8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • 0Fritz0
    #281
    Jah, elég beteg volt és kaptam valami über cuccot is (bár tudnám mire jó ).
    Fix 9 fps-el mozaikoztam végig. :)













  • TDC Geronimo
    #282
    :o
  • Probatbicol
    #283
    Hú de jó képek, grat !
  • lolSL
    #284
    looks shopped
  • Me0w
    #285
    Pedig nem :)
  • Me0w
    #286
    Na, preorder megvo't :) Egyebkent ami nekem a kedvencem az a necromancer warlock, a harmadik soul a pvp archmage :) Bar a clericek szetszopatnak rendesen, remelem lesz egy kis healing nerf, mert a justicarinquisitor iszonyat ubertap.
  • Since
    #287
    Sziasztok,

    Én is kipróbáltam a gammát, és nem is oylan rossz... Sajnos 9800GT kártyával eléggé akad, ezért gondolkoztam új kártya vásárlásán. Memóriám illetve a procim bírná.

    Kinéztem egy GW GTX460-as kártyát ami "elfogadható" áron van. Szerintetek ezzel a kártyával élvezhető lenne a játék? Vagy milyen kártyát ajánlanátok? Nem csak erre a játékra tervezem, hanem szeretném ha 1-3 éveen belül azért ne kelljen upgradelni a cuccot. Még ilyeneken gondolkoztam : GTS250 vagy GTS450. Árban nagy különbség nincsen a GTS450 és a GTX 460-as között ezért gondoltam az utóbbi videókártyára. Köszönöm a hozzászólásokat!
  • Tomy Lee
    #288
    GTS250-450 ezt az alacsonyabb ára miatt SLI-ben használják így vesznek kettőt és van dual vga teljesítmény.Ha 1 kártyát akarsz ami nvidia akkor GTX460(ez egy igencsak erős vga-nak mondják+mutatják a tesztek DE érdekes módon a kártya adatai tulajdonságai alacsonyabbak mint a társaié viszont azt mondják erős vga).
    Én biztos ati-t vennék ilyen árban például mint amiket te néztél ezt:ATI HD5770 MSI Hawk esetleg 5770 sapphire és társai:-)
  • Tomy Lee
    #289
    De azért nézz be ati ill.nvidia topikokba és tedd fel ott is kérdésed..
  • 0Fritz0
    #290
    Személy szerint inkább egy erősebb videokártya, mintsem két gyengébb vas SLI/CrossFire-be kötve.
    Úgysem kapja meg az ember a két kártya valós teljesítményét és (legalábbis régebben) macerás is.
  • Tomy Lee
    #291
    Haver beszerzett 2 gts450-et 40 ezerért és elérte a 70 ezres gtx470-es kártya teljesítményét.Meg van elégedve de én is az 1 vga megoldásra szavazok ami(HD:)
  • Tomy Lee
    #292
    Szerintem hangos a gép így nála meg néha fehér lesz a képernyő és az tuti a dual vga miatt van viszont tényleg profin futnak a game-k..
  • Since
    #293
    Megnéztem az ATI HD5770-es kártyát illetve a Geforce GTX460-asat. A GTX órajelben 1350es az ATI meg 850-es. Mondjuk árban olcsóbb az ATI. Van valakinek ilyen kártyája és ha van tudna írni róla véleményt hogy hogyan megy a game? Köszi!
  • Tomy Lee
    #294
    Azigen vannak ám árak:o
    10k postaköltséggel együtt a 60 napos GC lol
  • chilios
    #295
    Egy táncoló kis csajszit lekaptam:




  • chilios
    #296
    marad a link akkor kep1,kep2,kep3
  • Tomy Lee
    #297
    Na ezért játszok csakis és kizárólag female karakterrel mindig:D
  • BEAST #298
  • [NST]Cifu
    #299
    Oké, ezeket elnézve eldöntöttem, hogy előrendelem a játékot. :D
  • Tomy Lee
    #300
    mivan
  • e57
    #301
    Tudom nem lesz egy műszakilag korrekt hozzászólás, de talán ilyen szubjektív élménybeszámolónak megfelel. Hátha segít.

    Nekem Gigabyte GV-N460OC-1GI (GTX460 1GB DDR5) van a gépemben. Elég erős. Riftre sajna nem kaptam beta meghívót, így nem tudok nyilatkozni hogy megy rajta, de más játékok amiket eddig próbáltam elég jól mennek. Pl. Lotro az elég gépigényes. DX11 Ultra felbontásban megy 1650x1050 felbontásban. Age of Conant szintén ekkora felbontásban DX10-el fel bírtam rakni highra. Nem a legnagyobb részletesség hanem eggyel kisebbre.

    Ami viszont hátrány ennél a kártyánál, hogy játék közben elég hangos. Van rajta 2db ventillátor, és azok elég zajosak tudnak lenni.

