2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Rundstedt17
    #107
    miért kellene a régieket újra megvenni?:D
  • Sheltem
    #106
    Dehogy!

    Dsre is volt eredeti játékom(Mario Kart, mindkét Castlevania, Metroid Pinball stb) és erre is lesz.
    De nem fogok megvenni mindent, a régi ds játékokat például nem szeretném újra...Ezért kell okoskártya is.

    Figyelitek a videóban az új Bombermant 1:17nél? Az a grafika odaszúr :)
  • Csibe001
    #105
    Nem, én csatlakozom, nekem okos-kártya mindig is azért kellett, hogy teszteljem érdemes e valamit megvenni.
  • Csibe001
    #104
    Látom van ami nem változik. :D
    Folyton az okoskártya. :D (jelen pillanatban egyet értek, hiszen majd később jön ki ami igazán jó játék) Lite-ra is most gyűjtögetem be amit érdemes begyűjteni, s hiába van 4000+ játék lista van kb 12 amit érdemesnek is tartok megvenni.
    Én örülök, hogy van kb 3 játék ami ezek közül érdekel 3DS-re..plusz egy Castlevania képsor befért volna igazán..
  • koryne
    #103
    Csak én tervezem itt, hogy eredetivel fogok játszani? :D
    Csak legyen választék, mert a itthon kb siralmas volt...
    Vagy legyen normális digit disztrib (de ezt már kifejtettem a sima DS topikban rég).
  • Sheltem
    #102
    Ez a videó engem meg is győzött asszem...

    Csak hamar legyen okoskártya hozzá.
  • Csuzi1
    #101
    Lesz az 50-en felül is! De az viszont tuti hogy a játékok drágábbak lesznek!
  • Sheltem
    #100
  • Sheltem
    #99
    Szerintem semmi gond nincs abból ha felpörgetjük a topicot kicsit, ráadásul témába vág.

    Nost volt egy komolyabb gépbővítésem(gyakorlatilag mindent kicseréltem a gépen) és eladtam a DS liteot beletoltam az árát.

    Ez 2 éve volt kb.

    Rundstedt17 nem hiszem, hogy több lesz 50ezernél.
  • Rundstedt17
    #98
    na és mennyibe fog kerülni kb?én úgy hallottam max 50 ezer jelenlegi előre jósolt japán árfolyamon,ami furcsa lenne mert a dsi xl most 45:D.....
  • Csibe001
    #97
    Mondjuk a távozásodig nem olvastam vissza, rég hanyagolod már a DS-t?Vagy mehetünk privibe is gondolom nem érdekel itt túl sok embert ez. :)
  • Sheltem
    #96
    Jéé egy Csibe :) Üdv újra :)

    Elő kell majd kaparnom a Wifi kártyámat a szekrényből ha kijött a 3ds úgy látom :)
  • Csibe001
    #95
    Ugyanígy voltam én is Sheltem. :D
    Reméltem, hogy még visszanézel. :D
    Nemrég vettem újra lite-ot. :D
  • Csuzi1
    #94
    Természetes hogy lejátsza a régi DS játékokat! A flash kártyákat még nem tudni melyik lesz jó és melyik nem! A felső képernyő lesz a fő, ami szélesvásznú is, ezen lesz a 3D-hatás is állítható és élvezhető! Az alsó pedig érintőképernyő. Az Animal Crossing! Jól látod, lesz! És nekem is dobbant rá a szívem!
  • Sheltem
    #93
    Remélhetőleg akkor majd az új kártya fogja vinni őket. Szívesen játszanék újra a Castlevaniakkal(természetesen az én kedvencem is ez a franchise), Contra4el, FFTA2vel, Locks Quest...., GTA, Worms...Hogy imádtam őket.

    Amúgy örülük, hogy újra látlak titeket régi ismerős arcokat, sajnos jó ideje nem követem nyomon az eseményeked a ds világában :)
  • PHM
    #92
    Szerintem:
    - igen
    - igen
    - igen
  • koryne
    #91
    "Menni fognak a régi DS játékok vele?"
    Igen

    "Szerintetek lesznek hozzá "Okoskártyák"?"
    Szinte biztos.

