418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Kancsalborz
    #415502
    Engem már nem basz fel, vannak gondok a játékkal finoman fogalmazva, de ez már "nem az én harcom", igazából nem izgat, amíg van ingyen prémium maradok. Most a hét napossal együtt az ma még 14, utána úgyis jön a karácsonyi szent " kőccsésokpéz't" event a 7966-ik "űberfaszaprémiumtankokkal", amitől már aktív koromban is tüntetőleg távol maradtam. Így is fizettem nekik eleget szerintem már...:)
    De most jól esik szerencsétlenkedni a játékban, időnként visszanézek most már majd én is.
  • joe662
    #415501
    Holnap megpróbálkozok, én is ezzel a maratonnal,bár nem füzök hozzá nagy reményeket.
    Évek óta nem játszok aktivan,csak néha gurulok 1-2 kört,de mindig felb@sz.
  • Kancsalborz
    #415500
    Átvettem, megszívtam. Nem baj, úgy is csak "hobbizgatok" a játékban... ;)
  • joe662
    #415499
    Gondolom, most nincsen neki, igy nem pörög a 10 nap, amig nem veszi át.
  • Plata
    #415498
    Nem,akkor is pörög ha nem vagy fent.
    Ha akkor pörögne amikor fent vagy akkor valszeg tízszer többe kerülne.
  • Kancsalborz
    #415497
    Köszi, már közben utánanéztem, felraktam a Jimbo crosshairt, meg a Locastan HD minimapot, ezzel én el is leszek. :)
    Akkor ez a prémium fiók úgy van a WOT-ban most hogy csak akkor pörög ha belépek ?
    Én is kaptam egy "nyócévest", meg 10 napot, de pl. hétvégén nem lesz időm játszani...
  • Plata
    #415496
    Játék tele vele,szinte mindig van legalább 16.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.26. 19:07:07
  • lammaer
    #415495
    Na, osztogatják már a 10 nap prémeket meg reward tankokat aveteránoknak?

    Én most nem akarok játszani, úgyhogy nem lépek be csak nov 30-án, addig se pörögjön a prém. Oxygen Not Included most jobban érdekel :D

    Csak el ne felejtsek belépni :)


    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.11.26. 18:56:09
  • lammaer
    #415494
    Tudom mondtad hogy modpack nem....

    Az Aslaint ettől függetlenül javaslom, mert csak azt rakja fel amit szeretnél, és az installnál szépen mutogatja hogy melyik opció mit jelent. Szóval kiválasztod azt a kettő modot ami tetszik a preview képek alapján és csak az megy fel.
  • magyi76
    #415493
    Kezdodik a kredit farmolas, csak tier 8as prem tankokkal nyomulok Januarig, bunti lesz...
  • Plata
    #415492
    Nem tudom.
    Én is kaptam.
  • Maceehun13
    #415491
    Én kaptam hozzá valamiféle újévi csomagot, amit majd csak a karácsonyi eventben lehet kinyitni, vajon mit rejthet?
  • popey8
    #415490
    https://tanks.gg/compare/obj-274a?t=t-44-100~t-54-mod-1~t-44_51211f~t-44~stg

  • Plata
    #415489
    Sajnos az ágyúja főleg puha tankok ellen jó,vagy nyitott tankok ellen.
    De még mindig piszok nagyot üt akár T7 td-be is,mint T25/2 vagy Sturer Emil.
    Kimondottan poén vele nagy távolságról lövöldözni.Ma volt hogy su-85-öt szemtől szembe kivégezte egy lövésből.
    Az enyémben maga Patton a parancsnok.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.25. 22:43:35
  • joe662
    #415488
    300as effektiv toronypáncél,tier 8as 907:-DD
  • Kancsalborz
    #415487
    Hú tényleg ?
    Ez volt az első tankom anno 7-8 éve kezdőként amivel "lila" statot bírtam produkálni, még "sárgaként", és évekig ez volt az egyetlen amivel szivesen "pedóztam" alsó tierben...
    Azután emlékeim szerint a WG nerfelte is a 105-öst rajta és olyan sz@r lett, hogy el is adtam.
    Ha megint használható, azonnal visszaveszem...XD

    Más.

