418739
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Ssenkradlive
    #412842
    Ez nem azért játszik így mert hülye, sőt saját szemszögéből nézve a "legjobb utat" választotta, hogy a legtöbb xp-t, pénzt szerezze.
    Most minek foglalkozzon taktikával, csapatjátékkal, "páncél-lövészismeret" elsajátításával, úgy általában a játék megtanulásával amikor ezzel a hozzáállással is bőven jutalmazva van ?
    Engem inkább ami zavar ebben a videóban az a morális "érettség" ahogyan csóka simán lövöldözi a csapattársait, meg ahogyan gondolkodás nélkül behajt elejük, az az igazi no comment, a többivel mi a probléma ?
    A WOT sok éves "fejlődése" ide vezetett, hogy a mai játékosállomány nagy részének erről szól a játék : Grindelj, játssz minél több csatát minél gyorsabban, hogy elérj tier 10-ig. És közben persze vásárolj minél többet ha lehet.
    Hozzájárult ehhez a játék mai népszerűsége, hogy sok "onlinemultigrindfest" játékokon szociálizálódott gamer a hirdetések miatt kipróbálja a "tankozást" is, hozva az előbbi játékokból a beidegződéseit, a WG meg kiszolgálja az "igényeiket" - hozzáteszem teljesen jogosan részükről, hiszen felismerték a "piaci igényt" és a játékuk népszerűsége töretlenül fejlődik - nélkülük hiányozna a mai játékosállomány kb. kétharmada.
    És hozzájárult ehhez a játék "törzsközönségének" ostoba viselkedése is, akik ezt a 4-5-évvel ezelötti taktikus csapatjátékot, ami a trendekhez képest lassabb játékmenettel rendelkezett, és több gondolkodást igényelt, az állandó sírásával a különféle könnyítésekért ezzé tett...
    A kezdetek óta követem ezt és sok más fórumot a game-el kapcsolatban és : nerf, nerf, arti nerf, medium nerf, light nerf, heavy nerf, -mikor melyik - tier besorolás nerf, minden nerf ami "10cm-el is kiemelkedik a többi közül" rinya ment folyamatosan a kezdetek óta.
    Meg persze a "köcsögprémiumozás", azt közbe' meg a három legnagyobb magyar fórumon a karácsonyi "bevásárláskor" úgy felszínesen végignézve a csak a fórumon bevallott vásárlásokat kb. 25-30 millát lehetett összeszámolni... Erről ennyit.
    A WG meg hallgatott az igényekre.

    Ezért ez a játék ma ilyen, ez a srác csak alkalmazkodik, és pontosan annyi energiát fektet bele amennyit ez a game "elvár" tőle.
    Szerintem.

