418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Fulcrum11
    #415408
    Egy érdekes elemzés a CVS (az új Equipment 2.0-s cucc) és Optics működéséről a hivatalos fórumon, számokkal.
    Skill csatornájáról loptam :)
    Utoljára szerkesztette: Fulcrum11, 2020.11.12. 11:43:14
  • tutyimutyi2
    #415407
    Hiába ugyan az a nevük ha megnézed a cs-59-en a rádiót írja hogy csak azzal a tankkal kompatibilis a cs-63-al nem.
  • kopaszeger
    #415406
    bug
  • popey8
    #415405
    Nem tudom, h bug vagy szándékos-e (WG-t ismerve inkább utóbbi :P), de CS-59 és CS-63 ugyanazt a rádiót használja, legalább is a neve ua (R-123), kifejlesztettem a CS-63-at, de a rádió a CS-59-en még sincs kifejlesztve -.-
  • Plata
    #415404
    Győzelem!
    Csata: Mountain Pass
    Járművek: IS-5 (Object 730)
    Szerzett tapasztalat: 12 581 (x5 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Szerzett kredit: 107 867
    Csatában elért kitüntetések: Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Hozzáadva: Leszerelő készlet (1x)
    Napi első csata Is5-el,tegnap is egy csatám volt vele a duplázó,tegnap is ma is nagy kaliber lettem vele.
  • Plata
    #415403
    Én játszom,mostanában minden nap elérem a max megszerezhető klános nem tudommit,csak kiírja a játék hogy elértem az izé határt.
    Most voltam egy jó csatában Is6-al.T8-9 csata,erlenberg,a két banda egymással szemben állva kempel.
    Meguntam és berongyoltam az ellenség közé és mögéjük,azt hiszitek hogy megfordultak és úgy lőttek?Lótúrót,a bunkók tornyot rám fordították és a hátsójukat mutatták nekem.
    Simán túléltem,marha sok xp-t kaptam,jött felderítő is.
    Esküszöm heavy takokkal jobban jön xp felderítésre mint sebzésre.
    Öszvissz 1811 credit lett a javítás,a lőszer meg 8200.
    133k-t kaptam a csatáért.
    T54 sem tudott belőni arannyal.
    Ezt az Is6 csatáért kaptam.
    Nyugta
    Dátum: 2020. 11. 11. 11:23:30
    "Klán téli" álcafestés hozzáadva
    Egyébként meg a HOAX jó kis klán,nyugis.
    Francnak sem hiányzik olyan klán amiben csupa retardált xvm függő b.zi van.
    Nem igazán vágyom klánháborús tankra sem,mert az nem T8.
    Főleg nem vágyom sok bunkó állat baromságát hallgatni discordon vagy TS-en.
    Abból már marhára elegem van hogy nyivákoló idióta sügért hallgassak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.11. 11:39:18
  • Malarki
    #415402
    Persze, mondjuk már csak 15-20 ember van aki napi szinten játszik, szóval nagy aktivitás nincs.
  • Fulcrum11
    #415401
    Köszi :D
    ezeket a boostereket mindig elfelejtem benyomkodni, meg sosem úgy ülök le, hogy akkor most tolom 1-2-3 órát, de aztán mindig úgy alakul :)
  • popey8
    #415400
    Remembrance Day: You will also notice a tranquil poppy-themed Garage once you are in-game. Be sure to take a look around!

    Olvassatok híreket a főoldalon :D
  • Alanw
    #415399
    Vagy event vagy csak új hangulatot akartak csiholni.
  • Master91
    #415398
    még mindig megvagytok? :O
  • hawken
    #415397
    Az miért van hogy az eddigi kumva sötét helyett most egy pipacsos mezőn álldogállnak a garázs helyett a tankjaim?
  • Plata
    #415396
    Én ma is szereztem egy rakás szart,tegnap és tegnap előtt elértem az összes napi szart.
    Elfelejtettem mi a neve,valami kötelesség izékkel lehet szerezni izéket.
  • Malarki
    #415395
    A HOAX-osoknak mondom: volt egy rakat nyersanyag a raktárban, ebből a klánvezető engedélyével craftoltam egy csomó boostert, használjátok ezeket is bátran ha kell. Mivel már elég kevesen vagyunk aktívak szerintem mindenki saját igénye szerint benyomkodhatja ezeket is.
  • popey8
    #415394
    Activate the special bonus code: 2020ARMISTICE It will unlock the bonus mission '11.11' that will grant you 200 Tank Rewards points when you earn 10,000 (base XP) over any number of battles.
  • Gyuszopapa
    #415393
    Az még hagyján,vannak ott nagyobb gondok is.Teljesen sötétek.
  • Plata
    #415392
    Hú bazz,én azt elfelejtettem.
    Már mint az eventet.
    Három nap játszottam,utána kiment a fejembű.
  • Angelus1991ster
    #415391
    Utolsó napja van a mirny event-nek és még mindig nem sikerült megérteni azt, hogy mire való a kistérkép fölött az a sáv ami jelzi, hogy közelít az halhatatlan fos. Ezek a játékosok, hogy tudják a játékot elindítani?
  • Lucifer001
    #415390
    T-home megkezdte a teleportálos lagot . De csak a játékban tapasztalom ezt . Nem lehet , hogy a baj a játékkal van ? 3. szerver miatt esetleg ?