    Tudtok ajánlani nekem jó crosshair, ill. tactical minimap mod-ot ?
    Most nem vagyok képben melyikek a jók.
    Modpack, XVM, Japán transzvesztita kinézetű nyervogó kislányok, skinek, piruett, pukkedli, és egyéb faszságok nem kellenek, csak ez a kettő, ezeket használtam mindíg...

  • Plata
    #415486
    Ez a kis dög még mindig jó tud lenni.
    T6 td-t úgy csaptam ki vele hogy pislogni sem volt ideje.
    Győzelem!
    Csata: Live Oaks
    Járművek: M4A1 Sherman
    Szerzett tapasztalat: 3 574 (x2 minden nap az első csatáért)
    Megszerzett kötvények: 25
    Szerzett kredit: 83 452
    Csatában elért kitüntetések: Oskin medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Megszerzett tartalék készlet: 8 345
  • popey8
    #415485
    https://www.youtube.com/watch?v=f6EyPekmoms
  • popey8
    #415484
    Páncélja elég OP kialakításúnak néz ki, amúgy egy kicsit jobb tűzerejű meg mozgékonyságú LIS.
  • joe662
    #415483
    Ez a 274a,miféle jószág?
  • Plata
    #415482
    Ha jól tudom aranyért meg creditért lehet tankokat venni.
    A tank listát meg ne vedd véglegesnek,múltkor is mellé lőttek a listával.
  • popey8
    #415481
    Az addig oké, de 230-ra acélfal? :D WTF? Főleg mikor egy baráti Black Prince 530-at pattintott és túl is élte, igaz asszem nem volt meg a 10 feletti bekapott lövés száma és ha jól láttam van vmi ilyesmi feltétele is az acélfalnak.
  • popey8
    #415480
    Már nem tudom pontosan hol, de vmi wotos oldalon (talán armored patrol) olvastam ilyen kiszivárgott híreket meg asszem a Scheff is csinált videót a kiszivárgott black marketes tankokról és ezekben sajnos nem szerepelt a Halálcsillag :( Amik viszont igen, azok meg nem érdekelnek :D Mert vagy megvan vagy hulladék tank. Persze a WG-t ismerve bármi lehet még addig. Mondjuk sajnálnám nagyon, ha a 3 év kihagyás miatt és azért mert ebben az évben nem lesz black marketen a halálcsillag lemaradnék róla :( Am a black marketes tankokat kreditért meg aranyért lehet vásárolni vagy kötvényért is?
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.11.25. 14:13:32
  • Plata
    #415479
    Én kaptam egy küldetés miatt 3 nap prémet,de ma nem megy,tényleg nem,nem tudok odafigyelni és ritka balfék vagyok.Vagy elkapott a prém fiók átka?
    Bár lehet a magas vérnyomás az oka.
  • Plata
    #415478
    A pénzedet tedd félre,megint jön Black market és állítólag érdekes tankokkal.
  • popey8
    #415477
    Szerintetek nagy hülyeség lenne, ha mind a 14 expedíciós tokenemet kötvényre váltanám? Ugye márciusban kezdtem újra 3 év után, Frontline-nal nem játszottam annyit, úgyh nincs még meg egyik reward tank sem. Na most az elgondolásom az, h a 14 token 3500 bond, most van 36.500, holnap még kapok 4000-t. Kérdezhetnétek mire kell ennyi kötvény? :D

    Arra a nyomorult Chiftainre. Már sok narancssárga playert is látok vele futkározni, nekem meg nincs meg. Egyrészt nagyon jó kis OP tank, másrészt meg kell CW/Strongholdra és kövi kampányban - ha az előzőt nézzük - vszeg kelleni fog vagy 55-60 ezer licitre, bár sokaknak megvan már, úgyh lehet kevesebb is elég lesz.

