418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • suba53
    #418451
    Ma este alig hittem a szememnek. Az ellenfél csapatában volt egy WT E 100.
    Visszahozták? Vagy csak alkalmi lehetőség?
  • Plata
    #418450
    Bakker,a játék fix hogy direkt szivat.
    Mentem egy klassz csatát,erre be adja nekem azt a küldit hogy legyek a legtöbb xp-t szerző.
    Hát ezt a szemétséget,úgysem fogok ezután jó csatát menni.
    Győzelem!
    Csata: Pilsen
    Járművek: 60TP Lewandowskiego
    Szerzett tapasztalat: 13 220
    Kapott Battle Pass pontok: 28
    Megszerzett kötvények: 36
    Szerzett kredit: 61 338
    Csatában elért kitüntetések: Top Gun, Nagy kaliber, Párbajozó, Tüzelj és ölj, Isten keze, Zúzó, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Személyes tartalékok: További XP csatánként (x1)
    Ja és megint kaptam kupont 60TP-vel,ha jólemlékszem múlthéten is volt egy.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.09.25. 09:07:14
  • suba53
    #418449
    Igen. WoT uninstall, utána a game centerből telepítés tisztán, és ez megoldotta.
    Most is időzik a csík, de nem ott ahol korábban, és utána betölt.
  • Mester61
    #418448
    Sikerült már?
  • Plata
    #418447
    Úgy nézem a majré skilles újítás nem került be.
  • Mester61
    #418446
    Akkor én lehetek a hibás, hogy tegnap ment ma meg nem. Valahogy ezt nem értem.
  • Plata
    #418445
    Még nem néztem.
    Lehet hogy a waffentróger event kezdődik és beszart?

    Nálam semmi probléma.

    Egyébként nekem már azt hiszem tegnap le szedte a frissítést,be van kapcsolva az elő peccselés.Vagyis hogy a jövőbeni frissítéseket előre leszedje.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.09.22. 19:13:53
  • Mester61
    #418444
    Neked megy a játék?
  • Plata
    #418443
    Azt hiszem a mai patch megváltoztatja a tank parancsnokok skillezését.Lehet elcseszték.
    Ha jól tudom a mostani peccstől lett volna minden parancsnoknak alapból majré skill,akinek meg volt az meg kapott vóna +1 skillt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.09.22. 18:45:12
  • Mester61
    #418442
    Úgy látom nem gépi problémám lesz, hanem valami nagyobb gond van.
  • Userx2
    #418441
    Nem.
  • Mester61
    #418440
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. A wot kliensem fél töltésnél leáll nem megy tovább, ha belekattintok kiírja,hogy a kliens nem válaszol.
    A játékkal kapcsolatban mindent letöröltem, majd SD-ben és HD-ben is újratelepítettem a game centerrel együtt és továbbra is ugyan ez a problémám. A game centert többször is frissítettem, de hiába.

    Tud valaki megoldást.

    Előre is köszönöm.
  • suba53
    #418439
    Ma hazajöttem, letöltődött a mai mikropatch, azóta nem indul el a játék. Az első fázisban a betöltésnél a csík kb 50%-nál elakad, utána nem megy tovább. Más is találkozott hasonlóval?
  • Plata
    #418438
    Egyébként szerintem artyval poén lesz ha sok waffentróger lesz.
    Amikor be jött a vipera akkor is nagyon fun volt.Főleg amikor összeveszett pár hülye egy bokron és úgy lőttem közéjük.
    Nem tudom ez a hülye progi ami meg mondja mekkora esélyel nyerünk milyen pontos.De ma egy Cobra a csata kezdetekor elkezdte szidni a csapatot,hogy csupa vörös majom van csapatban és hogy 95% eséllyel veszteni fogunk.Erre 15-1-re nyertünk.Artyval voltam,alig tudtam valamire lőni mert túl gyorsan nyertünk.Na és ami külön poén,hogy Cobra top tank volt és csak ő halt meg.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.09.20. 13:01:13
  • Plata
    #418437
    Hajaj,jön az új alapból 1 millát lövő új heavy ág.
  • joe662
    #418436
    Pénteken jön a WtfE100?
    Vajon menyibe kerül majd?
    Tudom hogy jóformán hasznalhatatlan lesz, a mai metában, de jo volna 1et behuzni:-D
  • lammaer
    #418435
    Szólj már ha be kell lépni mertosztás van :D
  • Plata
    #418434
    Minden novemberben van a well deserved vagy mi a rosseb jutalom.
    X év szolgálatért.
  • lammaer
    #418433
    Mire adják?
  • Plata
    #418432
    Ha igaz ez az idei jutalom tank.
    Hat lőszeres táras Kv1.
  • Plata
    #418431
    Jah ez lemaradt.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.09.15. 00:12:45
  • Plata
    #418430
    Jönnek a rakétahajtóműves kínai nehéz tankok.

