418753
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • suba53
    #415542
    Én úgy tudom, hogy a hatosból fog indulni. De a med legénység nem lesz jó heavy-be. Eddig se volt jó, pedig elég sok ág indult, vagy folytatódott hasonlóan. Mindig újra kellett képezni. Aztán ha elérték a 100%-ot, mehetnek a könyvek. Szerencsére mostanában elég sok füzetet, könyvet adnak küldetésekért. Meg a karácsonyi eventen is lehet szerezni 4 női legénységi tagot, amiket be lehet ültetni majd. Nem is beszélve Chuck Norris-ról.
    De ha már 3-4 skillesek a medes legényeid, akkor a skillek, és azok hatása megmarad. Az alap képzettséget meg pikk pakk fel lehet húzni 100%-ra. ( Vagy arany )
  • joe662
    #415541
    Azta mennyi spot,egy Lt-vel
    Amúgy grat,szép kör!
    Ez a pálya mióta van bent megint?
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.12.05. 09:42:14
  • Plata
    #415540
    Srácok mi lesz ezekkel az olasz heavy tankokkal,most akkor T6 vagy T7-ből jön?
    Mert P43 bis-ben már van 30k xp,meg 3-4 skilles legénység,először húztam a skillüket utána xp-t.
    De ha nem lesznek jók heavybe akkor szívás.
  • Lucifer001
    #415539
    Dübörög az acél
    A lágy retteg a keménytől, a kemény a kegyetlentől, a kegyetlen pedig a vakmerőtől. Odateszed magad , és megcsinálod . Te vagy a legjobb . Átgázolsz a falakon , a vízen , mindent megteszel a cél érdekében . Egy mindenkiért , mindenki egyért . Hajrá .
    Utoljára szerkesztette: Lucifer001, 2020.12.04. 18:01:36
  • Lucifer001
    #415538
    Köszönöm szépen . Jófej vagy
  • joe662
    #415537
    Annyi.


    #415536

    Luci, neked bármikor, majd dobok jelszót
  • Lucifer001
    #415536
    És mikor lehet kipróbálni ?
  • popey8
    #415535
    Mennyibe kerül a 274a standard (sima AP) lövedéke? tanks.gg szerint 1010, de ott nem mindig megbízható adatok vannak.
  • Plata
    #415534
    Biztos.
  • Fulcrum11
    #415533
    Zseniális :D meg lehet szerezni majd parancsnoknak, mint tavaly a Mikulást? :D :D
  • Plata
    #415532
    Bakker gyün csak norrisz.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.01. 16:06:28
  • popey8
    #415531
    Lesz vajon a T8-as EBR most decemberben? Vagy azt csak 1 évben egyszer szokták berakni prém shopba?
  • Plata
    #415530
    Nem tudod jön mostanában új T8 tank a kötvény boltban?
    Valamikor a nyáron vagy mikor jöttek új tankok akkor vettem is két nyolcast,most is vennék,csak nem tudom várjak-e mert jön új,vagy sem.
  • Plata
    #415529
    Na jó,de nem tudtam csatába sem menni.
    Nem lehetett venni sem lőszert sem javítani.
  • tutyimutyi2
    #415528
    A tizeseket és kilenceseket leszámítva igen prémtankok.
  • Plata
    #415527
    Viccelsz?
    Mondok valamit,tudom hülyeséget csináltam,de megvettem JpzE100-at.
    Utána láttam hogy jövőhéten féláron lesz,szóval kapják be.
    Első csatára be mentem vele,kapaszkodj meg,semmit nem találtam el.Nulla sebzés,mert minden mellé ment.
    Következő csatában én sebeztem a legtöbbet.
    Mindent keresztbe lőttem vele,grille 15 meg sebzett belém 64-et,néztem hogy ez meg mi a franc.
    Halálcsillag lelőtte a láncom én meg alap lőszerrel szemből olyat vittem be neki hogy visítva menekült.
  • hawken
    #415526
    Ja és egy hülye kérdés : a kötvényért vehető tankok azok prémium járművek vagy sem?
  • lammaer
    #415525
    Mit méltatlankodsz má....

