418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • hawken
    #415809
    Srácok, most biztos hülyének leszek nézve, de mit lehet kezdeni azzal a hatvanháromezernyolcszáz darab töredékkel?
    Az összes dísz megvan, álcafestésekből ami tetszett az megvan, chuck küldiket azzal egyszerűsítem. Ezen kívül jó még valamire?
  • haflac
    #415808
    Eskü ez a játék támogatja az afk játékmódot.Sebzek 2500-at veszít a csapat kapok 260 xp-t, nem csinálok semmit, nyer a csapat nulla sebzés kapok 400-at.
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2020.12.29. 22:27:06
  • Plata
    #415807
    Kíváncsi lennék 50TP-nek hol van a lőszer rekesze.
    De nagyon fura volt,én nem akartam lerohanni,jött mögöttem Jagdtiger csapattárs,gondoltam míg oda ér láncolva tartom.Nem jött össze.
    Vannak ilyen kicseszett érdekes lövések,mint amikor kukáskocsit ap lőszerrel tornyon lövöm és le jön a lánca.
  • hawken
    #415806
    Nekem a gsor páncélvadásszal voltak ilyen lövéseim hogy egy amx kidugta az első görgőjét a fal mögül, gondoltam leláncolom és lerohanom, de felrobbant első lövésre. Egyszer meg az emil 2 - vel lőttem meg teljesen véletlenül egy duplacsövű rohadalomnak a csövét, és ammorackeltem. Csak pislogtam hogy miaf...
    Ellentétje amikor kb tíz méterről totál hátulról seggbelőttem a jagdpanzer IV-est, oszt nullás critical.
  • Plata
    #415805
    Most voltam egy klassz csatában Somua-val.
    Győzelem!
    Csata: Himmelsdorf
    Járművek: Somua SM
    Szerzett tapasztalat: 3 818 (x2 minden nap az első csatáért)
    Szerzett kredit: 158 497
    Csatában elért kitüntetések: Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Feltételek teljesítve! Jutalom: Kis dobozok megszerezve (5x)
    Megszerzett tartalék készlet: 19 683
    Irtó fura volt.Ketten nyertük meg egy Jagdtigerrel.
    Ami fura volt hogy volt egy 50TP,gold lőszerrel tolta,valami 7k sebzése volt a csatában,összefutottunk,ellőtte a láncom és nem sebződtem,én meg úgy gondoltam hogy csak fel tartom amíg a Jagdtiger odaér és majd kilövi,kettőt lőttem a láncába és kiírta hogy 1 és 2 modult kilőttem,majd még egyet lőttem a láncába és ammo rack.
    A leges legelső görgőjét lőttem ami kilátszott az utca sarkon,mást nem mertem mert golddal lőtt és jobban nem mertem rámenni,csak gondoltam szívatom és nem engedem mozdulni,Jagdtiger már közel járt,gondoltam majd agyon lövi.Erre kinyírtam a lánca le lövésével.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.29. 17:18:49
  • tutyimutyi2
    #415804
    Nekem úgy rémlik hogy az idei feketepiacról is már elöző évben érkezett leak és annyival korábban hogy mire megérkezett addigra a wg teljesen átvariálta a kinálatot(vagy eleve csak hasraütés szerű volt a leak). Habár örülnék ha valami ilyesmi lenne a lista, számomra a 703 és az A-32 instant buy volna :D
  • magyi76
    #415803
    Sziasztok
    Jol sejtem, ha nem vasarlok nagy dobozokat akkor nincs sok eselyem 38% fole menni az unnepi hagulattal, mar csak 5os diszek kellenenek de abbol irdatlan sok....
    Utoljára szerkesztette: magyi76, 2020.12.29. 01:29:59
  • Plata
    #415802
    Hát ha ezek lesznek akkor ez nem az én bulim lesz.
  • popey8
    #415801
    Ma 6 óráig.

    @Plata: de igen, jó volt a karácsonyi lista. Ha megnézed a Scheff vidit, ott is ezek vannak benne, csak persze a sorrend nem az volt, meg azt nem lehetett tudni, h a 2 csövest csak pénzért lehet majd megvenni.
  • Gyuszopapa
    #415800
    Frissen telepített játék is csinálja nincs mód.
  • joe662
    #415799
    Ha jól tudom holnap reggelig.

