418738
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #417490
    3K
  • Plata
    #417489
    Bond?
    Mennyi?
  • joe662
    #417488
    Az, de a bondot azert jo lenne behuzni.
  • Plata
    #417487
    Én azzal nem foglalkozom semennyit sem.
    Szar az egész.
  • joe662
    #417486
    Tuggya a fene, ezzel a wtfe100 as eventtel idegesitem magamat:-D
    A fiammal toljuk szakaszban, ö rendszeresen 10-12k felet lö, nem tudom hogyan csinalja, de en 9k ert is vert izzadok:-D
  • Plata
    #417485
    Na és milyen a rex?
    Ellenfélnek nagyon gyengének éreztem akármivel.
  • joe662
    #417484
    A gyerek meg 13 premnap, nemi credit+Lt432, egy 2800ft csomagból:-D
  • joe662
    #417483
    Vettem egy ilyen 12k csomagot,csak a kivánvcsiság kedvéért
    Cs52,Rex,LansenC,az összes 3d skin ,vagy 25 prémnap,2.5k gold,2m credit.
    Ez igy megérte
  • asolyom
    #417482
    Eh, a Tank Ász meglett, a csata nem.

    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2021.09.29. 14:02:49
  • joe662
    #417481
    Nyilván. De feladtam, majd talán jövö héten megprobálom újra, addigra talan nem csak 2-3 ember tudja a csapatbol mit is kellene csinálni.
  • Maala
    #417480
    Hármas szakaszban sima win, én még nem találkoztam értelmes BT E110-el...

    Soloként én mindig beírom csata elején, hogy mi a feladat, hátha vannak értelmes, csak tapasztalatlan társak... Meg a dmg fázis elején is szoktam írni, hogy most akkor sebzünk.

    De nyilván soloként a 2. plasmát túl hamar veszik fel, így csak a 3. szokta újra levenni a pajzsát.

    De tök 8, mivel a következőre már halott szokott lenni.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2021.09.28. 16:08:53
  • Plata
    #417479
    Támadóként lehetetlen,én feladtam.
    Kettő elég volt,sőt sok is.
    Egyébként ez az astron rex mekkora fos talicska.
    Golddal sem tudott belőni,cserébe alap lőszerrel 486-540-et lőttem bele,szemből úgy viszi alap lőszer mint a franc.
    Sőt gagyi alpine tiger ágyújával is szemből kikaptam.Nem tudom milyen ágyú van rajta de elég lassan lő.
    Valami küldetésért kaptam egy waffentróger jegyet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.27. 23:58:27
  • joe662
    #417478
    Képtelenség nyerni.A nyomorék wg-nek sikerült elbarmolni ezt is mint minden más,modot ami elsöre jo és játszhato volt.
  • Plata
    #417477
    Szar ez a mód tényleg.
    Második csatámnál ami siralmasabb volt mint az első kivágott a játék a garázsba.
    Hiba:
    Hiba a csatába való belépés során (BASEAPP_CRASH)
  • yossarianHUN
    #417476
    Siegfrid Line a legjobb, amint túltöltötök egy generátort, berongyol a városba a WT, kényelmesen megáll valami utcában, és kivárja, amíg visszajön a pajzsa. Balanced
  • asolyom
    #417475
    Ugye jól emlékszem, hogy a kirajzolási távolság (445 m) feletti látótávom az ellenfél álcaértékét növeli. Magyarán, ha a látótávom 445 m és az ellenség álcája 10%, akkor csak 400 m-ről veszem észre (persze nincs semmi bokor az útban). Míg mondjuk 500 m látótáv, és 10% álca esetén amint a kirajzolási távba ér, akkor észreveszem.
  • Plata
    #417474
    Hát akkor nem is sietek haza.
  • HerrWolf
    #417473
    Nem az a lényeg hogy élvezetes legyen a játékmód hanem hogy fizess a WGnek
  • Malarki
    #417472
    Na gratula WG, ez volt kb az egyetlen event amit élveztem is, erre sikerült ezt is tönkreb*szni. Nem elég hogy az amúgy is kis pályákon a WT most már teleportálni is tud, a trutyit is 1 percen belül le kell adni, a generátorok is időközönként elérhetőek csak és még ott is kell állnod vagy 15-20 másodpercig. Na ezek így együtt azt jelentik hogy kb fizikai képtelenség nyerni. És a szomorú az hogy a vereségért lóf*sz se jár.
  • joe662
    #417471
    15/1 win.Jol elbaszta ezt is a wg megint, az el tünedező generátorokkal, meg az idölimites baromsággal
  • yossarianHUN
    #417470
    Hát az eddigi tapasztalataim alapján, ha a WT-s játékos nem komplett balfasz, a harriereknek nem sok esélye van.
  • Plata
    #417469
    Ó,akkor nincs skin meg idióta kinézetű legénység mint tavaly?
    Vagy az nem ahhoz volt?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.27. 16:25:16
  • joe662
    #417468
    Eddig ugy nez ki agyembólián kívül, mast nem nagyon fogok kapni:-D
  • Plata
    #417467
    Mond az idei eventen mi a jutalom?
  • asolyom
    #417466
    Megvettem a TVP T50/51-et. Már régóta megvolt hozzá a 3D stílus, csak normális legénység nem volt bele, mert a 9-es Skodából nem akartam kivenni. Viszont most összegyűlt annyi ember korábbi BP legénységi tagokkal, hogy a TVP-be is normális csókákat tudtam tenni. Ez a tank is egy vadállat. Első körben 5,5k kombinált. :-)
  • joe662
    #417465
    Istenem, ennyi retardaltat, felveszik a plazmát, es b@szn@k lerakni a generatorhoz,lovik a wt-t.
    8/1 win :-((
  • joe662
    #417464
    Ok, köszi!
  • HerrWolf
    #417463
    14:00-kor kezdődik
  • joe662
    #417462
    Valaki próbálta már a wtfe100-as módot? Mennyire cseszték szét a tavalyi évhez képest??
  • yossarianHUN
    #417461
    Én nem fejlesztettem ki.