    Mennyivel jobb lenne ha ezt írná ki:
    A WG Wallet szolgáltatás sikeresen szinkronizálva. Az összes aranyad, kötvényed, kredited és szabad tapasztalatod elvitte Serb.
  • hawken
    #415524
    Nem biztos hogy hülye volt, egyszerűen csak megszopatta az RNG. Én is röhögök néha mikor tíz lövésből három mellémegy tök közelről, három nullás critical és két lepattanó sikerül a papírtankról.
  • Plata
    #415523
    Valami gebasz van a játékkal.Nem tudom javítani a tankom meg feltölteni.
    Ilyen üzik jönnek állandóan.
    Jagdtiger automatikus javítása sikertelen. Próbáld meg manuálisan.
    Jagdtiger lőszereinek automata újratöltése sikertelen. Próbáld meg manuálisan.
    Manuálisan sem megy.
    Menjek csatába sérülten és kevés lőszerrel?
    Már vagy két méter hosszan csak ilyen üzik vannak.
    Na jó pár perc vacakolás után ki írta ezt.
    A WG Wallet szolgáltatás sikeresen szinkronizálva. Az összes aranyad, kötvényed, kredited és szabad tapasztalatod elérhető.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.30. 10:41:19
  • popey8
    #415522
    Na igen, játékos meg pálya függő, biztos lehet vele nagyot alkotni a pen meg az alfa meg a troll armor miatt, ha tudod használni meg RNG god veled van, de elég átlagos tanknak tűnik. Szerencsére nem megint OP prém tankot raktak be, elég lesz az olasz heavy. Szal jó ez így, de ezt 8-as szintnél alacsonyabbért nem veszem meg. A LIS-t hetesen vettem meg, de eddig az megérte és ahhoz több minden is volt pl. camo.

    Am most jöttem egy csatából, én T8 Centurionnal, El Halluf északi rész, ahova a medek mennek. Gun dep miatt nekem ideális volt, neki nem annyira :D 1695 WN8, 10 lövésből 4 találat 3 pen, 830 blokkolt dmg. Mondjuk eléggé elcseszte sztem, mert egy kis idő után belehajtott a göröbe és próbált fel-fel nézni, de csak 1-2-t tudott lőni. Aztán egyszer mikor látta, h ellőttem magam, feltolta, beállt egy roncs mögé, aztán visszatolatott a gödörbe. Eközben én kb 1000 hp-t szedtem le róla :D
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.11.29. 12:29:54
  • Plata
    #415521
    Nekem nincs meg,de találkoztam vele,igaz csak a vacak Is6-al futottam össze vele,de három arany lövedéke pattant le cserébe olyat kapott a pofájába alap lőszerrel hogy ki sem bújt utána a domb mögül,bár az arty így is kicsapta.
    Nem tom hogy szimplán hülye volt-e a csóka,de nem volt gold lőszerrel sebző találata belém.
    Másik ilyen csoda med a csapattársam volt, a bázison kempelt bokorból,elég szép eredménnyel.Én artyval voltam így tudtam figyelni két lövés közben,neki lett a legtöbb sebzése T8 csatában.Bár szerintem nem pont erre való.
  • Plata
    #415520
    Úgy tudom hogy az lesz a boxban.
    Láttam hírben az egyik netes wot honlapon.
  • popey8
    #415519
    Majd ha mentél vele 20-30-40 kört, írsz róla ide egy véleményt? Ha sikerül teljesíteni a 8-as szintet, akkor megveszem én is sztem, azt a pár ezer ftot talán megér :D Viszont a mai teljesítményt nézve nem biztos, h sikerül és kíváncsi lennék mennyit ér meg a tank, úgy értem, h ha mondjuk csak hetes szintig jutok, akkor megéri-e megvenni. Mondjuk stat alapján nem biztos, gun handling szörnyű, mozgékonyság sem a legjobb, egyedül a páncél troll. Wot fórumon egyik dicséri másik szidja, de inkább azt mondják, h átlagos vagy az alatti a tank és még a lőszer is drága bele. Szal az is kérdés hogy lehet vele keresni.

    Sokan írták, h mivel ez a tank került a maratonba, vszeg az olasz prém heavy lesz a karácsonyi lootboxban. Erről mit gondoltok, lehet alapja? Én azt szerettem volna beszerezni, mert elég opnak tűnik, főleg az új mechanikával, de szerencsejátékozni nem fogok érte. Vki azt mondta várjak fél évet és lesz a shopban is...
  • haflac
    #415518
    ezt a játékot már régóta az "ingyen" osztogatott tankok megszerzésének lehetősége tartja életben
  • popey8
    #415517
    Halott az egész játék, ugyanez van itt is. 11 csata 3 win, 293 pennel lepattanok meg mellé meg 0 crit lightba. T10-ben játszom, 800 base xpt nem lehet összeszedni. Még a 10-ben is alig vagyok, xp sem gyűlik. 1 szintet sikerült haladni a retkes maratonban egész nap. Lementem egyet T8-ba, ugyanez. Előtte alig voltam nagy csatában, most folyton abba dobál, mapot alig ismerem -.-
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.11.28. 18:36:37
  • bekescsaba
    #415516
    Hali!

