6
  • krajcsovszkig
    #6
    Ha a HP gyártana oprendszert, valószínű ők is beleraknák a saját drivereiket...

    Nekem a HP 845-ösöm is tudta az automata bekapcsolást amíg win 98 alól használtam, mióta áttértem xp-re, aztán vistára, már nem :P
  • bestpixel
    #5
    Húú, apám, micsoda csoda! A Macintosh lézernyomtatóm ezt már 14 éve (tizennégy éve) tudta! Már az oprendszerrel együtt volt a gépen a meghajtószoftvere ui.
    Azért jó, hogy a HP is halad a korral. ;)
  • chuky123
    #4
    Fizetett Hp reklámot olvashattunk. Amugy csatlakozom a Kvp-hez sok nyomtatóhoz még usb kábelt sem adnak ami nagyon bosszantó tud lenni. Mehetsz mégegyszer a boltba megvenni. Ezáltal még sem lesz olyan "instant" gyors a nyomtatás
    Ez nem tudom hogy driver nélkül is megy-e vagy tényleg van 1 kis flash benne ami feltelepiti a drivert. Azért kiváncsi lennék linuxot mennyire támogatja a nyomtató.
  • shark300
    #3
    Pontosan. Az én régi HP 5150-es nyomtatóm is tudja. Hirtelen csodálkoztam, mi ezen olyan nagy szám. Aztán látom, lézeres nyomtató. És most már azon csodálkozom, hogy eddig ezt miért nem tudták...
  • kvp
    #2
    A plug and print arrol szol, hogy a nyomtatoban van egy kis flash drive, amin rajta vannak a driver-ek. Igy mukodnek a huawei fele gsm modemek is, tehat a technologia nem uj. Ezek utan mar csak remelem, hogy a hp-nel usb kabelt is csomagolnak a nyomtatokhoz, mert ennek a hianya valamivel nagyobb gond tud lenni.

    Az energiagazdalkodasrol meg csak annyit, hogy az automata power off mellet a power on usb activity nem egy nagy szam, nem is igazan ertem miert nem volt eddig rendesen megcsinalva. (mivel a tintasugaras nyomtatok mar jo ideje tudjak, de a halozati nyomtatok is kezelik, ott ethernet-en keresztul)
  • WilliamMcKinley
    #1
    Nebaaaaaassz, én ezt most is pontosan így csinálom.