418738
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Malarki
    #417650
    Konkrétan a te esetedben: az Emil II-höz 10 darab töredék kell összesen, ezeknek darabja 12 univerzális és 3 svéd, vagyis összesen 120 univerzális és 30 svéd. Nyilván ha van belőle már 1-2 darab töredéked annyival olcsóbb. Most nem rég behozták hogy lehet használni a "szövetséges" tervrajzokat is, a svédeknél ez a francia-olasz-cseh trió, de ezekből a 3 helyett 18 kell töredékenként.
    Ja és tervrajzokat csak akkor lehet használni ha megvan az előző tankon minden kötelező modul.
  • xotyi
    #417649
    Ez eddig oké, de a töredékek nem tudom, hogy működnék Pl:Univerzális töredékem van vagy 460 Svédből pedig 24 . Ha kiválsztom az Emil II-t a koaliciós (jelen esetben francia) töredékből hiányzik 1 darab. Szóval az elosztásuk nem teljesen világos, én azt hittem, hogy univerzális töredék meg nemzeti = tervrajz.
  • Plata
    #417648
    Tervrajz csak tank kifejlesztésére jó,modulokra nem.A következő tankot vagyis az emil2-öt kifejlesztheted tervrajzokból,de nem veheted meg addig amíg az Emil 1 kötelező moduljai nincsenek megvéve,ha Emil 1-en azokat kifejleszted amik az Emil 2 előtt vannak akkor meg is veheted tervrajzokból.Emil 1-nél csak az ágyút kell megvenned és már tolhatod is az E,il 2-be a tervrajzokat.Emil 2-nél szintén csak az ágyú kell és mehet is a Kranvagen.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.10. 17:30:26
  • xotyi
    #417647
    A tervrajzokat,hogy lehet haszunálni? A stock Emil I-simán felér egy foghúzással, se menekülni, se harcolni nem tud és még a gold ammo sem ér lófaszt sem teir 8-9 -ben. Egyedül akkor jó,ha gundepet használod, nincs arty és idióta az ellen.. Ja nem, mivel a csapattársak is idióták így simán lerohannak és a csodás 3 tárból, jó ha 1 bemegy, vagy 0dmg track..
  • tothgyorgy
    #417646
    Köszi!
  • tothgyorgy
    #417645
    Basszus! Ott volt, de csak teljesképernyős módban és alig láthatóan.
  • tothgyorgy
    #417644
    Ha kötvényt akarok vásárolni, ott a gomb. Tanknál nem látom.
  • xotyi
    #417643
    Öhhhm... nézd meg jól a képernyő alját, nem látsz ott két darab szürkés téglalapot? ( Az a vásárlás gomb) Egy micropatch óta(már azt sem tudom melyik volt) nálam nem rajzolta ki normálisan a vásárlás gombot, így jártam én is az Obj-nél. Ha jól rémlik valahol középen kell lennie.
  • tothgyorgy
    #417642
    Igen. Hiába megyek rá, csak a tank tulajdonságait látom, és nem tudom betenni a garázsba. Talán csak később lehet?
  • Plata
    #417641
    Battle pass?
  • tothgyorgy
    #417640
    Hogy lehet beváltani a tokeneket? Van 9 és égeti a zsebemet.
  • xotyi
    #417639
    Akkor még jobban jártál mint én. 7 db bukó csata vezetett a Leo-val, ahhoz,hogy kifejlesszem az Emil-t, megvettem ,felszereltem, első Csata GWPanther 984-et baszott belém(persze,én voltam a leglassabb alap lánctalppal és motorral) Szép barátság kezdete xD A ToT-előtt csóró Leóm 67% WR-el büszkélkedett(pedig nem op tank), mióta egymás után mentem vele a csatákat az xp-végett visszaesett 43 %-ra , remélem megéri az áldozat. :/
    Utoljára szerkesztette: xotyi, 2021.11.08. 21:08:03
  • Plata
    #417638
    Na ma a második csatában egész jót mentem vele.