    A 60TP nekem nagy csalódás volt, egyszerűen nem tudtam vele megtanulni játszani. Ellenfélként meglepően pattogós, de mikor én ülök benne, a kósza tavaszi szellő is átviszi, az ágyúja meg számomra egy rémálom volt. Mindenhova lő, csak oda nem, ahova célzok, és ha nagy néha betalál, általában pattan, ami a 17 másodperces töltéssel tuti recept az idegbajhoz. Az AMX M4 54 ugyanúgy 250 penes ágyúja klasszisokkal használhatóbbnak érződik, azzal gold nélkül is tök jól elboldogulok, a 60TP meg nálam golddal is meg szokta oldani, hogy pattanjon.

    Nincs még benne 100 csatám, úgyhogy nem épp reprezentatív tapasztalatok, de az első pár tucat csata (előző ranked szezonban 60TP-vel rankolódtam) akkora terror volt, hogy azóta sincs kedvem újra elővenni.
  • Plata
    #417460
    Szeretem a 60TP-t is.
  • asolyom
    #417459
    Hát a lengyeleknél most a 60TP-re nyomulok. A 9-es nagy lövege is már rendesen oda tud b@szni az 560-as alfával. Most jön majd a torony, meg a lánctalp, de mondjuk, hogy a motorba megéri-e 48k xp-t beletolni azért az 50 LE-ért, abban nem vagyok biztos.
  • Plata
    #417458
    Vedd meg a CS-63-at.
    Na az aztán rally tank bakker.
    Úgy megy fel a dombra 70-el mint a huzat.
    Na és azt képzeld el amikor 72 kilóméterrel találkozol egy puhatestű tankkal.
    EBR csak annyit mond hogy reccs,meg hülyén puffan mögötted.
    Szerintem le cserélem valamelyik modult rajta turbóra hogy még gyorsabb legyen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.25. 17:02:54
  • asolyom
    #417457
    Ez jó kis spot kör volt.
  • Plata
    #417456
    Őszintén én szeretem.
    Olyan cuki dagi maci kinézete van.
    Aranyos kis tank,kár hogy T10.
    Ma meg lett a CS63.
    Egy csatát mentem vele,szerintem ez a tank nekem való.
    Turbó módban úgy megy mint egy megveszekedett light tank.
    Mi volt vele az első killem?
    Az hogy eltapostam egy másik medet.
    Padlógázzal át repülve a sineken bumm bele.
    Az is t10 med volt,de elfelejtettem hogy mi.
    Eszement bolondoknak ez a med veszett jó.
    Meg kerülve a pályát turbó üzemmódban be rongyoltam az ellenség bázisára és spotoltam egy csomót,az arty meg visítva menekült.
    Kár hogy a turbó mód csak T10-ben van,de jó lenne az a CS53-on is.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.24. 16:11:21
  • haflac
    #417455
    Jól teszed.Én 1 hete fejlesztettem ki.Jó kis fun tank.
  • asolyom
    #417454
    Úgy döntöttem, hogy a másik accomon kihúzom a 60TP-t. Ehhez van egy totál stock 50TP. :) Legalább a nagy ágyú kellene rá nagyon.
  • Plata
    #417453
    Tegnap frontvonalon a téli pályán azzal szórakoztam hogy T8 francia artyval 65-el száguldoztam.
    Meg lett rá a második módosítás.Marha jól tud száguldozni.
  • Maala
    #417452
    Jaja, TDvel is jó, lighttal még csak középre mentem.
    Jó tornyú meddel és lighttal (type59) a havas pálya is jó, a sivatagi meg heavyvel, lighttal és meddel tetszik.
  • Plata
    #417451
    Én ott csak TD-vel meg light-al voltam még.Asszem.
    Td-vel cseszett jó volt.Egymás után csaptam ki a tankokat.
    Light tankokkal.meg be kell vallanom csak marháskodni megyek.
    Végig rohangászom a térképeket és próbálom minden részét felfedezni.
    Láttam egy érdekes játékost.
    Iszonyú sok csatája volt,majdnem 100 ezer.
    Sok sok prém tankja volt,de amin kiakadtam az az hogy T8 prém tankkal volt több mint 10k csatája és az átlag sebzése nem érte el a 30-at.
    Hogy az istenbe nem bannolják ki az ilyet?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.22. 09:57:32