8196

riftstorm-banner2.jpg

Mielőtt kérdeznél, légyszíves olvasd el ezt a FAQ-t!


PvE Szerver: Zaviel, Blightweald, Gelidra

PvP Szerver: Bloodiron

Megkérek mindenkit, hogy normális hangnemben fórumozzon,
trollkodásért, fórumképtelen magatartásért büntipont / szélsőséges esetben kitiltás jár!
  • j0nNyKa
    #241
    ö, nekem spec semmi kulcsot nem kellett megadnom

    ennyi volt:

    1. Sign into your Trion Worlds account and click the "Read and agree to EULA" link.

    2. Read the EULA and then click the "Agree" button.

    3. Click the "Download RIFT beta" button from your account page

  • chilios
    #242
    A sima invite kulcs nem garantálja a játékba való bejutást,ahoz hogy tudj játszani,meghívást kell kapnod trion tól,acc mng be így jelzi ha meghívtak:

    Beta_Event4_EN Admitted Agreed / View EULA

    de e-mail értesítőt is kapsz róla.Viszont ha előrendeled a játékot akkor részt vehetsz az összes betan,ill. VIP kulcsal.
  • TVelvet
    #243
    nekem is volt ilyen írtam a supportnak.
  • chilios
    #244
    jah,elnéztem tehát meg is vagy hívva ha elfogdtad az EULA-t,nekem kb 10 percig volt ez,de utánna rendre beengedett.
  • j0nNyKa
    #245
    meddig lehet soloban elhülyéskedni? valami ranger-marksman-féle íjászra gondolok
  • TVelvet
    #246
    instán kivül meg pár eliten kivül akármeddig :)
  • Hamed
    #247
    Mennyi ido kb. a lvl1-27? Nekem az elso beta lesz, nem tudom hogy inkabb egy karit huzzak amig lehet es megnezzem a pvp-t, vagy kiprobaljak tobb tervezett kasztot kis szinten..
  • chilios
    #248
    Azt még nem tudni,ugyanis eddig lv 20 volt a maximum level most a 4. betaban emelték 27 re a szintkorlátot,viszont a lvl 20 olyan 11 óra alatt teljesíthető.
  • Sáska
    #249
    megoldodott, koszi.
  • XenHai
    #250
    senti warden mellé melyik a jobb druida vagy sámán??
  • j0nNyKa
    #251
    hát így egy este alatt level 16

    ez ami megy most a szerveren... insane
  • 0Fritz0
    #252
    Elsőre a WOW és a WAR keverékének tűnik a játék. A WAR miatt egyértelmű, hogy jó pont jár neki. :)
    Bétához képest meglepően jól fut, csak egyszer dobott le, viszont relog után minden várakozás nélkül visszatett oda ahol voltam.
    Párszor néha beröccent a szerver, de semmi vészes.
    Ami még jó pont, hogy bár elég gépigényes (nálam átlagban 30 fps-el futott), de sok ember között sem válik játszhatatlanná.
    Sőt, 20 fps alatt sem zavaró a mozgás és nincs teleportálgatás.
    Pontosabban elvétve láttam egy-egy teleportálást de nem voltak vészesek.
    Sikerült Warfronts-ozni is, az egész rendszer a WAR scenario-jára hajaz.
    Most pedig némi képanyag:












  • Tomy Lee
    #253
    Egész jónak tűnik így a pár mondatod+képek alapján.