    "kérdés, hogy az eddigiekkel menni fognak e az alap ds játékok"
    Nem hinném.

    "A felső képernyő lesz a 3ds alsó az a szokásos érintőképernyő ugye?"
    Igen.
  • Sheltem
    #90
    Sziasztok!

    Lehet visszatérek, gondolkozom énis ezen a 3DSen :)

    Lenne pár nagyon kezdő kérdésem:

    -Menni fognak a régi DS játékok vele?
    -Szerintetek lesznek hozzá "Okoskártyák"? (kérdés, hogy az eddigiekkel menni fognak e az alap ds játékok).
    -A felső képernyő lesz a 3ds alsó az a szokásos érintőképernyő ugye?

    Ahogy nézem lesz rá animal crossing, arra rögtön dobbant a szívem :)
  • Csuzi1
    #89
    Lesz Runabout is 3DS-re! Dreamcast-on egyik kedvencem volt annakidején!
  • Csuzi1
    #88
    Nem hagynám hogy kárt tégy magadban ha lesz Majora's ha nem lesz Majora's! :) Metroid pedig lesz de mindent nem akarnak egyszerre ellőni!
  • koryne
    #87
    Köszi, azért a kardomba dőlni nem fogok, ha nem jelenik meg :)

    Viszont ha nem lesz legalább 1 normális (értsd: nem Hunters) Metroid, akkor morcos leszek
  • Csuzi1
    #86
    Tényleg de hülye vagyok, GC-on is megvoltak gyüjtői kiadásban. De nekem sajna nem. Hát talán a Majora's Mask is kiadásra fog kerülni előbb-utóbb. Tuti. A Master Quest már érdekesebb mert Virtual Consol-ra se került fel. Az tényleg egy titokzatos verzió. Azért ne szomorkodj nagyon emiatt. Együtt érzek veled! Tudod én vagyok a bátor Link aki megmenti a hercegnőt! :)
  • koryne
    #85
    GC-on játszottam azért ezt a részt, szóval nem maradt ki ;)
    Annak írtóra tudnék örülni, ha ehhez is adnák a Master's Questet (Majora-t csak félve, itt zárójelben említem meg), mert bár ezek is megvoltak, sajnos nem jutottem el odáig, hogy végig is játszam öket :(
  • Csuzi1
    #84
    Koryne drága, akkor ha N64-en kimaradt ez a Zelda, most el ne szalaszd! Ez egy feljavított kiadás lesz grafikailag meg egyebekben! A fényes felületről meg..., sanda gyanúm van hogy meg fog ismétlődni a DSLite és a DSi esete! ;)
  • Csibe001
    #83
    Egyetértek!Én már pl a lite borításánál se szeretem, hogy egyszer hozzányúlok s már ujjlenyomatos.. :)
  • koryne
    #82
    Tetszik:
    Nagyon szépen, simán fut ez a Zelda. Anno GC-on játszottam, ott elég alacsony volt a frém sajnos (N64-eshez nem volt szerencsém).
    Nem tetszik:
    Tükröződik ez a 3DS, mint a fene... Miért nem lehetett matt a borítása? Így elég kényelmetlen lesz rajta játszani...

    Szerk.: slide pad is jónak tűnik, üdvözlöm a megoldást
  • Rundstedt17
    #81
    jogos de engem csak oldschool jprg érdekel amiben bővelkedik a DS,máskülönben mortalt vagy bármi mást megtalálhatok más platformokon is:D
  • Csibe001
    #80
    De handheld-nél (kézi konzol), pont az aksi idő számítana ideális esetben, de engem sem zavar, mivel én nem hurcolászni fogom, csak itthoni használat.

