, hogy esélyt adsz hogy gankeljenek vagy te gankelj qelés közben..de cáfoljatok meg ha rosszul tudom mert erről sok mindent még nem olvastam..
  • Me0w
    #314
    Szerintem lojuk be az angol nyelvu egyik pvp szervert, pve carebear szerverre nem megyek :) Hetvegen megint beta event, aki preorderelt annak biztos az invite.
  • [NST]Cifu
    #313
    Én Riftben még noobkekláma vagyok, éppen azt akartam kérdezni, hogy lehet-e tudni melyik szerveren indulnak a népek. :)

    Majd keressük egymást ;)