8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • hordanee
    #792
    Sziasztok!

    Ez is egy 25 felhasználós VIP kulcs:

    EF3N-3W3Z-XNT6-LRJR-L7FJ

    Jó játékot!
  • e57
    #791
    Ez az 1 euro = 1 dollár elég pofátlan dolog.

    Nem tudtok esetleg egy webboltot, ahol dollárral lehet fizetni érte?
  • TDC Geronimo
    #790
    <3
  • e57
    #789
    Értem köszi. Akkor pont úgy lesz ahogy most a Warhammerben van. Az jó megoldás.
  • Eksz
    #788
    Az a koncepio hogy, hogy eu es us szerveren is jatszhat barki, nem tudsz "rossz" verziot venni.
  • teb
    #787
    © Hentes75

    © Varian hozzászólásában lévő kulcs elvileg VIP, azaz nem kell invelés hozzá, és minden bétéban részt vehetsz. Elvileg..

    "...here is a VIP beta key that can be used 25 times. Now your friends can join the ranks of the Ascended for all remaining beta events."
  • e57
    #786
    Én is kaptam beta kulcsot, így a 25-én induló betat megnézem.
    Ha tetszeni fog, akkor megveszem.

    Két kérdés:
    1. A betanál van "kedvenc" szervere és oldala a magyar játékosoknak?

    2. Az előrendelésnél nem jelzik, hogy EU vagy US verzióra vonatkozik-e (bár euroban kell fizetni). Van erről info, hogy hogyan működik ez? Nehogy véletlen US verziót vegyek.
  • BoneDragon
    #785
    Nem az Aionon? Vagy az a Tera? Már fogalmam sincs..
  • Hentes75
    #784
    Van már beta kulcsom.Az accountom legalsó sorában kell várni,hogy
    elfogadják a jelentkezésemet?Csak akkor tölthető?Mennyi idő míg elbírálják?Mindenkit invelnek?
  • RaSzTaH
    #783
    számtalan mmo hever a polcon és ez jópár embernél van így lehet, mindet nagy beleéléssel vettem meg és mindegyik "befuccsolt", nehéz úgy hozzáállni vmihez ahogy Gero csinálja hamár sokszor végigjátszottam ugyanazt velük:P
  • teb
    #782
    Ha jól emléxem, a Rift fejlesztői dolgoztak a World of Warcrafton is.
  • BoneDragon
    #781
    Nem temetem én, de azok amik wow gyalázónak lettek kihirdetve, lassan a csőd szélén vannak. Kedden végre én is bejutok betara és leírom a véleményemet :)
  • Eksz
    #780
    Azert kicsit korai azt temetni aki meg sem szuletet, nemde? :)
  • BoneDragon
    #779
    Hát igen, ezek is csináltak egy olyan videot, hogy hagyd abba a wowot és gyere ide.. Hát ott elég sokat süllyedtek a szemembe, de majd kiderül.. Félek, hogy aion sorsára jut...
  • teb
    #778
    Raszti, ezt senki sem tudja megmondani előre. Reméljük, sokáig leszünk a Riftben. Azért kéne regelni, hogy lássuk, kik azok akik jönnének. A fele társaság pont azt mondja amit te. Ismersz már, minek regeljek. :D :D
  • RaSzTaH
    #777
    még a játék megvétele se biztos, kb. majd bétakat megnézzük aztán kiderül, csak tudod mmo, mmo hátán és mindegyiknek az lett a vége hogy első hónapban ott van egy rakat ember aztán szépen mindenki abbahagyta...
  • Pyotr
    #776
    Ha lesz elég pve tartalom akkor nincs probléma, de ha nem akkor először a pve szerverek lakói fogják elunni magukat és itt én se a low levelek ölésében látom az unaloműzést ,de ha csag bg-ken lehet pvp-zni ráadásul 1 en akkor khmm...
  • BoneDragon
    #775
    Eleinte biztos menni fog a hátbadöfés (újdonság varázsa), de később már hagyni fogják egymást a játékosok és inkább fejlődnek. WoW-ba is ez volt.
  • RaSzTaH
    #774
    regelni biztos nem fogok, azért ismerjük már egymást annyira hogy ezt a lépést biztos nem fogom megtenni, vagyok már millió oldalon reggelve, viszont ahogy néztem a jelentkezett tagokat megint a szokásos társaság lesz:D kérdés 1 v. 2 hónapig?:P
  • teb
    #773
    :DDD Várj, mindjárt áthúzom. Regeljetek ti is, és írjátok le a fórumunkban a véleményeteket. Erről is. :)
  • RaSzTaH
    #772
    Hara ez tetszett: - Tilos csúnyán beszélni a guild chaten, vagy globális csatornákon. :DDDDDD
  • Eksz
    #771
    Nem arrol van szo szerintem itt, hogy barki is felne a pvp servertol, en biztosan nem. Egyszeruen nem latom ami tobbet adna. En gankelni lowleveleket, szerencsetleneket nem akarok. Nagyon otletes es viszonylag sok fajta warfrontot lattunk videon, nekem eleg az.
  • Pyotr
    #770
    Ha kiderül melyik szerveren melyik oldalon lesztek szivesen jelentkeznék healer szakosztályon:)
    Egyébbként attól a pvp szervertől nem hinném hogy félni kellene mivel wow ban is inkább azok a szerverek izgalmasabbak.Igaz gank lehetőséget is ad ,de ha jó az összetartás ott van pikk-pakk az egész guild rendet rakni:)
  • Eksz
    #769
    UH, nevermind. Csak nezni kellett volna hogy mar sikerult is.
  • Eksz
    #768
    Szia,

