418738
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • joe662
    #413002
    Azzal ne foglalkozz,hogy nyertek,vagy buktok,a haladás szempontjából,csak a rang a lényeg.
  • McFrost
    #413001
    Az számít minél tovább tartson, minél többet adjál hozzá, nem a győzelem/vereség.
    Az előbb egy csatám 10 percig tartott.
  • Lunki88
    #413000
    Továbbra is azt látom, hogy az emberek többségének fogalma sincs arról, mit kéne csinálnia frontlineban. A csatát az esetek kb. 90%-ában a totál rossz helyezkedés miatt bukjuk el, nem is a szar tankállomány miatt. (Mondjuk Super Pershinget azért elég nagy öngól ide behozni.)
  • Maala
    #412999
    Azok nem szamitanak bele, amiket ki is nyirsz.
  • McFrost
    #412998
    Nekem ennyi jött 5-ből:
  • bekescsaba
    #412997
    Valaki világosítson méár fel, hogy hogyan működik a szárnysegés? Az előző csatában 8 tankot lőttem és sebeztem meg, és nem kaptam meg, de senki sem a 2 csapatból. Azt írja, hogy minimum hat sebzett, de a legtöbb a csatában. Ha nem a 8 volt a legtöbb, akkor valakinek kapni kellett volna, nem?
  • joe662
    #412996
    Nekem is őrnagy volt a max eddig:-(
  • McFrost
    #412995
    1 századost sikerült ma mennem :D
  • joe662
    #412994
    Ma ennyire futotta,holnap folyt köv
  • Maala
    #412993
    Hulldownban nem olyan vészes, és amúgy is Heavy meta van.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.04.06. 13:24:39
  • McFrost
    #412992
    Ha itt mész napi 4-5 meccset és meg lesz tőle, akkor szerintem meg.
  • Angelus1991ster
    #412991
    AE Phase 4 lánctalpas tankért megéri a frontline grind? Az a kupola eléggé virít a tetején.
  • joe662
    #412990
    Ugyeugye? Mindenre is kell gondolni
  • Maala
    #412989
    Professzionális Frontline játékos? :-D Nem fog rosszul hangozni az önéletrajzodban!
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2020.04.06. 09:30:55
  • joe662
    #412988
    Dobj egy user/passt,azt megcsinálom
  • Angelus1991ster
    #412987
    És aki állandó délutános műszakos a sorosvírus helyzet miatt? Avval mivan? :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A délelőttös héten valahogy megcsináltam, pedig a fele időben részeg voltam.

    Utoljára szerkesztette: Angelus1991ster, 2020.04.06. 09:02:03
  • haflac
    #412986
    38%-os a winrate-em az 53tp-vel, ennek nem igazán tudom,hogy hol lehet örülni. :)
  • Maala
    #412985
    Jól sejtem, ez is most panaszkodás volt?

    Ne aggódj, amikor oda se figyelsz, akkor simán meglesz. Az nem az, amikor győznöd kell, túlélned, és 3500 dmg hvy-be és td-be japán/némettel?
  • Maala
    #412984
    Nem inkább, hogy büszke lennél, hogy 12. zsinórbeli vereség ellenére is 50+% winrated van. :-o Le a kalappal!

    Mindig csak ez a fránya negativitás. :-(
  • McFrost
    #412983
    Ma mentem 6 csatát wz111-5a (csupa kisbetűvel, mert ennyit érdemel), van 2 beragadt pattintós küldim, gondoltam hátha. Namost 3 menet 0 dmg, az ap lófaszt sem visz át, lassan amúgy már célozni sincs idő, mert addigra vége a meccsnek. Persze a fele az én hibám, kezdve onnét, hogy kihúztam, nem tudom mire való, melyik pályán hova kell menni, nehéz vonalon papír, med vonalon lassú és nincs dpm meg lassú is. Üljek hátul? Az arti a távolból 500al kínál meg, minden sérül, mindenki meghal és a tűzoltó elfogy. Ez most akkor egy 10es heavy?
  • tutyimutyi2
    #412982
    Nem is tudom hogy hogyan juthatott ilyen az eszembe de elő merészeltem venni 1 kör erejéig a Matilda IV-et(86pen tier5) és kapásból összejött vele egy nagy kaliber :D
  • haflac
    #412981
    13 vereség után sikerült nyernem.13-szor tier9 és 10-ben voltam.6-os tankot elsőnek csak a 14-ben láttam.Tökéletes a mm. Ja és egy alap 53tp-vel tolom.
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2020.04.05. 17:22:30
  • haflac
    #412980
    10 vereség zsinórban.Még az a szerencse,hogy a wg nem manipulálja a csatákat, mondjuk eleve nyerésre nagyon kevés eséllyel rendelkező team összeállításával. Mert ahogyan tankokat keres a MM, úgy kereshet pontszám alapján játékosokat is.
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2020.04.05. 16:47:30
  • Lucifer001
    #412979
    A 15 . küldetéseket kiválóra szeretném javítani . Csak azt nem értem miért nem engedi ? Pl most az utolsó ami hiányzott Blokk -15 egy teljesen mindegy kibe mibe lövés hiányzott volna a kiválósághoz .
  • Maala
    #412978
    Néha csak bebugol, mert egy kalap kaka, és folyamatosan feldobja ugyanazt a meghívót.

