2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Csibe001
    #147
    Nálam túl sokat nem oszt és nem szoroz, hogy régiókódos vagy nem..úgyis olyan árak lesznek a játékokon, hogy gyakran nem cserélem, plusz okosok találnak majd megoldást erre is idővel. ;)
  • Rundstedt17
    #146
    Így már nem hiszem,hogy érdekelni fog
  • Sheltem
    #145
    Szinte biztos, hogy 60 felett lesz.
  • Csibe001
    #144
    Kíváncsi vagyok itthon mennyivel indul majd..tuti itt is okoskodni kell, hogy emberi áron legyen..
  • Csuzi1
    #143
    Japán megjelenés fix. 2011.02.26 = 25000 yen! Európába pedig Március huszonvalahányadikán jön, ez biztos! Egyébként a Nintendo régóta tartja már, Európai konzol megjelenéseinél a március végi dátumokat! :)
  • Sheltem
    #142
    Tudod az ezeréves agresszív kismalacos vicc vége jut eszembe, amikor beleesik egy gödörbe és arramegy a medve:

    -várjál kismalac hozok kötelet
    -NEM VÁROK!

    :)

  • Csibe001
    #141
    Én inkább örülök neki, gondolj bele, 1-2 hónap alatt azért alap hibák előjöhetnek, s így legalább nem kattogsz annyira, ha tudod, hogy csak Japánból tudnád beszerezni. Meg jön a sok info ami hasznos lehet, légy türelemmel. Egyébként megnéztem a cikket amiről beszélsz, ott azt írják, hogy Kína csak USA launch után kap 3DS-t ami március. Bár európai megjelenésről ebben a cikkben szó sincs.
  • Sheltem
    #140
    Ma azt olvastam(gonintendo.com on), hogy ugye Japánban Február legvégén Március elején jelenik meg, utána a következő Kína lesz áprilisban...Hát ennek nem örülök, nem fog hamar európába megjelenni ha ez igaz(remélem nem).
    Ezek alapján nyár elejére várhatjuk.
  • Csibe001
    #139
    Ez igaz, láttam videót s ott magyarázta a srác. :)
  • Csuzi1
    #138
    És a 3D-hatás erősségét itt szabályozni is lehet ha jól tudom a kis 3D-volume szabályzóval a felsőképernyő jobbszélén. Ha ez igaz, akkor lehet a saját szemünk képességéhez igazítani a 3D-hatás erősségét is!
  • Csuzi1
    #137
    Az biztos hogy Japánban nagy gondot fordítanak a kiskorú gyerekek szemészeti vizsgálatára, mert a fejlődésben lévő gyerkőcöknek nem igazán tesz jót ha félnapokat bámulják a 3. dimenziót! De ez lényegesen tovább lesz egyhuzamban nézhető mintha szemüveget kellene viselni a 3D-hatáshoz!
  • Csibe001
    #136
    Tényleg ehhez nem értek, de nem fárasztja/rontja a szemet ez a 3D megjelenítés? Mert én például imax-ban konkrétan hulla voltam az avatar után.. :)
  • Csuzi1
    #135
    Reméljük Ryota Kawade a Paper Mario-k rendezője, most nem fog megőrülni mint a GC-os epizód végén, és nem fog egy játszhatatlan, értelmetlen, logikátlan főgonoszt tenni a játék végére! Nagyon remélem, az N64-es epizódot fogják továbbvinni mert az tökéletes volt!
  • Csuzi1
    #134
    Az játékok ára nőlni fog!
  • Csuzi1
    #133
    Maximum 8 Gigásak lesznek!
  • Csibe001
    #132
    Nem port lesz, bár engem az se zavarna,( sőt jelen esetben még örülnék is), se N64-en se GC-n nem játszottam csak Wii-n Paper Mario-t. :D
  • Seth
    #131
    Elérkezettnek látták az időt, hogy végre minden n64 címet átportoljanak. Ellesznek vele egy darabig, addig se kell új címeket kitalálniuk -_-
  • koryne
    #130
    Ha a N komolyan vissza akarná szorítani az okoskártyákat, akkor rendes online felületet csinálna a konzol mögé (a'la xbox live marketplace).
    Lehetne mindenből demo, ha tetszik, kifizeted és már játszhatsz is a teljessel.
    Én is utálok a cartridge-okkal sz*rakodni és dobozfétisem sincsen.
    Ha ennek megfelelően még csökkentenék is az árakat, akkor tökéletes lehetne.
  • Csibe001
    #129
    Megvan a nyitócímem amíg nem lesz Castlevania kihúzom vele. :)

  • Csibe001
    #128
    Egyértelmű, én csak kíváncsi vagyok, nem utaltam/következtettem. :)
  • Seth
    #127
    A méretből nem lehet arányosan következtetni a játékidőre.
  • Sheltem
    #126
    Én is csak ennyit olvastam, a startnál 2gbos kártyák lesznek. Később nagyobbak.
  • Csibe001
    #125
    Arra leszek kíváncsi, hogy egyes játékok játékideje mennyi lesz. :)
    Ahogy én tudom kezdetben 2GB-os kártyákról beszéltek de konkrét info még nincs vagy van valaki aki tud valamit? :)
  • samsung123
    #124
    Ámuljatok és bámuljatok, garfika kétkedők!!!
  • Sheltem
    #123
    Nekem van egy kis félelmem a széles képernyővel kapcsolatban...Mármint ugye én szeretnék majd pár db(nemsok) classic ds játékkal is játszani és nem tudjuk még, hogy elnyújtja e majd a képet vagy rak a kép 2 szélére 1-1 csíkot(remélem utóbbi).

