418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • R3nton
    #297021
    Pláne a lightokkal nehéz játszani. Azokkal még igazán hatékonyan spotolni is nehéz, nemhogy még gyilkolászni és sebezgetni is. Persze nyílt mapokon tankfölényben magára hagyott tankokkal szemben más a helyzet.
  • Amarth99
    #297020
    Nem az, de gondolod ezzel meggyőzöd :)? Te is tudod mennyi okosságot szokott írni... és amúgy is mindig az az op, ami nincs, ami van az meg szar...
    milyen hisztit levágott már a 155tel is...
  • R3nton
    #297019
    Ez tiszta sor, de akkor nem is kell itt leírni, hogy betölti a med és a light a goldammot és szemből kilövöldözi, meg ledarálja, meg lelézerágyúzza a heavyket és a TD-ket, mert ez nem igaz. Eleve a gold ammo nem csodaszer.
  • atee73
    #297018
    nem akarlak bantani ,de a 3gb ram sajnos a mai vilagban nem csak a wot-hoz nem eleg , ha pedig amd procid van (a 3,5 -os dual core bol erre kovetkeztetek)akkor eggyaltalan nem eleg mivel a bigworld engine CPU intensive (ertsd proci zaballo)es a amd single thread-ban eleg gyengus . Sokat gyorsitana a game-n ha lenne minimum 8gb rammod , proci akkor is szuk keresztmetszet maradna de sokat segitene.
  • Amarth99
    #297017
    Ebben a csatában pont nem az látszik, amiről beszélsz.

    Minden lövésed, ami weakspotra ment átütő, sebző lövés volt. A lepattanó lövések fele rossz célzásból, a másik fele meg a szórás miatti hardspot találattól volt.
    Rálősz a jpze100 beforgatott tornyára, amit még sárgával is jelez az átütés jelző, és csodálkozol, hogy pattan?
    3-400 méterre volt az összes olyan tank, amiről pattantál. Még szép, hogy nem fogod minden lövéssel a weakspotot eltalálni, így is volt kurva mákos sebzésed.
  • R3nton
    #297016
    Ezzel nem azt akartam mondani, hogy a medek szarok, sőt nagyon is jók! Hanem kifejezetten a fostalicska hülye vízióit meghazudtolni. Komolyan, olyan abszurd dolgokat szokott itt írni. Már jobban túl misztifikálja a lightokat és a medeket, mint én a TD-ket anno.
  • Bartlebi
    #297015
    basszus abba kellett hagynom a játékot mert egyszerre van agyvérzésem és infarktusom.
  • JeffDunham
    #297014
    Túl dramatizálod.

    "Meg lehet nézni a replayben, hogy a goldammoval is alig üt át, és folyamatosan weakspotokat kell keresni az APCR-rel is és a HEAT-tel is. "

    Alapból weak-et kell keresni minden tankon. Annak a játékosnak megérteném ezt a gondját aki tier 8-al tier 10-ben cumizik 200-as pen-nel. De egy 10-es mednek könyörgöm 268-as van. Az több is mint elég. A HEAT szar, felesleges is bele. Max foglalást lelőni van értelme, de annak sem nagyon.

    De pl az Aufklärungspanzer Panther-nél én is tolom a goldot, mert tier 10-ben 157-es pen-nel csak csikálgatod a hasa alját az összes tanknak. Ott úgy érzem jogos lenne ez a kijelentés.
  • R3nton
    #297013
    Na akkor ezt üzenem a fostalicska gyereknek, ha már arra képtelen, hogy kihúzzon egy 10-es medet, vagy egy 8-as lightot, akkor legalább nézze meg ezt a replayt és utána mondja, hogy a light meg a med betölti a gold ammot és átlő mindent. Ja és hozzá teszem, hogy ez nem kirívó eset, hanem általános. Meg lehet nézni a replayben, hogy a goldammoval is alig üt át, és folyamatosan weakspotokat kell keresni az APCR-rel is és a HEAT-tel is. Nem beszélve róla, hogy ezek a HEAT lőszerek elég szarok.

    onj430 replay
  • Angelus1991ster
    #297012
    Más valaki az elmúlt hetekben játszott Sacred Valey pályán?
  • ximix #297011
    A tweakerel egyszerűbb.
    Modgaliba miatt töröltem res mod mappát, majd újra felraktam tweakert, de ezek szerint nálam van valami zűr, mert a füst még mindig szállingózik annak ellenére, hogy kivan kapcsolva.
    Pont ma nézegettem a 3 monitoros kérdés miatt és láttam benne a smoke-ot gondoltam hátha ott is kilehet kapcsolni valahogy.
    Néha zavart, többször nem ezmiatt nem foglalkoztam vele.
  • Rotterdam1
    #297010
    lehet lekapom. nincs az a gép esküszöm amin tökéletes lenne minden a wottal kapcsolatban. 3.5 gb dual core 2 2 gb nvidia 3 gb ram és még mindig beszaggat a füst miatt és mellé durrantok:)
  • patchaou
    #297009
    Nálam a wot tweaker nevű progi tökéletesen bevállt
  • Wartburg
    #297008
    Most olyat játszom, hogy felbosszantom a babuinokat, lökdösöm, tologatom őket, míg ki nem lőnek, majd elégedetten mosolygok, hogy bekékültek és belefagynak a csatába. Lehet, hogy gyerekes, de olyan jóóóóó!
  • Rotterdam1
    #297007
    ja igen ezen már egyszer kutakodtam:) köszi,,,csak most 8.1 van fent és fingom sincs merre...csak kibogozom. még 1x thx
  • popey8
    #297006
    Igen.

