2468
A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • n000rbi
    #187
    Jó, majd legközelebb külön ablakban nyitom meg, hogy lássam az infót is :P...akkor sincs az egésznek sok értelme.
  • Sheltem
    #186
    Lol?

  • Sheltem
    #185
    Professor Layton kínai trailerben mit jelent a 365ös szám a krixkrax karakterek között? :) Remélem azt hogy 365 puzzle lesz benne :P
  • Sheltem
    #184
    Kicsire nem adunk...:)
  • Seth
    #183
    Fan made cucc, csak infót kéne elolvasni :)
  • Csibe001
    #182
    DSi-k kapnak egy patchet.. :D
  • n000rbi
    #181
    Ez most remélem vicc akar lenni... az egy DSi könyörgöm...
  • Sheltem
    #180
  • Sheltem
    #179
  • PHM
    #178
    Olcsó digit disztrib:
    Tartok tőle, hogy ezt nem fogja meglépni a nagy N. Most még...
    De majd meglátjuk, mit hoz a jövő.
  • koryne
    #177
    Az árképzés szerintem is hibás, de ha egyébként megvalósítanák azt, amiról már évek óta álmodom (olcsó digit disztrib, mint a STEAM ünnepi időszakban vagy iphone-on az appstore), akkor kifizetném a gépért.
    De akkor legalább tudnám, hogy szoftverrel el is leszek látva, nem csak a nyálam csorgathatom olyasmire, ami mondjuk csak amerikában jött ki.
  • PHM
    #176
    "Nem is a pénzzel van probléma" De bizony azzal is baj van szerintem. (Mármint az árképzéssel.)
    Úgy érzem, a Nintendóval kissé elszaladt a ló. Csak nehogy pofára esés legyen a vége.
    Amúgy pedig szóról szóra egyetértek veled.
  • koryne
    #175
    Nem is a pénzzel van probléma (ebből a szempontól most szerencsés helyzetben vagyok), hanem azzal, hogy ahelyett, hogy fejlődnének "játékosbarát" szempontból, inkább visszafejlődnek... A sima DS pl nem volt régiókódos. Ezzel nem visszaszorítani fogják a warezt, hanem éppen elősegíteni -> egyre kevesebb fejlesztő fog játékot csinálni a gépre -> 3 éven belül megint láthatjuk a póninevelő tamagocsi játékok tömkelegét, de legalább 3D-ben! Öröm, bódottá!
  • Csuzi1
    #174
    Konzolstúdió! Biztos lehetsz itt nem fognak rátenni hogy meggazdagodjanak és nem fognak az árakkal trükközni hogy ma ennyi, holnap meg annyi! Plussz! Megbízható hazai bolt! ;)
  • Csuzi1
    #173
    Erről beszélek! ;)
  • Csuzi1
    #172
    Eszem ágában sincs győzködni! Csak nem értem ha valakit nagyon érdekel valami ami ráadásul a legújabb 3D-technológiát alkalmazza, és ha van rá pénz is, akkor mi a probléma? Írni kell Nintendo bácsinak hogy tegyenek a gép mellé egy "okos kártyát" a dobozba!!! De ha az ára ilyen hatalmas probléma lenne, akkor ha majd megjelenik a gép, be lehet fáradni valamelyik videójáték shop-ba és ott is lehet játszogatni! :)
  • Sheltem
    #171
    *akkor=akkoris
  • Sheltem
    #170
    K*rva szar napom volt, úgyhogy nem akarok vitába szállni, de hidd el a zavvi.com nem "zugárus". Sok mindent rendeltem már tőlük, nagyon korrekt cég.

    Időközben lemódosították az árat:

    249 font

    Ez még mindig 85k, ami nagyon magas akkor ha zavvinál nevetségesen olcsó(szinten ingyen van) a posta.
  • Rundstedt17
    #169
    Így van ezzel az árral és a régiókóddal mehetnek a francba.

    "Esetleg majd egyszer, 10 év múlva, használtan." +1
  • Csibe001
    #168
    Kinect megjelenése előtt is fent volt az ár zavvi-n, nem nevezném zugárusnak. :) Hozzátenném pontosan.
    De igen ,várjuk ki a hivatalos árakat, bár én kétlem, hogy olyan áron lesz amit én hajlandó vagyok kiadni érte.
    Egyedül azért nem bánom (annyira), mert Castlevanianak még se híre se hamva. :)
    Úgyhogy vizsgáim után azt hiszem előrántom újra a Castlevaniakat. :)
  • koryne
    #167
    Csak kár, hogy ez abszolút nem a legújabb techno...
    Akkor sem fogsz meggyőzni, hogy ez így ebben a formában akár "csak" 70-80k-t is megér. Pláne nem 100-at.
    És még mindig megbocsátanám, de a drágább játékokat meg a régiókódot nem.
  • Csuzi1
    #166
    De hát a legújabb technológia lesz benne! Azt meg meg kell fizetni, akár Nintendo akár Sony mindegyiknél! Nem adhatják ugyanazért az árért mint az XL-es DS-t!
  • Csuzi1
    #165
    Ne a zugárusok meg porfészkek vagy a nemlétező kacsa hirdetéseket nézegesd már! Egyébként itthon is a normális boltból kell majd beszerezni ahol nem önkényesen jókora felárral adják majd el egy-két palimadárnak! Január 19-én megtudod a biztos infót Amsterdamból! Türelem srácok megéri! :)
  • koryne
    #164
    Akkor foglaljuk össze:
    -drágább játékok
    -RÉGIÓKÓD (??? 2011-ben?)
    -pofátlanul drága gép

