418738
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #417694
    A kötvény meg a lila felszerelés mindig jol jön
  • Plata
    #417693
    Nekem ilyen.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.25. 10:42:27
  • suba53
    #417692
    Szép életpálya!
    Én csak 2013-ban regisztráltam, de a 8 éves csomag sem rossz.
    Meló után akkor meglátom.
  • suba53
    #417691
    Lássuk csak: Folyamatosan szidalmazom a tehetetlen fogalmatlan csapattársakat. Arty-val rombolom az ellenfél morálját. Gondolkodás nélkül váltok goldra ha kicsit is keményebb tank jön szembe. Sokszor yolózok light tankkal, ha a napi küldi a deríts fel valamennyi ellenfelet.
    És még sorolhatnám a feljelentésre okot adó "bűneimet".
  • Plata
    #417690
    Gratulálunk!
    A szolgálatban eltöltött évekért a következő jutalmakat kaptad:
    Kötvények hozzáadva: 3 000
    A szolgálatban eltöltött évekért tokeneket kaptál: 11
    WoT Prémium fiók nap hozzáadva: 3
    Jármű hozzáadva: VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 (legénység 100%)
    Kredit hozzáadva: 1 500 000
    Férőhelyek hozzáadva: 1
    Hozzáadva: Személyes képzési kézikönyv (x1), Univerzális kézikönyv (x3), Küldetés 5x-ös csatában szerzett tapasztalatért (x30)
    "Béta teszt óta a fedélzeten" embléma hozzáadva: (x6)
    "Béta teszt veterán" matrica hozzáadva: (x3)
    "Veterán harckocsizó" stílus hozzáadva
    Személyes tartalékok: További kredit csatánként (x30), További XP csatánként (x30)
    Szolgálati feljegyzés: A Béta tesztben való részvételért
    Jelvények hozzáadva: Béta teszt veterán, Béta tesztelő
  • Plata
    #417689
    Én már megkaptam.
    De csak akkor jár ha az elmúlt fél évben túl sokszor nem szegted meg a szabályokat,vagy nem jelentettek fel.
    Mit műveltél?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szívatlak,kilenc óra után kapod meg,bocsííííí.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.25. 08:07:09
  • suba53
    #417687
    A jól megérdemelt jutalmak mikor aktiválódnak? Reggel fél nyolckor még sehol.
  • popey8
    #417686
    Én próbáltam az ingyenes szervereket/változatát, szart se ér, nálam ugyanolyan fos volt a wot :D Viszont az ingyenes 1 hét prémium alatt tökéletesen ment bármelyik európai "prémium" szerverrel. Egy hollandot lőttem be asszem. Amúgy Exitlagot hallottam több helyről, h jó.
  • Plata
    #417685
    Nekem egy su85l egy milla valamennyiért,sajnos párszor elfelejtettem.
    De hát van hogy hajnali fél háromkor kelek,este már nem nagyon jut eszembe ha hazérek.
  • joe662
    #417684
    Köszi,majd kiprobálom!
  • suba53
    #417683
    Kár hogy vége van ennek a kártya válogatós izének.
    Egyetlen értelmes dolgot sikerült vele kiszedni, egy Type 62 prém tank 5,5milla kreditért.
  • Maala
    #417682
    ProtoVPN még ingyenes, amikor Vodafony szarakodott vagy egy fél éve, azt használtam.
  • Plata
    #417681
    Igen,T49 troll ágyúja is brutál szar.
  • Fulcrum11
    #417680
    Kár, hogy a HE nerf óta max. dísznek lesz csak jó. Mondjuk a Super Chaffee se jött be.
    Pár napja játszom komolyabban, (a HE nerf előtt hagytam abba) és egészen kiábrándító bármi, amin derp gun van.
    Utoljára szerkesztette: Fulcrum11, 2021.11.23. 17:47:59
  • Plata
    #417679
    Holnap után jön a Well deserved jutalom,ha jól láttam még VK28 prémet is kaphatunk.
  • Plata
    #417678
    Csak nem te vagy Badboy?

    Bár szerintem a hónap legszebb repülése versenyen tuti befutó lenne,akkorát repült mint a fene.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.21. 20:21:50
  • Plata
    #417676
    Ma nekem is lagos a játék.
    Fel megy a ping 100 fölé is,tegnap még semmi baja nem volt.
    Mivel patton hónap van elővettem az M46-ot,sajna pont olyan szar mint volt.
    Mivel lőni felesleges volt mert úgysem sebzek semmit,max saját magamat,így elindultam az ellenség bázisa felé,már majdnem odaérek a bázishoz mikor a bázis melletti szikláról egy td repül felém.Csak lestem mint rozi a moziban a td oda zuhant mellém és kinyiffant,röptében leadtam rá egy lövést.De nagyon poén volt.Kínai td volt.Viszont egy magyar játékos volt.Valami badboy vagy mi.Szerintem a név illik rá.
  • joe662
    #417675
    Most itthon vagyok 2 hétig,a gigás nettel itt nincsen gondom.
    Néha vannak mikro lag-ok,de nem zavaró.
    Ha visszamentem tesztelek majd.
    Eddig azt a Cyber Ghost -ot próbáltam, volt 1 napos trial-ja,azzal jó volt,a belga szerveren,ahol az EU2 is van.
  • Plata
    #417674
    Löhet.
    Emlékszem mikor téhommal gond volt és este a ping felment 100 fölé a WoWs-ban 7-20 között volt.
  • lammaer
    #417673
    Mondjuk elképzelhető hogy a szerverek nem ugyanott vannak?
  • Plata
    #417672
    Figy az hogy van hogy a WoT lagzik a WoWs nem,mind a kettő WG játék.
  • viper07
    #417671
    Express VPN -t használok már jó ideje, pedig itthon - Győr - 1000/1000 netem van, csak sajna Telekom. Hollandia -Hága szerverre csatlakozva 50 alatti a pingem este is, fasza. Természetesen minden mással kiváló a Net, csak A WOT szerverrel szar. Nekem az Exitlag sem segített. Próbáld ki kíváncsi lennék az eredményre.
  • joe662
    #417670
    Valamilyen VPN lesz nekem,de még nem tudom melyik a sok közül.
  • Plata
    #417669
    60Tp-t meg próbáltam le duplázni.
    Full hülye csapatot kaptam,mindenki egy oldalt ment ott hagytak egyedül az artyval.Persze meghaltak,de még mielőtt kinyiffantak volna a fél ellenséges csapat felém jött.