    #297003 WoT Tweaker
  • ximix #297005
    C:/Users/*felhnév*/AppData/Roaming/wargaming.net/WorldOfTanks/preferences.xml

    http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/823-game-settings-in-preferencesxml/
  • szabii98
    #297004
    én nem szeretem azt a pályát, de még bent van elvileg
    jó lenne egy map választó gomb végre amúgy, mert elegem van a sok el hallufból meg az ilyenekből, rengetegszer dob be oda
  • Rotterdam1
    #297003
    vmilyen progival ki lehet szedni a füstöt a wot-ból? mert hiába a 80 fps ha leesik a béke segge alá ha többen lőnek mellettem...
  • Angelus1991ster
    #297002
    8.11 óta játszottál a pályán?
  • Angelus1991ster
    #297001
    Milyen pályát vettek ki még?

    Napokban lesz még akciója aztán egy hónap múlva visszajön a topikmenzesz ( sg.hu regisztrációt követő 30 napig nincs fórumhozzászólás én ezt felemelném minimum 45-re).
    Szerintem a nyüzüge aki kikerült a napiszarra a "gay of the day ".
  • popey8
    #297000
    Még nem vették ki, de lehet ki fogják. Nem rossz map, mondjuk én Dragon Ridget is szerettem:)
  • 505thZajcev[PT]
    #296999
    Hmm azt hittem vmi pankrator forum lett itt. A srac kicsit eltevesztette a topicot
  • Angelus1991ster
    #296998

    Sacred Valley-t kivették? mi a fasznak raknak pályát be, ha utánna kiveszik, pedig az egyik legjobb pálya főleg Korea miatt.


    OFF:Fel se nézek 2-3 órára és tombol a szarfaszu? Azt hittem megdöglött már valami halálos végkimenetelű kórban.
  • foxbat88fx
    #296997
    asszem a csúcson kell befejezni :DDDD
    és mindezt úgy hogy nem kaptam be sebzést :D
  • popey8
    #296996
    1803, csak nem adta hozzá a c. resistance bónuszt+a no pain no gain missiont.
  • ToCsEk
    #296995
    12.3.2014
    - Az egy bug hogy a Tiger P és Tiger H ágyújának lefelé mozgása nem ugyan olyan ugyan azzal a toronnyal, ezt javítják.
    - Lehetséges hogy nem kerül vissza a Sacred Valley a normál csaták közé. Storm azt mondta átdolgozzák, de komplikált ügy, ezért nem tudják sikerül-e.
    - K: "Bízhatunk ennek a topicnak a válaszaiban?" V: "Persze hogy nem"
    - Azért van korlátozva az alacsony szinteken a pályák száma hogy a kezdők jobban szokják a játékot.
    - Nagyon észrevehetőek lesznek a 9.0ás HD tankok shader változásai.
    - A fejlesztők jelenleg a 9.0 megjelentetésére fókuszálnak. Ha kijött utána a növényzet/környezet átdolgozására fognak koncentrálni.
    - A HD tankok száma/patch nőni fog minden patchel. Az első adag a 9.0ban 12 tankból áll csak, mert az egész tank modellezés rendszere átalakult és idő kell a hozzászokáshoz.
  • Desmodromic
    #296994
    Fele friendly fire! :D
  • yossarianHUN
    #296993
    Prémmel 934 xp? Azt hogy a vérbe?
  • popey8
    #296992
    Új sebzésrekordom:) Á nem OP a kicsike.

  • foxbat88fx
    #296991
    hát nem sok ilyen tank van :)
    talán az volt az elképzelés hogy így hátulra kerül a küzdőtér, és egy esetleges szembeni találatkor az élőerő nem sérül meg
  • sempike
    #296990
    Van valami stat oldal, ahol meg tudom nézni az utóbbi néhány napi teljesítményem? Főleg az okozott sebzése érdekelne. Zsinórban 3. napja nem tudok célozni. Egyszerűen az összes lövésem mellé megy, 0 sebzés, pattan vagy modul sebzés. Lehet nem kellett volna a közös chatba beírni hogy faxom a noob protection-ba...
  • Attila965
    #296989
    Egy kicsit OFF a kérdés, de szeretném kikérni a hozzáértők véleményét. Mi értelme van egy tankon hátul elhelyezni a tornyot? Mármint a valós életbe.
  • rettentörp
    #296988
    Látom téged se az eszedért tartanak.
  • GabeE3e
    #296987
    MM


  • rettentörp
    #296986
    Látom kifogytál a szövegekből majd próbálkozz később.
  • Vixy28
    #296985
    Áh, felesleges! Eddig se beszóltam, inkább megpróbáltam az eszére hatni, úgy fest nem sok sikerrel. :/ Sajnálom az ilyen embereket, de nem tudok mit tenni. Neked pedig jó éjszakát, én is megyek, mert ez a meddő vita nem éri meg a további figyelmet! :)
  • rettentörp
    #296984
    Na végre üdvözlöm a 3 osztályt.
  • Sherman0070
    #296983
    Elnézést hogy kiszállok a vitából de mára ennyi elég volt.
    Viszont látásra!
    Törppilla te szólogass csak be hátha úgy megnyugodsz ;)
  • rettentörp
    #296982
    Megszólalt a fő hülye.