12
  • Jocisan
    #12
    Ütős kis game lesz!
    Új cikk itt.
  • Molnibalage
    #11
    Én nem ezt mondom. Azt mondom, hogy más lett. Nehezebb. Az eredeti G3 pár vadállatot leszámítva nagyon könnyű volt. Lentebb írtam, hogy 1.06 táján is simán végigvittem. November végén toltam végig a játékot. Atomlassú gépem volt, de mégis végigtolható volt.
  • kissssss
    #10
    igen ez így igaz mikor meg vettem a gothic 3 szinte játszhatatlan volt nagy szerencse hogy van community javítás hozzá. sajnos a kiegészítőről már nem mondható el ugyan ez
  • Molnibalage
    #9
    Community expension Pack. Az 1.7-től kezdve azért a Gothic az új beállításokat használva azért erősen más lesz. Új AI és új fejlődési rendszerrel. Az új AI-val drámai a változás. AZ utolsó az 1.73 asszem.
  • kissssss
    #8
    ja ha javításokról van szó akkor miről is beszélünk ?
  • Loverman
    #7
    az összes? ja biztos...
  • Molnibalage
    #6
    Milyen? Sokan szidták, de nálam komoly bug nem volt az 1.06 patch magasságában sem.
  • Molnibalage
    #5
    Bugmentesnek tényleg bugmentes volt, de nekem azért néha hiányzott a hangulat. Egyszer elég volt végigtolni. Az első PB RPG, amit csak egyszer toltam végig...

    A harcrendszere messze az eddigi legjobb. Remekül eltalálták azt, hogy mennyi lénnyel milyen erőssel bírsz el. Nem voltak olyan irreális helyzetek, mitn a G3-ban, hogy tucatszám kell(ene) lenyomni az orkokat. Az eredeti harcrendszerrel nevetségesen könnyű, az újjal meg lehetetlen...
  • Rise Against
    #4
    a risen inkább egy valódi gothic 4, az eredeti fejlesztőktől. Átmentették a sorozat sajátosságait egy új környezetbe, új sztoriba. Bugmentes és hangulatos, szerintem kurvajó lett. Remélem lesz Risen 2.
    Nekem mellesleg a gothic 3 is tetszett. Attól eltekintve hogy elég zagyva és nem összefogott lett a főküldetés, és tele volt buggal, mégis annyira jó lett a játék, hogy minden agyf@sz ellenére is élveztem nagyon. Fél év plusz fejlesztéssel a sorozat legjobb része lehetett volna...
  • kissssss
    #3
    itt inkább a ki szabott határ időtől függ hogy bugos lesz-e a játék vagy nem a 3 rész is ezért lett olyan amilyen.
  • Loverman
    #2
    Mivel ez egy másik fejlesztő, lehet hogy teljesen bugmentes lesz. Az eredeti fejlesztőktől azóta kijött a Risen, ami kb egy Gothic 3.5
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    A képek tényleg szépek. A kérdés, mennyire lesz bugmentes a játék...