8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • [NST]Cifu
    #952
    Erre gondoltál?
  • [NST]Cifu
    #951
    Én szerda délelőttől tudok csak játszani. :\
  • Jabar
    #950
    olyan rég használtam már a loginomra sem emlékszem :p
  • TDC Geronimo
    #949
    xfiren megírom, használd :p
  • TDC Geronimo
    #948
    Nem véletlen csinálok rugót
  • Me0w
    #947
    Nem lehet kikapcsolni pvp szerveren, csak pve-n. Holnap Szerintem Cloudborn, majd valami nevet irok, csak mar elfelejtette ma necrom nevet :) Az ujonnan kezdok kedveert csinalok valami karaktert, ha valakinek van kedve egyutt jatszani.
  • Cat 02 #946
    Valahol volt visszaszámláló, az merre van ?
  • Probatbicol
    #945
    Lehet, hogy félreérthető voltam, én pve szerveren vagyok a bétában. Szerintem pvp-n nem lehet kikapcsolni a flaget.

    Az első mondatom úgy szólt volna, hogy lehet pvp-zni pve szerveren is....
  • Jabar
    #944
    már itt ficeg a gépen csak a szerverre várok :)

    Milyen néven fogsz játszani és mivel?
  • [NST]Cifu
    #943
    Na így mondjuk tényleg nem tudom mi értelme a PvE/PvP szervert kettéválasztani. Mi az, hogy PvP szerveren ki lehet kapcsolni a PvP flaget?
  • Probatbicol
    #942
    Lehet pvp pve szerveren is bekapcsolt flaggel, sőt most úgy van, hogy warfront végén oda kerülsz ki a világba ahonnan beléptél és akkor egy-két percig még rajtad van a pvp flag. Azt nem néztem, hogy ezt ki lehet-e kapcsolni, de ha nem akkor elképzelhető egy-két csetepaté pve szerveren is.
  • Jockey
    #941
    nem feltetlen, de gyak arrol szol..
    lasd wow-ba is arrol szolt, semmi masrol...
    alt nem egyformak az ero viszonyok, plane ha asok stealherre gondolok, akik questeles kozbe a nyakadba ugranak 10%hp-n...
  • TDC Geronimo
    #940
    Megnézni meg lehet. Az nem "kedv" kérdése :p
  • Jabar
    #939
    csak gondoltam megnézem, sajna most nincs "kedvem" semmi új mmo-hoz :)
  • TDC Geronimo
    #938
    Nem feltétlen jelent gankolást az, ha átmész kicsit bezavarni a másik frakciónak riftelés közben.
  • Jockey
    #937
    hat, az atmenetel azt jelentni, hogy gankolas lesz...
    en imadom a pvp-t tudod jol, csak sztem sehova nem mutat, vagy amig erdemi elfoglalhato varosok nem lesznek, addig semmi ertelmet nem latom a pvp szervernek, de ahogy hallom, ha lesz is ilyen, azt warfront jellegel akarjak megoldani
  • Gyogyito
    #936
    Én mindenképp fent leszek :)
  • [NST]Cifu
    #935
    Én beléptem, de ugye üres a szerverválasztó képernyő.
  • tescodr
    #934
    köszi akkor szervereket élesítik be :)
    holnap remélem találkozunk fent :)
  • Gyogyito
    #933
    89%-nél kidob
  • tescodr
    #932
    pontosabban failed to connect to server
  • tescodr
    #931
    nézzétek meg pls hogy benneteket be enged e a főmenübe mert engem levág connection erroral
  • TDC Geronimo
    #930
    Nemsokára kint lesz a patch note is.
  • Gyogyito
    #929
    Köszi, mindenhol kerestem :)
  • TDC Geronimo
    #928
    pvp szerveren át lehet menni másik frakció területére pvpni rifteknél is pl. meg ki tudja később miket raknak még bele.
  • [NST]Cifu
    #927
    Az benne van a lenti linken lévő postban is, hogy van PvP flag, tehát dönthetsz, hogy támadható legyél-e PvE területen, avagy sem.

    Most már csak azt nem tudom, hogy a PvE szerveren van ilyen - és akkor a PvP szerveren állandó PvP flag van.
    Vagy a PvP szerveren van ilyen (ami valószínűtlen) - és akkor a PvE szerveren egyáltalán nincs PvP a világban, csak a Warfrontokon.
  • radical
    #926
    Kitoltak egy újabb 52 megás patchet. Szedjétek hogy ne este hétkor kelljen.
  • Jockey
    #925
    engem tovabbra is a pvp/pve szerver kombo zavar es nem nagyon latom mi ertelme pvp szervernek...
    pvp szervernek akkor latom ertelmet, ha valaki gankelni akar, de elejen ugyis fejlodni robal majd mindenki, es a pvp tartalom meg adot mind2 szerver esetben, gyak ugyanaz, akkor nem ertem miert akar a tobbseg pvp szerveren indulni..:P
  • radical
    #924
    View EULA-linket javaslom a béta résznél az account oldaladon. Ott van az NDA is.
  • TDC Geronimo
    #923
    kipostolták a public részre is. Betara nem vonatkozik NDA már csak az alphara, ami fut párhuzamosan a betaval.
  • tescodr
    #922
    hmm valamit csinálnak a tion os srácok beloginolok és failed to connect..
  • Gyogyito
    #921
    Elkezdtem lefordítani a Beta 5 preview-t, de aztán a Cifu által említett ok ( csak beta kulcsosok láthatják ) miatt úgy döntöttem, mégsem teszem közzé a blogomon.

    Ha már itt tartunk: van valami "titoktartási" szerződés féle a Beta ideje alatt? Én kerestem, de nem találtam.
  • tescodr
    #920
    jaja szinte már már open beta xD
    holnap keressetek meg játékba guardian olvdalon avolance néven :)
  • [NST]Cifu
    #919
    Nem tartom túl jó ötletnek, hogy itt is külön van PvE és PvP sebzéscsökkentő stat (Toughness és Valor). Ha kevésbé sebeznek, akkor az miért nem érvényesül mindkét esetben? Oké, értem a logikát, hogy az NPC-k és a játékosok különböző módon sebeznek, és a játékosok IQ-ját nem tudják azért az NPC-k hozni, de ez fájdalommentesebben oldható meg, ha az NPC-ket igazítják a témához... :\

    Mondjuk az első haragomon csillapított az, hogy kiemelték, a különbséget csak a HC PvE és PvP játékosok fogják észrevenni, az átlag játékosok nem, és tökéletesen életképesek lesznek PvP-ben is PvE gearben, illetve vica versa. Most már csak az a kérdés, hogy tényleg így lesz-e. :)

    Az viszont jó hír, hogy nem akarnak arénázást és e-sport szintű PvP-t.
  • TDC Geronimo
    #918
    nem*
  • TDC Geronimo
    #917
    Igaz, de szerintem már csak annak nincs, aki ne akart :)
  • [NST]Cifu
    #916
    Megj.: Ezt csak azok tudják megnézni, akik érvényes béta jelentkezéssel bírnak.
  • TDC Geronimo
    #915
    Beta 5 preview Hivatalos post.
  • Cat 02 #914
    Steamen van PayPal, gondolom lesz ott feltöltő kártya is, nem csak játék.
  • radical
    #913
    Riftet jelenleg NEM lehet Paypallal fizetni, bár a tárgyalások folynak a két cég között.