  • joe662
    #412841
    Ha esetleg valakit érdekelne,hogy mit kell csinálni 100+wn8-hoz:-D
    A mester élőben is bemutatja
    Utoljára szerkesztette: joe662, 2020.03.20. 08:26:54
  • Lunki88
    #412840
    Már a klán neve is beszédes.
  • AbsolutExpert
    #412839
    https://hu.wot-life.com/eu/clan/ISUN-500168794/
    Kíváncsi lennék az "emberre" a való életben. A huszon-százaléktól felfelé lévő tagok, gondolom ugyanaz a személy, mindegyiknek kb. csak az O-I van meg. Amivel a tier 8-as tankokat is könnyen lehet kitolni a fedezékből, amit meg is tesz. Lehet negatív győzelmi arány rekordot akar.
  • McFrost
    #412838
    A 8000 kötvényes roncsok közül érdemes valamelyiket kivenni?
  • haflac
    #412837
    Az igen!Hasonlóra készülök én is, bár nekem csak 27 millió ezüst áll a rendelkezésemre.Prém nélkül lassan gyűlik sajnos.
  • Plata
    #412836
    Megvásárolva:
    'AMX 13 105' sikeresen megvásárolva. Elköltve: kredit: 4 880 000.
    Megvásárolva:
    'WZ-132-1' sikeresen megvásárolva. Elköltve: kredit: 4 880 000.
  • Plata
    #412835
    Én lehet megveszem az Amx-et,Sajnos St2-höz még kell vagy 270k xp.
    Nem húztam mióta valamelyik patch elbaszta és nincs többé kifejlesztve.
    Pedig kifejlesztettem 1.8 kijövetelekor tervrajzból,valamelyik újabb köcsög pöccs után újra nincs kifejlesztve.De a tervrajzokat nem kaptam vissza.
  • joe662
    #412834
    Az bizony.még behúztam az RhmPz-t is tervrajzból,így ki van maxolva a Kraut tech tree
  • Plata
    #412833
    Mi a szösz leárazás van?
  • joe662
    #412832
    Ha már leárazás
  • Lunki88
    #412831
    Köszi a válaszokat. Mondjuk a jelenlegi konzolgeneráció már ki fog maradni nekem úgy érzem (volt pedig annak idején PS 1,2,3-as is).
  • Maceehun13
    #412830
    Én játszottam rajta közel egy évig (X360). Azt tapasztaltam, hogy könnyebb fejlődni benne mint a Pc-s verzióban. Illetve 1-2 pályával több volt benne, ha jól emlékszem olyanok amik a régi pc-s verzióban is bent voltak (pl: Port)
  • tutyimutyi2
    #412829
    Az a baj hogy nem tudom lemondani azt amim nincsen, nekem az volt a baj hogy tudtommal volt gyakorlatilag viszont a twitch nem tudott róla az amazon pedig semmiféle vásárlás vagy sub bizbaszt nem jelzett miközben elvileg havonta vonja le a pénzt. Továbbá az volt még amit furcsállottam hogy elvette a king tiger C-t tőlem miközben azt elvileg csak akkor veszi el ha szétcsatlakoztatom a twitch és a wot accomat.
  • McFrost
    #412828
    Nekem meg van boxon. Gyerek szokta nyúzni.
    Én balfasz vagyok, kontrollerrel meg aztán pláne. Hangulatos, nem olyan szép mint a pc. Esik benne az eső, villámlik, meg hóvihar is van. Cserébe gold előfizetéssel megy csak.
  • Maala
    #412827
    Play.IT-en anno pár csata erejéig. A zoom az gecijól meg van oldva, de amúgy a PCs jobb.
  • Maala
    #412826
    Hát arról, hogy indul a ranked.
  • Lunki88
    #412825
    A konzolos WoT-ot próbálta innen valaki? Egyik ismerősöm áradozik róla milyen királyság xbox-on, hát nem tudom...
  • joe662
    #412824
    Milyen cikket,miről??

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kicsit értetlen vagyok,most hogy a coronavirus miatt megszűnt a munkahelyem


    tutyimutyi2

    Sikerült végül a twich primet-t lemondani?
  • tutyimutyi2
    #412823
    Ó pedig tudhatnád már hogy a soha szó a WG-nek wotban max 1-2 évet jelent :D
    Warshipsben speciel egész jól bírta a soha kijelentésük, ott még béta vagy alfa idején kijelentették hogy "soha" nem raknak tengeralattjárókat a játékukba és valahol a negyedik és ötödik szülinap között jelentették be hogy mégis csak lesznek tengeralattjárók(meg valamikor korábban halloween-i eventben volt szintén tengeralattjáró).

    off: Én meg inkább veszek forza horizon 4 ultimate-et 15k-ért(féláron) E-25 helyett.
  • Maala
    #412822
    Lol, és még el is hittem és kerestem is a cikket erről.

    Többet sem veszek tőled ajándéklovat!
  • Lunki88
    #412821
    Mintha ezt mondták volna a Defenderre is. Az lenne még nagy szám ha betennék a Type 59-et is. Azok akik black marketen 45k aranyat adtak érte biztos boldogok lennének. xD
  • joe662
    #412820
    A soha többet nem kapható E25 a boltban
  • joe662
    #412819
    Nem,sajnos vége. Mától rankedezned kell
  • Maala
    #412818
    6x Kraftwerk, 3x Normandy, 4x Kraftwerk, 2x Normandy, és meglett a lvl 15...

