8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • TDC Geronimo
    #552
    Jöhetne már 25e :y
  • Eksz
    #551
    Az eddigi 4db 5fos insta amitt lattam kb 30-60 percesek voltak, volt amelyik hosszabb volt amelyik rovidebb + ugye grouptol is fugg nyilvan.
  • [NST]Cifu
    #550
    Igen, ez nekem is szimpatikus, bár őszintén szólva nem tudom, hogy egy instance mit takar. Láttunk ugye már 10 perces instance-ot is, meg olyat is, amit másfél-két óra volt végigverni. :)

    Őszintén szólva én egy dolog miatt sóhajtozok: továbbra sincs dinamikus groupméretű instance-olás. Tudom, más MMO-knál se nagyon jellemző (mintha a Borderlands lenne ilyen, de az Co-op), ám igazán hiányzik már az MMORPG-kből.

    Mindig rüheltem, hogy ha vagyunk 4-en, akkor kell egy pug, ha vagyunk 6-an, akkor egy ember meg az ajtón kívül marad...
  • TDC Geronimo
    #549
    Pont pár órája olvastam. Azért lesz mit csinálni itt max szinten is. Szokatlan ez új MMOknál :D
  • [NST]Cifu
    #548
    End Gaming PvE tartalomról röviden. (Dec. 17.-ei anyag)

    Tömören:

    LvL50 -> 10db 5 fős group instances -> "Tier 1" 5 fős group instances ("heroic mód") -> "Tier 2" 5 fős group instances (keményebb "heroic mód") -> (legalább) 2db Raid instances 10 és 20 fős kivitelben (a kettő között nincs különbség lootban vagy más téren, csak a raid létszáma)

    A Riftek terén lesz "group Rift", 5 fős, a Tier 1 és Tier 2 instance-ok közé belőve, illetve "raid Rift", ez max. 20 fős, és a Tier 2 instance-ok illetve a raid instance-ok közé van belőve.
  • Eksz
    #547
    De van viszonylag sok szinben es szinenkent is tobbfele van, viszont a hatas nem olyan jelentos mint ahogy varna az ember.
  • [NST]Cifu
    #546
    Lehet valamit félreértettem, de nincs valami ruha/páncélszínezési lehetőség (dye)?
  • 0Fritz0
    #545
    Ezt találtam: Katt a kasztokra a nagyobb képekért.
    A Guardian oldal ruházata jobban tetszik, mert "sötétebb", a Defiant göncök meg mintha egy hippi nagygyűlésre készültek volna. :)
  • 0Fritz0
    #544
    Aion: Kirohadt agyvelővel, zombi módban hetekig ütni a mobokat, majd elmenni szarrálaggolt, karakterek és animációk nélküli pvp-t nyomni, ahol egyetlen kocka übertáp játékos önmaga kiirtott mindenkit a nagyobb szintje és gear-je miatt.
    Ja, mondhatjuk, hogy nem volt megváltó. :)
  • BoneDragon
    #543
    Ennek örülök, de van mikor sok sz*r meccs után eldurran az ember agya és ha 3x egymás után belelőnek, azt nem nézem jó szemmel. Na mindegy ne offoljunk :)
  • [NST]Cifu
    #542
    Hát aki abba a játékba nem lesz ideges, menjen el papnak. :)

    S megszólítottál, s én meggyónom bűneidet, hogy megtisztulva Isten színe előtt tiszta szívvel jelenhessél meg.... (mint korábban említettem, én papot játszottam mindig a szerepjátékokban... :D)

    //Én is felhúzom magam a WoT-ban rendszeresen, de csapattársba akarattal sose lőttem, sem most, sem máskor az elmúlt kb. 13 éves multiplayer-játékos múltamban... :D //
  • BoneDragon
    #541
    Hát aki abba a játékba nem lesz ideges, menjen el papnak. :)
  • chilios
    #540
    Nem lesz itt probléma :)
  • [NST]Cifu
    #539
    Mint említettem, 2 ember -> 3 guild. :D

    Ebből a szempontból még talán megint üdvös a béta, ha három nap alatt nem anyázza végig a nép egymást, akkor már talán van esély, hogy egy guildben masírozzanak a játék megjelenésekor. ^^

    @Bonedragon: WoT topic #14795-#14804, mondjuk WoT-ra vonatkozott, de nem specifikáltam. A lényeg: véleménykülönbség abban, hogy a csapattársba való belesebzés / teamkill mennyire elfogadható dolog. :)
  • Eksz
    #538
    Engem szemely szerint azert meglehetosen elszomorit ez, hogy a jatek meg sem jelent, senki egy percet nem jatszott, beszelt a masikkal, es megis, illetve maris ez van, amit sokan sokhelyen lathattunk mar es rohadtul unalmas...
  • BoneDragon
    #537
    De rendes vagy. Ez volt az álmom.
  • chilios
    #536
    kombináltam a neved a kommenttel,és ezt dobta a gép. :)
  • Me0w
    #535
    Dungiekhoz meg mindig belephetsz
  • BoneDragon
    #534
    Mi?? Erről én nem tudok!
  • Me0w
    #533
    Es ez mit akart jelenteni? :)
  • Jockey
    #532
    hat, nemtudom, van valami lehetoseg megzeni vagy tudtok valami lhelyet, ahol van fent high lvl guardian es defiant armlour settek? vagy mind2 oldal ugyanugy nez ki? nekem jo lenne a guardiaan is, de ettol az aranyveretes plate cuccoktol mindig kifolyik a szemem es a szivem vert szomjaz..:p
  • [NST]Cifu
    #531
    És akkor jó magyar szokás szerint két magyar MMORPG játékos alapított három guildet... :D

