8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • Cat 02 #912
    De PayPalal azt is meg lehet oldani, sőt akkor még talán Bankkártya sem kell ,de ez nem tuti.
  • tescodr
    #911
    kis kiegészítés, régi kártyáknál kell engedélyt kérni,újak már internetes vásárlásokra is fel vannak készítve
  • tescodr
    #910
    off: hmm megelőztél kicsit, de ugyan ezt akartam elmondani :P
  • tescodr
    #909
    elárulok egy titkot az otp-nél minden visa,és mastercardra lehet kérni engedélyt netes vásárlásra és kifizetésre dombornyomott kártya otp-nél gyak. megszűnt más bankokról nem tudok,de azoknál úgy tudom ott még létezik.
    gondolom vannak itt fiatalabbak is nekik jó választás az otp junior folyószámla nyitás mivel ingyenes nincs kezelési és kártyadíj sem és 28 éves korotokig lehet használni,és igen azzal is lehet vásárolni neten én 23 vagyok junior maxx-om van azzal vásároltam steamen és fizettem a havi díját az mmoknak.Remélem tudtam segíteni
  • [NST]Cifu
    #908
    Off

    De, asszem tán a CIB banknál, meg pár kisebb banknál van még olyan Mastercard, amely nem alkalmas netes vásárlásra. A nagyobb bankoknál azonban már általában tényleg kikoptak ezek.
  • [NST]Cifu
    #907
    Mint irtam nincs netes kártyám és nem akarok arra külön kiadni évente annyit mint maga a játék amikor nem használom másra.

    Szerk.: Hülyeséget írtam, ahol én bankolok, ott 599 Ft / hó havidíjas számlacsomagban már online használható kártyát adnak.

    Ne felejtsük el, hogy a játék havidíjas, tehát azt is fizetni kell valahogy...

    Nekem sima mastercardom van.

    Szvsz ha legközelebb bemész a bankodba, kérdezz rá, hogy mennyibe kerülne egy netes vásárlást is lehetővé tévő kártya. Azon azért nagyon csodálkoznék, ha pár ezer (max. 5e) forintnál többe kerülne.

    Néztem volna boltokban, mindenféle játék van előrendelésbe is, csak ez az egy nincs.

    Egy telefon van e-mail küldés valamelyik boltnak ez esetben, hogy várható-e?
  • Probatbicol
    #906
    Én is sok mindent vettem már onnan és szerencsém is volt, minden megjött, de valóban kockázatos, mert sima levélként adják fel a cuccokat.
  • Me0w
    #905
    Nincs olyan Mastercard, amivel nem lehet neten vasarolni, hacsak nem valami Maestro kartya az :)
  • Gyogyito
    #904
    Nekem is MasterCard-om van. A tied dombornyomott?
  • [NST]Cifu
    #903
    Ha nem lenne olyan rossz tapasztalatom a Királyi Postával, talán el is gondolkoznék rajta. Eddig egy Age of Conan és egy XBox360-as Ace Combat 5 tűnt el a hazai posta fekete lyukában. Utána azt mondtam, hogy túl szegény vagyok én ahhoz, hogy ilyen olcsó cuccot vegyek. :)

    Persze lehet, hogy csak extrém módon pikkelnek rám, haveromnak vagy két tucat különféle játék jött meg a Game.co.uk-tól rendelve, minden probléma nélkül, egy sem tűnt el belőle.
  • Lord Zax
    #902
    Mint irtam nincs netes kártyám és nem akarok arra külön kiadni évente annyit mint maga a játék amikor nem használom másra. Megnéztem már a linket és csak 1 lehetőséget dobott a fizetésre, és ott kér egy 3 jegyű kódot ami csak netes kártyákon van. Nekem sima mastercardom van. Néztem volna boltokban, mindenféle játék van előrendelésbe is, csak ez az egy nincs.
  • Probatbicol
    #901
    Eddig ez a a legolcsóbb változat
  • [NST]Cifu
    #900
    A FAQ-ban ott van a játék honlapjának a linkje. A fő lapon jobb oldalon ott van a "Pre-order Now", arra ráböksz. Persze előtte célszerű accountot csinálni.

    Megrendelhető amúgy Steam-en is.

    Az itthoni boltok listáján amúgy én sem láttam még eddig, bár létezik belőle dobozos változat, például a Game.co.uk oldalán ott van.
  • Lord Zax
    #899
    Sziasztok.