    Am.36 class van a játékban és 6 nemzet?
  • j0nNyKa
    #254
    class rendszert elég nehéz számosítani, hivatalos oldal segíthet

    amúgy kb. ~ (5!)*4 kaszt van, mondjuk

    és ja, wow klón, de valami félelmetesen jó hangulattal, folyamatos pörgéssel, rengeteg olyam aprósággal, amik kiemelik a mezőnyből
  • j0nNyKa
    #255
    oh, akarom mondani (8!) * 4

    minden kombináció, amit itt össze tudsz kattintgatni
  • Tomy Lee
    #256
    Annyiba is fog kerülni havidíj mint a wow-nál?
  • XenHai
    #257
    Mi a magyar guild neve?
  • j0nNyKa
    #258
    Clear Sky, ha írsz instant-nak egy üzit, bevesz

    gondolom havidíjas lesz, bár erről még nem is olvastam

    gyanus, hogy a bétafázis még sokáig fog tartani nagyon
  • xruu
    #259
    Havidíjas lesz, nagyjából annyi mint a wow, de pontos összegek itt: http://www.riftgame.com/en/products/subscriptions.php

    A béta fázis legfeljebb feb 24-ig tart, mivel márc 1.én jelenik meg, ezt már bejelentették és előtte előrendelőknek headstart lesz, szal ez nem lesz olyan soká szerintem.

    A class rendszer meg ne tévesszem meg senkit, ha simán veszed az összes kombinációt és azt mondod annyi class van akkor bedőltél a hivatalos hype-nak. Nyilván hatalmas adag párosítás egyszerűen életképtelen, mert lesz pár olyan összeállítás ami magasan jobb mint a másik, minden archtípusban ki fog alakulni nagyon hamar 2-3 cookie cutter built (vagyis 8-12 class lesz a játékban), és az emberek 99%-a azt használja különben nem jut le instába és pvp-ben se ér el semmit, szal ez a teljesen szabad classösszeállítás csak szemfényvesztés, gyakorlatban nem így fog működni. Nyilván jogod van leugrani a hídrol is, mégsem él ezzel olyan sok ember, szal ne vegyük valódi opciónak a hídról való leugrást.

    Amúgy én első béta óta játszom vip kulccsal, és a kezdeti hatalmas lelkesedésem sajnos elmúlt, a játék minden ízében wow, megfűszerezve a war public questjeivel. Persze igaz az amit itt lentebb írtak hogy elégé pörgős, és nagyon jól néz ki, de sajnos ez számomra nem elég újdonság, ráadásul ennek varázsa hamar elmúlik, és akkor nem marad semmi egyedi sajna.
    Nem véletlen hogy nincs nagyon a köztudatban, mmorpg.com és massively próbálja nyomatni nagyon nyilván jópénzért, de nincs az mint tera vagy gw2 esetében ahol már megjelenés előtt egy évvel még magyar rajongói blog is foglalkozik vele rendszeresen stb. De aztán remélem az élet rámcáfol és nagyot durrant a game, bár ebben sajnos jeleneleg nem tudok hinni így 4 hétvége játék után. Irigylem azokat akik bíznak a game-ben, unom a várakozást gw2-re :(
  • TDC Geronimo
    #260
    Én is most próbálom. Egész jó, de szerintem brutál gépigénye van. Átlag 30-35 fpsel megy, de pl most kezdőn beértem egy központi HUDba ahol lement 20ra. Megnéztem min és ultra közötti különbséget. Minimumba ultra gázul néz ki és csak +10 fpst kaptam :o
  • TDC Geronimo
    #261
    Hát ez a rift meg tiszta war PQ :D Látom összelopkodták mindenhonnan a legjobb dolgokat és ezt jó értelembe mondom. Kíváncsi lennék magasabb tartalmakra, de így az eleje tetszik. Warfrontra hogyan, vagy mikortól lehet menni?
  • Felgolos
    #262
    10 lvl
  • TDC Geronimo
    #263
    Sajna este meló de holnap ráfekszem témára és megnézem magamnak jobban a gamet. Megmondom őszintén eddig pozitív csalódás, gagyibbra számítottam. Lehet meg is veszem majd :o
  • 0Fritz0
    #264
    A végjáték valóban kérdéses, mert ha csak ilyen kis mini scenario-kban lehet egymást ütni a másik frakcióval, akkor az elég kevés lesz.
    No persze egy bétától nem várható el, hogy minden tartalom benne legyen, így majd marad a meglepetés ereje.
  • 0Fritz0
    #265
    Meg aztán ott vannak a PvP szerverek is, ez már eleve egy jó jel.
  • TDC Geronimo
    #266
    Azt nem tudni, hogy mennyi beta event lesz még megjelenés előtt?
  • darkling
    #267
    NA nálam nagyon nem így néz ki, nem is csoda, egy x1950Pro csücsül a gépben :)
    De a hangulata nagyon bejön eddig, az iménti water invasion király volt.
    Ami tetszik, hogy gyakorlatilag sehol nem vagy biztonságban. Átadtam a gépet páromnak egy pár percre úgy, h. egy táborban hagytam a karaktert (cabalist/inquisitor/purifier), mire visszajöttem, egy invázió letarolta a tábort, többek között engem is :) Bár némileg bosszantó, h. ilyenkor ugye az NPC-k is eltűnnek egy időre és ha még 1 foothold is megjelenik az adott helyen, az külön öröm.
  • BEAST #268
    Remélem holnapig megkapom a meghívómat erre a beta hétvégére. Ha nem fut majd hihetetlenül rosszul, akkor talán még meg is veszem. o.o
  • TDC Geronimo
    #269
    használd az enyémet amíg nem vagyok -.-
  • BEAST #270
    sose :d
  • TDC Geronimo
    #271
    Nem hiszem, hogy mostanira fogsz kapni. Szerintem a legközelebbire majd ami kb 1-2 hét múlva lesz. Olvasgattam fórumot és mondták hogy minden beta weekend után javult a teljesítmény, mert optimalizálják azt is. Olyan gépekkel írtak annyi fpst, mint nekem, hogy csak néztem.
  • j0nNyKa
    #272
    na persze én sem vagyok naív, nem ez fogja letaszítani a trónról a wowot, ahhoz azért több kell, belátom (mármint gondolom a wow csücsül a trónon, nem vagyok otthon a témában)