    Érdekes, hogy emlékszem a DS vásárlása előtt is volt ilyen aggodalmam a GBA játékokkal kapcsolatban aztán az lett a vége, hogy annyi jó cucc jött DSre, hogy 1db gba játékkal sem játszottam(egyszerűen nem volt rá időm) itt viszont mindenképpen van amit elővennék(Castlevaniak, Contra4, Metroid Pinball, Kirby) és nem örülnék ha nyújtott lenne a kép a képarány miatt.

    Aztán lehet itt se lesz időm a DS játékokra..:)
  • Anubys
    #122
    Nem csak te tervezed, de "okoskártya" kell. Hiába van úgy ellene a Nintendo, szerintem a bevételük egy részét az olyanoktól kapják előtte kipróbálták "okoskártyával" az adott játékot. Nekem 27 eredeti játékom van DS-re az M3 mellé, ezek eflét meg sem vettem volna, ha előbb nem próbálom ki warezben (pusztán, mert a nevük semmit sem mond, pár jól sikerült kép meg videó után pedig még lehet sz*r egy játék).
    Meg tudom nézni rajta a játékokat + utazáskor nem kell egy rakás cartridge-et magammal hurcolni -amik lehet, hogy elvesznek, lehet, hogy megsérülnek-, hanem egy microsd-n fent van minden. Arról nem is beszélve, hogy jó pár játékot nem is lehet itthon kapni, Zombie Crisis, C.O.R.E. (mondjuk ezt ebay-en megvettem), és egy rakás japán puzzle, amikkel el lehet tökölni, de soha sem kerülnek japánon kívülre (Puyo Puyo 7 pl).
    Visszatérve a 3DS-re, ha nem is a megjelenés napján, de tuti, hogy a Reident Evil-t, a Street Figter-t, és talán még a DOA-t is a géppel együtt fogom megvenni.
  • Csibe001
    #121
    Jó megígérte.. :)
    Plusz nem azt mondtam, hogy teljesen lecsengett, inkább sg szintre értettem. :D
  • Csuzi1
    #120
    Nintendo megígérte, hogy támogatja továbbra is a régi DS-t szoftver ellátottság terén a jövőben is!
  • koryne
    #119
    Sajnos egyetértek :(

    #118: hmmm.. lol? :D
  • Sheltem
    #118
    Hmm most hogy nézem vissza a topicot úgy fest, hogy már áprilisban tudtam róla :) Szépen elfelejtettem :)
  • Csibe001
    #117
    Juuuj, Tetris, abban még én is részt vettem s Davido tényleg verhetetlen volt. Meg volt szó róla régen, hogy személyesen összegyűlünk s játszunk de nem lett belőle semmi...
  • Csibe001
    #116
    Szomorú, hogy lecsengett a DS. :D
    Mondjuk rám is tavaly november végén jött rám újra.. :D
    De azért nagy kedvenceket nem adtam el, mi van veletek? :D:D
    És 3DS-re már most félre van téve, mindig lecsippentek fizetésből picit így könnyebb. :D
  • Sheltem
    #115
    Nem csoda, hogy nem tudtad eladni. Valljuk be az a Metroid Prime Hunters a GBA-s Fusion-hoz és Zero Missionhoz képest egy kalap...
    Igazából csak multiban volt jó, Borgival és Davidoval sokat toltuk wifin, jókat bohóckodtunk...Abban legalább elgyepáltam őket, sajnos Tetrisben Davido(orkenyid) verhetetlen volt számomra :)

    DSre a Metroid Pinball volt a frankó cucc...imádtam.
  • koryne
    #114
    Én semmit nem tartottam meg a játékaim közül...
    Azaz hazudok, mert a Metroid Prime Hunters megmaradt, mert nem kellett a kutyának sem :D
    Van otthon 3 darabokban lévő DS-em, lehet beröffentem az egyiket. Melóban úgyis unatkozom néha.
  • Sheltem
    #113
    Nekem is egy gyenge pillanat volt az egész :)

    Amúgy az egész úgy kezdődött most, hogy 2 ünnep között dolgoznunk kellett évvégén...Nos hadd ne mondjam, hogy csak szenvedtünk nem csináltunk semmit(nem dolgoztunk csak mi a cégnél tehát effektív semmi meló nem volt) erre elkértem haver Androidos mobilját elkezdtem kis egyszerű játékokkal játszani. Kirby és társai...Aztán eszembejutott, hogy DS en mennyivel komolyabban meg voltak csinálva ezek a jó kis játékok...Elkezdtem utánanézni neten...mit látok? 3ds....Wtf? :) Csak néztem, mondom eléggé le vagyok maradva, viszont ha márciusban jön pont jókor kattant belém a gondolat.
  • Csibe001
    #112
    Szomorú, én ezektől sosem válok meg, gyenge pillanatomban eladtam a NSMB-t meg a Portrait of ruin-t, utóbbi pótolva , előzőt még beszerzem. :D
  • Sheltem
    #111
    Eladtam mindent a DS-el, egyedül a kártyaolvasóm maradt meg :)
  • Sheltem
    #110
    sorrod= sorrow
  • Sheltem
    #109
    Ehh...Mikor eladtam 2 volt még...Dawn of sorrod, Portrait of Ruin asszem...Ja nem télleg Order of Eclisia valami ilyesmi volt a 3. ugye? :) Hadd ne guglézzam most ki. A 3. nem volt meg eredetiben sajna.
  • Csibe001
    #108
    Szeretném közölni, hogy 3 Castlevania van.. :P