22
  • Rolee83
    #22
    Miért kéne hozzá TV? Már évekkel ezelőtt kiadták pl a Kémkölykök 3-at 3D-ben, amit itthon néztem! Jó, tudom, hogy nem egy kategória a két film, de akkor is!
  • bmw
    #21
    Nem ertem az embereket. Ha nem tetszik nem nezed meg ujra/nem veszed meg, ennyi.
    De ahogy latom nem Te vagy tobbsegben bar gondolom a tobbseg izlese szar es a tied jobb.....
    Kinek a pap kinek a ......
  • hitman08
    #20
    Vegyél hozzá TV-t is. Csak további félmillió.
  • jaspercry
    #19
    Nem tudom biztosan,de mintha úgy rémlik ,a multkorában még védted,a filmet elismerően szóltál róla,Mi történt ,megnézted józanul?
  • Oláh Herkules
    #18
    talán miután megvették ilyen 2d formátumokban, rájönnek sokan hogy mit sem ér 3d nélkül, mert maga a film szar :) bár a nagyeszű célcsoport lehet úgy is jónak látja... és ezért nem bonyolítják túl manapság a filmeket...
  • gabeone
    #17
    Egy üzletembert a világ minden táján a pénz motiválja.
  • narumon
    #16
    Hát ha jól tudom akkor Cameron már eddigre is betegre kereste magát, tehát nem hiszem, hogy a pénz bármilyen szinten motiválná már.
  • Chris05
    #15
    Lehet, hogy Bigelow a szakmai győztes, de Cameron tényleg betegre keresi magát. LOL :D
  • winnie
    #14
    nekem tetszik a gondolkodása. ha lenne egy vagyonos rokona, akkor ő sem dolgozna. ez sok mindent elmond a kommentelőről.
  • endrev
    #13
    "Az egy dolog hogy az Avatár baromi unalmas de Cameron nagyon jól csinálja a vele kapcsolatos dolgokat, mer az összes bevétel(nem csak a mozi hanem most a dvd meg nem tom milyen avatáros cuccok) baromi nagy bevételt hoz neki és még az unokáinak se kell majd dolgoznia."

    Na most aki azt írja, hogy "AvatÁr", meg hogy "mer", és olyat ír, hogy "még az unokáinak se kell majd dolgoznia", MIKÖZBEN az Emerich nagyon nem úgy fest, mint aki NEM akar még jó sokat dolgozni, az inkább ne mondjon véleményt, mert valahogy hiteltelennek érzem a szavait... ;) Vajon miért...? (és nem miér)
  • endrev
    #12
    "Bár még vagy egy évet kell várni arra, hogy az Avatart odahaza is 3D-ben élvezhessük," - ja hogy 3D-képes tévét is adnak majd a lemezhez? :D

    Nagyon király lenne...
  • gabeone
    #11
    És ne vígy minket a kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól, akik be akarják szüntetni a mindennapi avatar hírünket!
  • Rolee83
    #10
    Nem tudom, hogy most vegyem meg dvd-n vagy majd jövőre inkább 3D-ben!?
  • xido
    #9
    Na arra kiváncsi leszek,majd az extrás dvd/bd kiadás milyen plusz extrákkal fog megjelenni...avatar maszk,avatar figura,mérgezett nyílhegy...:)
  • scagnetti
    #8
    Osztom az előttem szólok véleményét!
    Ha nem érdekel vagy nem tetszik, ne olvasd, és/vagy ne szólja hozzá!!!
  • Atkamon
    #7
    Másokat meg a te véleményed nem érdekel, szóval nincs is nagyon értelme közzétenned ilyen stílusban:)
  • Watchmen
    #6
    Értem én, hogy neked szar de látod sok ember nem így van vele.
  • Fresh Duke
    #5
    Szerintem ez egy szar film. Mások véleménye meg nem érdekel. Lassan el lehetne már felejteni, kezd nagyon unalmas lenni a téma.
  • mynameisbence
    #4
    Az egy dolog hogy az Avatár baromi unalmas de Cameron nagyon jól csinálja a vele kapcsolatos dolgokat, mer az összes bevétel(nem csak a mozi hanem most a dvd meg nem tom milyen avatáros cuccok) baromi nagy bevételt hoz neki és még az unokáinak se kell majd dolgoznia.
  • Watchmen
    #3
    Miképpen mi is megbocsájtunk az Avatar vétkezőknek mindörökké Ámen:D
  • csimmasz
    #2
    Mindennapi avatar hirünket add meg nékünk ma,és bocsásd meg vétkeinket...
  • Aldo Moro
    #1
    Nem unalmas még? Esetleg egy olyan cikk lehetne, hogy hányan tették bele a kosarukba fordítva a lemezt?