    Nézzétek meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=-tQj1XJMFa0&NR=1 :)
  • Csuzi1
    #79
    Van konnektor minden háztartásban! :0 Egyébként nekem még nem volt ilyen problémám soha. Ha lemerül az akksi feltöltöm és kész. Ez már nem egy sima GBA SP lesz! De hát az nem hiba ha merül az akksi! Ezzel az erővel a laptopokat is ki lehetne hagyigálni, mert hosszabb használatnál ezeknél is elengedhetetlen a fali konnektor! :)
  • Csibe001
    #78
    "élettartam szempontból hibás lesz a gép"
  • Csuzi1
    #77
    Köszi tudom! Úgy akartam írni, hogy Dracula helyett ezt kapjuk a nyáron. :) És amúgy mi az hogy hibás lesz? Mert azért ez nagyon durva kifejezés egy még nem kapható gépre! Elvégre egy duál processzoros gép lesz! És ott van ám a 3D-effektus is! Aztán még nem is kapható a készülék! :)
  • Csibe001
    #76
    Szerintem ez még változhat(bár kétlem) launch-ig, ill majd biztos lesz 3DS lite.. :D :D
    Egyébként engem nem zavar az annyira, úgyse útközben játszanék, mivel ha utazunk én vezetek, melóba meg kb 30 perc alatt bent vagyok, nekem csak kis esti szórakozás elalvás előtt, kivéve Castlevania, azzal órákig képes vagyok játszani. :D
  • Tomek83
    #75
    Akksi élettartam szempontból hibás lesz a gép,szóval én várom a 3DS Longer Battery csomagot:)

    Csuzi:
    Kid Icarus nyáron jön csak.
  • Csibe001
    #74
    Hi! :)
    Régóta vagyok itt, csak nem szoktam már írogatni, eltűntek az arcok akikkel dumáltunk régen. :)

    Csuzi1: Engem az a baromság nem érdekel sajnos, néztem videókat, de mindenhol csak röpköd, nem szeretem. Viszont, nem baj ha nem lesz castlevania megjelenéskor, így mire jön, tudni fogok róla, hogy hibás e a gép bármilyen szempontból, plusz olcsóbb lesz. :)
    Van elég játék amit pörgetni kell, suli&meló&asszony mellett sok idő amúgy sincs. :)
  • Anubys
    #73
    + Castlevania-k
    + Dementium-ok
    + Ultimate Mortal Kombat 3 (szigorúan online!)
    + egy rakás mókás handheld játék, amit az ember a budin ülve játszik. :)
    (Space invaders, Tetris, stb)
  • Csuzi1
    #72
    Sajnos nem lesz a gép megjelenésekor még Castlevania, csak később. De ez nem véletlen, mert ott lesz helyette a Kid Icarus. Ami ha nem is igazán Castlevania, és 3d-s is, de eléggé hasonló stílus. Most ez lesz a favorit ebben a stílusban megjelenéskor! Ha majd megunja mindenki akkor jön majd az első Dracula epizód! ;)
  • Rundstedt17
    #71
    A DS-nek csak a jrpg-k miatt van értelme,vagy vmi márió fétis más nem jut eszembe :D
  • n000rbi
    #70
    Ahha, üdv itt az sg-n is :)
  • Csibe001
    #69
    Köszönöm! :)
    Volt Wii-m de mára már ps3-as vagyok, s ugye később jött ez az egész wiiware móka, de emulátorral kipróbáltam de én a gba-ds-es castlevaniakat szeretem, jó a nes-es remake megvan GBA-ra, de azzal sokat nem játszottam.
    De annyira jó lett ez a franchise, imádom. :)
    Lehet ma folytatom is az Ecclessia-t. :)
    Ja meg hogy témánál maradjunk, launch cím lesz 3DS-re Castlevania? Mert én akkor fogok venni de egyből, ha olvastam egy review-t róla. :)
    Pénz már félretéve. :)
  • Csuzi1
    #68
    Gratulálok a Castlevania gyûjteményedhez! Egyébként a Wii Ware-es letölthető epizódot próbáltad már? Mert ott is van egy epizód! Tervezem letölteni.