    Szó se róla, annak sincs sok értelme, hogy ha nehezen jönnek ki egymással az emberek akkor mindenáron egy guildbe kellene kényszeríteni őket, de a másik véglet se sokkal jobb. ^^

    (megj.: én is megígértem BoneDragon-nak, hogy nem fogok vele együtt játszani :D)

    Addig is, egy PvP és egy PvE videó:



  • Cat 02 #530
    Amúgy ti nem Aionoztatok ? Vagy az se volt megváltó ? :D
  • BoneDragon
    #529
    Na ez már tényleg durva..
  • 0Fritz0
    #528
    Nem szercsizem, ha öri-hariztok.
    Ettől olycsi hiszcsi leszcsizek és ezcsi nem szupcsi.
  • chilios
    #527
    ójaj
  • TDC Geronimo
    #526
    :D
  • Me0w
    #525
    "jó lenne már egyet dungizni guildal.."

    Nalam most irtad be magad a kis fekete konyvbe...
  • Eksz
    #524
    Szinten ugyanitt vagyok egy baratommal, ez Instantal 2 healer 1 tankot jelent. En megjelentest kovetoen rugalmasabb vagyok, ha sikerul osszehozni egy magyar guildet akar csak itteni emberekbol akar szelesebb korbol nekem mindegy az oldal vagy a server. Ettol fuggetlenul aki akar es tud jojjon beta 5ben. Valamint jo lenne szerintem ha megjeleneskor nem 5 guild alakulna 6 helyen, ertitek.
  • chilios
    #523
    én 100% hogy guardian leszek,és mint már párszor leírtam,Blightweald(pve) realmon magyar guild (Clear Sky) leadere vagyok,betaban ill. élesben is menni fog,feltéve ha lesz elegendő érdeklődő :) elöző betaban,3-4 többé kevésbé aktív tagunk volt ami nem valami sok,az összlétszám olyan 10 játékos körül mozgott.Jelentkezőket várok a kövi beta-n is!(jó lenne már egyet dungizni guildal..) Ingame name: instant
  • 0Fritz0
    #522
    Eljött a vég, vallási fanatikusok! Itt az idő, hogy a gépek felszabadítsák gyarló lelkeiteket!

    Szóval nekem a Defiant oldal fekszik, de sajnos a mézes-mázos oldal mindig kelendőbb. :D
  • [NST]Cifu
    #521
    Mint említettem, én kompromisszumkész vagyok, ez még úgy is béta, a hivatalosig azért még van több, mint 1 hónap.

    De ha most a fejemhez szegezed a SiG SG552-őt, hogy válasszak, én Guardian-t mondanék.
  • TDC Geronimo
    #520
    Eldönthetnénk akkor, hogy mi is lesz az oldal ahova megy a sok bfes ratyi :p
  • [NST]Cifu
    #519
    Nos, azért valami megmozdult, a Rift hivatalos fórumán úgy hirtelen bezártak vagy egy tucat whiner topicot (jajjajj, Trion, ne kövesd el azt a hibát, mint a Blizz, ne hallgas a casual whinerekre, csinálj HC contetet... és a többi). :)
  • [NST]Cifu
    #518
    SWG-ben Imperial voltam, WoW-ban Horda, Aion-ban Elyos, AoC-ban nem volt oldal csak faj. :)

    Én pont azt mondtam, hogy most kezd bejönni a Guardian, amúgy. ;)
  • Me0w
    #517
    Nekem viszont tetszik, hogy az istenek adtak meg egy eselyt, miutan elbuktak a a dolgot, ezert jo lenne guardiannak lenni :)
  • Cat 02 #516
    Én mindig a világos oldalon vagyok, nyomaszt a sötétség, anno más játékban is Ally meg Elyos voltam.
  • [NST]Cifu
    #515
    Mittudomén... :D

    A hivatalos fórumban éppen amiatt aggódnak már páran, hogy Guardian hiány lesz, mert az echte PvP-sek a faji speckók miatt a Defiantokhoz húznak, a Defiantoknak jobb a háttértörténete (ne feledjük, hogy a Guardianok kvázi vallási fanatikusok, a Defiantok meg aféle lázadók, akik kipróbálnák már, hogy milyen lenne istenségek rabigája nélkül élni), és persze van robot-lovuk. :D

    Nekem ha az alaphangulatot nézzük, először a Defiant jött be, ez a lázadó, isteneknek hátat fordító sztori bejött. Egyedül csak az bántott, hogy igazán vonzó faj nincs a Defiantoknál, az Eth-ek a műszaki hátterükkel tetszenének, ám a sivatagi ember nem az én világom.

    Ahogy egyre többet olvasok utána, és persze masszív Defiant fölény várható, egyre szimpatikusabb a Guardian oldal is viszont.

    Pálcát nem törnék még, mert egy másodpercet nem játszottam még a játékkal, és őszintén szólva én nem bízok magamban, hogy fél év múlva még játszani fogok a játékkal, szóval egyelőre csendben maradok a témában. ^^
  • TDC Geronimo
    #514
    Tényleg amúgy a többség defiant oldalra megy?
  • TDC Geronimo
    #513
    fasza thx