    DE! messze igényesebb, mint nagyon sok másik alkotás, amiket pl. sokkal nagyobb ígéretekkel reklámoztak be, és mi lett belőlük? lófa.. (gondolok itt akár a warra, akár egy age of conanra, stb.)
  • Jockey
    #273
    ebben van igazsag, elozo weekend 20fps most 50 megy ugyanazzal a beallitassal..
  • fejnelkuli
    #274
    Hat sajna nekem semmit se javult az fps.Pedig felpakoltam az ajanlott drivereket is.
  • Robcuskilla
    #275
    nem követtem ngyon az alkotást, de mégis sikerült beta lehetőséghez jutni. sok mmot figyeleek, wowoztam is egy darabig, és lehet, nem pár órás bétából kell levonni a végső konklúziót, de nagyon kellemes darab. Wowot ismerem, de nem azzal kezdeném újra, hanem mondjuk ezzel. Nem baj, ha sok olyat lát az ember, ami már bevált máshol is, nem kell öncélúan totál mást csinlni... annál jobb, csak legyenek egyedi jegye is és kész. Eddig bejön, csak így tovább.
  • Me0w
    #276
    Nekem 4850-el es c2d-vel highon olyan 50 fps, az eventeken olyan 11 :) De ma is kb. 300 ember volt 1 helyen a Defiant invasionon, ultrabrutal volt :))
  • radical@work
    #277
    Access to Rift Beta Events
    * -“Warfronts!” event four: 1/7-1/10
    * -“Battle of the Ascends” event five: 1/25-1/27
    * -“Planar War” event six: 2/4-2/7
    * -“Telara the Merciless” event seven: 2/15-2/22

  • TDC Geronimo
    #278
    kikapcsoltam árnyékokat így nyertem 15-20 fpst
  • Jockey
    #279
    hmm jo ez a sok class, csak mostmar tenyleg nem tudom mivel kene tolni, tetszik a paragon/riftbalde/beat, a bard/ranger/rift meg a chrono/arcon/pyro is..:P
  • Jockey
    #280
    jah meg a senti/warden/shaman is..:p