    Plusz majd szeretném megvenni a Kampfpanzer 50t-t vagy a Concept B-t (sajna ez a mostani szezonban elúszott, mert nem volt se jó tankom se időm a rankedre), ha lesz bondért meg esetleg a Black Marketen vagy mi az, az FV215b 183-t, azaz a Halálcsillagot. Ha meglenne a csifi a kövi kampányon top akárhányezerként és nem licittel, akkor maradna csak bond a ranked tankokra.

    Na de a lényeg az, h a csifi meg a halálcsillag lenne az igazán fontos, mivel - és itt jön az érvem a tokenek bondosítása mellett - mióta kihúztam az összes T10 tankot (és ebből már csak 10 nincs a garázsban) végre 10 év után csak T10-ben játszom, meg kreditet farmolok T8-ban prémekkel. 61 milla kredit kell, ha nem lesz akciós egyik T10 sem és ezeket még fel is kell szerelni, jutalom felszereléseket fejleszteni, most mindössze 15 millióm van :D

    Szóval igazából az a gondom, h vszeg az az AE Phase, amit választanék ott rohadna el kb. örökre a garázsban :D Kérdés, h a vele való játékélmény megéri-e azt a 12 tokent (3000 bond) és hogy mondjuk cserébe lecsússzak a csifiről? A tankról olvasottakból és videóelemzésekből úgy tűnik nem. Ha van millió top tankom/T10-em, minek játsszak T9-ben? Minek húztam ki akkor őket? Értitek a koncepciót :D

    Többet nem szeretnék a wotban grindelni, az új ágakra vszeg lesz elég free xp-m. Plusz jövőre valószínűleg megint lesz Steel Hunter (fúúújjj) meg gondolom Frontline is, úgyh ha tényleg akarom a Phaset meg a Char Futurt, akkor jövőre akár mindkettőt meg tudom szerezni, már ha ezek maradnak a reward tankok.
  • Fulcrum11
    #415476
    A Raviolival minden lepattanó ünnep, szóval szerintem teljesen jó :D
  • Plata
    #415475
    Igen,de a Super Chaffe nincs.Vagy mi a neve.
  • lammaer
    #415474
    Mintha nem lenne már meg a super hellcat meg a t-50-2... de ajándék lónak...

    Gyanús, 10 nap prém, mút héten is meg akartak vesztegetni 7-el, nagyon visszaakarnak engem kapni ezek :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.11.25. 11:58:53
  • popey8
    #415473
    Szerintem bugos az aceélfal, mint állat :D
  • viper07
    #415472
    Segítsetek pls. Van Prime előfizetésem, meg is kaptam azt a Queen Mary vagy miféle csomagot. Még nem választottam ki a bérelhető tankot, de éppen sehol sem találom azt a felületet ahol ezt megtehetném. Hol a bánatban van ez a garázsban ? Előre is köszi :) .
  • Plata
    #415471
    Azannya,holnap után mindenki kap egy ingyen tankot.
    Mivel béta teszter voltam még kapok hozzá 4k kötvényt meg egy rakás cuccot.