    Előtte volt 9800GT 1GB DDR3, azon volt egy hatalmas hőcsöves passzív hűtő, természetesen nulla zaj, és ugyan ezek a játékok semmivel sem néztek ki rosszabbul.

    A gép többi része: AMD Phenom II X4, 8GB DDR3 RAM
  • Since
    #302
    Köszönöm a hozzászólást!

    Nekem is pont 9800GT-m volt, és abszolút nem volt semmi hangja. Nekem lényegesen gengyébb gépem van mint a tiéd (4 giga ram), de lehet hogy NVIDIA-t veszek akkor ugyanis mindig NVIDIA-s voltam és nem volt még vele problémám.
  • Probatbicol
    #303
    Szia, nekem 5770-em van, a Rift 1920x1080-ban 22-30 fps között mozog, ez gyakorlatilag teljesen folyamatos látványt biztosít (a processzor Intel I5, és 4G ram)
  • TDC Geronimo
    #304
    eh hát azért látszik, hogy elég nagy gondok vannak még itt optimalizáltság terén. Ez az engine meg pont olyan, hogy a 40 fps is lassúnak tűnik, legalábbis engem zavar. Választhattak volna valami más enginet, mert maga a játék nem lenne rossz, de itt fognak elcsúszni, hogy ekkora gépigénye van. Senki se akar 15 fpsel játszani endgamebe, volt már pár ilyen és hamar megunták az emberek.
  • e57
    #305
    Warhammerben 9-11 FPS-sel játszottunk. Utolsó patch után mondjuk felmegy akár 15-re is! :)
    És ott ez nem videokártyán múlik. Lehet itt a Riftben sem. (én még nem láttam, nincs betám.)
  • chilios
    #306
    Ez az engine pont h nem olyan,25-40 közötti értékeken játszom 1920*1080 ba és teljesen folyamatos.
  • Jockey
    #307
    hmm meddig megy ez a setup? még mindig be tudok logolni..
  • BEAST #308
    És közben hányan rohangálnak körülötted? :)
  • TDC Geronimo
    #309
    Örülök, hogy te folyamatosnak látod. Nekem lassú, ellentétben warral, ahol 20 fpsel se olyan gáz a játék. WoW motorja is ilyen. Ott is, ha 40 közelébe esik fps, akkor már érezhetően lassabb az egész.
  • Probatbicol
    #310
    A Riftben pont ez a jó, amikor nagy tömeg gyűlik össze akkor sincs lassulás, rifteknél össze szokott jönni 40-50 player.
  • Me0w
    #311
    Vagy 200, mint az eventkenel :)

    @Cifu: Majd szolj, melyik szerveren leszel, szivesen jatszanek veled/veletek :)

    @Gero: Te is szolja' vaze :)
  • 0Fritz0
    #312
    Én is örülnék, ha eldöcögne legalább 40 fps-el, de 20-al sem annyira zavaró.
    Érezhető, de nem vészes. No persze embere válogatja. :)
  • [NST]Cifu
    #313
    Én Riftben még noobkekláma vagyok, éppen azt akartam kérdezni, hogy lehet-e tudni melyik szerveren indulnak a népek. :)

    Majd keressük egymást ;)
  • Me0w
    #314
    Szerintem lojuk be az angol nyelvu egyik pvp szervert, pve carebear szerverre nem megyek :) Hetvegen megint beta event, aki preorderelt annak biztos az invite.
  • Jockey
    #315
    hát, igazából nem sok értelmét látom a pvp szervernek jelenleg, max annyibanm, hogy esélyt adsz hogy gankeljenek vagy te gankelj qelés közben..de cáfoljatok meg ha rosszul tudom mert erről sok mindent még nem olvastam..
  • [NST]Cifu
    #316
    Ez mondjuk engem is érdekelne, mert őszintén szólva a WoW-ban rohadtul nem csipáztam, amikor bucira gankelték a fejem.
  • chilios
    #317
    honnan veszed hogy hétvégén jön a kövi beta?
  • Hamed
    #318
    Plusz ha hozzavesszuk hogy itt az elit riftes mobok is gankelnek ezerrel akkor tenyleg elvezet lesz a pvp szerver:DD
    Tegnap este szinte mindig a legrosszabbkor kavart be egy banda. Vagy a kuldik helyen jelentek meg es kinyirtak a questmobokat, vagy az npc-ket vagtak le a huboknal mikor mentem leadni, vagy csak rohangasztak az uton es utottek akit ertek.
    Na itt menjen el az ember artifactot gyujtogetni, farmolni, vagy barmit csinalni:D
  • Me0w
    #319
    Sorry, csak rumor volt, csak annyian irtak, hogy en is elhittem. :/
  • chilios
    #320
    aze :D,am blightweald Guardian oldalon vagyunk páran magyarok!