    Győzelem!
    Csata: Siegfried Line
    Járművek: Emil I
    Szerzett tapasztalat: 6 451
    Kapott Battle Pass pontok: 52
    Megszerzett kötvények: 25
    Szerzett kredit: 51 486
    Csatában elért kitüntetések: Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Viszont nem tudom miért nem lett meg a nagy kaliber.Mesze a legtöbbet sebeztem.
  • Plata
    #417637
    Kaptam egy email-t a wg-től,az event november 11-18,de jelentkezni november 5-től lehet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.06. 13:45:23
  • Plata
    #417636
    Emil 1.
    Na és még egy Kv2 is le előz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.06. 13:44:33
  • asolyom
    #417635
    Az Emil II? Az szerintem nem rossz, csak kell rá a jobb motor, mert anélkül még egy Maus is lehagy.
  • Plata
    #417634
    Jah és a tank iszonyú lassú.
    Vezető és parancsnok két skilles gyökér a mirny eventből,kettőt tudtam ki venni,többihez nem volt kedvem.Lövegkezelő 3 skilles,nem tudom honnan vettem.
    A tank emelkedőn 9-10 kilóméterrel halad,de nem betonon haladva már a 31 kilómétert is elértem vele.
    Messzire lőni semmi értelme,karelia-n 400 méternél messzebbre lőttem vele,de minden lövés le esett valahol a cél előtt 20-30 méterrel.
    Gondoltam kicselezem,a cél fölé lövök,na akkor meg azért sem esett le.
    Egyenlőre stock tankként ez ultra szar,a vicc hogy T6 tank belövi a tornyát,te meg lepattansz egy szaros T6 tankról is.Ez a 175 pen egy vicc.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.06. 12:38:18
  • Plata
    #417633
    Nagyon dícsértétek Emil-t,hát megvettem kipróbáltam,ez egy rakás szar.
    Kv4 hátuljába két tár ment bele,kettő lepattant a többi crit nulla sebzés,Tnh tvz 51 hátába dettó,három sebző többi crit.
    15-3 lett a vége vesztettünk,nekem 16 lövésből 16 talált,4 sebzett.És nem szemből lőttem őket bazz.
    Vk100 ellen oldalról esélyem sem volt.De hogy kv4 meg Tnh seggéről lepattanjon,na elmegy a jó édes annyjába.
  • Plata
    #417632
    Nekem úgy rémlik mától elérhető.
    Regisztrálni ötödikétől játszani meg hat nem?
  • suba53
    #417631
    Sziasztok!
    Valami nem gömbölyű a tankháborús küldetésekkel.
    Játékon belül azt írja, hogy 5.-től 18.-ig lehetne teljesíteni, de a küldetés nem elérhető.
    A wotinfo szerint meg 18.-án kezdődik.
    Akkor most mi az igazság?
  • Plata
    #417630
    Hát nézd én bugokba és bénákba futottam.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.01. 20:59:50
  • joe662
    #417629
    Hát nem egyszerű Iszonyat retardáltak voltak az első 2-3 napban.
    Próbálj meg szakaszban menni, úgy se lesz egyszerűe de nagyobb az esély.
    Nekem a fiam lehozta sokszor a csatákat

  • Plata
    #417628
    Eddig egyetlen nyertes csatám nem volt eventen hard fokozaton.
  • asolyom
    #417627
    Azt hiszem, hogy a WG játékok most megint a "jégre" kerülnek egy ideig. WoT 12 csata 3 győzelem, WoWs 10 csata 2 győzelem.
  • tutyimutyi2
    #417626
    Valaki segítsen már nekem, ott van az a Térképészet játékmód ahol ugye bemutat több variációt is ahogyan játszhatnám a pályát DE azt követően hogy 2 lehetőséget teljesítettem onnantól kezdve akármeikbe is kezdek bele 5 másodperccel a kezdés után kidob Küldetés Teljesítve dumával majd pedig a garázsban már azt mondja hogy Küldetés Sikertelen.