    Ez a Thunderbolt nagyon bejövős....
  • __Jacek__
    #415515
    En alapvetoen lekakalom, de ez egy raklap fos.. Hullanak mint a legyek pillanatok allatt meghal a fele kreten :)) eselyed nincs.. Haza bassza az egeszet.. Lenyegtelen ugysincs idom :)
    Utoljára szerkesztette: __Jacek__, 2020.11.28. 16:19:15
  • Plata
    #415514
    Egy napi statból ne indulj ki.
    Nekem pár napja volt 70 valahány százalékos winratem is.
    Úgy hogy volt olyan csata amiben dc-t kaptam és vagy másfél perc volt vissza menni.
    Van amelyik nap meg 50 sem jön össze.Na és én nem vagyok jó játékos,nálam a hülyeség előbbre van.
    Nem úgy játszom mint egy profi,hanem úgy mint egy őrült kamikaze.
    Úgy voltak zsinórban nyertes csatáim hogy fogtam magam és Jagdtigerrel előre mentem spotolni meg bázist foglalni.
    Nálam az hogy Td-vel rohamozok,meddel campelek tök mindennapos.
    Na meg hogy heavy tankokkal szerzek felderítőt meg hasonlót.
    Ha Is7-be ülök tuti hogy padlógáz és roham van wazze.
    Egyébként nagy problémám hogy nem tudom kit tegyek,megvegyem JpzE100-at vagy maradjon Jagdtiger mert az nagyon pöpec roham TD.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.28. 13:35:00
  • __Jacek__
    #415513
    Kb egy év után megint benéztem, így dec körül beszoktam, a játék továbbra is fejlődik töretlenül!! Nehogy megálljanak :D
    Ezzel folyamatosan játszani kb mint Zuzu Petázzal beszélgetni...
    Nem kell írni én vagyok a noob a béna fasz stb helyettesit ki mit akar:D
    Izgalmas sikeréményekben gazdag játék a 27%-os winratel :D




    Utoljára szerkesztette: __Jacek__, 2020.11.28. 13:23:22
  • Plata
    #415512
    Nem sok csatát sikerült mennem,eddig négyet,de csupa idióták vannak.
    Leopard PT meg Su-130 összevesztek egy bokron és mind ketten be estek a vízbe.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.11.28. 12:59:06
  • Plata
    #415511
    Hihetetlen mennyi idióta Super Hellcat meg Super Chaffe van,az előbb Is2S-el M46 T44 meg T20 ellen harcoltam mikor a dombról padlógázzal a hátamba csapódott egy Super Hellcat,le jött a láncom és 800-at sebeztem a hülyébe.
  • joe662
    #415510
    Én megvettem, igy nem fogok agybajt kapni miatta
  • lammaer
    #415509
    Na gyorsan ki is matekoztam, 254K XP, nekem az XVM szerint 300-500 átlag a csata

    Számoljunk 400al, 635 csata 10 nap alatt. Asszem elengedtem.
  • lammaer
    #415508
    T8 prém med (azt irja a weboldal tényleg prém, tehát nagyobb a bevétele, nem ál-prém :D ), azért csak jó lenne beszerezni.

    De a múltkori maratonok alapján gyanítom ehhez is annyi seggelés kell hogy nekem esélytelen. Pénzt pedig tőlem tankér nem kapnak :D
  • lammaer
    #415507
    Köszi, megnézem majd (megvan, EPIC adta ingyért ha jól sejtem régebben)
  • Angelus1991ster
    #415506
    Azért a tankért nem éri meg. Az olasz t8-as HT prémiumért még megérné 70%-os kedvezményig eljutni.
  • Kancsalborz
    #415505
    Igen, azt én is ajánlom. ;)
  • popey8
    #415504
    Ha ez tetszik, próbáld ki a Surviving Marsot DLC-kkel együtt ;)
  • Plata
    #415503
    Karácsonyi event jó,mert prém nélkül is jön kétszer annyi pénz mint prémmel.