    Ez a progetto biztos örült nekem, ügy lőttem rommá hogy fel sem spotolt
  • lammaer
    #415798
    Azt nem tudja vki hogy a mostani "minden tankra 30-15% akció van" event meddig tart?
  • Plata
    #415797
    Mikor lesz black market?
    A kiszivárgott karácsonyi lista sem volt jó.
  • Lunki88
    #415796
    Ez nem tudom mennyire hiteles infó, de van már "kiszivárgott" lista a black marketről.
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2020.12.28. 20:36:04
  • joe662
    #415795
    85% újra,95 nem lesz szerintem, ahhoz béna vagyok
  • popey8
    #415794
    Ezzel a véleménnyel vszeg a kisebbséghez tartozol :D Előző kampányban, mikor már látszódott, h nem nagyon lesz tankunk, akkor többen is átmentek olyan klánban, ahol 30-35k-ért kihúzták nekik a csifit, sőt vki a VK72.01K miatt ment át, na azért tényleg nem éri meg. Ha most benne lenne a csifi, lehet én is bevállalnám... a csifiért megéri azt hiszem, de ezért a sokadik (olasz) táras se nem med se nem heavy miatt biztos nem. Hagyjuk már a WG-t meg a faszságait, most miért nem lehetett belerakni a csifit? Van Bisonte, van olasz med, így vszeg csak februárban lesz olasz heavy? Minek még1? Exclusive tank oké, de ezért 14 estét gép előtt ülni 7-től 11-ig, röhejes...

    Szerk.: Van rá esély hogy azért nem lesz reward most, mert bent lesz black marketen? Gondolom 0 :D
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2020.12.28. 19:24:52
  • Plata
    #415793
    Ahogy Popey is írta valszeg Mod okozza.
    Olyanoknak jelentkezik akik modokat használnak.
  • popey8
    #415792
    Olvastam vmi ilyesmit, elvileg egy mod okozza, frissítsd le a modjaidat és jó lesz, valószínűleg.
  • Gyuszopapa
    #415791
    Tegnap óta nem láthatóak a garázsban a legénységi tagok.Valaki tud rá megoldást?
  • Plata
    #415790
    Annyit nem ér,na meg ciki is úgy szerintem.
    Mai Csák Norris küldi 25 lepattanó,mivel csináljam meg,hát elővettem a sosem használt Maus-t,meg E100-at,15-2 és 15-4 győzelem és kész a küldi.
  • popey8
    #415789
    Egyes klánoknál kb. 30.000 Ft-ért megszerzik neked :D
  • Plata
    #415788
    Hű bakker,ez naon ciki.
  • Angelus1991ster
    #415787
    Kit kell lecuppantani , hogy ezt megszerezzem: kláncsatás eventes tier 10-es olasz Abrams-szerű med a Carro da Combattimento 45t ?
  • Plata
    #415786
    Bakker srácok JpzE100 He lőszerrel kicseszett nagy troll.
    Úgy kicsaptam full hp-ról GSOR-t hogy lesett.
    Jah és rám ugatott hogy golddal lőttem ki.
  • Plata
    #415785
    Nem tudom 100-ban mennyi lőszer van,Somua-ban 5.
    A 100-is megvan de fejből tényleg nem tudom.
  • lammaer
    #415784
    Somua nekem is nagyon bejött, a táras franciákat nagyon szerettem, AMX 50-100 mai napig megvan és kedvenc - a somua meg lényegében ugyanaz, csak egyel kevesebb askuló (ha jól emlékszem).
    Ha lesz majd egyszer maratonban vagy vmi rewardként, annak tuti nekifekszek.
  • joe662
    #415783
    Ja, volt sok vicces csata
  • Lucifer001
    #415782
    Volt egy pár vicces eset . Akkor opé volt nagyon . Most milyen nem tudom . De ez a taktikmen eset nekem is megmaradt . Gyertek majd én mutatom
  • joe662
    #415781
    Valami rémlik
    Volt hasonló prokhorovkán is,"itt a hegy alatt a vízben át tudunk menni" blugyblugy
    Meg azon az amcsi,fatelepes pályán 3 e25el,kellet 3-4 kill a szakasznak,vmi küldetéshez.