  • Plata
    #415470
    Is2 alap lőszerrel AE phase és még három másik gyökér ellen.
  • Plata
    #415469
    Ma heccből IS-2S-el Pearl river-en a városból leugrottam,a tank fordult egyet a levegőben és a talpára esett sértetlenül.
    Mivel épp nyertünk gondoltam heccből leugrom,fogadok hogy élesben nem sikerült volna.
  • Plata
    #415468
    Én valahogy nem tudok medekkel jól összejönni.
    Valahogy nem az én világom.
    Nézd én ma főleg T9 tankokkal mentem,mert T9-es küldim volt kettő.
    Sajnos T9-10-ben a csapattársak ritka balfékek.Bár mentem pár csatát kis tierben is,T6-os meddel.Mai mérlegem -26k credit.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.24. 11:33:14
  • Kancsalborz
    #415467
    Kösz neked is a segítséget, érdekesek az "új" felszerelések tényleg, meg annyi újdonság van egyébként is hogy vagy 2-órát a garázsban molyoltam.
    A "meta" számomra most és régen sem volt mérvadó, azzal játszom amivel szeretek. :) A "klánozásban" is azt az egyet utáltam anno hogy kénytelen voltam néhány "metát" is kihúzni...XD
    HT,MT,TD-kkel szerettem menni, a light-okat illetve az arty-t kevésbé preferáltam.
    Tegnap csak heavy-ztem, azok lassabb tempója igy 2-év után pont elég volt, medekhez még fel kell hogy pörögjek...
    Kb. 22-25-csatát mentem, és annyira nem voltam sz@r mint előre tippeltem, de max. egy gyenge közepes szintet hoztam, lassan reagáltam a különböző szitukban, meg párszor rossz helyre mentem az adott tankkal, meg a mozgó enemi "előcélzásba" is vissza kell szoknom, de legalább nem 0-áztam egyszer sem, még le is hoztam egy meccset top tierben...XD
    Mondjuk jó hektikus meccseket játszottam, az nem segített, 15-5, 5-15 stb...
    Kaptam 7-nap prémet valamiért, de anélkül is kerestem T6-8-ban minden meccsen direkt figyeltem, úgyhogy nem olyan gáz ez mint olvastam előtte itt, igaz prémium lőszert egy darabot se lőttem, meg automata tűzoltón kívül csak alap felszerelést használtam.
    Most jól esett bénázni ennyi idő után, ez a 7-nap majd eldönti visszajövök-e játszani, de már csak max. ilyen alkalmi "műkedvelőként", arra van időm... :)
  • Plata
    #415466
    Nem igazán jönnek be nekem a medek,heavy tankokkal szeretek játszani.
    Szerintem hülyeség hogy nem lehet régebbi heavykkel játszani,max neked nem jön be a heavy stílus.
    Én nagyon jól szórakozom régi heavykkel.
  • Fulcrum11
    #415465
    Gondolom időközben feltűnt, most a "meta" leginkább a gyors, magas átütésű tankok, a powercreep miatt nem ér sokat egyik heavy sem.
    A kerekes szarok meg a gyors medek/lightok miatt kell a magas lövedéksebesség is.
    Szóval ha egy kis páncél is kell, akkor a heaviumok, de leginkább a nagy pennel és lövedéksebességgel bíró, valamennyire páncélozott medek amik szerintem most a legjobbak. Buffolták a low tier HP-t, ami szerintem mindenképp jó, az új felszereléseket is érdemes megnézegetni, nem rosszak.
    Utoljára szerkesztette: Fulcrum11, 2020.11.23. 21:06:41
  • Kancsalborz
    #415464
    Ok, köszönöm a válaszokat. Kb. 2-év után gondoltam úgy hogy "megyek pár kört", és természetesen ezért nem veszek prémiumot. Majd esetleg ha kedvet kapok újra.
    Anno 1800WN8-körül hagytam abba, valószínű most viszont ennek töredékét hozom majd, ami még nem is izgat, viszont én is úgy gondolom hogy lesznek 0-ás körök most bőven még visszarázódok, és nem akarom hogy elfogyjon a lóvém...XD
    Van számos prémtankom 5-8T-ben akkor majd azokkal gyakorlok.
  • Plata
    #415463
    Én prém nélkül játszom,de T8-ban még lehet jól keresni ha van prém tankod.
    De sima T8-.al is,ha jól szerepelsz,frontline-ban meg sokat lehet keresni,artyval meg laza.