8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • TDC Geronimo
    #712
    Így már szinte open beta. Kezdődik a stress test :)
  • Tomy Lee
    #711
    Ez is,tessék akinek kell:

    WGMX-ZHHG-Z9YG-KEEC-MJWW
  • TDC Geronimo
    #710
    LMZ2-ZTDT-C79H-QXCK-DQQE

    Ez a kód 25* felhasználható, vigye akinek kell.
  • [NST]Cifu
    #709
    Én már megrendeltem a játékot, tehát elviekben nem kellene, hogy probléma legyen, de azért köszi. :D
  • BoneDragon
    #708
    Nekem is van pluszba egy vip kulcsom!:)
  • Eksz
    #707
    Tobb hullamban kuldik az inviteokat a hetvegen, sot meg kuldenek a beta idotartama alatt is, ha van vip-keyed vagy elorendeltel akkor csak turelmesnek kell lenned, ha csak sima kulcsod van akkor tudok adni egy vip keyt ha gondolod.
  • BoneDragon
    #706
    Én is kaptam, jupii :)
  • [NST]Cifu
    #705
    Furi, nekem nem küldtek még semmit...
  • Pyotr
    #704


    Congratulations!
    You've been selected to participate in this week's RIFT™ beta event

    The RIFT beta continues this week with the next beta event, Battle of the Ascended, which is set to begin Tuesday, Jan. 25, 2011 at 10:00 AM PST (18:00 GMT) and run through 10:00 AM PST (18:00 GMT) on Friday, Jan. 28, 2011..

    csak az első sorokat copyztam:)
  • Eksz
    #703
    Kikuldtek a beta inviteokat.
  • Eksz
    #702
    Hat ez a video elegge epic.
  • [NST]Cifu
    #701
    Kb. ezek a videók hozzák meg a kedvem a játékhoz. :)
  • TDC Geronimo
    #700
  • Cat 02 #699
    Reméljük jó irányba lepődök :D
  • j0nNyKa
    #698
    hogy meglepődj :)
  • Cat 02 #697
    Akkor minek van visszaszámláló ?
  • TDC Geronimo
    #696
    Nem jött még hírlevél, de acc oldalon kipucolták már azt a részt, ahol a beta inviteok vannak. Remélem a meglepi az lesz, hogy holnaptól már kezdődik a z 5ös beta :D
  • Cat 02 #695
    Hát, ez nem volt nehéz :D
  • Bhalage
    #694
    hat sztem nem ez a cloud computing es a lenyege, de fogjuk ra, hogy a rift>wow
  • TDC Geronimo
    #693
    Ezt nem is tudtam.

    "Cloud Computer is .... when an individual end user accesses a server in the cloud, the server has the ability to take on or shed processing cycles from CPUs and use more memory or less, as needed. The user's cloud machine expands according to her needs and shrinks when peak processing is over."

    "Much of the excitement about the cloud reflects this understanding of its elastic nature, its ability to scale up and down for nearly any kind of business. Building elasticity into the data center used to be handled by buying and installing servers until you had more capacity than you actually needed -- an expensive proposition. With the cloud, it's suddenly possible for a small company, (like Trion), to do everything that a big company would do. Best of all, you pay only for the resources that you use, as opposed to buying and installing resources that you might use but that will sit idle most of the time"

    What I understand from Cloud Computing is this:

    Scenerio 1 (WOW)
    WOW's dedicated server has a estimated capacity of 10000 max number of logins, after which server performance will start to perform poorly if more players start to login in.

    Scenerio 2 (Rift)
    Rift's Cloud server has a nearly unlimited capacity, because it's upper limit is capped at, for eg, 32 servers which the CSP (Cloud Server Provider) owns in the data centre. Therefore if each dedicated server can support 10000 number of logins before poor performance starts to show, then this Rift server will have a virtual maximum cap of 320,000 players logged in before any lag starts to show. Of course Trion do not expect more than 10000 players at any one time, however it there really is such a demand, the Cloud Computing concept means the server will scale up and offer the sufficient resources to support this sudden surge of volume. "
  • Me0w
    #692
    Meg nem hirdettek ki a kov. eventet, ezert nem latod meg.
  • Lord Zax
    #691
    ödv kaptam egy kulcsot végre, be is irtam de
    1/21/2011 RIFT Beta VIP
    ezt irja a apply code nél,a manage accountnál viszont azt irja nem hivtak még meg ez most akkor hogy van?
  • Eksz
    #690
    Szia,

    http://www.zam.com/giveaways/rift.html

    https://session.trionworlds.com/login?service=http%3A%2F%2Frift.trionworlds.com%2Fj_spring_cas_security_check

    Az elso linken szerezhetsz vip kulcsot, amit a masodikon beregisztralva magad is kiprobalhatod a hatralevo 3 beta alkalmaval, hogy eldonthesd neked miert eri meg megvenni.
  • j0nNyKa
    #689
    szerver volt elég bőven, többire kaptál választ
  • BoneDragon
    #688
    Oké, köszi :)
  • TDC Geronimo
    #687
    1-2 nappal előtte, de kapsz mailt is róla majd.
  • BoneDragon
    #686
    Mikor megjelenik a következő beta?
  • TDC Geronimo
    #685
    acc oldalon ott lesz a download client gomb.
  • whisper
    #684
    Sziasztok. Mi újak vagyunk és szeretnénk megtudni,hogy van-e kilátás abban ,hogy RIFT-et érdemes megvenni vagy ez is Conan és AION sorsra futhat? Vagyis inkább fordítva mi az ami miatt érdemes megvenni?
  • BoneDragon
    #683
    Köszi, be is írtam trion oldalára, majd akkor küldik a letöltendő fájt?
  • TDC Geronimo
    #682
    ups
  • TDC Geronimo
    #681
    why-should-a-wow-player-give-rift-a-shot/why should a wow player give rift a shot
  • TDC Geronimo
    #680
    dehogynem jön... :d
  • TDC Geronimo
    #679
    Tényleg nem tudom milyen akadozásról beszélsz. Tény hogy van 1-2 gagyi anim pl a futás animok többsége elég gány, főleg a törp malenek :D (fórumokon is írták, elképzelhető hogy megjelenésig javítgatják) de a többi egész jó és folyamatos.
  • TDC Geronimo
    #678
    Ki tudja...

    Szépen gyűlnek a ratyik megint, lehet lassan tényleg munkát kéne váltanom :y
  • radical
    #677
    Köszi, meg is van a VIPem. Nem mintha nem akarnám előrendelni amúgyis. :)
  • RaSzTaH
    #676
    kösz.. akkor biztos a szemem rezgett :PP
    Ninnki: picit rápörgött, tényleg néha egy egy mmo érkezésénél úgy érzem mintha fizetnének neki a reklámért annyira beleéli magát;D
  • Murmur
    #675
    30-as szint lesz a max. most.
    Szemét Malav engem is rábeszélt. :P
  • Jockey
    #674
    rosszul láttad...
    semmilyen darabos mozgás nincs, utolsó weekenden ha jól tudom 27 vlt a max szint..
  • RaSzTaH
    #673
    te nem jössz betazni núúb?:)