  • Plata
    #415389
    Még hogy az Is6 ágyúja vacak.
    50 Tp-t szemből vitte alap,míg ő goldal semmire sem ment.
    Caernarvon AX meg egy cseszett nagy idióta volt.Csapat egyik oldalon kempelt,az ellenség egy része meg középen be jött,egyedül próbáltam velük elbeszélgetni.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.08. 12:44:14
  • Plata
    #415388
    Ma is volt egy ilyen csatám.
    Obj777-el túléltem egy olyan balhét hogy az nem volt piskóta,egyedül védtem a bal oldalt, Obj277,T10 Obj430 golddal lőtt,Conqueror Bc 25 alap lőszerrel.Körbe vettek a csapattársak meg vagy 300 méterről a bázis mellől segítettek be,Obj430 próbálkozott mindennel,oldalról hátulról szemből,a gold lőszere sehol nem vitt be,obj277 szintén,T10 se,mivel sokan vettek körbe volt egy két elcseszett lövésem és azt hittem nekem lőttek,de ez a ruszki szutyok megtáltosodott és nem lőtték be közvetlen közelről.Végül lett három kill és túléltem hogy körbe vettek.
    De lehet csak a nagy lag miatt,mert 120-140 volt a pingem.
  • Plata
    #415387
    Volt egy event a játékban,nem emlékszem a nevére,de abban voltak ilyen defektes dolgok.
    Heavy és med tankoknál spotra kaptál pontot.Na és asszem artyra is az volt írva.
    Raktam is be róla képet a topicba régebben,csak a ragya tudja mikor volt az.
    Valamikor az idén asszem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.06. 17:36:37
  • lammaer
    #415386
    Plata féle bug, nincs itt semmi látnivaló :)

    Amúgy van olyan feature a játékban hogy egyes tankok/tankfajták bizonyos dolgokra (pl spot) több XPt kapnak mint mások? Én ilyenről eddig nem tudtam (igaz, nem is követem a játék minden apró rezdülését árgus szemekkel)
  • Plata
    #415385
    Az ok hogy spotra kap,na de ilyen sokat.Összesen asszem 9313 xp jött.
  • lammaer
    #415384
    Miért ne kapna BÁRMILYEN tank spotra XP-t?
  • Plata
    #415383
    Elővettem a tank rewards küldik miatt egy duplázóra Caernarvont,
    Kaptam Őrjárat meg felderítő medált.
    Bár nem sebeztem sokat,de sokat spotoltam és marha sok xp-t kaptam rá.
    Most akkor a heavy tank is spotra kap xp-t?
  • tutyimutyi2
    #415382
    "A wg ebben mindig 10/10." kár hogy csak ebben
  • Angelus1991ster
    #415381
    Ja semmi, csak érdekel a sztori amit kitaláltak. Jó kis tartalom ez. A wg ebben mindig 10/10.
  • Lucifer001
    #415380
    Mi lesz , ha minden vallomásod megvan ?
  • Plata
    #415379
    Random,a játék közben,ha nem veszed észre el is hagyhatod.
    Amikor megölsz egy ellenséges tankot random esik belőle vallomás.
  • Angelus1991ster
    #415378
    Minden Mirny misszió megvan és már csak a 5 vallomás (szürkésfehér lebegő gömb) van hátra. Ma 2 db-ot, tegnap 2-3-db-ot szereztem.
    Azt írja, hogy az esemény jutalmazásától független. Mi alapján adja ezeket?
  • joe662
    #415377
    Nekem van
  • Lucifer001
    #415376
    Ah de kár. Már mobilon vagyok. A képen a tier 6 os P43 bis vagy mi van, hogy belepakoltam 72 K xp kb. Pontosan nem jegyeztem meg. Persze 5x, meg boostal.
  • Plata
    #415375
    Bocsi,de nálam spoilerben nincs semmi.
  • Lucifer001
    #415374
    Akkor így most már pont elégnek kell lenni

  • Plata
    #415373
    Én már nyertem,marha sok xp-t ad.
  • Master91
    #415372
    3asba nem nyertem sose. platoonba kéne menni, de nincs 5 fő
  • Plata
    #415371
    Hát T92 nem az igazi azt tudom,többet nem vettem meg,mert frontline-hoz 8-as kell így megálltam a nyócnál minddel.
    Le dupláztam Is5-öt is,na persze T10 csata.
    Iszonyúan mázli volt.
    Néha röhej hogy miket pattint ez a fos talicska,T95/Fv4201 AE Phase1 TVP t 50/51-t jött arra amerre mentem,röhej de alap lőszerrel lőttem végig,Is5 gold lőszere egy vicc,T95 tornyát bevittem kétszer Tvp-t szintén,AE-t láncoltam,TVP és T95 is fosta a goldot,de vagy nem talált vagy pattant.
    Ami poén hogy Is5 elsőre 501-et ütött TVP-be nem gold lőszerrel.
    T95-en látszott hogy pipa,mert erőlködött,de vagy nem talált vagy gold pattant a kupolámról,a tank testét esélye sem volt belőni.
    Dühítette rohadtul hogy tornyon belövöm.
    TVp rám tárazott és 1 sebző találata volt utána meg menekült.
  • Angelus1991ster
    #415370
    Ezért (is) a pokolba jutok rovatnak a mai része:
    Tier 10-be melyik arty-t javasolnátok? obj.261 elég jónak tűnik
  • Plata
    #415369
    Harmadik szinten én most csupa szar csatákat mentem,volt hogy csapattársam szándékosan blokkolt és be tolt a halhatatlan gyökér sugarába,volt hogy hülye barom azzal szórakozott hogy nem jött be a körbe hogy leadja a cuccot,hanem ott körözött mint egy idióta,minden körben eljátszotta,az utolsóban meg kilőtték mikor ezzel szórakozott.Nyertünk volna bazd,de a magnustól vagy 100 méterre meghalt mert ott szórakozott a halhatatlannal.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.02. 23:38:40