    Volt egy vasuti sines rész fennt a bázis mellett Ts-en kérdezted, akkor innen sznájpoljunk? Mi meg mentünk tovább, már a sarokban daráltuk a parasztokat, mikor "ja jó akkor nem" :-D
    Emlékszem mert akkor vagy 8-9 killünk volt 3-nak,kissé tultoltuk a küldit
  • Lucifer001
    #415780
    Külön története van neki , hogy miért vagyok én vele annyira taktikus :D . Gyere utánam át a folyón . Tudok egy jó helyet . Félúton meg vízbe fulladok . Nekem valami ilyesmi rémlik
  • Plata
    #415779
    Szerencsére a legtöbb hülye hozzá hogy jól használja.
    Szóval no para.
    Én most Somua-val szórakozom és néha veszett jó.Ki szedtem vele E25-öt úgy hogy nem láttam honnan lő csak a bokorba eresztettem majdnem egy tárat.
    Most legutolsó csatában egy GSOR-al vívtam közelharcot,egy Is3 roncsa volt köztünk,nekem alap lőszer volt,neki gold,ő egyet tudott sebezni belém a többi pattant,nekem alap lőszer úgy vitte tornyon keresztül mint a fene.Sajna csak hármat tudtam bele lőni,mert az artynk kicsapta.
    Tényleg GSOR,Gw tigerrel hármat sebeztem egy lövéssel.Egy volt spotolva oda lőttem,de hárman voltak a bokorban.Nem tom ezek mindig bandában kempelnek?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.27. 18:32:42
  • lammaer
    #415778
    Nem bugos az az E25 és azért ilyen tápos? Vmi olyasmi rémlik hogy vhogy újraértékelték a camo értékeket régebben, és az E-25öt elfelejtették (?) hozzáigazítani az új rendszerhez...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.12.27. 18:16:41
  • Plata
    #415777
    Én ma úgy lőttem ki hogy nem láttam honnan lő,rá táraztam a negyedik lövésnél kiírta hogy kampec.
    Ő meg szépen pattant rólam.
    Lol,épp most megcsináltam jagdtigerrel is.
    Fos somua átütötte és kilőtte vakon.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.27. 18:15:09
  • Lucifer001
    #415775
    Nagyon jó cucc . Mindig is voltak az E-25 re komoly stratégiai taktikáim . Én vagyok taktikmen
  • Lunki88
    #415774
    Még nincs meg rá a 10k kötvényem, szóval van időm addig eldönteni.
  • joe662
    #415773
    Ez az E25 72es álcával,lila venti-távcsö vel, ritka beteg tank.
    Nem nagyon spotolnak ki a bokor aljáról. Csak a hitlog alapján sejtik honan jön a zárótűz :-D
    Volt hogy utoljára maradtam, jöttek rám vagy 5en,kb 1 kockára voltak, 2 kiszedtem de semmi spot:-D
  • joe662
    #415772
    Azé mielőtt kidobsz rá nem kevés kötvényt, kérdezz meg mást is.
    "A játék egyik legszarabb ht ágyu van rajta."
    Egy unikornis streamer mondta.
  • Plata
    #415771
    Na bazz.
    Vesztes csatában többet kerestem mint egy prém.
    Vereség
    Csata: Fjords
    Járművek: Jagdpanzer E 100
    Szerzett tapasztalat: 690
    Megszerzett kötvények: 5
    Szerzett kredit: 123 455
    Feltételek teljesítve! Jutalom: Kis dobozok megszerezve (12x)
    Hozzáadva: Nagyméretű szerszám készlet (x1), Automatikus tűzoltó készülék (x1), Nagyméretű elsősegély készlet (x1)
    Személyes tartalékok: További legénységi XP csatánként (x1)
    Megszerzett tartalék készlet: 14 524
    Bónuszban kaptam még 21 és 350 ezret.
    Huszonegy ezer az ünnepi hadműveletért,háromszáz ötven ezer kitüntetéssel sikerült küldetésért.
  • Plata
    #415770
    Szerintem jó kis tank.
    Szeretem.
    De vigyázz a célzott lövésekkel,tényleg képes leszedni a holdat is.
    Viszont ha mellé lősz vele szemből átlövi akár a T95-öt is.
  • Lunki88
    #415769
    Akkor megnyugodtam. xD Már azt hittem hogy a lövés előtti "Russia" felkiáltással működik csak.