    Hogy és hol lehet ezt elörendelni?
    MI kell hozzá? netes kártyám nincs csak egy sima átlagos bankkártya.
    Nem akarok semmi külön kártyára vagy szolgáltatásra elöfizetni emiatt.
    Boltban lehet kapni mint a wow-ot vagy valamilyen más elérhető módon mo-on?
  • BEAST #898
  • Murmur
    #897
    Ne bántsátok már. (Nem tehet róla, hogy remeg.)
  • TDC Geronimo
    #896
  • Me0w
    #895
    Csak szivatnak, ne remegj... ize...
  • TDC Geronimo
    #894
    Akárcsak ti meg az összes nub aki itt van minden új MMOnál.
  • RaSzTaH
    #893
    Attól még remegsz
  • BEAST #892
    Remegsz, ennyi. :d
  • TDC Geronimo
    #891
    jabarral ezer éve nem beszéltem. Az remegés, ha megkérdem mivan vele? Menjetek már picsába.
  • Bhalage
    #890
    faszt remegsz mar ennyit :xx neked tenyleg PRosnak kene menned :D
  • TDC Geronimo
    #889
    Éééédes istenem :d Mivan te biacs? Titeket aztán elérni... Xfiret miért nem használod?

    Jöttök ti is vagy mi? :D
  • Jabar
    #888
    O.o
  • tescodr
    #887
    úgy tűnt,egyébként marhára tetszik maga a világ amiben játszódik a rift,ha nem lesz egy kötött valami mint a legtöbb kóreai mmorpg akkor már boldog leszek :)
  • TDC Geronimo
    #886
    Ki mondta, hogy lenézlek? Csak bealszom ettől a "leveri a wowot" dumától. Fogalmazásod nem volt egyértelmű, az meg nem az én hibám.
  • tescodr
    #885
    kedves kolléga azért írtam azt hogy leveri a wowot mert nagyon régóta várok egy játékra ami képes elcsábítani a wow mellől pedig nincsenek nagy elvárásaim csak igényes legyen az adott játék,és elárulom hogy pont egy hardcore mmorpg fan vagyok és nem a wowwal kezdtem hanem a rubies of eventide nevű mmoval ismeretlen embereket nem kellene lenézni.... kösz
  • Me0w
    #884
    Founding kedvezmennyel 35.99 3 havi dij, ami ugy 7e forint, honapra lebontva 2300 Ft. Ennyit szerintem meger egy jatek, ha jo.
  • TDC Geronimo
    #883
    Felejtsétek már el ezt a "leveri wowot a trónról" témát.

    Soha nem lesz még egy MMO aminek ennyi előfizetője lesz, ez még nem azt jelenti, hogy az is a legjobb. Unalmas már kicsit ez. Emberek 90%a is azért hasonlít mindent wowhoz, mert azt hiszi az szarta a spanyol viaszt meg az volt az első MMO. Nekik lehet igen...
  • whisper
    #882
    Én se. Tényleg mi itt páran reménykedünk és Örömmel várjuk ennek a játéknak az indítását és ezeket csak azért írtam mert reménykedünk ,hogy végre találunk egy ötletben és stabilitásban gazdag igazi online szerepjátékot ahol igen is egyedi karakterekkel tudsz részt venni a csapatod és a guilded játékában. Reméljük RIFT elhozza ezt! 8))
  • tescodr
    #881
    cső all én is kaptam vip code-ot béta is itt pihen a gépemen alig várom már hogy kipróbálhassam,tudom durván hangzik de remélem hogy ez a játék lesz az ami leveri a trónról a wowot,kasztokról lehet tudni valamit?
    valami ranged kasztot akarok kezdeni ami jó lehet pvpre is :)
    bah csak ne lenne havidíjas a játékot azt megvenném :(
  • [NST]Cifu
    #880
    Ennyire már nem akartam belemenni. :)
  • Me0w
    #879
    Regen wowban is elmeletileg lehetseges volt rog tanknak:

    http://www.wowwiki.com/Rogues_as_tanks
  • whisper
    #878
    Szélsőségesen gondolkozol pár dologról. azért mert azt mondtam,hogy remélem nem olyan lesz. Az nem hat ki csak egy példa. Nw2-be meg a papnak volt srt és minden ilyen képesség bufja és a nagy szinten erősebb tudott buffal lenni mint a warrior azon felül ,hogy healelt is stb. Azért hoztam fel mert remélem nem fog ez itt előfordulni és nem kihatással van a riftre csak egy példa volt,hogy sült már ki hasonló ötletből sz.tem elég gáz dolog is és igen mondjuk nem hord platet ,de hord mail-t aztán megoldja egy spellből azt amit egy platesnek mondjuk gearből kell megsezreznie. Tökéletes példa WOW-ba a paladin Én jóbban szerettem a warrior tanknál mert ugyan ugy volt shideld wall szerű dolga de mellette healelt meg dmg-et fogott fel a raidből, dodge-t megoldta a folyamatosan fent levő holy shieldből.

    De mint jeleztem jó dolog ez ,hogy így tudjad színesíteni karaktert csak remélem jó lesz a balance kidolgozva.
  • Bhalage
    #877
    Dobozos verziot nem is lattam, hgoy hirdetne valaki Mo.-n
    vki latott ?
  • Chris
    #876
    Hmm, ez a guildnév vhonnan ismerős, honnan a név ötlete? :D
  • [NST]Cifu
    #875
    Hja értem. szóval NW2-ben is az votl ,hogy jött a pap és a paladinmeg a warrior értelmét vesztette mivel a pap ugyan úgy platezett meg pluszba még stone skinezett stb.

    1.: Csak azt felejted el, hogy itt a pap nem plate-ben mászkál, hanem chainmail-ben, továbbá a szerepek személyre szabhatóak, ha több tank van mondjuk a group-ban, mint kellene, egyszerűen átváltja a soul-tábláját az, aki tank helyett DPS-el vagy healel, esetleg CC-zik, és kész.
    2.: Attól, hogy egy másik játékban valamit esetleg rosszul oldottak meg, miért kellene, hogy kihasson a Rift-re? Ez nekem valahogy magas... (nagyon rég játszottam az NWN2-vel, szóval így nem rémlik, hogy tényleg rossz lett volna a balance).
    3.: AD&D-ben nekem úgy rémlik, hogy a Paladin csak 8. szinttől kapta meg az első pap-varázslatát, és max. elérhető pap-varázslat szint is emiatt talán 4 vagy 5 volt. Szóval egy pappal éppenséggel nem ért fel heal terén, harcban meg aligha ért fel a warriorral, többek között azért, mert a Charisma értékének min. 17-esnek kellett lennie (szóval esélyesen a legnagyobb dobása mehetett oda), és mivel a Wisdom értéke is min. 13-as, ezért erősen valószínű, hogy a két legfontosabb harcos érték (Strength és Constitution) erősen el fog maradni egy warrior-tól, aki a legnagyobb dobásait teheti oda. Ezen kívül még kis milliárd megkötése volt (minden bevételének 10%-át le kellett adnia a lovagrendnek, legfeljebb 1 páncélja, 1 pajzsa és 4 fegyvere lehetett (önmegtartóztatás), fixen csak Lawfull Good jellem és így tovább). Anno 1988-1995 között elég sokat AD&D-ztünk, és nem sokan játszottak Paladin-t. :)

    De legyen a leather vértes rogue is tankoljon mint a plates tank

    Miért ne? Mert szerinted csak egy full plate-be öltözött warriornak kellene tudnia tankolni? Mert a védelem csak a páncélból jöhet? A legjobb védelem az, ha nem is találnak el, ebben pedig egy bőrpáncélos rugó jobb, mint egy nehézpáncélos harcos. WoW-ban is a warrior tankok BC-ben például pont a Dodge/Parry értékekre gyúrtak.

    és nem csak warrior tankolt pls WOW-ba sem hanem , ott is , warrior, pala, dk, druid ott se volt baj ,

    Igen, a maci druida, akinek ugye armorja nem nagyon lehetne (hacsak nem fémbundát növesztett), az tankolhat nyugodtan, de a rugó és a mage nem. Logikus...

    Akkor a warrior is tudjon healeni?

    Tud healelni. A paladin és a void knight Soul...
  • BoneDragon
    #874
    Már csak kicsivel több mint 1 nap van hátra...
  • [NST]Cifu
    #873
    Te ne ráncigáld a macska bajszát, mert visszakarmol és büntipontot oszt... :)