    Majdnem elnéztem, azt hittem, kedd reggelig lesz ez a fos. :-D
  • joe662
    #412817
    Nekem 4 csata volt a max amit 1 mappn játszottam.
  • McFrost
    #412816
    Meg lett a 15. szint a FL-ben. Napi 4 csata kellett hozzá. Szereztem 3-4 milla közötti kreditet, kötvények sem jöttek rosszul, ezekkel együtt lett 8k kötvény. Renegade-Pantera-Progetto trio nagyon adja. Somua kudarc, FV4202, E75TS és FCM 50t vészmegoldás volt, mást nem próbáltam.
    Sajnos artik itt is tönkrevágják az élményt.
    Össz: tetszett!
  • Maala
    #412815
    Úúú, még kampány alatt Murovankán az egyik ház tetejére felugrottam. :-D Nem is mentem többet EBR-el kampány alatt. :-D

    7 szint után dobott be a régi mapra FL, fuck it. :-|
  • Lunki88
    #412814
    Ezt érdemli aki kerekes szutykokkal tolja. :DD
  • joe662
    #412813
    Na ezt csinálja valaki utánam
  • haflac
    #412812
    Sokkal pontosabb volt, gyakorlatban.Az, hogy adatlapon mi szerepel nem számít.
  • joe662
    #412811
    A skorpio akkor sem volt pontos,amikor megjelent.
    Ha jol tudom vmi 1.9es szorása volt, de már akkor össze vissza lövöldözött.
  • Plata
    #412810
    Nem tudom hogy nerf vagy rng vagy bénább vagyok-e,de Su-130 mindent mindig eltaláló lövege nekem mostanában még a friss teveszarról is lepattan.Jah és a holdat sem találom el két méterről.
  • haflac
    #412809
    Ez tapasztalat volt.Lehet ezt akárminek is nevezni,de ami egyszer pontos volt az 2 évvel később miért nem az ha semmit sem változtattak rajta? Tökéletes példa még a su 100y-is. Annak is kurva jó lövege volt. Nézd meg most.Az rng simán lehetne 10%-is, nem bánnám.
  • joe662
    #412808
    Én alapvetően nem hiszek a ninja nerfben.A kö@ög rng+a szóráskép, együtt teszi tönkre a játékot Lejjebb tekerhetnék őket.
    A történethez, hozzátartozik, hogy kirajzolási távolságra lövöldöztem.A sokadik homálynál, gondoltam nyomok egy J-t, de addigra elbuktunk 2 tornyot, azt mindenki itt jött.Féltem,hogynem enged ide spawnolni, igy maradtam, azt kapartam a falat közbe. :-D
    Irtam hogy van egy tuti helyem, F bázist védeni. Na ott retentően kiütközik, ha negativ rng-t ad a renncer.
    Akik a középső ház mögé bujnak, azok nekem majdnem merőlegesen állnak.Az S1 meg azért nem olyan pontatlan. És akkor jön, h alá, fölé,ház sarka, lánc.
    Ekkor már tudom, hogy itt most nem lesz reset:-(
    Kicsit sokalltam a 3m et arammer fejlesztéséért, de már megérte, rámjött egy full hp-s lynx, én is abban de fél hp-n, ő apcr-t lőtt én he-t, kicsit gyorsabban mint ő. Igaz h 50 valahányhp-val de én távoztam a helyszínröl:-DD
  • haflac
    #412807
    Á nem nerfelgetik a prémium tankokat titokban,csak ezen a td-n mikor megjelent lézerágyú volt.Végülis nem a látható értékeken módosítanak, hanem ami nem látható, mint pl szóráskép, vagy, hogy milyen gyakorisággal kapjál -rng-t.
  • Lunki88
    #412806
    Mintha csak magamat látnám. Tegnap este miután volt bennem pár sör, elindultam spotolni T95-el Malinovkán... Hát izé, nem sokáig maradtam életben, de még így is kiszedtem egy kempelő Mauschen-t. :D
    Utoljára szerkesztette: Lunki88, 2020.03.14. 09:34:42
  • Kancsalborz
    #412805
    Tenkjú.
  • joe662
    #412804
    SkorpioG Kb az agyvérzés kerülgetett

    Pedig tudtam,hogy nem kellene elővennem.
    Ennél még a kerekes is pontosabb 80km/h-nál

    Kancsalborz

    Igen lehet szakaszozni.


  • Kancsalborz
    #412803
    Üdv urak!

    Egy egyszerű noob kérdés : A frontline módban lehet szakaszban menni ?