8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • [NST]Cifu
    #512
    Kiderítettem neked a robot-ló hátterét, ez Defiat mount (Eth eredetű, végül is logikus, az Eth-ek a proto-technológia használói), mindegyik Defiant faj tudja használni.
  • TDC Geronimo
    #511
  • [NST]Cifu
    #510
    És a GM szólá: Ez PvP szerver b+, Vért akarok látni!
    [center]
  • [NST]Cifu
    #509
    Nem találtam egyértelmű leírást a mountokról, 2010 szeptemberi bejegyzések szerint sokféle mount lesz (van), ezek egy része faj-specifikus.
  • TDC Geronimo
    #508
    A mountok itt faj specifikusak? Van az a robot ló vagy mi :D Az néz ki a legjobban. Az melyik fajnak van?
  • TDC Geronimo
    #507
    hivatalos fórum
  • radical@work
    #506
    Szia ezt az infót honnan szedted? Mert én tervezem egy guardian guild indítását de inkább valami nordic szerveren svédekkel hollandokkal, nem keletiekkel.
  • Me0w
    #505
    Szerintem a kovetkezo beta round elotti par napban erdemes nezelodni, most valoszinuleg meg nincsenek kint kulcsok a kovetkezore.
  • Madmano
    #504
    Köszi.Máshol esetleg?
  • lolSL
    #503
    facebookon ha meglesz a 70k fan kiosztanak még 500-at.
  • Madmano
    #502
    Sziasztok.Lehet még kulcsot kapni erre a játékra?
  • Me0w
    #501
    Tobb kaszt nincs, tobb soul van egy callingon (kaszton) belul. Ezekbol 3 egyszerre egy role. Alapbol 1 role-od van, ide harom soult tudsz berakni, de vehetsz uj role slotokat, maximum negyet, ahova mashogy rendezheted ossze a souljaidat. Tehat alapvetoen egy warrior warrior marad, de valthat a tank es dps build kozott. Az actionbarokat menti jelenleg, le is csereli a masik build altal letrehozottra, viszont geart nem cserel.
  • Cat 02 #500
    Ez a több kaszt hogy van ? Egyszerre tudom az összes skillt használni vagy van egy gomb amivel váltok kasztok között és auto vált a gear is ?
    Illetve mágusban melyik az ami tiszta damage, semmi hókuszpókusz ? (eddig az elementalist tetszik, mert azzal az ember nem 4ever alone, de kéne még mellé valami gondolom)
  • Me0w
    #499
  • TDC Geronimo
    #498
    "Cloudbourne EU - unofficial russian server. :D" Na akkor ezt a szervert kell nagy ívbe elkerülni :D
  • Probatbicol
    #497
    Az megvan, hogy a Guardian vezére szláv-magyar származású ? :DD
    Cyril Kalmar
  • Me0w
    #496
    Gondoltam, majd szolnak a tobbiek, hogy mehet-e, stb. :)
  • [NST]Cifu
    #495
    Ha a moderációs topicba rakod be a hozzászólást, akkor azért valószínűleg hamarabb bekerült volna. ^^
  • Me0w
    #494
    Our friendly neighborhood mod :)
  • [NST]Cifu
    #493
    Beraktam.
  • Me0w
    #492
    Amig nem keszit valaki valami bannert, addig ezt gyorsan osszedobtam, ne legyen olyan ures ott fent.

  • Me0w
    #491
    Elvileg a direct2drive-on gbp-ben ki tudod fizetni, az a $-os arnak megfelelo, csak nem tudom, hogy hogy valtjak a forint szamlarol. Nekem 10290 forintra jott ki.
  • [NST]Cifu
    #490
    Steam-en eddig is csak euróban tudtál fizetni itthonról.
  • Cat 02 #489
    Steamen se lehet ?
  • TDC Geronimo
    #488
    aha értem. Mind1
  • Me0w
    #487
    En meg meg tudtam rendelni $49.99-ert, Cifunak mar 49.99 EUR-t kellett fizetnie.
  • TDC Geronimo
    #486
    Nem vagyok képbe, ha ezt nekem írtad. Mit is takar ez az "EUR opció" ?
  • Me0w
    #485
    Attol felek, hogy neked is mar csak az EUR opcio maradt :(
  • TDC Geronimo
    #484
    Na meglett új gépem is úgyhogy már nem aggódom az fps szám miatt, így szinte 100%, hogy berendelem én is.
  • calanor
    #483
    Nem tudom , volt e már erről szó, de ha valaki magyar guildet keres a játékban akkor itt megtalál minket : Blightweald szerver Guardian oldal.

    Guild neve Clear Sky . Keressétek Instant-ot , Calanor-t vagy aki éppen online van. Várunk mindenkit. :)
  • Eksz
    #482
    Nekem is van ismerosom akit erdekelne, keyt is szereztem beta acchoz vagy csak accot csinaltal?
  • Eksz
    #481
    En egy jobaratommal szinteztem egyutt o tank(paladin,reaver) en healer soulokkal es kulon kulon is elfogadhato volt ahogy tudtunk haladni. Justicar tankkal meg egyenesen vicc, ha cserelsz 2h fegyverre 1h+shieldrol akkor foleg.
  • Cat 02 #480
    Köszi az infókat, lett is béta accountom, majd akkor meglesem 11 nap múlva.
  • Me0w
    #479
    Ket oldal van, a Guardians es a Defiants, 3-3 faj valaszthato mindkettonek, a pvp az jelenleg battlegroundokbol es open world pvp-bol all.
  • Me0w
    #478
    Ha elorendelted, akkor automatikus a betaba valo bekerulesed.
  • Cat 02 #477
    És van több faj vagy a pvp mire épül ? Guild vs Guild ?
  • Forrest Tomee
    #476
    Valaki próbált tankot? Mennyire lehet haladni vele?
    Gondolom paladin, warlod és + valami ad jó tankot.
    A legtöbb mmo-ban tank voltam itt is ezt tervezem csak nézegetem ezt a rift role bildert de kicsit még homályos, látnom kéne játék közben.
    Mindenesetre már megrendeltem, kértem béta lehetőséget is hátha kapok.
  • Me0w
    #475
    Ja, es vannak normalis instak, nem ilyen Fire Temple szeru odarakunk-ezer-mobot-a-semmiert dungeonok :)
  • Me0w
    #474
    Igazabol ami itt kulonleges az a Soul rendszer, van alap negy calling: warrior, mage, rogue es cleric. Ezeken a callingokon belul vannak soulok - lelkek -, ebbol callingonkent 6 soul van (+pvp soulok). Ezek talent agaknak felelnek meg. Egyszerre maximum 3 soul lehet hasznalatban, de 4 kulonbozo setet lehet osszehozni (role), amik kozott barmikor lehet valtani. Pl. lehet egy healing meg egy dps priest build, ezek kozott lehet valtogatni. Ahogy a soulokon belul haladsz melyebre a faban, ugy kapod meg az egyedi kepessegeit.

    A masik ami kulonleges, az invazios riftek. A jatekban valamilyen mechankia szerint nyilnak kapuk a 6 elementalis reteg egyikere, ezek: fire, water, death, life, air, earth. Ha jol tudom, akkor a rifteken at at lehet menni az elementalis planekre is.

    Igazabol sokkal tobb quest van, mint Aionban, egesz kiterjedt crafting, runak, stb.



  • Cat 02 #473
    Legfőképp arra, hogy ez miben más mint a többi MMO (pl.: Aionban ott volt az Abyss, a repülés meg a riftek), illetve mostanában rá vagyok kattanva a craftra :%