    Az anonimizáló meg csak csata alatt működik, játékos statot nézve csatavégi jelentésen kiderül ám, hogy ki vagy valójában. :-o
  • joe662
    #412977
    Lehet,mivel pont nem kell gyereket nevelnem azon a héten+ ugye munkanélküli vagyok
  • Lunki88
    #412976
  • Plata
    #412975
    Mekkora esély van arra hogy egymás után kétszer összefussak ugyanazzal a játékossal?
    Standard b-vel mentem csatába,erre egy arty meghívott platoonba.Elfogadtam.
    Aztán csata után mentem duplacsövű is3-al is egy csatát,erre valaki meghívott platoonba,elfogadtam és jéé ez ugyanaz a csóka aki az előbb is meghívott.Megint 212-vel volt.Az a vicc nem tudhatta hogy én vagyok,mert az anonimizáló be van kapcsolva.
    Megnéztem az adatlapját játékban,nagy artista a srác,szinte csak arty van neki magas tierben.
    Jut eszembe,azt mondják jön prém ISU-152 BL-10 ágyúval megnövelt hp-val.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.04.04. 21:44:20
  • McFrost
    #412974
    Első nap kiviszed Dzsémsz? :D
  • Sherman0070
    #412973
    Én konzolon nem bírtam agyilag pár hónapnál tovább. :D
    ugyanúgy egér+billentyűzettel toltam de bugos az egész xbox one-os wot szerintem (ha kicsit rátolatsz háttal sziklára a lövegedet nem lehet levinni, közben még több gundepnek kéne hogy legyen, szar grafika, stb.)
    csapatok mozgása nagyobb agyhalál volt PC-snél is + konzolon van pár exkluziv pálya, amik undoritoan szarok
  • Plata
    #412972
    Győzelem!
    Csata: Mountain Pass
    Járművek: 53TP Markowskiego
    Szerzett tapasztalat: 3 373 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott előrehaladási pontok: 7
    Megszerzett kötvények: 25
    Szerzett kredit: 39 044
    Csatában elért kitüntetések: Kamikaze, Kiváló sofőr jelvény: "II. osztály"
    Megszerzett tartalék készlet: 3 904

    Ez is furi volt.Leopárdal harcoltam,a sügér két lövése is mellém ment,pedig jó ha két centire volt tőlem.Nekem nem pattant le a lövésem,el akart slisszolni így eléje fordultam hogy feltartom,épp csak hozzáért a tankom és eldurrant.
  • Plata
    #412971
    Az előbb Standard b-vel vaktában rálőttem BC-re legalább 400 méterre volt és teljes gázzal repesztett.Láthatóan nem találtam el mert nekem úgy látszott mögé ment,még is azt írta ki hogy eltaláltam és 402-öt sebeztem bele.
    Pedig fixen úgy láttam nem találtam el.Sajna elfelejtettem kimenteni replayt,mert meghaltam és nem vártam meg a csata végét hanem mentem egy kört fostalicska t8 angol felderítővel.
  • DantesHUN
    #412970
    na vissza tértem a Wot-ba, de PS4-en

    Bill+ egér kombóval normálisan tudok játszani

    A durchbuchwagent eladtam a francba, ez egy rakás szar. Mire jó? Semmire. Fos. Gyenge, lassú pontatlan, kicsi átütés kicsi sebzés. Miafasz?

    Belekezdtem az arty ágba. Szóval már akkor Wot-oztam amikor még a zárt alfa teszt volt, de sose akartam wot-ozni. De ez tényleg ennyi? kattontok, ha szerencsém van, és némi ésszel kattintottam: pukk.
    Deszar.

    A PzIV jó lenne csak szerencsém nem volt

    A War stories mi akarna lenni? Single küldetések? És mi az értelmük? Mármint mit adnak? Megcsináltam egyet, de szóval valai jutalom sok kredit vagy valami?

    Viszont a Trinity nevű tank, amit a Stories-ben láttam, nagyon tetszik, és megvehető prém tank. Gyors közepes tank, a 88-as ágyúval.
    Nagyon tetszett

    Normál csatákban is használható? Gondolom tier X-ig dobálja be, de szerencsés tier besorolásnál ilyen mozkényosággal és ezzel az ágyúval fasza lehet.
  • joe662
    #412969
    Hétfőtől non stop frontline. :-DD
  • Lunki88
    #412968
    Egy elvetemült román. xD
  • joe662
    #412967
    Bejön neki a gép
  • haflac
    #412966
    Én vettem 2-őt.Biztos ami biztos.
  • suba53
    #412965
    Nézem a tankrewards oldalt, hogy hol tartok, erre 1130 tokent ír. Visszanéztem a csata logokat, kettő után írta, hogy gratulálunk kaptál 500 tokent.
    De hogy konkrétan mire, azt nem írta. Semmi extra nem volt a csatákban, valami bejött ami a feltétele volt, de így utólag nem is tudom kisilabizálni.
    Mindegy is, jól jött, nem kell megszakadni a szaros orosz TD miatt. A másik kettő megvan.
  • hawken
    #412964
    Hát ez érdekes, ma játszottam kb tizenöt csatát, és mindegyik tank amivel mentem kapott legalább egyszer rackammot vagy kigyulladt.
    Most visszaolvasva már értem :D
  • Lunki88
    #412963
    Vegyétek, le ne maradjatok.