137
  • Turmoil
    #17
    Bittosz asz Inntyergalaktikkusz ollimpijján moszt vann asz feketejuk-disszkosszvetéssz ész vallaki ekorrát dobossz :)))

    (De nehéz így írni:P)
  • Amergin
    #16
    Minmeghalunk!!
  • Ahoy
    #15
    Sam-el elnyomkodtak valamit, aztán már kész is a baj :D
  • Scroll
    #14
    "...olyan fényességűvel..." LOL. Olyan hülyeségek vannak néha ezen az oldalon, de olyan...
  • Andr0
    #13
    McKay aláfűtött Atlantis-nak, picit járatta a motort...:D

    @fergusonpapa szerintem vannak mások és lehet hogy pont most szabadult el egy kísérleti hitperűrhajóművük, ami 4Fényév/éves csúcssebességre képes... és most anyáznak, hogy "Bazdmeg Józsi akkor zajt csap ez a szar hogy a szomszéd galaxis kong tőle."

    @Voronyezs fegyver jó ha van de még jobb ha nem kell használni. Bár azért kíváncsi lennék egy Galaktikus Űrháborúra :D
  • toto66
    #12
    "Látszólagos oldalirányú mozgása a fény sebességének négyszerese. Hasonló "szuperluminális" mozgást már észleltek egyes fekete lyukak által kilövellt nagy sebességű anyagsugaraknál, amik sebességüket a relativitás hatásainak, illetve az általuk keletkezett optikai illúziónak köszönhetik, vagyis a mozgásuk csak látszólag haladja meg a fény sebességét."
    He-he...
  • fergusonpapa
    #11
    igyis alig ismerünk valamit de már jönnek akövetkeztetések,kitudja hány milió féle jelenség van de mi már szükitjükakört h na az feketelyuk stb...aztán meg 50év után megin más,szép a fejlödés és h megsimerjük akörülötünk lévö világot,de néha az agyam eldobom,mert biztos nagy aroganiával állapitják meg mai tudosaink h igenis az az!!

    Am ténleg lehet azis h egy fejlett civilizácio valamibakit követett el.kitudja pár galaxyssal arrébb mi zajlhat le.annyira kiváncsi vagyok...látnánk 1x modjuk egy másik galaxysban ürhajot bár elég valoszinütlen de mondjuk egy lakot bolygot mondjuk.. vagy valami..ahh,megse élem sztem :((

    Biztos h van nem egy változatosabb univerzum mi meg "egyedül'puxtulunk ki...:S
  • Voronyezs
    #10
    Nincs mese, fegyverkeznünk kell...HÁÁBORÚT AKAROOK
  • Smithie
    #9
    Jönnek a csillagharcosok!!Valaki jön edzeni??Ha jól sejtem egy évünk van amíg ideérnek,és addig el kell érnem az ssj 3 szintet!!
  • globint
    #8
    Bocsi, úgy bepánikoltam, hogy elírtam: egy mikro fekete lyukat hoztak létre....
  • shaba23 #7
    Jönnek!
  • globint
    #6
    Hülyeség! Pusztán arról van szó, hogy az ottlakó kis színes emberkék megépítették a maguk "Nagy Hadronütköztető"-jét, és sikerrel beüzemelték maximális hatásfokon. Így aztán eredményesen létrehoztak egy mikro fekete jukat, ami néhány tized másodperc alatt felragyogott, befalta a naprendszerüket, és most elégedetten táplálkozik a környező naprendszerekből.

  • Dizson
    #5
    Szerintem ott forgatják az új Stargate Universe részt a Destiny-vel.
  • WhiteRiC
    #4
    Vogonok hozzáláttak az m82-es autópálya építéséhez.
  • cateran
    #3
    MZ/X lesz az...
  • Tigristank
    #2
    Áhh, csak Superman szórakozik.
  • jhetedikj
    #1
    Az egy Oráj anyahajó lesz, ha jól sejtem.