    T7-es szintről indulnak majd.Type 58-ból lehet majd kifejleszteni őket.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.09.15. 00:02:12
  • Plata
    #418429
    Győzelem!
    Csata: Gleccser
    Járművek: 60TP Lewandowskiego
    Szerzett tapasztalat: 3 248 (x2 minden nap az első csatáért)
    Megszerzett kötvények: 7
    Szerzett kredit: 54 058
    Csatában elért kitüntetések: Nagy kaliber, Harcos, Párbajozó, Tüzelj és ölj, Zúzó, Spártai, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

    Na ma még E100 és vz55 is lepattant gold lőszerrel.
  • yossarianHUN
    #418428
    Na né má'
  • Plata
    #418427


    T8 táras olasz td és emil1 a szép arany festést összekarcolták arany lőszerrel.
    Győzelem!
    Csata: Pearl River
    Járművek: IS-3A Peregrine
    Szerzett tapasztalat: 946
    Szerzett kredit: 50 375
    Csatában elért kitüntetések: Párbajozó, Golyóálló, Tüzelj és ölj, Kiváló sofőr jelvény: "III. osztály"
    Ketten voltak,de így is kevesek voltak,full golddal az emil nem is tudott sebezni két tárból.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.09.05. 18:10:54
  • JeffDunham
    #418426
  • Plata
    #418425
    Találkoztam ma egy ritka eszetlen játékossal.
    T6-8 csatában volt Su-130 td-vel.
    Ez az állat 50 méteren belül nem tudta eltalálni artyt.
    Egyedül be foglaltam a bázist mert amit művelt az kész rémálom volt.
    Type58 és vk30-at nem tudta eltalálni olyan 200 méterről,de az még hagyján,elkezdtem foglalni a bázist ő meg segítség helyett elment keresni artyt,meg találta a bázis melletti gödörben gw panthert és neki ment és azt hittem hogy le fejelem a montort,a csóka közvetlen közelről kétszer a földbe lőtt.Én nem mentem ki rá mert kevés Hp-m volt és félpályán ott kukkolt med és próbált eltalálni.Szerintem csak azért élte túl ez az észlény mert sikerrel befoglaltam,különben arty kilövi.
  • Plata
    #418424
    Ma megint kilőttem egy td-t vakon.
    Nem tudom mit csinált,én a hídon lőttem ki,a roncsa meg a híd alatt volt.
    Nem láttam hol van,csak odaeresztettem egy sorozatot ahonnan lőttek,mint kiderült ferdi és egy udes dekkolt a hídon.
  • Plata
    #418423
    Győzelem!
    Csata: Ghost Town
    Járművek: IS-3A Peregrine
    Szerzett tapasztalat: 2 792 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 42
    Szerzett kredit: 139 780
    Csatában elért kitüntetések: Szárnysegéd, Harckocsizó-mesterlövész, Párbajozó, Tüzelj és ölj, Isten keze, Zúzó, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    T9 csatában top sebző lettem,a legdurvább az hogy olyan messziről lőttem néha hogy csoda hogy elment addig a lőszer. Kitáraztam medre mikor full gázzal tiplizett 500+ méterre és mindet bekapta.
  • Plata
    #418422
    Jah ez az új kv.
  • Plata
    #418421
    Jön új Kv is,német orosz hibrid KV.
  • egonn
    #418420
    Jah : 0,48 a pontosság ,és páncél meg nuku :) Vicces gyerekek ezek !
  • Plata
    #418419
    Jönnek a dupla ágyús orosz tdk.

    Esport1-en olvastam az új prém dupla csöves prém td-ről.
    Állítólag lehet hogy jön a duplacsöves ág.
  • Plata
    #418418
    Tegnap frontline-on jött egy bombázó és be ragadt.

    El is csesztem vele az időt,megpróbáltam el találni.
  • Plata
    #418417
    Ma két csatában volt mázlim,mind kétszer rá táraztam egy bokorra.
    Egyik bokorban rhm másikban shptk dekkolt.
  • Plata
    #418416
    110 ezret.
  • Lucifer001
    #418415
    Szia . Mennyi free xp dobtál be rá ?
  • Plata
    #418414
    Csöppet sem bánom azt a sok free xp-t amit az Is3-ra költöttem.
    Veszett jó tank.Kerestem vele vagy egy misit,meg is vettem az M48-at,hogy mért nem tudom.
    Isteni jó a táras ágyúja,T8 csatában piszok jól lehet vele sniperkedni,boroskólát vagy progettót egy tárral megeszi reggelire.
    Tegnap frontline-on rakás boroskólát beleztem ki vele halál nélkül,haláli jó volt.Ma is T8 randomban egy progettó-t be engedtek a bázisra hülyék,messziről úgy szétkaptam egy tárral mint a franc.
    De tegnap volt hogy frontline-on szinte látótávolság széléről szedtem vele szét td-t is.
    Gondolkozom rajta hogy szerzek neki egy jutalom felszerelést,most sima felszerelés 7%-al szűkiti a célzókörét,gondolom fejlesztett lenne vagy 10%,elfelejtettem mi is a neve.

    Hiába,névmemóriám a régi,addig emlékszem valaminek a nevére amíg látom.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.08.22. 10:51:12
  • Plata
    #418413
    Az Is gyűjteményem eggyel bővült.

    Mostmár 9 darab IS van a garázsban,Is-M nélkül,mert azt eladtam,rühelltem azt a tankot.
    Még az Is-2m kellene.
  • Plata
    #418412
    Ma megint elkapott a kamikaze hangulat,de T8 csata volt.
    Plusz Guard-al voltam ami nem túl gyors,de ha egyszer elkap a hülyeség akkor nincs megállás,be rongyoltam négy heavy közé,kettőt kilőttem egyet rammoltam.
    Két lövést kaptam be amiből egy sebzett.
    Süket M6 nem talált el közelről én meg mögé mentem és belőttem,Tornvagon gold lőszerrel lepattant a vacak guard meg belőtte.