    lehet hogy koran van es nemvoltam eleg figyelmes, de nem sikerult regelnem a honlapra anelkul hogy jelentkeztem volna a guildbe. Ez azert egy kicsit furcsa, pl en szavaztam volna, hogy pve szerveren alakuljon a guild, mivel jelen allas szerint en ugy latoma pvp server egyetlen elonye a vegelathatatlan gank, igy nemszivesen jatszanek azon. Megkoszonnem ha segitnel a regisztracioban.
  • teb
    #767
    Sziasztok!

    Elindítottuk az Infernum nevű guild szervezését. http://infernum.guildlaunch.com címen található a honlapunk, ott is lehet jelentkezni. Eddig kb 30 játékos (tapasztalt AoC, WH, WoW, stb játékosok) +1 komplett WoW-os guild jelezte, hogy jönne. Mindent leírtam az oldalunkon, így nem szaporítom itt a szót. Minden rendelkezésre áll ahhoz, hogy elindítsuk a guildet.

    Üdv,
    Rio
  • BoneDragon
    #766
    Nem lesz, leállították a fejlesztést.
  • Me0w
    #765
    Ha megtanulsz magyarul irni, akkor talan.
  • micisnai
    #764
    kedd 19:00-tól péntek 19:00-ig és tána is lesz még ien? :D
  • Varian
    #763
    Még egy kulcs 25 használattal, jó játékot.

    YPQ2-3FTK-7NLZ-PQ6H-CDCQ

    Péntek este 7ig tart mi időnk szerint, nem reggelig.
  • byzhouse
    #762
    kövezzetek meg,de mikor néztem róla gameplayt akkor azt hittem,hogy wow videó :$
  • Tomy Lee
    #761
    Péntek reggelig lesz
  • micisnai
    #760
    és még annyit bocs h hülye kérdéseket teszek fel csak mostcsatlakoztam a topic-ba és nincs kedvem visszaolvasni.

    -Jan. 25. 19:00 órától meddig lehet majd gamelni vele mert nekem már fent van végülis :) ?
  • 0Fritz0
    #759
    Leginkább PvP szerveren van kijátszási lehetősége.
    Belépek az ellenséges frakcióba egy kém karakterrel és onnan dobálom át az infót, hogy kiket és hol lehet megdugni. (Bétában egyszerre lehetnek karaktereid mindkét oldalon. Kérdés, hogy ez vajon így is marad)
    Ezt eddig is csinálták, csak nem jutott el mindenkihez, hanem "csupán" a saját klán ganker csapatához. :)
  • BEAST #758
    A világ legnagyobb hülyesége, hogy a játékosok nem kommunikálhatnak. (Mintha nem lenne már elég rossz a kötött frakciózás is.)
    Amúgy tényleg nem értem miért erőltetik. Miért mi lesz így? Majd az ellenfelek jól elkezdik szidni egymást? Szörnyű, remélem azért ez senkit sem vet majd vissza a fejlődésben.
  • Tomy Lee
    #757
    Nem tartom jó ötletnek de ha jól tudom swtor is olyan lesz:/
  • Cat 02 #756
    Tényleg lehet :D
  • Eksz
    #755
    Hat igen kb csak a lenyeget nem irtam le, bocsi, guardian oldalon vagyunk.
  • TDC Geronimo
    #754
    Hm most olvastam csak, hogy lesz cross faction chat. Ez valahol áldás meg átok is egyszerre.
  • titani
    #753
    Üdv Eksz
    köszönöm a gyors válasz.
    már csak egy kérdés maradt hátra ...
    akkor a Blightweald (EU PVE) szerveren a Clear Sky guild-hoz
    melyk frakció ? a Defiant vagy a Guardian? /gondolom nem mindegy melyk oldalon kreálok karit :) /