  • Plata
    #417625
    Nekem randommal hard mode egyszer sem sikerült.
    Irtó gáz csapatok voltak.
    Mi az istennek jönnek be afkolni,vagy ha tök hülyék?
  • joe662
    #417624
    Viszon az utolsó 2 tekercshez kell menni hard modban is.
  • Plata
    #417623
    Nem kell arany,a dekódoláshoz 10-20-30 kulcs kell.
  • suba53
    #417622
    Nem ment el a net, és a következő csatára megjavult. Valami bugba futhattam bele.

    Nem igazán értem ezt a mirny szarságot. Szerzem a kulcsokat, de a dekódoláshoz vásárolni kéne aranyért?
    Mi ez az egész?
  • tutyimutyi2
    #417621
    Nekem olyankor volt ilyen amikor elment a netem és elötte pont kanyarodtam volna és addig körözött tank körbe-körbe amíg vissza nem jött a net vagy ki nem vágott.
  • suba53
    #417620
    Na ez meg hogy lehet? T78 TD-vel megy a csata, egyszer csak elkezd körbe körbe rohanni, nem reagálva a billentyúzetre. A torony forog ahogy az egér szerint kell, meg lőni is tud, de az irányítás elveszett. Ilyet eddig még nem pipáltam.
  • Plata
    #417619
    Upsz,csata közben megszakadt a kapcsolat,indok a szerver újra indul.
    Át dobott Eu1-re ott még megy.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.30. 12:30:52
  • Plata
    #417618
    Nincs karbantartás.
    Én fent vagyok.
    Ui:Eu1 és Eu3 szerver aktív,Eu2 off.
    Ui2:De T9 alatt ne akarj játszani,irtó szarrr,sok állat T7 king tiger van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.30. 12:21:07
  • suba53
    #417617
    Egyre sűrűbben van tervszerű szerver karbantartás. Korábban jó ha félévente nem indult a játék emiatt, most meg majdnem minden héten reggelente beadja. Most meg dél körül megszakadt a kapcsolat, hogy tervezett szerver karbantartás folyik.
    Nem bánom, ha a szerverek jó állapotban vannak, de azért ilyen sűrűn kell karbantartani? Vagy most kezdenek elhullani a diszkek?
  • Plata
    #417616
    Elővettem egy csatára JpzE100-at,egy küldit akartam megcsinálni,három lett kész.
    Alap lőszerrel lőttem.Az utolsó képen ez látszik is,egy alap lőszer 2200 credit,egy prém 7200 credit.

  • tutyimutyi2
    #417615
    T-22 medre milyen felszerelést érdemes rakni?
  • Plata
    #417614
    Főleg nem TD-ben.
  • asolyom
    #417613
    Hát azért T8-ban nem nagy élvezet majré lámpa nélkül játszani.

    Más. Én meg most futottam egy 1561 alap xp-s kört a 703 II-vel, és azt néztem, hogy 1593 kellett volna a Tank Ász jelvényhez.
  • Plata
    #417612
    Ez a field modi,igazából harctéri módosítás magyarul.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.27. 16:28:24
  • Plata
    #417611
    Ha a tankod eléri az elite szintet,megnyílik a field modification,a tankodra módosításokat vehetsz,sok xp-ért és kevés pénzért.
    Olyan fejlesztéseket választasz rá ami neked tetszik.
    Nekem van olyan nehéz tankom ami 400 méterről kiszúrja a Td-t plusz az még észre sem veszi akkor sem ha tüzel,ha mázlim van.
    Td-knek például van plusz álcázás,de álcázáshoz már nem csak álcaháló van,vannak új ketyerék is amik adnak álcát.Ha jól emlékszem valami kipufogó vagy mi a túró.Meg még más is van.
    Nem vagyok játékban,fejből meg nem jut eszembe.
    De spottereknek is vannak új cuccok amivel kiszednek bokor mögül.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.10.27. 16:16:33