    Nem használtam goldot.
  • GomezTheDog
    #417668
    Kärnten Magenta ugyanaz. Egy hete köpködök vele. Találtatok jó megoldást?
  • Plata
    #417667
    Ma 60TP-vel szembe kerültem egy T10 csifivel a sörgyárban,gold volt a nyominak be töltve persze,nekem sima,kétszer keresztül lőttem szemből mire a nyomorék menekülőre fogta,erre a harmadik lövésem a hátáról le pattan?
    Erlenbergen megint találkoztam eggyel,oldalát mutatta és nem foglalkozott velem,persze megint lepattantam róla,akkor már észre vett,bár sokra nem ment vele,mert 3 arty volt és hogy fel spotoltam az arty szabályosan megbxszta.
    De ne hogy már a csifi oldala meg háta páncélozottabb legyen mint az eleje,szemből belövöm oldalról és a hátba meg benyeli?
    Meg az is fura hogy ruszki és amcsi arty engem nem sebzett csak kábított,de a francia meg sebzett majdnem 300-at.Azt hittem az amcsi jobb mint a francia.Vagy csak mázli.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.16. 22:28:29
  • Kicsirigo
    #417666
    Egy célt több úton is el lehet érni, ha találsz olyan utat, ahol a "csomópontok" gyorsabban továbbítják az adatot (kisebb késleltetéssel), akkor nem gyorsabb a net, de alacsonyabb a ping (kisebb a késleltetés).
  • lammaer
    #417665
    Nekem az nem világos hogy egy VPN miatt hogy a pékbe lesz gyorsabb a net.
    A VPN szolgáltató az egy extra szereplő a történetben, tehát nem hogy javítana a helyzeten ha gond van a netes szolgáltatóval, hanem még rosszabb nak is kéne legyen.

    (azt persze lehet hiányoztam az óráról amikoer a VPN-t tanították).
  • joe662
    #417664
    Én Tirolból:-)
    Eddig nem volt nagy gonddm ,néha néha voltak rosszabb napok, de az sem tartott sokáig.
    Viszont most bármelyik napszakban egy hulladék.
    A Mirny-s event második hetében szinte minden nap lagolt,játszhatatlanul.
    Most kiprobáltam ezt a CyberGhost vpn-t,belga szerveren az eu2 -n lement az addigi 100-120as ping 40-50 körülire,és a lag jelzö sem folyamat piros.
    Igy már játszható a játék.
    Most már csak azt kell kitalálnom melyik vpn szolgáltatot vegyem igénybe.
  • suba53
    #417663
    Szoktam nézegetni néha egy-egy furcsa meccs után a játékosok pontszámait, de ma vettem a fáradtságot és össze adogattam csapatonként.
    Letoltak minket pillanatok alatt. A mi csapatunk össz pontszáma 72.785 volt, az ellenfélé 101.856.
    Tudom, hogy ezt az MM nagy ívben leszarja, de azért ez eléggé siralmas.
    Nekem volt egyedül 1000 felett a sebzésem, többieknek pár száz, és volt 4db 0. az ellenfélnél volt 4db 2000 feletti, 6db 1000 feletti és nem volt 0.
  • haflac
    #417662
    Én Grazból Magentásként kb 2-3 hete szenvedek a laggal. Korábban mindig rendben volt. Az Exitlag segít, csak vicc, hogy 40 euro-t fizetek a netért és további 5-öt kell még ezért a programért.
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2021.11.14. 11:27:16
  • joe662
    #417661
    Igen:-D
    De nemreg váltottak, magentára, azóta fosch a wot:-(
  • haflac
    #417660
    Drei?Te is Ausztriából vagy?
  • joe662
    #417659
    Srácok, elért engem is ez a lag probléma.
    300/30-as optika 7ms pingel,de a wot az szaggat, szinte dia vetítés van.Természeesen telekom.
    Amig Drei volt addig nem volt gond:-(
    Valakinek van tapasztalata a Vpn-el kapcsolatban?
    Megoldás lehet,vajon?
    Egy időben láttam Dakinál,a NordVpn-t reklámozni, használ valaki esetleg olyat?

  • lammaer
    #417657
    Ez nem adott semmit !!!!4444

    :)
  • Plata
    #417655
    4YE3ZWOTYTNOVEMBER
  • Plata
    #417654
    Még hogy az alpine tiger szar.

    T9 TNH golddal nem tudta be ütni.Jah és csak alap lőszert lőttem,a jelentésben látszik,az alap lőszer 1025 credit,a gold meg valami 5.6k.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.11.11. 20:15:56
  • Plata
    #417653
    56A4RWOTYTNOVEMBER
  • Plata
    #417652
    2021ARMISTICE
    Egy nap prémet ad.
  • xotyi
    #417651
    Na, így már kristály tiszta. Köszönöm Szépen!:)