1490
  • FrostBite
    #1490
    Hello!
    Érdeklődnék, hogy a 7 Souls online mmoval játszik-e valaki ? Lényegében ugyan az mint a Martial Empire csak kisebb-nagyobb eltérések vannak benne, és jobban van optimalizálva mint az eus testvére.
    Jelenleg Open Beta maga a játék, sok eventel.
    Hivatalos oldal
  • Midgard1974
    #1489
    MidgardHUN néven vagyok fent, szívesen csatlakoznék a társasághoz.
  • Die4You
    #1488
    A tegnapi napon megalapítottuk az egyetlen Magyar guildet, FeketeSereg néven!
    Jelentkezni ingame AnGiee, Kegyetlen vagy Morgena-nal lehet. hf
  • Die4You
    #1487
    Ha valaki még játszik ezzel rajtam kívül, akkor pm Kenton lv 45 mage atm
  • bujcsik555
    #1486
    nem
  • crackyS
    #1485
    vki játszik még?
  • Ecoterrorist
    #1484
    ejnye no! Ennyire nem érdeklődik senki ez iránt a game iránt? :)
    ...ha netán mégis ingame: NukaNova


    peace
  • Ecoterrorist
    #1483
    ...Nos! Kérnék ingame neveket kapcsolat felvétel ill. martialos együtt mozgolódás céljából!:)
    Forsaken World meg...hát...szép, faja, de nekem unalmas! Napi szinten ismételgetett questek és a kasztok között sem találtam kedvemre valót.
  • Ecoterrorist
    #1482
    Forsaken World-re már a beta idején is kíváncsi voltam. Sajna tesztre nem kaptam kulcsot. Most nézegetem a karikat, ismerkedek vele, de még nem csapott meg az a klasszikus varázs ami odaragaszt a monitor elé. Szépnek szép, de Martial Empires is brutális grafikával rendelkezik, ha nem jobb. Sajnos a Martial Emp. hátránya szerintem, hogy olyan kiforratlannak tűnik. Bug-os, lefagyozgat néha, érződik, hogy igencsak ráfér még néhány update. Skillekben és úgy alapból a "grindben" viszont egyértelműen veri a Forsaken-t, persze ez szubjektív!:) Fröcsög minden mindenfelé! Szigorúan korhatáros élvezet! :)
    Én mindenképp tesztelgettem a terméket tovább. Mégis csak a Black Prophecy műhelyéből érkezett.;)


    Komoly game lehet a Martial Empires, ha megél néhány update-t és nem tűnik el idő előtt a süllyesztőben. Ingame sajnos nincs az a játékos tömeg. Nem tipikus mmorpg világa nem biztos, hogy vonzani fogja a játékosokat.
  • szabii98
    #1481
    Én épp tegnap terveztem, hogy újrakezdem de jólenne még pár játékos. Ketten nem olyan buli :/
  • Ecoterrorist
    #1480
    Üdv all!

    Játszik valaki ezzel a game-l? Jó lenne némi pörköltszaftos magyarság-al kockulni!
    ingame: NukaNova
  • szabii98
    #1479
    Na...most hogy ránéztem erre a Forsaken World-re...
    jövök vissza Martialozni :P sokkal de sokkal jobb ez a játék szerintem :)
  • Nardon
    #1478
    akadunk páran. 40 körül van WorstNightmare, Lychnis meg én.
  • MR ME
    #1477
    játszódik ezzel még vki?
  • kaSi
    #1476
    Sziasztok! Tegnap megalkottuk az ArmyOfHell magyar klánt! Aki csatakozni szeretne a "Büdös kockákhoz" (mint amilyen én is vagyok) az írjon ingame DarkHeart-re Hentes-re MoontazHUN-ra vagy rám az az kaSi-ra!
  • Nardon
    #1475
    healerral egy vicc lenne a játék, gyakorlatilag egy healerrel végigmennél egy dungeonön, most is alig kell potot használni.
    abszolut fölösleges lenne a jelenlegi dungeonökkel.
  • Tomy Lee
    #1474
    Új Class?Healer?Még mindig nincs?
  • Nardon
    #1473
    napokban a játékban:
  • GamEszti
    #1472
    Senki? Sokan vannak a játékba de mégis tök egyedül érzem magam ez elég ciki. :D
  • GamEszti
    #1471
    Valaki rám írhatna a játékban. Mondja mikor menjek fel azt fel lépek. :D
  • Nardon
    #1470
    carbon sajnos már nem tagja a guildnek :(
    de elv van még egy másik magyar klán is amiröl hirtelen nem tudok adatokat.
  • GamEszti
    #1469
    Próbáltam, nemenged me nemvagyok 15ös szintű :/
  • Tomy Lee
    #1468
    Akkor vársz estig és megpróbálod újra vagy Nardon megjelenik itt és felmegy ingame és invitál esetleg elkezded beírni a "lfg" vagy "trade" vagy akármelyik chat-be ,hogy LF HUN guild akár magyarul is beírhatod.
  • GamEszti
    #1467
    Senki sincs fent :/
  • Tomy Lee
    #1466
    Küldesz az alábbi nevekre játékban privát üzenetet amiket felsoroltam és aki online lesz az küld majd meghívót a guild-be neked
  • GamEszti
    #1465
    De ezekbe most hogy lépjek be?
  • Tomy Lee
    #1464
    Vagy gyere fel hozzám,hozd a géped és lesz magyar veled:DD
  • Tomy Lee
    #1463
    Lépj be egy guild-be például
    Orderofhungary guild,ign:Electus-t vagy ArNy,Carbon,Hadesz,SeriousEdem


  • GamEszti
    #1462
    Én tényleg nem találkoztam senkivel eddíg(magyarral).:D Vagy csak nem feltűnően magyar a neve. Ha valaki lát egy "AngyaL" nevű karit az én vagyok. :P
  • Nardon
    #1461
    pedig akad egész sok, csak keresni kell :D
    énis játszok pl vele : DD
  • GamEszti
    #1460
    Játszik ezzel valaki? Egy magyarral sem találkozok. :/
  • gaerdosz
    #1459
    csak ennyi?:(
  • Nardon
    #1458
    vasárnaponként most 20%-al több expt kapsz, de ez sztem csak multhéten meg most lesz...
  • gaerdosz
    #1457
    amm vmi ilyen karácsonyi eventek vagy bonus vagy hóesésxD lesz?
  • gaerdosz
    #1456
    amm ez a játék kicsit hasonlít a 9DRAGONRA.kár h megszüntette az acclaim és átvette a gamerfirst:(
  • gaerdosz
    #1455
    köszi.
  • gaerdosz
    #1454
    ez nagyon szar játék:DxD.én is játszottam már vele régebben
  • Mardel
    #1453
    De ha nyílt lineage 2 szerű pvp, gvg rvr kell akkor ugyanennek a kiadónak a gondozásában elérhető még a King of Kings 3 is, ami szintén F2P és nyár vége felé volt az open vagy a closed betája, már nemtom. :)

    [url}http://mmohut.com/review/king-of-kings-3[/url]


  • Mardel
    #1452
    PvP: Duels / Territory Wars / Battlefields

  • gaerdosz
    #1451
    van egy 20as karakterem de még mindig nem tom h van e benne guildVSguild WAR.van benne vagy nincs?