    Kösz, de kösz nem. Kimarad nekem ez a gép is, ahogy a wii. Esetleg majd egyszer, 10 év múlva, használtan.
  • Csibe001
    #163
    Ezek nem normálisak...azt hiszem egyenlőre akkor felejtős részemről.
    Azért gondolkodhatnának picit. :)
  • Sheltem
    #162
    300 font

    Ezt akárhogyszámolom 100ezer Huf :)
  • n000rbi
    #161
    Én tuti megvárom, míg a 3DS-nek előjönnek a hibái (ha lesznek), aztán ha szépen kiforrotta magát, akkor beruházok egyre :) Addig meg nyüstölöm az XL-t, az asszony meg a Lite-ot :)
  • Sheltem
    #160
    Ez még csak felvetődött bennem. Lehet kivárom a 3dst de játszok a gondolattal azért :) Akkor lite lesz.
  • Csibe001
    #159
    S miért DSi-t?Mert drágább mint a lite? :D
    Semmivel sem jobb szerintem mind a lite. ;)
  • Sheltem
    #158
    Lehet veszek addig egy DS-i t énis :) Gondolkodom rajta.
  • Csibe001
    #157
    Alapcsomagban kapsz 2 gigás kártyát majd. :P
    Szerinted 60 lesz a 3DS, tuti 65 alatt nem kapjuk meg.
    S valóban óriási hangulata van, akkor is csupán kézikonzol. Én úgy hoztam ki DS lite-ot is, hogy gép volt 35 okoskártyával együtt, másodjára meg 17 szintén okoskártyával. Na most lesz tegyük fel 60 a gép, plusz 14 egy játék, akkor máris 74-nél vagyunk amiből meg már veszel egy ps3-at.. :D
    Szóval valószínűleg én várni fogok, amíg valaki el nem kezdi hirdetni, hogy neki nem jött be, s máris olcsóbb. Meg mivel ennyibe kerül így muszáj várni 2 hónapot minimum, hogy előjöjjenek hibák (ha lesznek) plusz okoskártya, hogy tesztelni lehessen mit érdemes megvenni.
    Hm?
  • Sheltem
    #156
    Nekem annakidején a DS lite 80ba volt. Alapgép + normális fülhallgató, kártyaolvasó, wifi kártya, okoskártya, sd kártya stbstb...
    Wifikártyám, füllhallgatóm, kártyaolvasóm még megvan, sd kártya ára manapság lóf*sz utánaddobálják, szóval az alapgépet kell megvennem meg majd egy okoskártyát később, még olcsóbban kijövök majd mint a DS litenál.
  • Sheltem
    #155
    60ba kerül a ps3?

    Nálam amúgy egy konzol értékét mindig a rá írt játékok minősége határozta meg, és DS re volt egy csomó olyan játékom(ez sokmindennek köszönhető, közte az érintőképernyőt is) aminek a hangulatát egyik konzol sem közelítette meg. Imádom mikor hazautazok és tolhatom vonaton is otthonis...Ráadásul most ugye a minőséggel sem lesz gond...
  • Csibe001
    #154
    Nem ezzel van gond, nekem már félre van téve pénz erre, de nehogymár egy kézikonzolért annyit fizessek mint a ps3-ért..
  • Sheltem
    #153
    Ha olyan grafikája lesz mint a képeken(a videók is lehetnek csalókák) akkor én megveszem. Max túlórázunk kicsit érte :)
  • Sheltem
    #152
    Én nem tudom de amikor a DSi kijött a lite után kurvagyorsan megjelentek az i-s kártyák, ilyen 1 hónapon belül. Nem tudom itt hogy lesz, de szerintem nem lesz sok idő, mivel óriási piacról van szó.
  • Csibe001
    #151
    Ettől félek én is, s ennyit biztos hogy nem adok ki érte, s akkor még játékot nem kaptál mellé...
  • Csibe001
    #150
    Arra leszek kíváncsi, hogy első warez kártya mikor jelenik meg. :)
  • Rundstedt17
    #149
    Vagy fél év ,másfél?De akkor már inkább várok:D
  • Sheltem
    #148
    Igazad van, lehet lesz 2 nap is launch után mire lesz régiófüggetlen megoldás :)